quote:Op donderdag 28 mei 2009 22:06 schreef vencodark het volgende:
[..]
Oh zo diepgaand/echt zijn mijn dromen niet. Maar nu droomde ik al over voormalig lief toen we nog date en we wat hadden. Soms nog weleens. Meestal dat ik hm vasthoud en we iig elkaar weer tegenkomen enzo.
Toen we date had ik nogal eens dromen dat hij iemand anders was en niet zoveel met me te maken wilde hebben.
Dat je natte dromen hebt is niet zo gek, die heb ik ook en zijn best fijn. Soms lijkt het dan alsof je iemand toch echt bij je hebt gehad. Heel maf is dat.
Maar goed, nu toch al zo'n 5 weken single. Tijd gaat snel en ik ben geloof ik nu bijna langer single dan het gebeuren heeft geduurd. Stemming wisselt. Gaan dagen voorbij dat ik er weinig over nadenk, dagen/momenten dat ik ineens weer heel erg aan hem denk en besef dat ik hem gewoon mis. Maar ja, het zij zo. Daarnaast is er nog dat stukje 'lust' of verlangen. Gewoon omdat hij zo mooi is en zo leuk enzo. It's weird.![]()
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 01:53 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Ja die stemmings wisselingen zijn heel vervelend. Nu zit ik weer in een (zware) dip, voel me echt kut. Mis haar nu ontzettend en ik kan haar niet loslaten. Ik word er helemaal gek van. Ben nu met een meisje aan het rondscharrelen, maar ik wil haar eigenlijk helemaal niet. De aandacht die ik van haar krijg vind ik leuk, maar het meisje zelf boeit me niet besef ik me vandaag. Ik vergelijk haar non-stop met mijn ex. Dit doet me dus beseffen dat ik nog lang niet klaar ben voor een relatie.
En die dromen heb ik ook. Dat je niet droomt dat je samen bent en iets heel leuks doet (al is het maar in elkaars armen liggen) en dan word je wakker. Dan denk je en voelt het alsof het echt gebeurd is, voel je je de halve dag heel wazig![]()
Ik moet gewoon even tot mezelf komen en goed gaan nadenken, dan proberen een goed gesprek met haar hebben om het te kunnen afsluiten. Zuipen is tijdelijk goed, maar na 4weken non-stop zuipen heb ik het gezien. En mijn lichaam ook, trekt het niet langer meer...
Ik ook.quote:
Maar waarom heb je het dan gedurende de afgelopen de periode het dan niet anders aangepakt?quote:Op zondag 31 mei 2009 10:29 schreef rw1234 het volgende:
daar ben ik dus ook wel eens bang voor, dat ik dan over een maand weer met dezelfde problemen zit...
maar ook denk ik, stel dat we het nu geheel anders aanpakken! dan zou het misschien werken...
ik blijf toch onbewust wat hoop houden, en ben wel labiel idd...
ik zal het sowieso wel een tijdje aanzien voor ik uberhaubt wat onderneem !
Wow je hebt wel lef hoor, respect.quote:Op zondag 31 mei 2009 01:33 schreef Mejuffrouw het volgende:
Vanavond met mijn ex wijntjes gedronken.
Zijn nieuwe vriendin kwam er na een paar uur ook bij.
Wat een goede avond.! Ik vond ze samen wel zo saai... Als dit nou was wat hij zocht dan wens ik hem veel plezier. Ik heb mijn best gedaan, maar tegen zo weinig sociale vaardigheden kan ik niet op![]()
Goed voor mijn zelfrespect dit!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |