Je redenatie zou kunnen kloppen, maar dat is wat anders dan een keihard bewijs dat Shell inderdaad heeft gesteld Nederland te zullen verlaten als de PVV aan de macht zou zijn (wat Halsema glashard beweert).quote:Op donderdag 11 juni 2009 13:07 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Tsja, Shell werkt in een zeer groot aantal Islamitische landen en heeft er belang bij dat hun imago goed blijft. Als Wilders geen moslims, en dus veel expats die tijdelijk in een van de Shell-kantoren in Nederland werken, niet meer in Nederland laat, dan is Shells hele imago naar de knoppen. Dan krijgen ze ook geen nieuwe olievelden in het midden oosten en andere landen zoals Brunei meer toegewezen, want dan kiest de overheid daar wel voor concurrenten als BP en Total.
Hm, je komt - voor zover ik kan inschatten - objectiever over dan het Parool, thnx.quote:Op donderdag 11 juni 2009 13:05 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Het is ook sterk gekleurd. Wat mij betreft werd indirect wel duidelijk dat de visie van de PVV op economisch gebied echt nog in de kinderschoenen staat. Het is inconsistent, bij vlagen dom-populistisch en het ontbreekt aan lange termijn-visie.
Maar daar werd echt niet zo gemakkelijk doorheen geprikt als het stuk doet voorkomen. De spreker van de PVV had retorisch z'n zaakjes best goed op orde.
Hmm, ik weet ook niet precies waar ze dat vandaan haaltquote:Op donderdag 11 juni 2009 13:12 schreef Lkw het volgende:
[..]
Je redenatie zou kunnen kloppen, maar dat is wat anders dan een keihard bewijs dat Shell inderdaad heeft gesteld Nederland te zullen verlaten, wat Halsema glashard beweert.
Grappig, ik zie namelijk in dat stuk alleen maar kritiek geleverd worden door de linke elite, die tevens zelf ook geen oplossingen kunnen aandragen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij verwijt links alleen maar kritiek te leveren. Ik wil niet vervelend doen, maar kritiek is juist Wilders' stokpaardje. De man doet niets anders dan kritiek uiten.
Link?quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:23 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat ik al dacht. Als het er echt om gaat dan heeft de PVV geen oplossingen.
En die tienduizenden Nederlandse werknemers die direct en indirect bij Shell betrokken zijn laten we maar stikkenquote:Op donderdag 11 juni 2009 13:46 schreef Py het volgende:
Halsema van die groene milieubewuste partij die in het debat dreigt met het vertrek van Shell.
http://www.noordhollandsd(...)Nigeriaanse_activist
http://www.nrc.nl/economi(...)met_duurzame_energie
http://www.trouw.nl/krant(...)st_voor_milieu_.html
Shell bezorgt ons alleen maar een slechte naam.
links has lost it badly.
Van een partij die zich altijd zo druk maakte dat de economie altijd voor het milieu ging, vind ik het een onhandige uitspraak.quote:Op donderdag 11 juni 2009 13:54 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
En die tienduizenden Nederlandse werknemers die direct en indirect bij Shell betrokken zijn laten we maar stikken? En dan heb ik het nog niet eens over het geld dat het de Nederlandse staatskas oplevert.
Dat dus.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:03 schreef Hexagon het volgende:
PVV zijn een stelletje opportunistische draaikonten
Inderdaad draaikonten net als die Verdonk een pot nat !quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:03 schreef Hexagon het volgende:
PVV zijn een stelletje opportunistische draaikonten
http://www.geertwilders.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=410&Itemid=119
quote:* Meer mensen aan het werk door het afschaffen van het minimumloon en versoepeling van het ontslagrecht.
quote:* Uitkeringsgerechtigden die niet volledig arbeidsongeschikt zijn moeten als tegenprestatie voor hun uitkering maatschappelijke taken verrichten (in de zorg, bij de plantsoenendienst, etc.) tot zij weer reguliere arbeid verrichten.
Dat vernieuwde inzicht is voornamelijk dat dit het verkeerde soort rechts is.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:45 schreef gelly het volgende:
Maar bij de PVV heet het natuurlijk "vernieuwd inzicht" itt tot de andere partijen waar de Wildersfan het over "draaikonterij" heeft.
uit plenaire vergadering 10 juni 2009quote:Mevrouw Hamer (PvdA):
Die belastingverlaging wilt u regelen door ¤400 aan de burger te geven. Nu weten wij inmiddels dat heel veel burgers het geld op de rekening laten staan, omdat zij bang zijn om het uit te geven. Daar zal uw banenplan -- dat is blijkbaar uw enige banenplan -- niet van komen. Ik ben heel nieuwsgierig naar het andere pakket dat u dan hebt. U hebt er steeds de mond van vol dat u zekerheid wilt bieden aan de burgers. Ik kan de heer Rutte vertellen dat de PVV het niet op alle punten eens is met de SP, want zij wil bijvoorbeeld de cao's niet meer verbindend verklaren en het minimumloon aanpakken. Wat is nu eigenlijk het sociale gezicht van de PVV?
De heer Van Dijck (PVV):
Dat van het minimumloon is een fabeltje. Mevrouw Kant probeert ons dat steeds in de schoenen te schuiven.
Mevrouw Hamer (PvdA):
Dat staat in uw Onafhankelijkheidsverklaring.
De heer Van Dijck (PVV):
Ik wil even een misverstand uit de wereld helpen:
die Onafhankelijkheidsverklaring was van de Groep Wilders en niet van de Partij voor de Vrijheid. U vraagt naar de ¤400. Die was voor dit jaar: elke burger ¤400 in plaats van de JSF, de schuldsanering van de Antillen en de verlenging van de missie in Afghanistan; alle drie zaken die onze economie niet raken. Omdat wij de belasting in het lopende jaar niet konden verlagen, willen wij nu iedereen een cheque voor ¤400 geven. Wij maken ons er niet zo'n zorgen over dat mensen dat geld niet uitgeven. U wel, maar wij niet. Heel veel mensen in Nederland staat het water aan de lippen. De laatste week van het jaar zitten ze in de rode cijfers bij de bank. Die mensen hebben dat extraatje juist om uit te geven. Mochten ze op de bank zetten, dan is dat ook niet erg, want de bank heeft hard geld nodig. Dat is dus geen ramp. In onze belastingplannen gaan wij tot modaal. Wij geven geen belastingverlaging aan de vierde schijf. Wij geven de mensen tot een modaal inkomen een fikse verlaging. Daarmee wakker je de economie aan. U maakt zich er zorgen over dat mensen hun geld niet uitgeven, want in uw ogen is iedereen in Nederland rijk, maar in onze ogen kan iedereen dat geld goed gebruiken.
Inderdaad.... de ene dag is het "dubbele nationaliteit afschaffen", en de volgende dag is het weer "mensen met dubbele nationaliteit de Nederlandse afpakken en uitzetten" - niet geheel realiserend dat het ene niet mogelijk is zonder het andere.... je kunt de Nederlandse niet afpakken zonder eerst de dubbele nationaliteit te hebben en dus te accepteren.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:03 schreef Hexagon het volgende:
PVV zijn een stelletje opportunistische draaikonten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |