abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 8 juni 2009 @ 13:37:19 #76
241597 FunkyHomosapien
de macht, de mat.
pi_69824292
quote:
Op maandag 8 juni 2009 13:29 schreef Emimich het volgende:

[..]

Of ik al dan niet hypocriet of geloofwaardig ben, doet simpelweg niet ter zake. Ik had gehoopt dat iemand zoals jij in staat zou blijken om, nu val ik in herhaling, sec naar de materie te kijken.

Het gaat niet om mijn strafblad, het gaat niet om mijn gelijk, het gaat erom dat er een grote kern van waarheid in de OP schuilt. Wie hem dan ook zou hebben opgesteld, dat zou niet mee moeten spelen in de beoordeling. Als men hier niet die denkstap kan maken, dan zullen we ook nooit wat opschieten in de discussie. Tot nu toe zijn we niet verder gekomen dan wat algemene kreten zoals TS is hypocriet en TS is ongeloofwaardig. Die opmerkingen zijn irrelevant en staan ook niet ter discussie.
bij een discussie wil je altijd iets bereiken, anders is het onnodig. dus zeg het eens, wat mot je?
't logo goudgeel, oppervlag in kersenrood; symbool van de strijd tegen een systeem dat je hersens doodt.
  maandag 8 juni 2009 @ 13:42:10 #77
210069 griekjeee
Fucking exhilarating
pi_69824411
naar aanleiding van welk topic zou dit nou zijn
Don't mistake my kindness, for weakness.
Op maandag 28 december 2009 21:48 schreef Boomfluisteraar het volgende:
Griekjeee _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Ik aanbid U, o Grote Griekjeee O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_
  maandag 8 juni 2009 @ 13:46:12 #78
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_69824519
quote:
Op maandag 8 juni 2009 13:37 schreef FunkyHomosapien het volgende:

[..]

bij een discussie wil je altijd iets bereiken, anders is het onnodig. dus zeg het eens, wat mot je?
emi praat in derde persoon over zijn slechte eigenschappen, en ziet fok als praatgroep.
zijn manier om over zijn problemen te praten
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
  maandag 8 juni 2009 @ 13:50:03 #79
238762 Skylark.
Mijn witte lach en ik.
pi_69824619
Je hebt zojuist mijn klomp gebroken, Emimich. Goede troll jongen, en hilarisch dat een notabene een mod je ook nog helpt .
zwakken overleven moeilijk, sterken zitten in de wolken
  maandag 8 juni 2009 @ 13:51:06 #80
238762 Skylark.
Mijn witte lach en ik.
pi_69824653
Tevens gaat het erom dat Emimich altijd mensen op hun spelling, grammatica en taal aan het afzeiken is, en als hij dan eens op diverse fouten wordt gewezen is hij te kinderachtig om ze toe te geven.
zwakken overleven moeilijk, sterken zitten in de wolken
pi_69824676
quote:
Op maandag 8 juni 2009 10:21 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Pardon? Normale discussie? Ik heb ook een keer een serieus topic geopend, en toen stond emimich zelf met z'n grote waffel vooraan mij de les te lezen. En nu wordt verwacht dat we wel serieus op hem ingaan?
Natuurlijk.
Roken is lekker
  maandag 8 juni 2009 @ 13:52:27 #82
210069 griekjeee
Fucking exhilarating
pi_69824685
Een stuk op niveau? Nu pretendeer je je wel heel wat. Verder heb je overigens wel gelijk.
Don't mistake my kindness, for weakness.
Op maandag 28 december 2009 21:48 schreef Boomfluisteraar het volgende:
Griekjeee _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Ik aanbid U, o Grote Griekjeee O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_
pi_69824828
quote:
Op maandag 8 juni 2009 13:51 schreef Skylark. het volgende:
Tevens gaat het erom dat Emimich altijd mensen op hun spelling, grammatica en taal aan het afzeiken is, en als hij dan eens op diverse fouten wordt gewezen is hij te kinderachtig om ze toe te geven.
Ik zeik nooit iemand af op zijn/haar gebrek aan intelligentie en de daaraan verbonden gevolgen, ik leg beschaafd de vinger op de zere plek. Zonder enige vorm van franje ga ik rechtdoorzee op mijn doel af en daarbij schroom ik niet de waarheid te vertellen. Wat mij echter stoort, is dat iedere discussie in KLB een ik-heb-gelijk-feest aan het worden is. Niet de Pavlov-reactie waar driekwart van KLB spontaan inschiet waardoor we nu met het "nee jij"-vraagstuk te maken hebben gekregen.
  maandag 8 juni 2009 @ 13:59:13 #84
238762 Skylark.
Mijn witte lach en ik.
pi_69824882
quote:
Op maandag 8 juni 2009 10:11 schreef Emimich het volgende:
Soms maak je wat mee op FOK. De bonte verzameling aan users die dag in, dag uit hun kunsten vertonen is zo groot dat er je haast wel iets op moet vallen aan die groep. Wat mij de laatste tijd meer en meer begint op te vallen, is dat er een aantal users bestaat dat geen tegenspraak duldt. Users die, uit angst voor nachtmerries, hun gelijk moeten halen en hun virtuele zaadlozing behalen op het moment dat de tegenstander, hun opponent, hen gelijk geeft.
Het eigenlijke troll-onderwerp. Aangezien TS gisteren diverse discussies heeft verloren waarbij hij een fout maakte, probeert hij ze door heel brutaal dit topic te openen te provoceren.

De vraag rijst al snel hoe het zo heeft kunnen komen dat deze users zo'n opmerkelijke ontwikkeling hebben doorgemaakt? Zouden zij misschien vroeger alleen de zuurtjes gelust hebben als hun moeder hen een snoepje aanbood of was dit het type dat erop stond om een half uur eerder naar de peuterspeelzaal te gaan om zodoende de truck veilig te stellen en in hun eentje de gehele tijd erop rond te rijden. Neen, het moge duidelijk zijn dat zo'n karikatuur van de werkelijkheid eigenlijk de waarheid vrij dicht benadert.
De persoonlijke aanval, om de discussie wat aan te wakkeren.

Zoals al eerder gesteld, is er voor dit type user niets mooier in de wereld dan het gelijk krijgen. De inhoudelijke discussie staat als het ware ondergeschikt aan de gelijk-vraag. Vanwaar deze extreme focus op zichzelf en hun specifieke gelijk? Zou dat zo zijn omdat de onzekere charlatan een bepaalde zekerheid nodig heeft, een ego-boost om zichzelf boven anderen te plaatsen? Vele verklaringen lijken mogelijk voor dit aparte gedrag; gedrag dat op FOK toch veel volgelingen kent.
Emimich is niet zuinig met retorische vragen, wat ook wel bekend staat als een drogreden. Verder legt hij je al woorden in de mond.

Om hun eigen gelijk te onderstrepen, zijn zij in staat om over een kleine fout uren te verhalen omdat ze hun gelijk niet krijgen. Los van gelijk in het algemeen zoals dat op vele manieren in verdekte termen opgesteld kan worden, wordt er enorm veel waarde gehecht aan het woord 'gelijk'. De hele wereld staat of valt bij dit woordje dat eigenlijk geen betekenis heeft, enigszins ironisch dat desalniettemin men er veel waarde aanhecht.
Mening voor een feit, want wie zegt dat het woord 'gelijk' in een discussie geen betekenis is? Verder stelt hij dat dat gebeurt maar ik zie nergens ook maar een glimp van een bron of voorbeeld waar dat voorkwam.

Vanzelfsprekend zal dit type user in dit topic mij tegenspreken en wijzen op mijn hypocrisie. Alsof dat een argument zou zijn tegen mijn inhoudelijke redeneringen, een hoog gehalte van het "shoot the messenger"-gehalte. Zolang zij zichzelf in het middelpunt van de wereld blijven stellen en op FOK hun eigen ego boven alles blijven stellen, dan zullen zij blijven vervallen in dezelfde opmerkelijke gedragingen.
Een tegenargument geven en meteen weer bestrijden, zodat je ingedekt bent tegen elke tegenstander zoals Bob-b al zei. Let op woorden zoals "vanzelfsprekend", "zullen", "alsof". Woorden die geen ruimte voor discussie overlaten.

Ik weet niet of KLB de juiste plaats is om zo'n observatie te plaatsen, maar aangezien ik me stoorde aan dit gedrag en daaraan een duidelijke klacht ontleende, heb ik ervoor gekozen om dit stuk hier te plaatsen. Hopelijk kan de pretentieuze lezer zich in staat stellen om in KLB een stuk op niveau te lezen, zonder in de gelijk-reflex te vervallen. Gelieve te focussen op de inhoud in plaats van niet ter zake doende details.
Weer indekken, je mag niet op de details ingaan terwijl Emimich zelf de koning is van het om het onderwerp heen draaien en op een miezerig detail inhaken.

zwakken overleven moeilijk, sterken zitten in de wolken
  maandag 8 juni 2009 @ 14:00:55 #85
160834 Florian_
Anatomy is destiny
pi_69824924
quote:
Op maandag 8 juni 2009 13:57 schreef Emimich het volgende:

[..]

Ik zeik nooit iemand af op zijn/haar gebrek aan intelligentie en de daaraan verbonden gevolgen, ik leg beschaafd de vinger op de zere plek.
Driewerf
Primum non nocere
pi_69824933
Ha-ha.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_69825002
quote:
Op maandag 8 juni 2009 13:59 schreef Skylark. het volgende:
*verhaal*
Allemaal leuk en aardig maar inhoudelijk ben je totaal niet op de materie ingegaan. Allerlei vergezochte aannames die totaal niet onderbouwd zijn. Typerend dat je iedere alinea een zinnetje gegeven hebt in plaats van daadwerkelijk zinnig commentaar te leveren.
  maandag 8 juni 2009 @ 14:04:55 #88
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_69825032
Baggertopic.
Ten percent faster with a sturdier frame
  maandag 8 juni 2009 @ 14:05:26 #89
238762 Skylark.
Mijn witte lach en ik.
pi_69825049
quote:
Op maandag 8 juni 2009 14:03 schreef Emimich het volgende:

[..]

Allemaal leuk en aardig maar inhoudelijk ben je totaal niet op de materie ingegaan. Allerlei vergezochte aannames die totaal niet onderbouwd zijn. Typerend dat je iedere alinea een zinnetje gegeven hebt in plaats van daadwerkelijk zinnig commentaar te leveren.
Je hele topic interesseert me dan ook niet. Als ik inhoudelijk op je inga ontwijk je toch weer, dus ik heb geprobeerd aan te duiden voor de rest van KLB wat jouw discussie-technieken zijn en dat dit overduidelijk een troll is, waar niet inhoudelijk op ingegaan dient te worden.
zwakken overleven moeilijk, sterken zitten in de wolken
pi_69825112
quote:
Op maandag 8 juni 2009 14:05 schreef Skylark. het volgende:
Je hele topic interesseert me dan ook niet. Als ik inhoudelijk op je inga ontwijk je toch weer, dus ik heb geprobeerd aan te duiden voor de rest van KLB wat jouw discussie-technieken zijn en dat dit overduidelijk een troll is, waar niet inhoudelijk op ingegaan dient te worden.
Als het topic je niet interesseert, dan heb je hier ook niets te zoeken.
  maandag 8 juni 2009 @ 14:09:25 #91
238762 Skylark.
Mijn witte lach en ik.
pi_69825169
quote:
Op maandag 8 juni 2009 14:07 schreef Emimich het volgende:

[..]

Als het topic je niet interesseert, dan heb je hier ook niets te zoeken.
Ik ben altijd bereid om je even met beide benen op de grond te zetten, Emimich.
zwakken overleven moeilijk, sterken zitten in de wolken
  maandag 8 juni 2009 @ 14:09:58 #92
72256 wise
Echoes - KL/B/
pi_69825187
quote:
Op maandag 8 juni 2009 10:11 schreef Emimich het volgende:
Soms maak je wat mee op FOK. De bonte verzameling aan users die dag in, dag uit hun kunsten vertonen is zo groot dat er je haast wel iets op moet vallen aan die groep. Wat mij de laatste tijd meer en meer begint op te vallen, is dat er een aantal users bestaat dat geen tegenspraak duldt. Users die, uit angst voor nachtmerries, hun gelijk moeten halen en hun virtuele zaadlozing behalen op het moment dat de tegenstander, hun opponent, hen gelijk geeft.

De vraag rijst al snel hoe het zo heeft kunnen komen dat deze users zo'n opmerkelijke ontwikkeling hebben doorgemaakt? Zouden zij misschien vroeger alleen de zuurtjes gelust hebben als hun moeder hen een snoepje aanbood of was dit het type dat erop stond om een half uur eerder naar de peuterspeelzaal te gaan om zodoende de truck veilig te stellen en in hun eentje de gehele tijd erop rond te rijden. Neen, het moge duidelijk zijn dat zo'n karikatuur van de werkelijkheid eigenlijk de waarheid vrij dicht benadert.

Zoals al eerder gesteld, is er voor dit type user niets mooier in de wereld dan het gelijk krijgen. De inhoudelijke discussie staat als het ware ondergeschikt aan de gelijk-vraag. Vanwaar deze extreme focus op zichzelf en hun specifieke gelijk? Zou dat zo zijn omdat de onzekere charlatan een bepaalde zekerheid nodig heeft, een ego-boost om zichzelf boven anderen te plaatsen? Vele verklaringen lijken mogelijk voor dit aparte gedrag; gedrag dat op FOK toch veel volgelingen kent.

Om hun eigen gelijk te onderstrepen, zijn zij in staat om over een kleine fout uren te verhalen omdat ze hun gelijk niet krijgen. Los van gelijk in het algemeen zoals dat op vele manieren in verdekte termen opgesteld kan worden, wordt er enorm veel waarde gehecht aan het woord 'gelijk'. De hele wereld staat of valt bij dit woordje dat eigenlijk geen betekenis heeft, enigszins ironisch dat desalniettemin men er veel waarde aanhecht.

Vanzelfsprekend zal dit type user in dit topic mij tegenspreken en wijzen op mijn hypocrisie. Alsof dat een argument zou zijn tegen mijn inhoudelijke redeneringen, een hoog gehalte van het "shoot the messenger"-gehalte. Zolang zij zichzelf in het middelpunt van de wereld blijven stellen en op FOK hun eigen ego boven alles blijven stellen, dan zullen zij blijven vervallen in dezelfde opmerkelijke gedragingen.

Ik weet niet of KLB de juiste plaats is om zo'n observatie te plaatsen, maar aangezien ik me stoorde aan dit gedrag en daaraan een duidelijke klacht ontleende, heb ik ervoor gekozen om dit stuk hier te plaatsen. Hopelijk kan de pretentieuze lezer zich in staat stellen om in KLB een stuk op niveau te lezen, zonder in de gelijk-reflex te vervallen. Gelieve te focussen op de inhoud in plaats van niet ter zake doende details.
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
  maandag 8 juni 2009 @ 14:11:29 #93
160834 Florian_
Anatomy is destiny
pi_69825240
quote:
Op maandag 8 juni 2009 14:09 schreef Skylark. het volgende:

[..]

Ik ben altijd bereid om je even met beide benen op de grond te zetten, Emimich.
Och. Als hij z'n puddingbuks streelt met de gedachte dat hij gelijk heeft op het internet, gun ik het hem van harte.
Primum non nocere
  maandag 8 juni 2009 @ 14:11:48 #94
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_69825252
oh, en trouwens, discussieren heeft trouwens totaal geen nut want je bent toch een zelfingenomen zak die nergens naar wilt luisteren.
daardoor is dit topic bij voorbaat kansloos

tijd steken in emimich is verspilde tijd, move along people
hierbij lapo
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
pi_69825266
quote:
Op maandag 8 juni 2009 14:09 schreef Skylark. het volgende:
Ik ben altijd bereid om je even met beide benen op de grond te zetten, Emimich.
Enigszins ironisch dat je in je vorige post nog claimde een en ander aan te duiden voor de rest van KLB. Een nobele taak, maar nogal misplaatst. Voor die quatsch maak je maar een eigen topic aan.
  maandag 8 juni 2009 @ 14:14:57 #96
238762 Skylark.
Mijn witte lach en ik.
pi_69825342
quote:
Op maandag 8 juni 2009 14:12 schreef Emimich het volgende:

[..]

Enigszins ironisch dat je in je vorige post nog claimde een en ander aan te duiden voor de rest van KLB. Een nobele taak, maar nogal misplaatst. Voor die quatsch maak je maar een eigen topic aan.
2 vliegen in één klap.
zwakken overleven moeilijk, sterken zitten in de wolken
pi_69825484
quote:
Op maandag 8 juni 2009 13:59 schreef Skylark. het volgende:

[..]


  FOK!fotograaf maandag 8 juni 2009 @ 14:19:58 #98
160750 moonmovies
zeg maar Peer...
pi_69825485
Ik volg de discussie op een afstandje
Friends are like potatoes. If you eat them, they'll die...
-------------------------------------
www.theinvision.nl
  maandag 8 juni 2009 @ 14:24:13 #99
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69825605
quote:
Op maandag 8 juni 2009 13:29 schreef Emimich het volgende:

[..]

Of ik al dan niet hypocriet of geloofwaardig ben, doet simpelweg niet ter zake. Ik had gehoopt dat iemand zoals jij in staat zou blijken om, nu val ik in herhaling, sec naar de materie te kijken.

Het gaat niet om mijn strafblad, het gaat niet om mijn gelijk, het gaat erom dat er een grote kern van waarheid in de OP schuilt. Wie hem dan ook zou hebben opgesteld, dat zou niet mee moeten spelen in de beoordeling. Als men hier niet die denkstap kan maken, dan zullen we ook nooit wat opschieten in de discussie. Tot nu toe zijn we niet verder gekomen dan wat algemene kreten zoals TS is hypocriet en TS is ongeloofwaardig. Die opmerkingen zijn irrelevant en staan ook niet ter discussie.
Klagen over iets waar je je zelf schuldig aan maakt heeft geen zin als dat punt de discussie vervolgens ook gaat verneuken. Dat is hier het geval. Omdat jij zelf zo'n mannetje bent die altijd z'n gelijk wil halen zal je dat hier ook gaan doen, waarmee je je punt bevestigt. Dat is het probleem van je hypocrisie.
pi_69825660
quote:
Op maandag 8 juni 2009 14:24 schreef TNA het volgende:
Klagen over iets waar je je zelf schuldig aan maakt heeft geen zin als dat punt de discussie vervolgens ook gaat verneuken. Dat is hier het geval. Omdat jij zelf zo'n mannetje bent die altijd z'n gelijk wil halen zal je dat hier ook gaan doen, waarmee je je punt bevestigt. Dat is het probleem van je hypocrisie.
Ik weet niet waar je de wijsheid vandaan haalt dat ik hier mijn gelijk zou komen halen. Als je al met zo'n mentaliteit dit topic binnentreedt dan zal je ook nooit iets toevoegen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')