Ah dat vinnik liefquote:Op donderdag 28 mei 2009 07:43 schreef Daph_ het volgende:
Man-E-Faces ik zit nu op kantoor, maar kan vanavond als ik thuis ben wel even kijken. Als iemand anders tussendoor kan helpen is dat natuurlijk ook goed
Kort istie wel, maar in de taille stopt ie nog niet hoorquote:Op donderdag 28 mei 2009 22:52 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Oooh ok... Nouja.. Dat ding oogt me zo kort! Dus dat die net onder de taille zit zeg maar..
Daaromquote:Op donderdag 28 mei 2009 23:22 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dat is inderdaad slim, zeker met een zwarte broek, dan trek ik alle aandacht naar het goede gedeelte zeg maartja en profil zal je het buikje wel zien, maar dat zie je in een jurk of ander strak spul ook wel.
Nee, ik denk dat die de sale niet haaltquote:Op vrijdag 29 mei 2009 07:42 schreef Klare het volgende:
Oh die geruite jurk is leuk! Komt die uit de sale?
Zeg doe eens nietquote:Op vrijdag 29 mei 2009 02:25 schreef Man-E-Faces het volgende:
Een meisje hier vraagt weer om een aanfoto van de volgende hm-schoenen
[ afbeelding ]
Heeft iemand deze pumps en kan zij een aanfoto plaatsen om te zien hoe ze staan als iemand ze aan heeft?
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:52 schreef Dipkip het volgende:
Ik wil zóóó graag deze in mijn maat, maar iedere ochtend is ie er alleen in klein en in ultraklein![]()
[ afbeelding ]
wedstrijdje doen wie hem eerder heeft?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:38 schreef MaLo het volgende:
Jaaa ik post ook weer gezellig mee. Wacht vol smart op mijn bestelling die half juni komt
Die donkergrijze jurk is ook mooi in die kleurquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:51 schreef liefie_ het volgende:
Nou mijn bestelling dus:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die laatste schoentjes worden na gelevert
Ja ik zag hem eerst ook alleen maar die bruine kleurquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:57 schreef Inu het volgende:
[..]
Die donkergrijze jurk is ook mooi in die kleurIk kon alleen nog maar kiezen voor een vaalbruine
Ja goedquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:49 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
wedstrijdje doen wie hem eerder heeft?ikke ook half juni
Vestje in het bovenste plaatjequote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:51 schreef liefie_ het volgende:
Nou mijn bestelling dus:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die laatste schoentjes worden na gelevert
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:12 schreef PeRi het volgende:
MIjn bestelling van gisteren heeft al een tracknummer![]()
!
Vraagje; ik heb nog nooit iets retour gezonden en nu voor het eerst. Hoe lang duurt het ongeveer voordat ze een retourbestelling verwerkt hebben in je ' saldo' pagina? Ik heb afgelopen maandag iets retour verzonden.
ik denk dat dat bolerotje er in allerlei kleuren gaat komenquote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:14 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Vestje in het bovenste plaatje
Bolerovestje in middelste plaatje
Schoentjes in onderste plaatje heb ik ook besteld
Ziet er leuk uit allemaal!
Nouja hij heeft wel een nummer, maar is nog niet te vinden bij de TNT, zal ook wel weer een week duren ofzo zoals altijdquote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:15 schreef liefie_ het volgende:
[..]dat is niet tof! Die van mij is van eergister of zo (of nog een dag eerder? ik weet het niet meer) en heeft er nog geen
Nou je bent iig al een stap verder dan ikquote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:16 schreef PeRi het volgende:
[..]
Nouja hij heeft wel een nummer, maar is nog niet te vinden bij de TNT, zal ook wel weer een week duren ofzo zoals altijd.
Haha ja ik vind 'm echt leuk, maar heb 'm alleen in het rozequote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:16 schreef liefie_ het volgende:
[..]
ik denk dat dat bolerotje er in allerlei kleuren gaat komen
Maar die gooi ik dan wel bij die nalevering als deze bestelling in behandeling is genomen want ik wil het hebben!!
Dat blazertje is echt super he, het is mijn favoriete werk-kledingstukquote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:18 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Haha ja ik vind 'm echt leuk, maar heb 'm alleen in het rozeAlstie in de sale komt ga ik inslaan
Ik heb vandaag mijn blazertje met 2 singletjes aan
Oh wat een beeldig jurkje!quote:
Ik wil 'm ook in het paars hebben maar tot nu toe heb ik die nog niet besteldquote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:23 schreef MaLo het volgende:
[..]
Dat blazertje is echt super he, het is mijn favoriete werk-kledingstuk
ik ookquote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:08 schreef MaLo het volgende:
[..]
Ja goed
Wanneer heb jij er voor het laatst iets bijgegooid? Ik deze week nog
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fotooooooquote:Op vrijdag 29 mei 2009 18:31 schreef duymelijntje het volgende:
OMG!!
Ik heb vandaag die rok met 3 lagen tule binnen gekregen. Hij is echt huge!!! Ik voel me echt een prinses
Hij is wel langer dan ik had verwacht, tot aan mijn enkels bijna en superwijd, maar zooo romantisch. Tevens leuk voor themafeestjes
Of ergens in de winkel hangt... ik heb hem in Utrecht vandaag niet gespot...quote:Op vrijdag 29 mei 2009 19:43 schreef Crientj het volgende:
Heeft iemand misschien een idee hoe dit jurkje valt?
[ afbeelding ]
Ik vind hem zoo mooi, maar voordat ik heel heel veel moeite ga doen om hem te krijgen en dan uiteindelijk teleurgesteld word omdat het totaal niet past.. enzovoort. ;o
In welke ben je geweest? Nja, kan wellicht wel een keer kijken in een van de winkels in Zwolle/Almelo of Enschede.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 19:46 schreef Klare het volgende:
[..]
Of ergens in de winkel hangt... ik heb hem in Utrecht vandaag niet gespot...
oeh klinkt erg tof! heb je een plaatje of zo?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 18:31 schreef duymelijntje het volgende:
OMG!!
Ik heb vandaag die rok met 3 lagen tule binnen gekregen. Hij is echt huge!!! Ik voel me echt een prinses
Hij is wel langer dan ik had verwacht, tot aan mijn enkels bijna en superwijd, maar zooo romantisch. Tevens leuk voor themafeestjes
In de Divided vestiging in de Steenstraat en bij de Oude Gracht. Want het is van Diveded denk ik zo? Nuja, anders volgende week eens in Brugge kijken. (En waarschijnlijk staat hij me toch niet .... ben te klein voor zulke jurken...maar hij is zo leuk!)quote:Op vrijdag 29 mei 2009 19:50 schreef Crientj het volgende:
[..]
In welke ben je geweest? Nja, kan wellicht wel een keer kijken in een van de winkels in Zwolle/Almelo of Enschede.
Even gecheckt maar er is weer wat met de site.. lukt mij ook niet!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:39 schreef Imperfect-Angel het volgende:
Heb een error en kan niet inloggen op mijn pagina...
Ik krijg hem morgen of na het weekendquote:Op vrijdag 29 mei 2009 19:43 schreef Crientj het volgende:
Heeft iemand misschien een idee hoe dit jurkje valt?
[ afbeelding ]
Ik vind hem zoo mooi, maar voordat ik heel heel veel moeite ga doen om hem te krijgen en dan uiteindelijk teleurgesteld word omdat het totaal niet past.. enzovoort. ;o
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:07 schreef PluisigNijntje het volgende:
Dat geruite jurkje en die bh van Jojoortje!
Waarom kan ik dat soort dingen nou nooit vinden..
Dat vraagt om een foto...dat begrijp je wel!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:58 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Ik krijg hem morgen of na het weekend![]()
Er werd hier al wel gezegd dat je geen cup AA voor het jurkje moet hebben
[..]
Die BH was 's ochtends een keer in de Sale4 euro!
En dat jurkje stond ook ergens verstopt op de site.. Ben benieuwd!
Komt goed.. Alleen als die mooi isquote:Op vrijdag 29 mei 2009 21:06 schreef Klare het volgende:
[..]
Dat vraagt om een foto...dat begrijp je wel!
En verstopt...kan je iets specifieker zijn.....
Doe normale BH's met een stukje kant er bovenquote:Op vrijdag 29 mei 2009 21:17 schreef Imperfect-Angel het volgende:
Vroeger stonden H&M beha's mij beeldiggg, toen gingen ze met de maten klooien en ploepen mijn nippies boven de rand uit!
Ik wil push!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 21:19 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Doe normale BH's met een stukje kant er bovenWeet niet of je van kant houdt, maar meestal zijn die BH's dan wel geschikt!
Haha klinkt goed. Ga wel een keertje in de winkel passen e.a. maar opzoek naar e.a. supplier.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 21:26 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Push + kant = Ideale BH voor Imperfect-Angel
Ik weet gelukkig wel de goeie van de H&M uit te kiezen. Ik moet ze wel eerst echt zien en voelenquote:Op vrijdag 29 mei 2009 21:36 schreef Enfermera het volgende:
Ik vind de bh's van de H&M echt bagger.. Ze zitten niet lekker en zijn binnen no time kapot. Die van de hunkemoller zitten altijd goed maar zijn ook binnen no time kapot helaas. Ik ga maar weer over op de livera, en wat duurdere bh's.. Moet toch wat.
Maargoed, dat even geheel ter zijde
Heb hem echt een half jaar geleden gepast in Amsterdam Nieuwendijk geloof ik, of Kalvertorenquote:Op vrijdag 29 mei 2009 19:43 schreef Crientj het volgende:
Heeft iemand misschien een idee hoe dit jurkje valt?
[ afbeelding ]
Ik vind hem zoo mooi, maar voordat ik heel heel veel moeite ga doen om hem te krijgen en dan uiteindelijk teleurgesteld word omdat het totaal niet past.. enzovoort. ;o
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 21:45 schreef AllOfTheSameBlood het volgende:
[..]
Heb hem echt een half jaar geleden gepast in Amsterdam Nieuwendijk geloof ik, of KalvertorenWeet niet meer. HIj valt groot, vooral boven. Hij was veeeel te wijd in mijn eigen maat, ook bij mijn taille trouwens. Maat kleiner paste hij bijna overal wel goed, behalve bovenaan, daar zat hij vet los. Ik zou er dus bandjes aan moeten naaien en dat vond ik teveel werk. Maar in mijn eigen maat kon ik het bovenste stuk echt tot op mijn middel omklappen
En ik heb geen cup A of AA ofzo
Gewoon een gemiddelde volle B
ja iddquote:Op vrijdag 29 mei 2009 21:56 schreef AllOfTheSameBlood het volgende:
Ja straks valt hij bij jullie wel allemaal normaal en dan is het mijn schuld zeker dat hij te klein is
Maar is er dan nog een richtlijn voor welke beter zijn en welke slechter zijn? Of moet je dat echt gewoon even voelen & passen, en dat je het daarna pas merkt?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 21:38 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Ik weet gelukkig wel de goeie van de H&M uit te kiezen. Ik moet ze wel eerst echt zien en voelenJe hebt idd veel van die crappy bh's, dat klopt!
Maar er zitten ook wel goeie bij!
Ik kijk altijd goed naar de sluiting zelf en naar de stikselsquote:Op vrijdag 29 mei 2009 22:12 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Maar is er dan nog een richtlijn voor welke beter zijn en welke slechter zijn? Of moet je dat echt gewoon even voelen & passen, en dat je het daarna pas merkt?
Thanks!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 22:45 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Ik kijk altijd goed naar de sluiting zelf en naar de stikselsVoor de rest is het natuurlijk ook het gevoel wat je er bij hebt
Het is ook echt vaag, van Hennes heb ik S nodig voor topjes, 42 voor broeken en voor Divided moet ik L hebben en alles is te kortquote:Op vrijdag 29 mei 2009 22:52 schreef Imperfect-Angel het volgende:
Nou ik heb ze gemaild hoor. Wil nou wel weten hoe dat zit met die matenwijzigingen en schoenmaten die te klein vallen en gewoon die hele matengekut lately!
Je vergeet nog 10 pirouettes, 3x de macarena, 2x je kamer rond 'tegen de klok in'. en dan alles wat roze is oppakken en weggooien. alleen dan zal het werkenquote:Op vrijdag 29 mei 2009 10:29 schreef liefie_ het volgende:
[..]
Zeg doe eens niet
Nu wil ik die hebben...
Maar ik ga er nog niets bij gooien hoor ik wil dat ie in behandeling genomen word!
Als ik zometeen wat beter wakker ben zal ik wel ff een mooie post knutselen met wat ik eigenlijk allemaal besteld heb
Misschien komt mn bestelling dan sneller
De laatste tijd is het wel heel erg fucked jaquote:Op vrijdag 29 mei 2009 22:52 schreef Imperfect-Angel het volgende:
Nou ik heb ze gemaild hoor. Wil nou wel weten hoe dat zit met die matenwijzigingen en schoenmaten die te klein vallen en gewoon die hele matengekut lately!
Dit is ook de 1e keer dat ik een BH bestel via de shopquote:Op vrijdag 29 mei 2009 22:53 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Thanks!Ik ga weer 's kijken denk ik of het wat is. Maar dan wel ff irl in de winkel, niet online
Ik weet niet eens meer hoe het voelt om een H&M pakketje te ontvangen...quote:Op vrijdag 29 mei 2009 23:22 schreef dieske87 het volgende:
Ik kom net terug van mijn werk en wat denk je.........
er ligt een h en m pakketje op mij te wachten!!!!!!!!!!!
En wat denk je mijn bestelling staat nog steeds op manco maar toch heb ik het thuis liggen![]()
![]()
Er gaat alleen wel iets terug. Ik heb altijd s of xs. Alles in xs besteld op 1 shirt na dat in s. Ik was dus al huiverig of het wel zou passen. Wat denk je de S zit als gegoten. De andere 2 XS dingen ook maar 1 XS truitje lijkt wel een XXL ik zwem erin!!!! die gaat dus mooi terug
Dat word echt kut want bijna alles in mn huis is rozequote:Op vrijdag 29 mei 2009 22:58 schreef Man-E-Faces het volgende:
[..]
Je vergeet nog 10 pirouettes, 3x de macarena, 2x je kamer rond 'tegen de klok in'. en dan alles wat roze is oppakken en weggooien. alleen dan zal het werken
succes.
& ik had gelijk..! Volgens de TNT site is de zending afgeleverd. Zal dus wel bij 1 van de buren zijn, maar heb helemaal geen briefje in de bus? Ook niet handig haha. Morgen maar bij iedereen aanbellenquote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:44 schreef loehoes het volgende:
De chauffeur is onderweg![]()
Ik weet alleen niet meer precies wat ik besteld had+ moet ik om 1 uur weg tot vannacht, aaah ik hoop zo dat hij voor die tijd nog komt, maar zal wel weer niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |