Daar!quote:Op zaterdag 20 juni 2009 01:05 schreef Bluezz het volgende:
Maar nu ben jij er, en je hebt het allerbeste met hem voor.
Het was vást lief bedoeldquote:Op zaterdag 20 juni 2009 01:00 schreef Soury het volgende:
Die lijkt op de kleine (Trees).. Die pesterig zijn poten op Bounty zijn kop plantte toen ie half dood in zijn mandje lag (vrouwen)
Dat krijgt ie al dagelijks (laxeer Tractonorm) Ik vrees dat ik de blaasproblemen die ik daardoor onddanks alle tips weggewuifd heb heb onder geschoven. Ja ga je zelf maar na (blaasontsteking of harde poep)quote:Op zaterdag 20 juni 2009 01:08 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Tuurlijk is het balen. Het is enorm balen! Maar ik zou het zo weer doen. Grappig (nou ja) detail: Remie (zie pic) had op een gegeven moment ook problemen met zijn ontlasting. Dagelijks 2ml Laxatrac(t) en een snufje Isogel deden wonderen (als in: nooit meer last gehad).
Trees is een bitch !!!quote:
Dat is dus aan de dierenarts!quote:Op zaterdag 20 juni 2009 01:19 schreef Soury het volgende:
Dat krijgt ie al dagelijks (laxeer Tractonorm) Ik vrees dat ik de blaasproblemen die ik daardoor onddanks alle tips weggewuifd heb heb onder geschoven. Ja ga je zelf maar na (blaasontsteking of harde poep)In alle twee gevallen is het
en van het een komt het ander. Daarom is het erg moeilijk in te schatten wat er mis is !
Ja hangt nog steeds met kop half in de drinkbak. Heb wel al twee maal een schone handoek onder hem gelegdquote:Op zaterdag 20 juni 2009 01:26 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Dat is dus aan de dierenarts!
Is ie nog zo suf nu?
Kweet het Ik heb nu Hills S/D .. Van de DA .. Daar zat ie al langer aan maar was overgegaan naar C/D en nu weer S/D.. Tja je probeerd wat he?? Ik dacht dat het ene voor nierproblemen was en C/D voor blaas of had ik weer een andere ... Pff anyway het is Hills S/D nuquote:Op zaterdag 20 juni 2009 01:51 schreef Bluezz het volgende:
Er zijn versch. soorten blaasprobs dus ook voer. Alléén voer via de d.a. werkt. Niet de zogenaamde gruisvriendelijk voer van de dierenwinkel!!
No problemo alle tips zijn welkomquote:
gossie....quote:Op zaterdag 20 juni 2009 02:58 schreef Soury het volgende:
Hij slaapt en heb hem ff op een droge plek gezet. Hij kukeld elke keer de drinkbak om met die kraag..
En is te zat om te drogen dus doe ik het maar
Nou ja verder moet ie het vannacht maar uitzoeken
[ afbeelding ]
Nou !! Ik had een bakje eten neergezet met stiekum de pillen erin..( Poes moest het maar ff met de gang en slaapkamer doen.)quote:Op zaterdag 20 juni 2009 15:13 schreef Greys het volgende:
Of in een lekker plakje vleeswaren. Lekker verwennen
Fijn dat hij in elk geval goed de nacht door is gekomen, die arme ziel.
quote:Op zondag 21 juni 2009 04:02 schreef Soury het volgende:
Had dat bakje eten al hoger gezet op wat boekenen nu zie ik pas hoe toepasselijk " Het Diner" Btw echt een leuk boek
[ afbeelding ]
ah gossie.....ze kan dus best heel lief voor hem zijnquote:Op zondag 21 juni 2009 02:17 schreef Soury het volgende:
Hij slaapt nu weer en heeft een ander troostmeisje ....![]()
[ afbeelding ]
Trees gaat vannacht wel weg uit de kamer. Die mag als uitzondering weer in de slaapkamer slapen.
Dan kan ie hopelijk zijn tweede portie pillen wat door zijn eten zit eten.
Ja, tis een loedertje maar het ljkt wel of ze weet dat er wat mis is met hem. Ze wast hem zelfs, dat kan hij zelf niet vanwegen zijn lampekap.quote:Op zondag 21 juni 2009 14:07 schreef Laysa het volgende:
[..]
ah gossie.....ze kan dus best heel lief voor hem zijn
ja ik denk wel dat ze het ruikt dat ie ziek is...mn oudere kat had dat ook bij mn jongste kat....quote:Op zondag 21 juni 2009 16:58 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja, tis een loedertje maar het ljkt wel of ze weet dat er wat mis is met hem. Ze wast hem zelfs, dat kan hij zelf niet vanwegen zijn lampekap.![]()
Eten heeft ie niet aangeraakt, dus de pillen handmatig gegeven. Pfff wat een gedoe
Ja goed idee, ik heb nog zo'n pipetje. Dat gaat vast makkelijker. De anti biotica is niet zo'n probleem (gladde kleine pilletjes) maar die pijnstillers zijn ala asperine. Die slikt ie niet zo snel was een waar gevecht vanmorgen. Ga dat ding gelijk ff schoonmakenquote:Op zondag 21 juni 2009 17:13 schreef Laysa het volgende:
[..]
ja ik denk wel dat ze het ruikt dat ie ziek is...mn oudere kat had dat ook bij mn jongste kat....
weet je wat je ook kan doen...een waterspuitje bij de da halen en dan de pillen mengen met melk en zo in zn bekkie leeg spuiten
quote:Op zondag 21 juni 2009 17:35 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja goed idee, ik heb nog zo'n pipetje. Dat gaat vast makkelijker. De anti biotica is niet zo'n probleem (gladde kleine pilletjes) maar die pijnstillers zijn ala asperine. Die slikt ie niet zo snel was een waar gevecht vanmorgen. Ga dat ding gelijk ff schoonmaken
Yoh gister zelfs in kip/katten snoepjes en ham geprobeerd, maar hij eet niet dus dat oplossen en pipetje is een welkome oplossing van een oplossingquote:Op zondag 21 juni 2009 17:37 schreef Laysa het volgende:
[..]
melk vinden ze lekker...wat ook goed werkt is pilletje in smeerleverworst doen
suc6quote:Op zondag 21 juni 2009 17:47 schreef Soury het volgende:
[..]
Yoh gister zelfs in kip/katten snoepjes en ham geprobeerd, maar hij eet niet dus dat oplossen en pipetje is een welkome oplossing van een oplossing
Wat een kanjer!quote:
Oh enne net de medicijnen gegeven. De wiite harde grote pil ff in lauw water laten opslossen en met mijn pipetje dat ging super ...quote:
gelukkig dat scheelt weer een hele hoop ellendequote:Op zondag 21 juni 2009 19:14 schreef Soury het volgende:
[..]
Oh enne net de medicijnen gegeven. De wiite harde grote pil ff in lauw water laten opslossen en met mijn pipetje dat ging super ...Laysa
[ afbeelding ]
Was vamorgen echt aan het vechten en heb weer wat gaatjes in mijn handen.
Ja morgen nog een van die dikke pillen en dan is het op. Plus ben ik blij dat het bijna maandag is. Kwart voor drie moet ik weer naar de da.... Dan mag de katheter eruit en de kap af. Hoop ik, ik vind hem niet zo denderend als ik eerlijk benquote:Op zondag 21 juni 2009 19:30 schreef Greys het volgende:
Oh wat enorm lief dat het troostmeisje hem wast!![]()
En wat een supernieuws dat hij heeft gegeten en dat het met het spuitje goed gaat om de pillen te geven
Kan ik me voorstellen! Want hij heeft toch veel hinder van dat ding natuurlijk, is vast rot om aan te moeten zien!quote:Op zondag 21 juni 2009 19:36 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja morgen nog een van die dikke pillen en dan is het op. Plus ben ik blij dat het bijna maandag is. Kwart voor drie moet ik weer naar de da.... Dan mag de katheter eruit en de kap af. Hoop ik, ik vind hem niet zo denderend als ik eerlijk ben
Ikke ook !!! Dankbaar is zelfs niet goed genoegquote:Op zondag 21 juni 2009 19:52 schreef Greys het volgende:
[..]
Kan ik me voorstellen! Want hij heeft toch veel hinder van dat ding natuurlijk, is vast rot om aan te moeten zien!
Ik ben vast een sentimentele trut, maar ik vind het zo goed van je dat je hier een topic hebt geopend voor tips enzo! Nu dat spuitje weer, soms ben ik zo trots op de FOK!-ers met alle goede tips!
oeps........ dat klinkt alsof je een aantal Fokkers naar de andere wereld wilt helpen, maarquote:Op zondag 21 juni 2009 22:57 schreef ElisaB het volgende:
Mocht er nog iemand spuitjes nodig hebben: ik had net in de week dat mijn brave grote vriend overleed een doos van 150 stuks gekocht
Pff jemig.. Ik hoop het nietquote:Op zondag 21 juni 2009 22:57 schreef ElisaB het volgende:
Mocht er nog iemand spuitjes nodig hebben: ik had net in de week dat mijn brave grote vriend overleed een doos van 150 stuks gekocht
quote:Op zondag 21 juni 2009 23:42 schreef FANN het volgende:
[..]
oeps........ dat klinkt alsof je een aantal Fokkers naar de andere wereld wilt helpen, maar
da's niet zo bedoelt denk ik![]()
Muis sterkte vannacht en morgen !!!
Ik heb wel een stel irritante kutfokkers waar ik vanaf wil, dus doe er maar 10!quote:Op zondag 21 juni 2009 22:57 schreef ElisaB het volgende:
Mocht er nog iemand spuitjes nodig hebben: ik had net in de week dat mijn brave grote vriend overleed een doos van 150 stuks gekocht
quote:Op zondag 21 juni 2009 23:42 schreef FANN het volgende:
oeps........ dat klinkt alsof je een aantal Fokkers naar de andere wereld wilt helpen, maar
da's niet zo bedoelt denk ik![]()
Onze kater had ook blaasgruisproblemen en we hebben meerdere keren bij de DA gezeten, wij kregen Metacam pijnstiller, dit is een vloeibare pijnstiller, hoef je 1x per dag te geven en onze kater vond het zalig ... als we het spuitje aan het vullen waren stond ie al naast ons te miaauwenquote:Op zondag 21 juni 2009 17:35 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja goed idee, ik heb nog zo'n pipetje. Dat gaat vast makkelijker. De anti biotica is niet zo'n probleem (gladde kleine pilletjes) maar die pijnstillers zijn ala asperine. Die slikt ie niet zo snel was een waar gevecht vanmorgen. Ga dat ding gelijk ff schoonmaken
quote:Op maandag 22 juni 2009 15:11 schreef Soury het volgende:
Sooo Bounty is verlost van zijn katheter en lampekap.. Hij heeft net gelijk een schotel eten weggewerkt en zit zich nu te wassen !! (gelukkig maar hij stinkt een uur in de wind) het is nu een kwestie van in de gaten houden.
Ja iid opgelucht, denk dat die kap ook erg oncomfertabel was, omdat ie gelijk ging eten. Ik heb alleen nog de anti biotica.. Ff tellen (14 stuks) dus t/m volgende week maandag.quote:Op maandag 22 juni 2009 15:44 schreef Greys het volgende:
Wat een supernieuws! Wat zullen jij en vooral ook Bounty opgelucht zijn!
Hoe lang moet hij de medicijnen nog?
Nou.... die ziet er in ieder geval een stuk beter uit !!quote:Op maandag 22 juni 2009 17:51 schreef Soury het volgende:
Hij slaapt nu lekker en ook weer op zijn favo plekje op de tv in de zon. Hij is bekaf denk ik. Kan me dat voorstellen en zo'n plastic ding om je nek ligt je niet lekker.
[ afbeelding ] Hopen dat het goed gaat !!! Ik heb het amputeren nog even aangehaald. De arts was daar geen voorstander van. Mits de kater het voer niet eet dan is het een laatste redmiddel. Dat lust ie gelukkig wel. Maar ze zijn dan weer vatbaarder voor blaasontstekingen e.d.. Nou daar wil ik nu nog ff niet over na denken.
wat een opluchting dat ie weer zn eigen plekkie opzoekt.....quote:Op maandag 22 juni 2009 17:51 schreef Soury het volgende:
Hij slaapt nu lekker en ook weer op zijn favo plekje op de tv in de zon. Hij is bekaf denk ik. Kan me dat voorstellen en zo'n plastic ding om je nek ligt je niet lekker.
[ afbeelding ] Hopen dat het goed gaat !!! Ik heb het amputeren nog even aangehaald. De arts was daar geen voorstander van. Mits de kater het voer niet eet dan is het een laatste redmiddel. Dat lust ie gelukkig wel. Maar ze zijn dan weer vatbaarder voor blaasontstekingen e.d.. Nou daar wil ik nu nog ff niet over na denken.
Ja joh hij botste overal tegen op met die kap. Ik durfde ook niet te stofzuigen dan vliegt ie onder de bank. Dat ging ook niet lukken. Nou nu maar weer hopen op een normaal leven. Al druppelt ie nog wel hier en daar.quote:Op maandag 22 juni 2009 18:41 schreef Laysa het volgende:
[..]
wat een opluchting dat ie weer zn eigen plekkie opzoekt.....
hem een beetje verwennen met vla , slagroom en smeerleverworstquote:Op dinsdag 23 juni 2009 18:15 schreef Soury het volgende:
Hij voelt zich stukken beter. Maar ik ben er nog niet gerust op. De plas laat ie gewoon lopen. Nou ja dweil erover en klaar (geen bloed meer). Maar eten is echt mondjesmaat.
Ik moet hem goed in de gaten houden van de DA .. Dat doe ik dus maar, maar zolang hij plast en drinkt gaat het de goede kant op
Niks van dat lief Hij zit op streng dieet nu. Ik gaf hem nog wel es blikjes (AH) naast zijn dieet voer. FOUT !!quote:Op dinsdag 23 juni 2009 18:54 schreef Laysa het volgende:
[..]
hem een beetje verwennen met vla , slagroom en smeerleverworst
wordt het nog beter met die amputatie? Heb je er al wat meer over nagedacht?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 22:47 schreef Soury het volgende:
[..]
Niks van dat lief Hij zit op streng dieet nu. Ik gaf hem nog wel es blikjes (AH) naast zijn dieet voer. FOUT !!![]()
Hij is redelijk kritiek. Er werd me gezegd dat het niet verstandig is op een dag of twee weg te gaan. Dat ben ik niet van plan hoor. Elke dag goed checken of ie plast .. En dat doet ie tot nu toe.
Dat is wel het laatste wat ze doen. Als ie dat voer niet eet b.v. Maar amputatie brengt weer andere problemen mee. Dus ff nietquote:Op dinsdag 23 juni 2009 22:50 schreef FANN het volgende:
[..]
wordt het nog beter met die amputatie? Heb je er al wat meer over nagedacht?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |