Yup, en je kan je ook nergens opgeven om als vrijwilliger mee te doen. Je wordt gewoon benaderd of je mee wilt doen. stiekem betrap ik mezelf nog steeds op gedachten als 'zo nu ben ik een van de miljoenen mensen die dit kijkt' of 'laat ik dit nog even afkijken zodat tenminste iemand dit af heeft gekeken en dat weer meetelt' terwijl alles wat ik kijk onvermeld ten onder zal gaanquote:Op maandag 8 juni 2009 00:18 schreef wwwever het volgende:
[..]
Het zijn echt maar slechts 2800 kastjes hoor, zoals 3 posts onder je gequote bericht.
die hebben ze daar niet. nederigheid in het leger. of alleen voor een man?quote:Op woensdag 10 juni 2009 00:59 schreef tong80 het volgende:
Waarom was majoor Boshard geen generaal ?
Als je nou es meedoet aan zo'n jamba ding he, en je meldt je daarna af, ben je dan ook echt afgemeld of zit er toch een addertje onder het gras?quote:Op maandag 8 juni 2009 00:53 schreef ganzenherder het volgende:
Waarom gaan kutbedrijven als Jamba niet failliet?
schuim is eigenlijk ook iets unieks in een aantal landen. Zo zijn er genoeg landen waar schuim juist niet gewenst is op een biertje...quote:Op zaterdag 6 juni 2009 01:09 schreef BlueMage het volgende:
Had bier heel vroeger geen schuim? Want toen hadden ze toch nog niet dat ze bijv CO2 konden toevoegen? Heb ik me al vaker afgevraagd dit, erg onnozel maar goed past wel in dit topic.
Omdat hier in Emmen, men huizen met een rieten dak in de fik zetquote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:34 schreef Mendeljev het volgende:
Waarom gebruiken bijna alle huizen ter wereld dakpannen terwijl ze relatief duur zijn?
quote:Op woensdag 10 juni 2009 11:47 schreef DSGamer het volgende:
uit hoeveel cellen bestaat de huid van een gemiddeld persoon?
http://www.steljevraag.nl/viewquestion?questionID=9558quote:In het kort komt het erop neer dat een gemiddeld menselijk lichaam bestaat uit zo'n 10^14 (10 tot de 14e, dus 100 biljoen) of meer cellen
Die hebben ze wel hoor. Volgens mij de grote baas van de internationale organisatie. Majoor bosshardt was eigenlijk lt-kol.quote:Op woensdag 10 juni 2009 02:19 schreef Killer_Mom het volgende:
[..]
die hebben ze daar niet. nederigheid in het leger. of alleen voor een man?
ik weet niet wat dit is vragen stellen mag, gaaf mens was ze iniedergeval wel.quote:Op woensdag 10 juni 2009 16:32 schreef wwwever het volgende:
[..]
Die hebben ze wel hoor. Volgens mij de grote baas van de internationale organisatie. Majoor bosshardt was eigenlijk lt-kol.
wtfquote:Op vrijdag 12 juni 2009 21:36 schreef boskameel het volgende:
Misschien is dit wel een hele domme. Waarom produceren arme landen, geen geld om het beter te hebben in het land? Waarom wordt in Zimbabwe geen extra geld geproduceerd om bijvoorbeeld langzaam uit de stront te kruipen, zoals geld om betere medische voorzieningen aan te schaffen, of om voedsel te importeren? Of is dat regime al zo corrupt dat ze dat eigenlijk al doen voor eigen bestwil?
WOW! Dit is misschien wel de oplossing van de financiële crisis!quote:Op vrijdag 12 juni 2009 21:36 schreef boskameel het volgende:
Misschien is dit wel een hele domme. Waarom produceren arme landen, geen geld om het beter te hebben in het land? Waarom wordt in Zimbabwe geen extra geld geproduceerd om bijvoorbeeld langzaam uit de stront te kruipen, zoals geld om betere medische voorzieningen aan te schaffen, of om voedsel te importeren? Of is dat regime al zo corrupt dat ze dat eigenlijk al doen voor eigen bestwil?
Ik weet niet precies hoe ik het makkelijk kan uitleggen, maar hier staat wel een duidelijk antwoord op de vraag.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 21:53 schreef boskameel het volgende:
Ik ben serieus. Leg dan voor een leek eens uit in Jip & Janneke taal hoezo dit niet mogelijk zou zijn?
Inflatie. Als je geld bijdrukt wordt de productie niet automatisch evenredig ook hoger.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 21:53 schreef boskameel het volgende:
Ik ben serieus. Leg dan voor een leek eens uit in Jip & Janneke taal hoezo dit niet mogelijk zou zijn?
dan gaat een brood van 0. 60 mark 6 Mark kosten, druk je nog meer geld bij, armoede is het gevolg. BV in de crisis WW2 in Duitsland . wat je niet hebt kun je ook niet uitgeven...quote:Op vrijdag 12 juni 2009 22:03 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Inflatie. Als je geld bijdrukt wordt de productie niet automatisch evenredig ook hoger.
Sommige wetenschappers denken dat het heelal ongeveer 156 miljard lichtjaar breed is. Dus niet oneindig groot..maar wel heeeeel groot.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 19:22 schreef R-dry het volgende:
Is het heelal oneindig groot ?![]()
Stel er is een einde (soort muur ofzo) dan zou daar achter toch ook iets moeten zitten.
Dit is niet echt een domme vraagquote:Op zaterdag 13 juni 2009 19:22 schreef R-dry het volgende:
Is het heelal oneindig groot ?![]()
Stel er is een einde (soort muur ofzo) dan zou daar achter toch ook iets moeten zitten.
Volgens mij had ze een hogere rang, maar werd ze nog steeds majoor genoemdquote:Op woensdag 10 juni 2009 00:59 schreef tong80 het volgende:
Waarom was majoor Boshard geen generaal ?
quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:43 schreef ganzenherder het volgende:
Waarom staan er altijd hordes bejaarden te kijken op plaatsen waar er iets gebouwd wordt?
ik noem ze hang ouderen, vervelende oude mannen die rotopmerkingen maken over iedereen die langskomt en roddelen als de pest. oud bouwvakkers? dacht het niet, die mannen worden het huis uitgejaagd door hun vrouw dat ze maar een paar uur de deur uit zijn.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:43 schreef ganzenherder het volgende:
Waarom staan er altijd hordes bejaarden te kijken op plaatsen waar er iets gebouwd wordt?
hoe groot en waar wil je hem voor gebruiken? met internet of zonder. personeel erbij? Google ik voor je.quote:
Geld staat alleen symbool voor grondstoffen die een land bezit (grondstof is voedsel, brandstof enz.)quote:Op vrijdag 12 juni 2009 21:36 schreef boskameel het volgende:
Misschien is dit wel een hele domme. Waarom produceren arme landen, geen geld om het beter te hebben in het land? Waarom wordt in Zimbabwe geen extra geld geproduceerd om bijvoorbeeld langzaam uit de stront te kruipen, zoals geld om betere medische voorzieningen aan te schaffen, of om voedsel te importeren? Of is dat regime al zo corrupt dat ze dat eigenlijk al doen voor eigen bestwil?
Ei, dino's kwamen ook al uit eierenquote:
Een buitengewoon ambtenaar (van de burgerlijke stand, voluit) is iemand die speciaal is aangesteld om huwelijken te voltrekken.quote:Op zondag 7 juni 2009 17:02 schreef Ridocar het volgende:
Wat is een buitengewoon ambtenaar? Ik ben wel bekend met de term buitengewoon opsporingsambtenaar (politie, boswachter), maar een buitengewoon ambtenaar.... wat voor een beroep moet je dan hebben?
En waar kwam dat ei dan vandaan?quote:Op donderdag 18 juni 2009 12:45 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Ei, dino's kwamen ook al uit eieren
Volgens mij kun je alleen maar de tijd stop zetten door tegen de draairichting van de aarde ingeschoten te worden. Dit moet dan met een elektronenkanon gebeuren. Waarschijnlijk overleef je dit niet. Terug in de tijd kan (nog) niet.quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:24 schreef jpg97 het volgende:
Als je sneller gaat dan het licht, reis je dan echt in de tijd?
En kun je dan ook terug in de tijd, of alleen vooruit?
Ligt eraan hoe lang desbetreffend persoon in de vrieskist heeft gelegen.quote:
Afgemeld is afgemeld de opta (telecom waakhoond) is vrij streng ( en ze zijn de regels nog meer aan het aanscherpen)quote:Op woensdag 10 juni 2009 02:20 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Als je nou es meedoet aan zo'n jamba ding he, en je meldt je daarna af, ben je dan ook echt afgemeld of zit er toch een addertje onder het gras?![]()
Tijd kun je niet stopzetten want tijd is relatiefquote:Op donderdag 18 juni 2009 13:47 schreef mistermysterion het volgende:
[..]
Volgens mij kun je alleen maar de tijd stop zetten door tegen de draairichting van de aarde ingeschoten te worden. Dit moet dan met een elektronenkanon gebeuren. Waarschijnlijk overleef je dit niet. Terug in de tijd kan (nog) niet.
Overigens geloof ik mezelf niet helemaal....
naar waterquote:
Ik denk trouwens dat er eerst de 'kip' was. Maar dan was het (nog) geen kip. Maar gewoon een diersoort dat eerst zoogdier was, en langzaam aan evolueerde in een dier wat eieren legde. Zo zijn die diersoorten dan weer verder geëvolueerd naar de kipquote:
Zoogdieren kwamen pas VEEEEEEEL later.quote:Op donderdag 18 juni 2009 15:09 schreef Suusje-V het volgende:
[..]
Ik denk trouwens dat er eerst de 'kip' was. Maar dan was het (nog) geen kip. Maar gewoon een diersoort dat eerst zoogdier was, en langzaam aan evolueerde in een dier wat eieren legde. Zo zijn die diersoorten dan weer verder geëvolueerd naar de kip![]()
Of kwamen zoogdieren pas ná ei-leggende-dieren?
Ik dacht iig dat zoogdieren er als eerst waren...
Oh okequote:Op donderdag 18 juni 2009 15:31 schreef Ra-z het volgende:
[..]
Zoogdieren kwamen pas VEEEEEEEL later.
Eerst had je vissachtigen, zwemmende amfibieën en insecten toen kreeg je amfibieen en reptielen die aan land kwamen dit waren ook nog voor een groot deel eier leggende dieren(vissen reptielen/insecten) en ver daarna pas zoogdieren en vogels.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |