Een artiest moet er toch eerst toestemming voor geven? Dit doen ze niet altijd.quote:
Mooi ga ik zeker naar kijken.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 22:44 schreef Dos37 het volgende:
springsteen komt zondag op TV, optreden is op zaterdag. Zoiets heb ik gelezen.
edit:
[ afbeelding ]
Ja hoor. Is z'n hele setlist al bekend ofzo?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 22:44 schreef Dos37 het volgende:
springsteen komt zondag op TV, optreden is op zaterdag. Zoiets heb ik gelezen.
edit:
[ afbeelding ]
Je broer is wat?quote:
Er met zijn vrouw met een VIP pasquote:
Ik steun jequote:Op zaterdag 30 mei 2009 02:43 schreef Asskicker14 het volgende:
Wordt het concert van The Killers niet live uitgezonden?
Ze hebben in ieder geval de uitzendrechten.
Ik ga een brandbom naar Ziggo sturen voor het verwijderen van 3voor12 TV ten faveure van Oranje TV.
Hoezo weerquote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:49 schreef Roel_Jewel het volgende:
Er wordt dus weer nauwelijks iets uitgezonden.
Vorig jaar was 't ook al heel karig. Waar zijn de tijden gebleven dat een hele maandag uitgezonden werdquote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:04 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hoezo weer
Andere jaren kregen we 3 dagen lang hele avonden van Pinkpop te zien.
Vind het al mooi dat de hele maandagavond is te zien.
Zie jij Werchter of Rock am Ring op de publieke zenders van die landen ?
Ze hadden gewoon een paar centen moeten geven voor de rechten, zo doen ze dat in Amerika.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:09 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Vorig jaar was 't ook al heel karig. Waar zijn de tijden gebleven dat een hele maandag uitgezonden werd![]()
En kijk eens naar Glastonbury in Engeland... BBC zendt dat zo ongeveer hele dagen uit. Waarom kan dat daar welWaarom geven artiesten daar ineens wel toestemming voor uitzending
Hoe kom je daarbij ?quote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:09 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Vorig jaar was 't ook al heel karig. Waar zijn de tijden gebleven dat een hele maandag uitgezonden werd![]()
En kijk eens naar Glastonbury in Engeland... BBC zendt dat zo ongeveer hele dagen uit. Waarom kan dat daar welWaarom geven artiesten daar ineens wel toestemming voor uitzending
Dacht je echt dat je een hele avond Lolapalooza op NBC NBA of CBS zietquote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:11 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ze hadden gewoon een paar centen moeten geven voor de rechten, zo doen ze dat in Amerika.
Het hele optreden gaat nu dus nooit en te nimmer volledig uitgezonden worden, hooguit 2/3 liedjes gekozen door de kneusjes bij 3voor12/VPRO. Waardoor we waarschijnlijk alleen Mr. Brightside, Human en Somebody Told Me ofzo te zien krijgen.
Zie eens wat er afgelopen jaar is uitgezonden: http://www.bbc.co.uk/programmes/b007r6vx/episodes/2008quote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:11 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hoe kom je daarbij ?
Glastonbury wordt pas na tienen uitgezonden.
En de helft van de tijd zitten er dan twee presentatoren lollig te wezen.
Mooi kut als je geen PC hebtquote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:17 schreef Aisumasen het volgende:
The Beeb zendt Glastonbury altijd op al hun digitale kanalen uit. Kun je zelfs nog kiezen welk podium je wilt zien. En de TV-uitzendingen van Lowlands óf Pinkpop zijn al jaren een aanfluiting. Komt nog geen stukje sfeer over.
Zit je daar echt op te wachten als je live beelden wil zienquote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:27 schreef Aisumasen het volgende:
En het 'gelul' van de BBC zijn vaak interessante documentaires of interviews met de artiesten, iets wat bij de PO de laatste jaren ook al steeds minder is geworden.
December 2008: "Digitale televisie in meer dan 50% van huishoudens"quote:
Ik zeg alleen dat die interessante bijzaken er óók nog eens bijkomen bij de BBC. Behalve dat ze ontzettend veel (compleet) live uitzenden. De hoofdact niet even tweeënhalve nummers semi-live uitzenden, zoals in Nederland. Neen, gewoon de volle anderhalf tot twee uur. Zonder onderbrekingen. Zonder logotjes in beeld.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:29 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zit je daar echt op te wachten als je live beelden wil zien
In Nederland kun je de BBC ontvangen op de gangbare kanalen.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:30 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
December 2008: "Digitale televisie in meer dan 50% van huishoudens". En in Engeland zal dat nog een groter aantal zijn. Daar komt bij dat het grotendeels op BBC1 en BBC2 wordt uitgezonden, 2 kanalen die gewoon op de kabel te ontvangen zijn.
50 %quote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:30 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
December 2008: "Digitale televisie in meer dan 50% van huishoudens". En in Engeland zal dat nog een groter aantal zijn. Daar komt bij dat het grotendeels op BBC1 en BBC2 wordt uitgezonden, 2 kanalen die gewoon op de kabel te ontvangen zijn.
Waarschijnlijk geven ze er geen fuck om, aangezien alle bands die op Pinkpop komen ook op meerdere festivals in Engeland komen. Wat vervolgens uitgebreid door de BBC uitgezonden wordt. Volledig. Zonder logo's. Nogmaals, en ik quote Roel_Jewel:quote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:45 schreef tong80 het volgende:
[..]
In Nederland kun je de BBC ontvangen op de gangbare kanalen.
Hoe zit dat in Engeland ?
Hebben die ooit kunnen genieten van Pinkpop ?
quote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:21 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..] Zie eens wat er afgelopen jaar is uitgezonden: http://www.bbc.co.uk/programmes/b007r6vx/episodes/2008 [..]
Ook nog een keertje: Het wordt grotendeels op BBC1 en BBC2 uitgezonden, 2 kanalen die gewoon op de kabel te ontvangen zijn. En dan volledig. Zonder gelul. Zonder logo's in beeld. En dan niet alleen Glastonbury, maar ook T In The Park, Reading/Leeds, etc. En dan, voor de vele mensen die digitale TV hebben, ook nog eens live de bands die niet tegelijkertijd op BBC1 en BBC2 uitgezonden kunnen worden, als extra service.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:48 schreef tong80 het volgende:
[..]
50 %
Jij bent ook tevreden dan het europese voetbal alleen nog maar via een abonnement op één of andere kutzender is te zien ?
Ok je houdt misschien niet van voetbal.
Maar je begrijpt wat ik bedoel.
Natuurlijk geven ze er geen fuck om.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 18:56 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Waarschijnlijk geven ze er geen fuck om, aangezien alle bands die op Pinkpop komen ook op meerdere festivals in Engeland komen. Wat vervolgens uitgebreid door de BBC uitgezonden wordt. Volledig. Zonder logo's. Nogmaals, en ik quote Roel_Jewel:
Post het programma eens danquote:Op zaterdag 30 mei 2009 19:29 schreef Aisumasen het volgende:
En in de line-up van Glastonbury, T In The Park en Reading/Leeds zijn echt niet enkel NME-bandjes te vinden. Kijk alleen al naar de 3 Glasto-headliners: Bruce Springsteen, Blur en Neil Young. Integraal op de BBC uitgezonden. Zonder onderbrekeningen. Zonder logo's.
Klopt,quote:Op zondag 31 mei 2009 00:13 schreef Toad het volgende:
Tong, ik wil je nacht niet verstieren. Maar volgens mij is dit weer het hoogtepuntenprogramma wat eerder deze week is uitgezonden.
quote:Op zondag 31 mei 2009 00:13 schreef Toad het volgende:
Tong, ik wil je nacht niet verstieren. Maar volgens mij is dit weer het hoogtepuntenprogramma wat eerder deze week is uitgezonden.
Vanavond heeft de programmaleiding toch nog zeker 95 hele minuten weten te vinden om onder voorbehoud iets van Bruce Springsteen, The Killers, Milow, The Riffles, White Lies, Madness én Placebo uit te zenden. 22:20 - 23:55 uur op Nederland 3. Verwacht er dus maar niet te veel van. Zeker als ik lees dat ze ook nog tig interviews menen te moeten doen:quote:Op zondag 31 mei 2009 10:50 schreef BountyKillerrr het volgende:
Hoe laat komt The Boss nou vandaag op TV?
Ik ben nog aan het bijkomen...wat was het geniaal!
quote:Hoogtepunten
van het festival van zaterdag en zondag, i.s.m. 3VOOR12 en 3FM.
De publieke omroep is erin geslaagd een gedeelte van het concert van Bruce Springsteen op Pinkpop uit te zenden. In deze uitzending wordt een aantal nummers van zijn optreden uitgezonden (waaronder Born to Run).
Naast de muziek, gaat Giel Beelen backstage en ontmoet een groot aantal BN-ers die op het concert van Bruce Springsteen zijn afgekomen. Eric Corton interviewt journalist en Bruce Springsteen-fan van het eerste uur Leon Verdonschot.
Verder in deze uitzending o.a. aandacht voor The Killers, Milow, Placebo en Madness. Eric Corton zal ook een exclusief interview met de heren van The Killers aangaan.
Heeft niks met een PC te maken, gewoon The Red Button (http://www.bbc.co.uk/digital/tv/tv_interactive.shtml) en daar hoef je alleen maar een Freeview box voor te hebben en dus geen dure decoder. En niet allen Glastonbury maar ook oa Reading/Leeds en de meeste andere festivals worden uitgezonden, de wat minder populaire op BBC 3. Maar dat punt was hierboven al gemaakt.quote:
YES, gelukkig, ik was namelijk al erg benieuwd wat BN'ers van de optredens vinden, ze zijn immers de maatstaf van wat wel of niet goed/cool/interessant is.quote:Naast de muziek, gaat Giel Beelen backstage en ontmoet een groot aantal BN-ers die op het concert van Bruce Springsteen zijn afgekomen.
http://blog.ralf-simon.de(...)nkpop-festival-2009/quote:Badlands / Out In The Street / She’s The One / Outlaw Pete / Radio Nowhere / Working On A Dream / Seeds / Johnny 99 / The Ghost Of Tom Joad / Raise Your Hand / From Small Things / Trapped / I’m On Fire / Thunder Road / Waiting On A Sunny Day / The Promised Land / Lonesome Day / The Rising / Born To Run // Tenth Avenue Freeze-Out / Land Of Hope And Dreams / American Land / Glory Days / Dancin’ In The Dark.
quote:Vandaag op de 3VOOR12 Livestream: De Staat, Milow, Rowwen Heze, Volbeat, Madness, Krezip, Keane en Placebo PP09 http://pinkpopmashup.vpro.nl/?show=livestream
Ik zie geen Brucequote:
Okquote:Op zondag 31 mei 2009 22:34 schreef Toad het volgende:
iedereen zit in het ander topic tong
en idd. chris was niks.
Ik ben naar het andere topicquote:
Welterusten.quote:Op zondag 31 mei 2009 22:59 schreef mrSPLIFFY het volgende:
wat een kut muzak zeg... Bruce is overrated en een schreeuw lelijk...
ik snap niet dat al die pinpop mensjes helemaal uit hun ster gaan...
echt iedereen zn eigen smaak en ding, maar ik begrijp dit niet..
quote:Op zondag 31 mei 2009 22:59 schreef mrSPLIFFY het volgende:
wat een kut muzak zeg... Bruce is overrated en een schreeuw lelijk...
ik snap niet dat al die pinpop mensjes helemaal uit hun ster gaan...
echt iedereen zn eigen smaak en ding, maar ik begrijp dit niet..
ga je naar bed ouwe?>quote:
Ik geniet en ik was erbi 24 jaar geledenquote:Op zondag 31 mei 2009 23:07 schreef oh-oh het volgende:
Pfffffff wat een trieste vergane glorie...
Je zou Baggy Trousers gewoon een ruknummer gaan vinden na het zien van dit...
Helaas nog niet.quote:Op zondag 31 mei 2009 23:04 schreef henkde_j het volgende:
Is er ook al wat van Kyteman te zien (geweest)?
Ik ook maar ik was 7 en ik kan het me amper herinnerenquote:Op zondag 31 mei 2009 23:10 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik geniet en ik was erbi 24 jaar geleden
Je zal maar adem halen tussen de zinnen door. Schandalig.quote:Op zondag 31 mei 2009 23:39 schreef mrSPLIFFY het volgende:
Killers zijn zwaar relax, maar live echt zwaar kut...
ook dat geluidje elke keer tussen de zinnen door als tie adem haalt...
irritant zeg....
hoor je dat pieppie niet dan elke adem haling? dan mankeer je wat aan je oren hoor...quote:Op zondag 31 mei 2009 23:46 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Je zal maar adem halen tussen de zinnen door. Schandalig.
Live zijn ze ook briljant, heb je de optredens op Glastonbury weleens gezien?
Op Lowlands ben ik zelf altijd nét even ergens anders mee bezig als Giel zo vroeg zijn campingradio begintquote:Op zondag 31 mei 2009 22:51 schreef Toad het volgende:
[..]
Van Lowlands durf ik het wat minder te zeggen. Dat volgde ik toen nog niet zo goed.
quote:Op maandag 1 juni 2009 00:53 schreef hallo-daar het volgende:
De staat is wel blij zeg
vind het wel leuk om te zien
Coolquote:Op maandag 1 juni 2009 03:25 schreef ebeaydojraes het volgende:
Madness was t feestje van de dag met Pendulum er recht achteraan (met wat vertraging). Kyteman goede derde en De rest was wel leuk.
Nu eerst maar eens slapen.
ze vertelden anders wel dat ze dat juist wel mochten uitzenden.quote:Op maandag 1 juni 2009 00:18 schreef BountyKillerrr het volgende:
ze zeiden dat ze voor morgen nog ander bruce materiaal hadden dan dat van vandaag, maar volgens mij gaan ze dat niet uitzenden want ze hadden maar rechten voor 3 nummers toch? Zeker een vals lokkertje om wat extra kijkers te trekken?
zucht. net als op Lowlands dus... Hele tent gaat uit zijn plaat en zij maar zeiken dat de puristen het niets vinden. Onzin gezeik en het zijn zelf dus die puristen. "Het is geen drum en bass meer dus mogen ze geen drum n bass muziek spelen". Wat een onzin.quote:CONCLUSIE
Stukje hoempahouse, carnavalskrakertjes, rowwen heze & bass, als het maar lekker simpel beukt en kraakt. Goedkoop vermaak, er is niets mis mee en af en toe valt de neiging tot meehupsen moeilijk te onderdrukken. Maar Pendulum heeft echt te weinig muzikaal vernuft om ook maar een beetje spanning te veroorzaken.
CIJFER
5
Psies. Zelfde met Rowwen Hèze gisteren. Het van enthousiasme golvende veld zegt me meer dan een of andere zure reviewer....quote:Op maandag 1 juni 2009 11:55 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
zucht. net als op Lowlands dus... Hele tent gaat uit zijn plaat en zij maar zeiken dat de puristen het niets vinden. Onzin gezeik en het zijn zelf dus die puristen. "Het is geen drum en bass meer dus mogen ze geen drum n bass muziek spelen". Wat een onzin.
wow. eindelijk eens een stukje waar ik het mee eens kan zijn.quote:Emotioneel Krezip pakt Pinkpop weer in
"Sorry voor het kleffe momentje"
audio/video
Krezip live op Pinkpop 2009
sites
Bekijk hier Krezip live op Pinkpop 2009
meer in 3voor12
Krezip in 3|12
verstuur
Mail dit artikel
reageer
Reageer op dit artikel
Als er op de Rockacademie een handboek Spelen-Op-Pinkpop zou bestaan, zou Krezip het hoofdstuk 'Invallen' mogen schrijven. Twee jaar terug liet Amy Winehouse het afweten en kopte Krezip de opengevallen plek in. Nu is Depeche Mode zanger Dave Gahan op last van de dokter aan bed gekluisterd. Voor Krezip de ideale gelegenheid voor Sweet Goodbyes. De band gaat uit elkaar, en de sterfscène duurt al zo lang dat het zo langzamerhand begint te lijken dat de patiënt heel zo ziek niet is, terwijl iedereen zich al bij het onvermijdelijke neergelegd had. Maar eerlijk is eerlijk: Pinkpop is waar het begon, op Pinkpop hoort het te eindigen voor Krezip. Daar staat ze dan: fris bleekje in het haar, hip regenboogjurkje, verse baby in de coulissen.
Krezip op Pinkpop 2009 (foto Atze de Vrieze)
Krezip op Pinkpop 2009 (foto Atze de Vrieze)
Krezip op Pinkpop 2009
Krezip @ Pinkpop 2009 (foto: Bart Notermans)
CONCERT
Krezip, Pinkpop Mainstage, zondag 31 mei 2009
MUZIEK
Belangrijke tip voor het handboek: stukje coveren van de band die het laat afweten. Twee jaar geleden deed Krezip een stukje Winehouse, nu I Just Can't Get Enough. Niet dat Krezip gebrek heeft aan eigen hits. Het zijn er bijna net zoveel als Depeche Mode. Met vijf albums op zak kan Krezip het hoofdpodium met gemak aan. Ze hebben een repertoire uit het boekje: snelle nummers, langzame nummers, pianoballades en electropopsongs.
PLUS
Na geruchten over Oasis en The Prodigy werd de uiteindelijke bevestiging van Krezip met hoongelach ontvangen door kritische muziekliefhebbers. Er gingen zelfs geruchten dat de katapulten al klaar stonden om de goed gestylede pakjes van de dames te besmeuren. Allemaal grootspraak. De haters kozen eieren voor hun geld en de lovers stonden rijendik vooraan. De kracht van een goede popsong valt niet te ontkennen, en daar heeft Krezip er stiekem best een paar van. De kracht van een professionele frontvrouw is ook moeilijk te ontkennen. In de eerste drie liedjes, waar de fotografen bij mogen zijn, zitten zeker drie bewuste fotomomentjes. Halverwege worden de laarzen demonstratief verruild voor hippe sneaks en aan het eind komt zelfs de kleine nog even uit de coulissen. Nee, niet Van Velzen, die blijft ons godzijdank bespaard. "Sorry voor het kleffe momentje, maar hij is pas twee maanden", excuseert Jacqueline Govaert. Dat ze aan het einde haar stem kwijt raakt, schrijven we voor het gemak toe aan de emoties. Kortom: een dynamisch optreden met een grote glimlach.
MIN
Die scepsis is natuurlijk terecht. Krezip maakt hap-slik-weg muziek met stuitend eendimensionale teksten. Popliedjes die niet moeilijk te begrijpen zijn en al helemaal niets unieks hebben. Tragisch genoeg is het in de loop der jaren alleen maar erger geworden. Van de ontroerend naïeve pop ten tijde van I Would Stay groeide Krezip uit tot een berekenende popmachine. Het klopt allemaal, maar het is net zo voorspelbaar als de tien kilometer schaatsen. Mocht Krezip ooit al eens iets spannends geprobeerd hebben, vandaag staat het niet op de setlist. Op zijn best klinkt Krezip als een soort kruising tussen K's Choice en Alanis Morissette, halverwege de jaren '90. Morissette sneuvelde hopeloos toen ze het experiment zocht, maar Krezip probeerde het niet eens. Maar goed, als Sven Kramer aan de start verschijnt, zitten we ook weer allemaal voor de buis.
CONCLUSIE
Een vriend van me heeft er een woord voor: vakwerk. Hij werkte jaren in een platenzaak en moest soms een gelikte plaat aanprijzen. De ideale koop voor de klant in kwestie, maar naar eigen smaak veel te bleu. Vakwerk, die credits moet je Krezip op zijn minst gunnen, meer dan welke band ook die vandaag op Pinkpop speelde. Op het bal der oppervlakkigheid is Krezip de hoofdgast. De 40.000 mensen op dit veld kochten graag een kaartje voor dat feestje. Neem het ze eens kwalijk: we leven in een mooi land, zijn gelukkig, waarom zouden we het leven ingewikkelder maken dan het is? Alle scepsis ten spijt, ook dit Krezip-optreden gaat de annalen in als legendarisch. "Dit is echt de allerlaatste keer", bezweert Giel Beelen ons als Krezip onder luid gejuich af gaat. Laten we dat afspreken.
CIJFER
7
Vorig jaar was ook al niet gigantisch veel.quote:Op maandag 1 juni 2009 13:48 schreef marcodej het volgende:
Ligt het aan mij, of is er dit jaar echt weinig Pinkpop op TV? Kan me toch tijden herinneren dat je hele tweede pinksterdag Pinkpop op tv had, toch? Nu niet.
Hoe laat komt het vandaag op tv?
Nederland 3 - 19:00 - 00:00 uurquote:Pinkpop 2009 Ned 3
Festivalverslag
met veel concertfragmenten van de zaterdag, zondag en maandag. Verder veel interviews en backstage impressies. Reportages: Michiel Veenstra. Programma i.s.m. 3VOOR12 en 3FM.
Onder voorbehoud: Franz Ferdinand, Jeugd van Tegenwoordig, The Script, Anouk, All-American Rejects, The Gaslight Anthem, Placebo, Hollywood Undead, Madness, Novastar, Amy MacDonald, Katy Perry, Shinedown, The Kooks, Mando Diao, Billy Talent en Snow Patrol.
Zaterdag was ie wel op Pinkpop, vriend van mij had hem daar gespot zei die.quote:Op maandag 1 juni 2009 17:18 schreef marcodej het volgende:
Dolf Jansen dit jaar niet op Pinkpop. Ik zag hem net als stadionspeaker bij een atletiekwedstrijd (FBK Games) in Hengelo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |