scheelt mij weer een hoop typwerk hier danquote:Op zondag 14 juni 2009 23:58 schreef Chanel5 het volgende:
En zoals ik weer teruglees, blijf ik er bij, zolang er geen transparantie is, houd dan je mond over al die gezellige vergaderinkjes, waarover geen mededelingen gedaan mogen worden.
Tja, Het kenmerk van Fok! is dat er geprobeerd wordt om achter "waarheden", "onwaarheden" en "feiten" te komen bij een rls. Er zijn nu Fokkers die hier volop mee posten, van bovenstaande wél weet hebben en het onder de pet houden. Als dat geen spagaat voor dit forum is, dan weet ik het niet meer.quote:
Dat was iteejer (niet gert) die dat zei dat ik de krant zat te tikkenquote:Las in een post van Gert dat Dotty ook veel heeft getikt.![]()
.
quote:Op maandag 15 juni 2009 00:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Fokkers die daar zitten te vergaderen, doen dat niet voor Fok! en Fok! users. Die doen het uitsluitend en alleen voor de Bunker en voor zichzelf. Wat mij betreft krijgen ze dan ook een tagje "Bunker medewerker" en leveren ze hun Fok! status in. Dat lijkt mij het meest logisch. En eigenlijk, wat mij betreft, posten ze ook niet meer in het Bunker subforum, ik ervaar hun gedrag meer als anti-Fok! dan pro-Fok!
Kortom, het zijn vast allemaal prima gasten m/v, maar ik neem ze als mede-Fokker totaal niet meer serieus!
Dat vind ik raar.. het creatieve proces is toch voor het grootste deel aan de kijker en dus ook wat er komen gaat?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 19:08 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Iets van mijn notulen dus. De notulen die zijn geschreven voor de crew. Met alle eerder genoemde feiten erin die niemand voorlopig wat aan gaan. Dat zou ook niet leuk zijn, zeg nou zelf. Wil je echt weten wat er precies komen gaat? Dan is alle lol eraf, me dunkt.
Maar dat is nou juist een deel van de lol, 'kijk mij, ik hoor erbij'quote:Op zondag 14 juni 2009 23:58 schreef Chanel5 het volgende:
En zoals ik weer teruglees, blijf ik er bij, zolang er geen transparantie is, houd dan je mond over al die gezellige vergaderinkjes, waarover geen mededelingen gedaan mogen worden.
Dat ligt nu waarschijnlijk allemaal andersquote:Op maandag 15 juni 2009 00:43 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
@Iteejer, was het trouwens niet zo dat jij hier om dezelfde reden die ik aangeef hier niet wilde posten en dat Danny om diezelfde reden niet naar Eindhoven wilde? In dat verband begrijp ik die smiley van je totaal niet
Omdat dat tijd kost en zoals je weet is er net een delegatie 2 dagen aan 't evalueren geweest (dus geen tijd om stukken na te kijken).quote:Op maandag 15 juni 2009 09:21 schreef Marrije het volgende:
Kijk, dát begrijp ik heel erg goed (één grote slangenkuil). Maar waarom niet meteen die 10% uit het verslag halen en die 90% hier neerzetten?
Ik ben gewend dat men ter plekke aangeeft wat wel en niet in een verslag kan ter verspreiding. Dat werkt heel efficiënt. Misschien een tip dan voor een volgende vergaderingquote:Op maandag 15 juni 2009 09:25 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Omdat dat tijd kost en zoals je weet is er net een delegatie 2 dagen aan 't evalueren geweest (dus geen tijd om stukken na te kijken).
Het is geen slangenkuil, het is wat je er zelf van maakt. Als je mee wilt doen met het haat en nijd verhaal van JDM en co (wat overigens erg overdreven is, heb ik me laten vertellen door iemand uit het 'andere kamp') moet je dat zelf weten, maar daarmee hou je het toch alleen maar in stand. Ik denk dat het concept pas ECHT goed van de grond komt als je het laat produceren door mensen die niet uit een RLS komen uit de keuken van JDM.. je merkt toch een soort van alternatieve instelling.quote:Op maandag 15 juni 2009 08:18 schreef iteejer het volgende:
Het hele gebeuren is een nog veel grotere slangenkuil dan je zo zou denken. Enorme haat en nijd en elkaar van alles afsnoepen. Dat je daarom erg uitkijkt om niet alles van je plannen openbaar te maken is zo erg toch niet?
Ik hoop iig dat er ook iemand bij was die de punten vanuit FOK! vertegenwoordigdequote:Verder was 90% gewoon evaluatie. Vragen naar op- en aanmerkingen over regie, techniek, redactie, etc. En daar is niets geheims aan, die mag iedereen weten uiteraard want dat gaat ons allemaal aan.
Ik zie het juist als iets heel positiefs, dat we worden uitgenodigd en mee mogen praten op een evaluatie-meet, zodat er ook daadwerkelijk wat gedaan kan worden met punten die er van onze kant zijn.
Ik moet zeggen dat TBO1 voor een bepaalde periode wel zo voelde, als DGK. Maar dan een saaiere versie met minder sensatie.quote:Eerlijk gezegd begrijp ik de commotie dus niet zo goed. Of vinden jullie dat er eigenlijk geen samenwerking zou moeten zijn tussen fok en de bunker, en we eea gaan volgen op een afstandelijke manier zoals we dat met bv DGK deden?
Een samenvatting plaatsen is een half uurtje werk. En je weet zelf wel wat er wel en wat er niet verteld mag worden, dus ik hoop dat jij dat als je vanmiddag tijd hebt nog kunt doen. Voor de uitgebreidere versie kunnen we dan nog wel wachten op het transcript.quote:Op maandag 15 juni 2009 09:25 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Omdat dat tijd kost en zoals je weet is er net een delegatie 2 dagen aan 't evalueren geweest (dus geen tijd om stukken na te kijken).
Ik denk dat dat overdreven wordt en als dat niet het geval is, dan kan dat hier toch uiteengezet worden? Ik ben wel nieuwsgierig naar die slangenkuil en hoeveel geheim agenten JdM heeft ingezetquote:Op maandag 15 juni 2009 08:18 schreef iteejer het volgende:
Het hele gebeuren is een nog veel grotere slangenkuil dan je zo zou denken. Enorme haat en nijd en elkaar van alles afsnoepen. Dat je daarom erg uitkijkt om niet alles van je plannen openbaar te maken is zo erg toch niet?
Dat kan hier dan ook gewoon geplaatst worden, zo ingewikkeld is het niet om te bepalen wat wel en niet gelezen mag worden.quote:Verder was 90% gewoon evaluatie. Vragen naar op- en aanmerkingen over regie, techniek, redactie, etc. En daar is niets geheims aan, die mag iedereen weten uiteraard want dat gaat ons allemaal aan.
Het is vooralsnog omgeven met vaagheid en ik kan niets positiefs ontdekken. Noem eens wat? Het is toch voornamelijk in het voordeel van de Bunker zelf om een beter product te leveren?quote:Ik zie het juist als iets heel positiefs, dat we worden uitgenodigd en mee mogen praten op een evaluatie-meet, zodat er ook daadwerkelijk wat gedaan kan worden met punten die er van onze kant zijn.
Ik zie, als Fokker en streamer, geen enkel voordeel van die samenwerking. Voor de Bunker is die er wel (meedenken, inzet vrijwilligers,etc). Misschien ook dat Fok! op zich er iets aan heeft, maar geef jij maar eens aan waar er voor de Fokkers zelf winst ligt!quote:Eerlijk gezegd begrijp ik de commotie dus niet zo goed. Of vinden jullie dat er eigenlijk geen samenwerking zou moeten zijn tussen fok en de bunker, en we eea gaan volgen op een afstandelijke manier zoals we dat met bv DGK deden?
Vind je dan niet dat je prioriteit en loyaliteit bij Fok! zou moeten liggenquote:Op maandag 15 juni 2009 09:25 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Omdat dat tijd kost en zoals je weet is er net een delegatie 2 dagen aan 't evalueren geweest (dus geen tijd om stukken na te kijken).
Jij bent de nieuwe directeur? Of ben je een spion van JdM?quote:Op maandag 15 juni 2009 13:07 schreef Dementor het volgende:
Ik ben nu beschikbaar om samenvattingen goed te keuren mocht iemand daar behoefte aan hebben (stuur maar een PM).
Redactielid ook goed?quote:Op maandag 15 juni 2009 13:09 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Jij bent de nieuwe directeur? Of ben je een spion van JdM?
De winst voor de FOKkers is, dat er meer mogelijkheden zijn contact te leggen met de medewerkers van het programma (vergeleken met DGK), en dat er af en toe wat kleine tipjes van de sluier worden opgelicht over hoe het daar gaat.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
maar geef jij maar eens aan waar er voor de Fokkers zelf winst ligt!
Het is natuurlijk ook weer niet zo dat er pas iets gezegd kan worden na jouw goedkeuring. Er is duidelijk verteld wat wel en wat liever niet naar buiten kan, en als er twijfel is kan dat even nagevraagd worden maar dat jij de rol van filter op je neemt voor er hier iets neergezet kan worden zie ik niet zitten.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:07 schreef Dementor het volgende:
Ik ben nu beschikbaar om samenvattingen goed te keuren mocht iemand daar behoefte aan hebben (stuur maar een PM).
Wtf is Versabommiequote:Op maandag 15 juni 2009 13:17 schreef Peter6000 het volgende:Die klootzak van een versabommie zal in september ook nog in TBO ronddwaaien, en blijven proberen mij uit mijn tent te lokken om zodoende zijn zogenaamde smerige gelijk te kunnen krijgen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |