Lekker dat je daar dan juist foto's van plaatstquote:Op vrijdag 5 juni 2009 21:32 schreef Pippi het volgende:
[..]
Hij was toen ook ziek (schildklierproblemen). Nu gaat het beter!
Dat deed Remie ook. Soms leek ie 's nachts wel eenzaam. Was ie wakker geworden en wakker worden = ochtend = eten, dus blèren met de geitquote:Op zondag 7 juni 2009 14:22 schreef ferrari_rood het volgende:
Ze claimen je echt. Boy maakte mij zelfs 's nachts wakker door aan mijn haren te trekken. Ik wil aandacht nu. Ik heb wel eens geprobeerd de deur dicht te houden na 1 uur was hij nog aan het janken. Mijn nachtrust was mij toch heiliger.
Haar. En idd, het was echt een poepie. Vroeger gebruikte ik dr als babyquote:Op zondag 7 juni 2009 01:15 schreef Pippi het volgende:
NapoleonOok een rooie
![]()
Ach gossie, PoekieIk heb net topics over hem doorgelezen Qwea, Wat een stoere topkat was Poekie, een echte volhouder
'Sexy shot'quote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:22 schreef Klonk het volgende:
Wolle is afgelopen Mei 15 geworden
[ afbeelding ]
Die ziet er fucked up uit.quote:
Mooi beest.quote:Op zondag 7 juni 2009 11:49 schreef ferrari_rood het volgende:
Telt bijna 14 ook? Op 14juli wordt Boy 14. Ik vind dat voor een Burmees toch al best oud. Nou ja Boy doet ook werkelijk bar weinig op een dag nl;
-janken om aandacht
-in de zon liggen en mee verhuizen met de zon
-wat eten en drinken
-en weer om aandacht vragen
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |