Ik geef flesvoeding. En geef ongeveer 10 cc extra water bij de voeding (als Julian last heeft van krampjes mocht ik dat ook doen van de kinderarts). Ik ga 'm natuurlijk geen hele fles water voeren.quote:Op maandag 25 mei 2009 13:07 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Een baby die zweet, verlies zouten. Door het vochttekort aan te vullen met water, kan uiteindelijk een tekort aan zouten ontstaan. In extreme gevallen kan dit leiden tot bewusteloosheid en stuipen.
Bij een baby die uitsluitend moedermelk krijgt om de dorst te lessen, zullen de zouten vanzelf weer aangevuld worden in de juiste verhouding tot het water dat in de moedermelk zit.
of geef jij flesvoeding, want dan weet ik het niet..
Hier in huis 24 en buiten veel warmerquote:Op maandag 25 mei 2009 13:17 schreef Estrys het volgende:
Zo warm is het toch niet, bij ons is het binnen 21 graden of zo. Dat is echt niet zweten voor een kind. het is niet zo dat het 40 graden is of zo. hier in het altijd warme zonnige zuid oost brabant niet in ieder geval. Morgen lopen we weer met een trui aan.
Ik vind het zelfs voor Noah nog lastig somsquote:Op maandag 25 mei 2009 14:11 schreef Diaan73 het volgende:
Het blijft idd lastig, Lennon had gisteren ook korte broek aan maar wel koude beentjes/voetjes.
Zwaar hequote:
als kindjes tandjes krijgen kunnen ze her en der ruwe plekjes krijgen.. ook bij een derde of vierde tand e.dquote:Op maandag 25 mei 2009 21:18 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
op de binnenkant van dr elleboogje zou kunnen, maar die op dr wangetje en kinnetje lijkt me stug.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |