Dacht juist aan de hand van deze foto dat jij een ieniemieniemeisje zou zijn.. Maar met de wetenschap dat jij 1.80 bent dan is hij echt een reusquote:
Stoerquote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:16 schreef Stout het volgende:
Oudste vraagt : wat mag ik doen (met het doel GBA-en).. ik zeg nou, je kunt het gras wel even maaien, zo van dat doet ie nooit maar kijk eens :
[ afbeelding ]
Nu is ie wat plantjes aan het planten en hij heeft ook al eten gemaakt samen met mij
Mijn man heeft ook 2 vrienden, een van 2.05 en een van 2.12...die zijn pas groot man, de lief van kleurdoos vond ik ook al zo'n lang endquote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:37 schreef Raissa het volgende:
[..]
Dacht juist aan de hand van deze foto dat jij een ieniemieniemeisje zou zijn.. Maar met de wetenschap dat jij 1.80 bent dan is hij echt een reus
Voor een jongen/man lijkt lang zijn me minder erg dan voor een meid. Ik ben zelf 1.80 en had niet graag veel langer willen zijn!quote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:37 schreef Stout het volgende:
Persoonlijk vind ik lang ook niet zo'n ramp, maar ik hoop vooral dat de voeten niet al te groot worden !
Als ik zie dat de meeste winkels tot maat 48 gaan, hoop ik echt dat ze dan ook daar bij blijven :d
maar met een motormaaier (zo'n zit ding) wil hij het vast wel doenquote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:39 schreef Rewimo het volgende:
[..]
StoerChristan laten grasmaaien zou kindermishandeling zijn
[ afbeelding ]
Ik zeg zitmaaier! Hebben mijn ouders ook en mijn broers maaien graag het gras!quote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:39 schreef Rewimo het volgende:
[..]
StoerChristan laten grasmaaien zou kindermishandeling zijn
[ afbeelding ]
Ben het hier wel mee eens ja.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:36 schreef cattie het volgende:
[..]
Nou, je moest wel vlot met eten zijn bij ons thuis...
Ik heb het idee dat in de achterhoek mensen wat groter zijn dan in de randstad (waar ik nu woon). Voor een jongen vind ik boven de 2 meter echt erg lang en voor een meisje boven de 1.90 m. Daaronder zou ik geen hormonen geven (maar dat is heel persoonlijk).
ik ook niet..maar ik voel me eigenlijk nooit zo groot. ik draag ook altijd gympies..want op hakken voel ik me dan wel weer lompquote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:41 schreef Raissa het volgende:
[..]
Voor een jongen/man lijkt lang zijn me minder erg dan voor een meid. Ik ben zelf 1.80 en had niet graag veel langer willen zijn!
quote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:43 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Ben het hier wel mee eens ja.
Hoewel ik wel denk dat ik bij een meisje die richting de 2 gaat veel eerder in zou (laten) grijpen dan bij een jongenheel stom misschien maar das puur gevoelsmatig hoor.
Maar goed, de andere kant is dan misschien ook dat ik merk aan mn lief bijvoorbeeld, dat bij jongens te kort eerder een punt is dan te lang. Hij is 1.68, nog net niet idioot kort, maar voor een man toch zeker wel erg klein. Nou is hij ook wel van 2 kanten erfelijk belast dat scheelt wel, maar toch. Misschien dat ik me daarom niet zo heel druk zou maken als een jongen aan de lange kant geschat wordt zeg maar.
Die hebben we ookquote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:41 schreef cattie het volgende:
Ik zeg zitmaaier! Hebben mijn ouders ook en mijn broers maaien graag het gras!
quote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:49 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
1.68kan ik bovenop je pinda kijken
Wat leuk !! Veel plezier alvast !quote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:52 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Die hebben we ookMaar Christan mag daar nog niet op. Ik mag er zelf nauwelijks op
qltel vindt het veel te leuk speelgoed
Maar evengoed is het nog zo dat als je aan de ene kant klaar bent, je alweer zowat aan de andere kant moet beginnen.
Ik verheug me op morgen. Dan gaan we naar Wanroij, waar een poging wordt gedaan om 1000 Honda Goldwings bijelkaar te krijgen. Wat Christan niet weet, is dat mijn zwager, schoonzus en neef Pascal (13) ook komen en dat ze daarna met ons meegaan tot maandag. Christan en Pascal zijn dol op elkaar en nu kunnen ze lekker twee dagen bij elkaar zijn
Eensquote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:47 schreef Kleurdoos het volgende:
ik ook niet..maar ik voel me eigenlijk nooit zo groot. ik draag ook altijd gympies..want op hakken voel ik me dan wel weer lomp
Ook eensquote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:48 schreef Kleurdoos het volgende:
bij een jongen zou ik niet ingrijpen trouwens.. lange jongens
idd..ik kan gewoon bij m kruipen.. bij hem ben ik klein en dat vind ikquote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:56 schreef Raissa het volgende:
[..]
Eens(bij mezelf dan hè
)
[..]
Ook eens
Ik vind het trouwens ook fijner als mijn partner langer is. Weet niet waarom, dat voelt veiliger ofzo..
ja je kan zn rug opquote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:00 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
idd..ik kan gewoon bij m kruipen.. bij hem ben ik klein en dat vind ik
ik kan zelfs op zijn rug
Whahahaquote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:04 schreef huuphuup het volgende:
nee ik kan me dat wel voorstellen hoor. Ach ja weet je, ik had het best leuk gevonden als mn lief 10 cm langer was dan hij nu is, maar och, hij had het vast ook leuk gevonden als er een supermodellichaam aan mijn hoofd vast zat dus tsja, je kan niet alles hebben![]()
mijn exen waren allemaal even groot of ietsie langer dan ikquote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:04 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ja je kan zn rug op![]()
hihi
nee ik kan me dat wel voorstellen hoor. Ach ja weet je, ik had het best leuk gevonden als mn lief 10 cm langer was dan hij nu is, maar och, hij had het vast ook leuk gevonden als er een supermodellichaam aan mijn hoofd vast zat dus tsja, je kan niet alles hebben![]()
en zittend op een bankje later in het park als we oude besjes zijn dan merk je daar niets meer van
Hij weet 't alleen nog nietquote:
Leuk toch! Verrassingen maken het alleen maar NOG leukerquote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:20 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Hij weet 't alleen nog nietNee hoor, hij is echt superblij met zijn schommel
En de rest is nog een verrassing
bij de P&C in Utrecht in elk geval kan mn lief altijd goed slagen voor spijkerbroeken. Zijn van het merk Review geloof ik. Die gaan ook tot lengtemaat 30 en ze kosten tussen de 30 en 50 euroquote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:24 schreef p_iglet het volgende:
Hihi hier in huis hebben we korte mensen.
Naja ik ben niet heel speciaal met mijn 1,68...
T_igger is 1.62 en daarmee voor een man wel weer erg klein.
Pepijn gaat vooralsnog zijn papa achterna (bijna 2 en draagt nog maat 74 broeken)
Maar groeihormonen geven zou ik ook niet snel doen.
Al is 1.62 voor een man wel erg lastig, vooral met kleding kopen. Overhemden zijn hier op maat gemaakt, anders passen ze niet. En alleen levi's broeken passen want die hebben enkele modellen in lengte maat 30...
hey kijk dat zijn de betere tips... Nu heeft ie geloof ik net 5!!! nieuwe levi's, maar daar issie vast na ene jaar weer door heen gesletenquote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:34 schreef huuphuup het volgende:
[..]
bij de P&C in Utrecht in elk geval kan mn lief altijd goed slagen voor spijkerbroeken. Zijn van het merk Review geloof ik. Die gaan ook tot lengtemaat 30 en ze kosten tussen de 30 en 50 euroEn in de gewone collectie van P&C zitten ook wat broeken die vanaf 30 lengtemaat gaan
![]()
Ideaal want mn lief kan ook altijd moeilijk slagen met spijkerbroeken haha, wij gaan dus altijd naar de P&C daar
Wat ben jij toch altijd verschrikkelijk vriendelijk over je manquote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:47 schreef DJMO het volgende:
1,65 meldt zich, met een man van 1,85. jan wordt geschat op 1,86 mooie lengte als het maar niet zo'n vetkwab als zijn vader wordt
Toch hoop ik dat jullei dit soort dingen niet echt zeggen, en zeker niet waar junior bij is. Is toch niet de manier waarop je dient te horen dat je moeder over je vader praat, imo.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:52 schreef DJMO het volgende:
och p_iglethij zegt het over zichzelf ook; en hoewel trouw voetballen en behoorlijk zwaar lichamelijk werk, hij raakt niets van die vetkwabjes kwijt... is trouwens geen frustratie hoor, meer berusting omdat we allbei weten dat hij zo blijft
ik hoop wel serieus dat jan mijn bouw heeft verder
Ja groot hèquote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:52 schreef miss_sly het volgende:
Rewimo, is die hele lap grond van julliewat veel! Daar kun je wel zo'n heerlijk schommel/klimtoestel in kwijt!
Grappig dat dit blijkbaar wel mag maar J. die jou een walvis noemt tijdens de zwangerschap nietquote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:52 schreef DJMO het volgende:
och p_iglethij zegt het over zichzelf ook; en hoewel trouw voetballen en behoorlijk zwaar lichamelijk werk, hij raakt niets van die vetkwabjes kwijt... is trouwens geen frustratie hoor, meer berusting omdat we allbei weten dat hij zo blijft
ik hoop wel serieus dat jan mijn bouw heeft verder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |