Ja makkelijk als je ze bij mekaar drukt dan lijkt het al heeeeel wat!quote:
Geloof mij nou maar met die Liza was niet meer dan een zoen,ok ook niet goed, maar daar bleef t bij.Die Jennifer gaat toch echt niet zeggen dat Yo Wesley ook al veel langer kent...quote:Op woensdag 3 juni 2009 13:09 schreef Eef999 het volgende:
Heb net vakblad Story doorgelezen. Er staan 2 verhalen in; 1 van Fleur en 1 van de beste vriendin van Yolanthe, Jennifer.
Fleur dus met het verhaal dat ze seks met Jan had toen J&Y een half jaar samen waren.
Jennifer met het verhaal dat Jan uit het niets de Yolanthe gedumpt heeft.
Jan zou volgens haar zeker iets met LIza hebben. Yolanthe heeft gehuild en gesmeekt, maar Jan was er klaar mee. Ze zouden deze zomer naar Griekenland gaan om een trouwlocatie te bekijken.
Jan heeft ruim voor de breuk deze reis al gecanceld. Hij wist toen dus al dat hij niet verder wide met Y, terwijl zij bleef vechten voor de relatie, aldus Jennifer. Jan is in haar ogen een grote egoïst.
Y vroeg aan hem op tv het verhaal te vertellen, toen zei hij: Dat doe ik niet, want dat is slecht voor mijn imago![]()
Het wachten is op de vrienden van Jan
Daarom ben ik benieuwd wie hier nu weer op gaat reagerenquote:Op woensdag 3 juni 2009 13:15 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Geloof mij nou maar met die Liza was niet meer dan een zoen,ok ook niet goed, maar daar bleef t bij.Die Jennifer gaat toch echt niet zeggen dat Yo Wesley ook al veel langer kent...
Bron.quote:Stralende Jan Smit op Tros Muziekfeest
Middelburg - Jan Smit was in Middelburg op het Tros muziekfeest de presentator en een van de grote muziekacts. De Zeeuwsche kust had hem duidelijk goed gedaan. Met veel plezier kondigde hij de ene naar de andere bekende artiest aan. Er waren meer dan 8000 toeschouwers naar het spektakel gekomen.
Artiesten als Dre Hazes, Nick en Simon, Jan Keizer, Anita Meijer, Lee Towers, Thomas Berger, Rene Schuman, Monique Smit en vele anderen artiesten waren in het Zeeuwsche Middelburg neergestreken om het toegestroomde publiek te vermaken.
Dat snap ik dus echt niet. Als mijn beste vriendin -of gewoon een vriendin- mij zou opbiechten met mijn vriend het bed te hebben gedeeld, zou ik eerst hem en daarna haar uit mijn leven schoppen. Hoe respectloos is het om de vriend van een vriendin te neuken?quote:Op woensdag 3 juni 2009 14:12 schreef pronkjewail het volgende:
of ze is een muts die het gewoon pikt dat haar beste vriendin met haar vriend loopt te sexen.
Yolanthe lijkt mij ook helemaal niet het type die zoiets zou pikken van wie dan ook. Aan aandacht geen gebrek, voor een vreemdgaande Jan 10 anderen, lijkt mij zo... Nou weet ik dat mensen die bedrogen worden soms anders reageren dan ze vantevoren hadden gedacht, maar om dan nog vrolijk met de `vriendin` die met je vriend in bed is gedoken naar Thailand te gaan? Want zij was het toch die ook mee was naar Thailand en schijnbaar degene was die de fotos van de timmerman heeft gelekt?quote:Op woensdag 3 juni 2009 14:44 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat snap ik dus echt niet. Als mijn beste vriendin -of gewoon een vriendin- mij zou opbiechten met mijn vriend het bed te hebben gedeeld, zou ik eerst hem en daarna haar uit mijn leven schoppen. Hoe respectloos is het om de vriend van een vriendin te neuken?
Maar die vakantie was toch veel recenter? Volgens mij slechts een paar maanden geleden. Of waren dat oude fotos die ineens gepubliceerd werden? Nee toch?quote:Op woensdag 3 juni 2009 15:20 schreef marky het volgende:
Volgens mij was die vakantie met Fleur ook in de tijd van de fleurt van Fleur met Jan
Zij weet ook wel dat ze mekaar toch vaak tegenkomen op die piratenshitfestivals en dergelijke ,enfin ik vind t maar een verquote:Op woensdag 3 juni 2009 17:05 schreef charmed_angel het volgende:
Fleur bedreigt door Jaap![]()
En dus nu zeggen dat ze geen evrhaal heeft gedaan
je zit de palinggate dood te evauluerenquote:Op woensdag 3 juni 2009 17:26 schreef sunny16947 het volgende:
Mijn visie op het hele verhaal.
Y en J hebben dezelfde manager. Met Xander in het achterhoofd, kan hij het niet gebruiken dat een van de twee wordt uitgekotst en niet meer verkoopbaar is.
Volgens eerdere berichten was Y al veel eerder met W gespot. Misschien zelfs al voor diens scheiding.
Vervolgens strooi je wat verhaaltjes in de rondte dat J ook niet zuiver op de korrel is geweest. En hebben beiden evenveel schuld.
Zo blijft de schade beperkt.
Jaap "the muscles" Buys slaat toequote:Op woensdag 3 juni 2009 16:35 schreef pronkjewail het volgende:
HET IS NIET WAAR!
Kus-zangeres Fleur ontkent seks met Jan Smit van onze redactie
AMSTERDAM -
De manager van Fleur Minjon is met stomheid geslagen. Volgens hem heeft de Kus-zangeres helemaal geen uitspraken gedaan over haar vermeende affaire met Jan Smit.
Jeetje Bommie was jij toen nog wakker zo op een woensdag??quote:Op donderdag 4 juni 2009 02:13 schreef versabommie het volgende:
Jaap Buis moet gewoon zijn grote grijze smoel houden tegen Yolanthe!
Ik snap het werkelijk niet, wat zien die vrouwen toch in die gepimpte palingboer?quote:Op dinsdag 2 juni 2009 19:17 schreef versabommie het volgende:
[..]
Gelul natuurlijk, Yolanthe was gewoon de spil, de motor die zowel hun als zijn leventje draaiende hield...
Dat is hij nu kwijt, nu zal hij zichzelf gaan verwaarlozen!
Ja zo zien alle wolven eruit!!quote:Op donderdag 4 juni 2009 07:56 schreef Anniebab het volgende:
Japio is zo slecht nog niet , die wil gewoon de boel rustig houden ,hij is lief, en mooi grijs.
quote:Manager van Fleur Minjon van KUS begaat enorme blunder!
Dit bericht is geplaatst op 03-06-2009 om 19:11:00
De manager van Fleur Minjon, die onthult sex te hebben gehad met Jan Smit tijdens zijn relatie met Yolanthe, begaat een enorme blunder door..
te ontkennen dat Fleur met het weekblad Story heeft gesproken en zeker geen sex heeft gehad met Jan Smit.
De manager praat voor zijn beurt, want hij geeft toe de hele dag nog geen contact te hebben gehad met Fleur. Op voorhand heeft hij dus maar wat geroepen. Natuurlijk is dat mogelijk, omdat Fleur het interview heeft gegeven zonder haar manager hier in te kennen.
De manager heeft ook nagelaten Story te bellen en navraag te doen ofwel de man staat nu bijna letterlijk in zijn onderbroek. Hij heeft zelfs toegeven het bewuste artikel nog niet eens te hebben gelezen op het moment dat hij naar buiten bracht dat Fleur het blad net heeft gesproken.
Tja, het zal je manager maar zijn!
hahaha de paniek en pleuris staan op uitbrekenquote:
Von Holland is gewoon nu al zijn geld dubbel en dwars waard voor GSquote:
quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:25 schreef versabommie het volgende:
Nieuws!!!!!!!!
Liza verslikt zich in wereldrecord pijpen
De volendamse homewreckster Liza is er niet in geslaagd het wereldrecord pijpen te breken. Ze moest in totaal tweehonderd mannen oraal bevredigen op de wc van een Volendamse kroeg, maar is na de 75e met verstikkingsverschijnselen afgevoerd naar het ziekenhuis.
Liza deed de recordpoging op de WC. Ze werd ook gefilmd, waardoor ze een fikse boete kan verwachten wegens exhibitionisme en openbare zedenschennis.
Als ze geluk heeft, wordt de film echter vernietigd. Jaap Buis was namelijk één van de tweehonderd mannen. Hij heeft er nu 30.000 euro voor over om verhinderen dat de video openbaar gemaakt wordt.
bron
quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:25 schreef versabommie het volgende:
Nieuws!!!!!!!!
Liza verslikt zich in wereldrecord pijpen
De volendamse homewreckster Liza is er niet in geslaagd het wereldrecord pijpen te breken. Ze moest in totaal tweehonderd mannen oraal bevredigen op de wc van een Volendamse kroeg, maar is na de 75e met verstikkingsverschijnselen afgevoerd naar het ziekenhuis.
Liza deed de recordpoging op de WC. Ze werd ook gefilmd, waardoor ze een fikse boete kan verwachten wegens exhibitionisme en openbare zedenschennis.
Als ze geluk heeft, wordt de film echter vernietigd. Jaap Buis was namelijk één van de tweehonderd mannen. Hij heeft er nu 30.000 euro voor over om verhinderen dat de video openbaar gemaakt wordt.
bron
Vertel ons meer Annelies, we zitten nu nogal in de stille zone, alles lijkt binnenshuis te blijven en we zijn afhankelijk van volendammers die ons bijpraten!quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:29 schreef annelies30 het volgende:
Waar zijn de geheime overspel smsjes van Jan Smit aan Fleur gebleven. Met de inhoud om even te sexen als Yolanthe er niet is. Kan ze een goudmijn mee verdienen. Of zouden die door de palingmafia worden tegengehouden. Ze heeft ze 100% zeker niet gewist. Wat voor ernstige bedreigingen, behalve het gooien met afgehakte palinghoofden, zou ze nog meer krijgen?
Natuurlijk, Jaap Paling-Buijs heeft alle zalen in zijn macht. Ze zal geen enkel optreden meer krijgen, want anders krijgen die zalen de palingzangers natuurlijk niet meer.
Hoe bedoel je ?quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:35 schreef Anniebab het volgende:
Ik kan dit alleen niet meer verdedigen als ik t zo ff doorlees ,k ga deze oorlog verliezen....
Jullie zijn lekker fel in ieder geval.En als enige v'dammer wordt t moeilijk om t weer recht te strijken.Trouwens er gaan geruchten dat Liza gaat scheiden.quote:
Jamaar lieve schat, wat is er dan nog over om recht te strijken.. er komt steeds een stukje meer vuilgheid naar buiten.. dat betekend niet dat ji dat hoeft recht te strijken, jij bent toch geen schuld? toch? tch? toch??quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:41 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Jullie zijn lekker fel in ieder geval.En als enige v'dammer wordt t moeilijk om t weer recht te strijken.Trouwens er gaan geruchten dat Liza gaat scheiden.
Nee maar zo ging t spelletje toch ?Ik er tegen in. maar ik snap je wel hoorquote:Op donderdag 4 juni 2009 14:42 schreef versabommie het volgende:
[..]
Jamaar lieve schat, wat is er dan nog over om recht te strijken.. er komt steeds een stukje meer vuilgheid naar buiten.. dat betekend niet dat ji dat hoeft recht te strijken, jij bent toch geen schuld? toch? tch? toch??
Ik wil het steeds heel hard gillen als ik het lees JAPIOOOOOOOOOOOOOquote:Op donderdag 4 juni 2009 14:44 schreef Ole het volgende:
Vertel eens meer over die geruchten Annie![]()
Kennelijk is er dus toch meer aan de hand met Liza dan Japio ons wil doen geloven
Ik hoorde dat Jan al vaker met Liza gezien wordt en dat zij in scheiding zou liggen, kan ook gewoon een stinkende roddel zijn ,maar dit hoorde ik van een kennis.quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:44 schreef Ole het volgende:
Vertel eens meer over die geruchten Annie![]()
Kennelijk is er dus toch meer aan de hand met Liza dan Japio ons wil doen geloven
quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:46 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ik wil het steeds heel hard gillen als ik het lees JAPIOOOOOOOOOOOOO
Geloof me Japioooooo is een beste man,die heeft gewoon gezegd, jongens allebei je verstand gebruiken en niet te veel zeggen waar je later spijt van krijgt,hij is gewoon een lief Japie.quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:46 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ik wil het steeds heel hard gillen als ik het lees JAPIOOOOOOOOOOOOO
Japie heeft gewoon gezegd: Yolanthe, stom kalf! Ik verdien meer duiten aan Jan dan aan jou, dus je houd je muil dicht of je slaapt voortaan bij de vissen!quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:50 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Geloof me Japioooooo is een beste man,die heeft gewoon gezegd, jongens allebei je verstand gebruiken en niet te veel zeggen waar je later spijt van krijgt,hij is gewoon een lief Japie..
Hahahaha zo zal t misschien wel bedoeld zijn.The Godfather van de palingsound.quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:53 schreef versabommie het volgende:
[..]
Japie heeft gewoon gezegd: Yolanthe, stom kalf! Ik verdien meer duiten aan Jan dan aan jou, dus je houd je muil dicht of je slaapt voortaan bij de vissen!
Amenquote:Op donderdag 4 juni 2009 14:42 schreef versabommie het volgende:
En Liza is een vieze HOERRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |