En nog steeds is de lelijk. Die Spencer trouwens ook...denkt ie nou serieus dat dat pluis wat voor een baardje door moet gaan charmant isquote:Op dinsdag 2 juni 2009 18:40 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Een menselijke Heidi, wat een verschil, zonder het plastic laagje
Ja, zie ook m'n streepje door Montagquote:Op donderdag 4 juni 2009 15:30 schreef ivetje het volgende:
Zijn die 2 inmiddels al getrouwd overigens?
zozo, hij had iig de moeite genomen om het pluis weg te halen. Zal mams Montag blij mee geweest zijn...dit huwelijkquote:Op donderdag 4 juni 2009 16:19 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja, zie ook m'n streepje door Montag![]()
[ afbeelding ]
De nijd zit diep.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 20:55 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]!
Ik herken mezelf hier echt 100% in! Like, OMG!!!!!!
Dat ik jou nog eens betrap op het posten van een oude fotoquote:
quote:Op donderdag 4 juni 2009 22:26 schreef rena het volgende:
[..]
Dat ik jou nog eens betrap op het posten van een oude foto
Dat mens achter d'r ziet er anders ook niet lekker uitquote:Op donderdag 4 juni 2009 22:47 schreef cinnamongirl het volgende:
Kelly Clarkson, het kamerolifantje!
[ afbeelding ]
Ja. Ik wil ook geen tieten en twee keer zoveel heupomvang hebben.quote:
Tsja, er zijn mensen die dat lelijk vinden. Maar dat maakt de foto nog niet onflatteus.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 10:37 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja. Ik wil ook geen tieten en twee keer zoveel heupomvang hebben.
True. Maar het lelijk vinden, maakt ook niet één op één afgunstig, dat was mijn punt.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 15:10 schreef rena het volgende:
Tsja, er zijn mensen die dat lelijk vinden. Maar dat maakt de foto nog niet onflatteus.
Ik snap dat het moeilijk voor jou te bevatten is, maar iemand die in jouw ogen dik is is niet onflatteus. Heel flauw dus ook om je modschap er mee te misbruiken zodat je het niet hoeft te verdedigen. En ik had het niet over afgunst van lichaam, maar afgunst van het sterrendom. Als we met zijn allen andere fokkers op dezelfde wijze en maatstaven anderen zouden beoordelen dan zou het huis te klein zijn en ethisch onjuist.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 15:25 schreef cinnamongirl het volgende:
Zullen we het hier niet gaan hebben over wanneer een foto wel of niet flatteus ís?
Daar valt niet over te twisten. Gewoon posten met die zut en klaar.
Is er meteen ook geen ruimte meer voor commentaren als: 'je bent jaloers' zodra je iets waagt te zeggen over een foto.
Je punt is dus, dat alléén jij een mening over het uiterlijk van -bekende of niet bekende- personen mag hebben en wij allemaal niet (mits de mening voldoet aan jouw criteria).quote:Op vrijdag 5 juni 2009 15:43 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Ik snap dat het moeilijk voor jou te bevatten is, maar iemand die in jouw ogen dik is is niet onflatteus. Heel flauw dus ook om je modschap er mee te misbruiken zodat je het niet hoeft te verdedigen. En ik had het niet over afgunst van lichaam, maar afgunst van het sterrendom. Als we met zijn allen andere fokkers op dezelfde wijze en maatstaven anderen zouden beoordelen dan zou het huis te klein zijn en ethisch onjuist.
En afgeven op een beroemdheid is ook niet erg, maar doe het dan wel juist.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |