Had champagne vroeger bubbels?quote:Op zaterdag 6 juni 2009 01:09 schreef BlueMage het volgende:
Had bier heel vroeger geen schuim? Want toen hadden ze toch nog niet dat ze bijv CO2 konden toevoegen? Heb ik me al vaker afgevraagd dit, erg onnozel maar goed past wel in dit topic.
CO2 wordt bij het gisten geproduceerd door schimmels, samen met alcohol.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 01:09 schreef BlueMage het volgende:
Had bier heel vroeger geen schuim? Want toen hadden ze toch nog niet dat ze bijv CO2 konden toevoegen? Heb ik me al vaker afgevraagd dit, erg onnozel maar goed past wel in dit topic.
Bevatten is niet hetzelfde als in aanraking komen met.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 21:56 schreef Hymen_Copter het volgende:
[..]
Klopt niet, aderen bevatten sowieso altijd nog wat o2, plus het feit dat bloed donkerrood wordt naarmate er minder zuurstof aanwezig is en niet paars. Iets in de trent van hemoglobine volgens mij.
Lees dit eensquote:Op zaterdag 6 juni 2009 11:12 schreef maartenducrot het volgende:
[..]
Bevatten is niet hetzelfde als in aanraking komen met.
En hoe verklaar je dan de blauwe kleur van je aderen? Het klopt dus wel!
Toch hebben veel mensen brief- of muntgeld bij zich. En de briefjes kunnen kapot gaan, of kwijtraken.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 11:35 schreef gebrokenglas het volgende:
Dat de FED dollars bijdrukt is toch helemaal niet nodig? Ik snap dat niet. Fysiek geld is slechts een manier om te betalen, het meeste gaat toch virtueel via computers.
Wikipedia, lekker betrouwbaarquote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:28 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Lees dit eenshttp://scienceblogs.com/s(...)y_are_veins_blue.php
edit: of iets makkelijkers
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Live vanuit Frankrijk!
Jongens jongens toch, nou ik geef het je te doen, hoor.
quote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:40 schreef maartenducrot het volgende:
[..]
Wikipedia, lekker betrouwbaar
Ik dacht dat dit het topic was voor domme vragen ipv nepvragen. PwndSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ain't nothing to it but to do it.
Greece
Het nut van lidwoorden is dus dat het volgens jou de leesbaarheid van zinnn bevordert. Waarom heeft de Nederlandse taal dan 3 lidwoorden? Wat is het nut van 3, als 1 lidwoord genoeg is voor de bevordering?quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik denk om leesbare zinnen te maken. nut van hoofdletters heb ik al tijden niet begrepen.
In heel veel landen zie je juist weinig dakpannen. Denk dat ze vaker worden gebruikt in welvarende landen, omdat het er mooier uitziet dan platen.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:34 schreef Mendeljev het volgende:
Waarom gebruiken bijna alle huizen ter wereld dakpannen terwijl ze relatief duur zijn?
Ja maar in arme landen wordt het gebruik van dakpannen wel als een welvarend iets beschouwd.Daar wordt dan ook voor gespaard door de mensen die het zich kunnen veroorloven. Ik denk echter dat er betere materialen zijn die meer 'bang for the buck' geven. Maar waarschijnlijk heb je gewoon gelijkquote:Op zaterdag 6 juni 2009 16:37 schreef wwwever het volgende:
[..]
In heel veel landen zie je juist weinig dakpannen. Denk dat ze vaker worden gebruikt in welvarende landen, omdat het er mooier uitziet dan platen.
Niks, dit was vroeger de verbinding tussen moeder en kind waar alle voedingsstoffen werden aangeleverd en afvalstoffen werden weggebracht. Het zit vast op een van je pezen van je musculus rectus abdominis.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 16:00 schreef Batmobiel het volgende:
Waarmee is je navel verbonden? aan de buitenzijde is het enkel een putje, maar wat zit er binnenin?
Ze drukken dat geld volgens mij niet allemaal echt, het is meer een soort zegswijze.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 11:35 schreef gebrokenglas het volgende:
Dat de FED dollars bijdrukt is toch helemaal niet nodig? Ik snap dat niet. Fysiek geld is slechts een manier om te betalen, het meeste gaat toch virtueel via computers.
wie zegt dat het heelal zo verschillend is van dingen die we op aarde nog niet eens kunnen zien.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:44 schreef gebrokenglas het volgende:
Hoe komt het dat de planeten rond de zon zich allemaal in een praktisch plat vlak rond de zon roteren in plaats van de manier van electronen in een atoom?
Het zonnestelsel is ontstaan uit een grote gaswolk, die onder invloed van z'n eigen zwaartekracht en rotatie, steeds meer is afgeplat. Uiteindelijk ontstaat in het midden van de schijf de zon en de planeten liggen dus in hetzelfde vlak (min of meer).quote:Op zondag 7 juni 2009 12:44 schreef gebrokenglas het volgende:
Hoe komt het dat de planeten rond de zon zich allemaal in een praktisch plat vlak rond de zon roteren in plaats van de manier van electronen in een atoom?
Nee, om de mensen te pestenquote:Op zondag 7 juni 2009 17:09 schreef ganzenherder het volgende:
Waarom moeten de spellings- en gramaticaregels om de x aantal jaar veranderen, is dat puur voor de extra inkomsten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |