quote:Op vrijdag 29 mei 2009 00:02 schreef Kleurdoos het volgende:
Ik ben aan een sjaal begonnen. hij is al op 'minigevondenaardmarsmannetjeformaat'O+
quote:
quote:
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 06:16 schreef Vicky het volgende:
Mogguh, vannacht ging het goed, ze is alleen om 5 uur bij ons gekropen. Ik kijk het ff aan vandaag.
quote:
ohh een rel !!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 07:12 schreef moussy het volgende:
[..]
Vicky, ik hoop dat ze een beetje opknapt!Misschien ook wel dat stomme rot virus!
Ik ga straks eefjes werken en ik neem mooi een buzzkitje voor mn 'werkgever' mee![]()
En dan hoop ik dat ik om 13:30 weer op school kan staan, want daar is een voorlichtingsgebeuren over sexualiteit bij jonge kinderen, interessant! Maar ik ga meer om te kijken of er nog een beetje gereld wordter is nml een hele happening gaande op school hier over.
Er is een toestand geweest om een jongetje wat oa bij de meisjes gespiekt heeft op de wc, door onder de wc deur door te kijken. Hij heeft ook Cas zijn piemeltje bestudeerd toen ze samen stonden te plassen, snapte er niets van dat die er anders uit zag (besneden) en nu wordt er zelfs gezegd dat hij Cas betast heeft en dat is gewoon vreselijk gelul. En dan nog, het zijn kinderen hoorquote:
pfff, hebben die boodschappendozen niets anders te doen ? Blont zeker.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 07:21 schreef moussy het volgende:
[..]
Er is een toestand geweest om een jongetje wat oa bij de meisjes gespiekt heeft op de wc, door onder de wc deur door te kijken. Hij heeft ook Cas zijn piemeltje bestudeerd toen ze samen stonden te plassen, snapte er niets van dat die er anders uit zag (besneden) en nu wordt er zelfs gezegd dat hij Cas betast heeft en dat is gewoon vreselijk gelul. En dan nog, het zijn kinderen hoorLang leve de babbelende boodschappentassen aan het hek
Vind ik ook, maar nu schijnt het dat hij een meisje betast heeft, of het net hetzelfde betasten is als bij Cas durf ik echt niet te zeggen, ik was er niet bij, maar wat er nu gebeurt tegen het kind én zijn moeder is gewoon verschrikkelijk.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 07:24 schreef Stout het volgende:
[..]
Je moet toch ontdekken wat er te koop is in de wereld ?
Dan houden we elkaar op de hoogte via smsquote:Op donderdag 28 mei 2009 23:01 schreef huuphuup het volgende:
maar dan kan ik nie, dan moet ik bevallendenk ik zelf althans
lijkt me heel zinvol. Betasten...vind ik lastiger dan kijken eerlijk gezegdquote:Op vrijdag 29 mei 2009 07:39 schreef moussy het volgende:
[..]
Vind ik ook, maar nu schijnt het dat hij een meisje betast heeft, of het net hetzelfde betasten is als bij Cas durf ik echt niet te zeggen, ik was er niet bij, maar wat er nu gebeurt tegen het kind én zijn moeder is gewoon verschrikkelijk.
Maar goed, school heeft dus nu een jeugdarts uitgenodigd en naar wat ik begreep een maatschappelijk werkster én een kinderpsycholoog via en van de GGD en daar wil ik gewoon graag bij zijn. In de brief staat ook, We willen graag in gesprek met elkaar....
soms.. niet altijdquote:Op vrijdag 29 mei 2009 07:54 schreef freecell het volgende:
Vicky we houden je eraan
En je vent is best grappig
hihi gezellig!quote:Wij gaan een weekendje kamperen bij TARA's moeder in de tuin(tuin van meer dan 200 meter diep die eindigt bij de Hunze, leuk!) Waar wij zitten kunnen we hun huis niet zien, haha.
Maar ik moet alles vandaag inpakken en doen en ik heb geen zin...
*drakenoppas is*quote:Op vrijdag 29 mei 2009 07:54 schreef freecell het volgende:
Vicky we houden je eraan
En je vent is best grappig
Wij gaan een weekendje kamperen bij TARA's moeder in de tuin(tuin van meer dan 200 meter diep die eindigt bij de Hunze, leuk!) Waar wij zitten kunnen we hun huis niet zien, haha.
Maar ik moet alles vandaag inpakken en doen en ik heb geen zin...
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 07:56 schreef Popples het volgende:goedemorgen allemaal,
vicky was amber weer aan het hoesten ofzo?
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 07:43 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Dan houden we elkaar op de hoogte via sms![]()
want ik ben dan natuurlijk niet in de gelegenheid om je live bevallingsverslag te lezen op Fok!![]()
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 08:24 schreef pinquit het volgende:
oh kut huup! is er nog een herkansing?
DOOS!
ga je mee vanmiddag?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:38 schreef huuphuup het volgende:
Haha MeNicole![]()
Ja ik moet ook nog naar zo'n rondleiding in het ziekenhuis. Gelukkig weet ik het inmiddels wel te vinden enzo
idd, kijken doet geen zeer
Diaandat zijn de betere verslavingen
ja nou ik had nog de intentie om naar het schriftelijk deel van dit tentamen te gaan, van 3 tot 5quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:39 schreef Vicky het volgende:
[..]
ga je mee vanmiddag?
Ik ben met de zw. van Amber ook naar die rondleiding geweest maar dat is al weer 4 jaar geleden
Ik heb hem bij een telefoonabonnement, ik vind het nog vrij duur om aan te schaffen, maar ik heb hem nog maar 1 dag, maar ik vind het erg leuk. Leuker dan de playstation die ik ooit had.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:33 schreef Vicky het volgende:
Diaan, Amber vindt de Wii-fit ook zo leuk...
we zitten nog steeds in dubio of we een WII aan gaan schaffen... Onze x-box hebben we ook neit veel gebruikt namelijk...
Ikga me zo maar eens op mijn klusje storten... ik moet echt die stomme koffer doen vandaag.. en ik moet nog ff stofzuigen en een beetje opruimen.
Vanmiddag ga ik denkik maar even naar de rondleiding in het ziekenhuis op de verlosafdeling...ook al ben ik niet van plan naar het zh te gaanKijken kan nooit kwaad
oehquote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:53 schreef Jelief het volgende:
[ afbeelding ]
En deze meneer maakt een lekker bakkie pleur voor je.
Daar is de zeurpinda weerquote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:50 schreef huuphuup het volgende:
Ik vind deze zo poepig he, maar mijn meisje kan het eerste jaar heul nog niet in zo'n zwempakjeik weet ook wel zeker dat mn lief die pijpjes niet leuk vindt maar ik vind dat zo schattig, van die spekpootjes eruit
dat heb ik met winnie the pooh. die komt zo mijn neus uit hequote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:13 schreef Estrys het volgende:
[..]
Daar is de zeurpinda weer![]()
![]()
En nijntje, ik heb iets tegen nijntje. Weet niet waar dat vandaan komt.
Daar moet je mee oppassen, met dat op dingen instellenquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:08 schreef huuphuup het volgende:
geen idee Miss, hangt er vanaf hoe ontzettend leuk je het ding vindt lijkt me? Kun je niet pijlen bij snoopy of zij het misschien wil overnemen van je anders?
![]()
![]()
Freecell ja, behoorlijkmaar ik ben erfelijk belast geloof ik daarmee dus ik had me er wel op ingesteld
Dat heb ik ook met Poohquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:16 schreef Popples het volgende:
[..]
dat heb ik met winnie the pooh. die komt zo mijn neus uit heliever nijntje dan winnie the pooh.
ben ik blij dat de dames richting de prinsessen gaan maar dat vind manlief weer afschuwelijk.
Wie ligt daar naast eigenlijk?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:21 schreef pinquit het volgende:
[ afbeelding ]
max zn fouterdanfout zwembroeken hij keek zo stom op die foto, dus ik heb m nog stommer gemaakt
![]()
oi!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:13 schreef Estrys het volgende:
[..]
Daar is de zeurpinda weer![]()
![]()
En nijntje, ik heb iets tegen nijntje. Weet niet waar dat vandaan komt.
Ah, zoquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:27 schreef pinquit het volgende:
haha dat is een zij-buik van iemand, die op haar buik ligt. ze is best groot.
MAGNUM PIquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:21 schreef pinquit het volgende:
-weg-
max zn fouterdanfout zwembroeken hij keek zo stom op die foto, dus ik heb m nog stommer gemaakt
![]()
Dwarsliggertjequote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:29 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Freecell ja dat instellen tsja. Dit zag ik gelukkig aankomen, maar verder... alle vrouwen in mn familie hadden met 30 weken ongeveer al kindjes die head-down klem in het bekken lagen. Mijne ligt overdwars
dittoquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:27 schreef Popples het volgende:
ik heb toen ook een bikini gekregen van pooh. nouja prima zolang ik er niet de hele dag naar hoeft te kijken.
maar ik heb ook heel veel dingen gekregen zoals pooh, bert en ernie en andere tv figuren die heb ik dus allemaal weggeflikert. omdat ik ze niet mooi vond en omdat ik me er aan ga storen.
dat rode is een raar soort vlak dat verbrand is ofzoquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:30 schreef freecell het volgende:
[..]
Ah, zo
Dan snap ik het kleurverschil niet
ja, ze lijkt op mamaquote:
het helpt heul nietquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maar ik word er wel vrolijk van![]()
In slaap vallen onder een parasol met een gat FTWquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:38 schreef pinquit het volgende:
[..]
dat rode is een raar soort vlak dat verbrand is ofzo
Ik zag vanmorgen ind e krant iets over 20 % korting bij V&D en dixons op zaterdag? Misschien heb ik ergens de bel horen luiden en heb ik het mis hoor.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:33 schreef bixister het volgende:
dikkoppie toch?
is er hier nog iemand die me ervan af kan houden? [Centraal] Wie helpt me aan een nieuwe camera, deel 17
anders ga ik 'm zo meteen kopen!
Bij mij hielp dat welquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:11 schreef huuphuup het volgende:
[..]![]()
![]()
helpt dat? een gezichtje op je buik maken?
ff proberen zo
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:47 schreef freecell het volgende:
Huuuuuuup
Hardop lachen hier
Waarmee? Yoghurt?
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:48 schreef huuphuup het volgende:
[..]hahahhaa
buikbalsemghehe mutsie
![]()
dat rode had mn broertje ook een keer, was ie op het strand op zn zij in slaap gevallenmaar aan 1 kant verbrand, andere kant was nog wit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |