Oh ja, bij elke nieuwe trainer is het ook de bedoeling dat men het 'Ferguson-model' gaat hanteren.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:03 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ik had bij Groningen dan liever het Ferguson model gehad, dan haal je tenminste nog prijzen binnen. Met Wenger totaal niet.
Haha na dat bericht heeft hij geen andere verhalen meer verzonnenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:05 schreef Nashje het volgende:
[..]
Dat was de eerste en laatste keer dat hij zich op Fok! heeft laten zien denk ik.
Precies.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:07 schreef Suijk het volgende:
Waarom meteen zulke dingen gaan roepen over dat soort constructies? Zorg nou maar gewoon dat je het komende jaar een trainer hebt. Kijken we in de loop van het jaar wel hoe we het daarna gaan doen.
Klinkt in ieder geval beter dan het Aad de Mos-model he.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:07 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Oh ja, bij elke nieuwe trainer is het ook de bedoeling dat men het 'Ferguson-model' gaat hanteren.
Nee, want dan tel je de Graafschap en PSV ook mee.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:13 schreef Kopbal het volgende:
Het boerenmodel bedoel je?
en met het Wengermodel 1 plekje hoger. Vooruit.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:14 schreef Suijk het volgende:
Dan worden we ook ieder seizoen 5e of 6e.
Daarom, dat schiet allemaal niet op. Leuk al die modellen, maar als het echt overal zo zou werken zouden wel veel meer ploegen dat doen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:18 schreef Prosac het volgende:
[..]
en met het Wengermodel 1 plekje hoger. Vooruit.
En op een ander HSV forum lees ik zo'n beetje het tegenovergestelde.. Ik hoop dat hij komt, maar het lijkt me niet reëel.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:17 schreef koningdavid het volgende:
De meeste HSV supporters lijken ervan uit te gaan dat Jol gewoon blijft:
http://forum.hsv.de/index.php?page=Thread&threadID=17696&pageNo=515
quote:
Ik vind dat een veel te goeie trainer voor Ajax en daarnaast ben ik best wel een Jol-fan....quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:20 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ja, dat zie ik aan z'n avatar, maar waarom moet Jol bij HSV blijven.
Reeel is het zeker, anders zat Rik daar nu niet.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:20 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
En op een ander HSV forum lees ik zo'n beetje het tegenovergestelde.. Ik hoop dat hij komt, maar het lijkt me niet reëel.
Jolquote:Op woensdag 13 mei 2009 19:36 schreef RayMania het volgende:
[..]
Wie weet wat er in Duitsland gebeurt met Jol? Geen UEFA-Cup finale, geen bekerfinale, titel lijkt verspeelt. Als een club in de running is voor drie prijzen en het dan af laat weten, dan kunnen er gekke dingen gebeuren. Kijk maar naar Adriaanse in 2005.
Misschien is dat ook helemaal zo slecht nog niet, dat er iemand 'out of the blue' en met open vizier instapt.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:45 schreef Suijk het volgende:
Maar wat heeft Jol dan met Ajax? Heeft er helemaal geen verleden, komt niet uit Amsterdam, HSV is qua club gewoon verder en heeft meer mogelijkheden.
Ik lees net ergens dat hij gebotst zou zijn met het bestuur van HSV een tijdje terug over het aankoopbeleid, maar in de 'Welt' lees ik weer dat HSV zijn contract wilt verlengenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:34 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Reeel is het zeker, anders zat Rik daar nu niet.
Blijkbaar voelt Jol er ook iets voor, het is alleen of de vraag of HSV hem wil laten gaan.
Voor Ajax is het niet zo slecht inderdaad, maar als ik Jol was zou ik er niet warm of koud van worden. Ook niet omdat je weet dat ze eerst Rijkaard, Adriaanse, Olsen ook al hebben benaderd.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:46 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Misschien is dat ook helemaal zo slecht nog niet, dat er iemand 'out of the blue' en met open vizier instapt.
Misschien dat hij als Nederlander graag een keer een topclub wil trainen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:45 schreef Suijk het volgende:
Maar wat heeft Jol dan met Ajax? Heeft er helemaal geen verleden, komt niet uit Amsterdam, HSV is qua club gewoon verder en heeft meer mogelijkheden.
Nou ja, op het moment dat Van Basten opstapte kon HSV nog drie prijzen winnen en had iedereen hier geroepen dat Ajax zich belachelijk maakt omdat het Jol probeert los te weken.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:48 schreef Suijk het volgende:
[..]
Voor Ajax is het niet zo slecht inderdaad, maar als ik Jol was zou ik er niet warm of koud van worden. Ook niet omdat je weet dat ze eerst Rijkaard, Adriaanse, Olsen ook al hebben benaderd.
Hij wil graag in NL werken?Hij heeft bovendien geen enkele prijs gewonnen terwijl hij kans had op 3. Het kan toch niet zo zijn dat HSV volledig tevreden is?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:11 schreef Frankz0rz het volgende:
Ik geloof er eigenlijk niet veel van. Duitse media besteden er totaal geen aandacht aan, en wees eerlijk; Waarom zou Jol weg gaan nu bij HSV? Ja hij heeft in korte tijd naast alle prijzen gegrepen maar het ging voor de rest het hele seizoen uitstekend bij HSV.
Ik meen me te herinneren dat hij juist zei dat hij nooit meer in Nederland zou trainen. Nou betekent dat niet veel in de voetbalwereld maar ik weet het niet.quote:
Sinds wanneer moet iemand een verleden bij de club hebben of uit Amsterdam komen dan? Had Olsen dat dan wel..?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:45 schreef Suijk het volgende:
Maar wat heeft Jol dan met Ajax? Heeft er helemaal geen verleden, komt niet uit Amsterdam, HSV is qua club gewoon verder en heeft meer mogelijkheden.
woojjooooooo daar begint het dus ook door te komen!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:58 schreef Mr.Mills het volgende:
http://www.bild.de/BILD/s(...)dertext=8484772.html
Reageren op Barca moet je ook niet doenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:57 schreef Rumille het volgende:
[..]
Barca als Fok!ker moet je ook niet doen.
Amsterdam is een toffe stad om te werken. Hamburg is zo afgelegen van de bewoonde wereld.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:54 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Ik meen me te herinneren dat hij juist zei dat hij nooit meer in Nederland zou trainen. Nou betekent dat niet veel in de voetbalwereld maar ik weet het niet.
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:58 schreef Mr.Mills het volgende:
http://www.bild.de/BILD/s(...)dertext=8484772.html
oeh...interestingquote:Op dinsdag 26 mei 2009 11:58 schreef Mr.Mills het volgende:
http://www.bild.de/BILD/s(...)dertext=8484772.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |