abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_69330633
Welkom bij het 1565e deel van de:



Opzet

De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten van een paar delen.

Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?

Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag [bfbram]open staan.[/b] Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!



Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurd als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat

    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1564:
    Ofyles2 228
    qonmann 203
    BasOne 147
    ScottTracy 122
    tomtomaat 119
    De_Hertog 105
    Cobra4 88
    Mark 75
    Yurithemaster 79
    starla 79
    LaStrange 77
    Terpentin07 55
    Robbiev85 54
    Hawaii_Tim 50
    Rucebo 45
    MaJo 41
    Tanjaa 38
    Siniti 35
    Neleos 33
    Susi 33
    PierreTT 31
    RoofingBurner 30
    Clesar03 29
    Burnett 27
    Homdeck 24
    ASroma 23
    UnderTheWingsOfLove 23
    iamredleader 21
    Etcetera 21
    Yankee 20
    slaveloos 20
    PhysicsRules 19
    erkel 16
    Berkery 16
    Kali-Mist 16
    kraaksandaal 15
    Yeux 15
    Nembrionic 14
    tong80 14
    Bram2301 13
    svk1985 13
    Meursault 12
    steekbal 12
    vaagsel 12
    iggy_in_the_house 11
    macondo 11
    Belsen 11
    norich 10
    PrintScreen 10
    FunkyHomosapien 9
    Puntenslijpsel 9
    Carolyne1575 8
    ElizabethR 8
    Dagobert 7
    Anywhere 6
    snetto888 6
    Elkem 5
    mr_anonimous 5
    kutstudent_ 4
    Morendo 4
    mrkrul 4
    Stormqueen 4
    Whiteguy 4
    boyv 3
    Dichtpiet. 3
    LadyBlack 3
    Sig000 3
    Diablo_sam 2
    Bolkesteijn 2
    lezzer 2
    Timmmm 2
    Induhskaai 2
    Coolkenneth 2
    Platina 2
    Asap 1
    chufi 1
    Deceit 1
    Harmonica 1
    Jor_dii 1
    Karrel_Laaglawaai 1
    komopzeg 1
    mctondeusevis 1
    redunzl 1
    rosbief 1
    -skippybal- 1
    Soempie 1
    TimmyAsd 1
    Twerk 1
    Zeroku 1
    stievun1234 1
    Bierjoost 1
    Acinonyx 1
    Robbiev85 1


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz deel 750
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    Algemene Kennis Quiz Deel 1250
    Algemene kennis quiz, deel 1300
    Algemene Kennis Quiz Deel 1400
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is :*
    Algemene Kennis Quiz # 1510 met dubbele punten
    AKQ 1520
    AKQ#1530 Dubbele Punten Topic
    Algemene Kennis Quiz #1540
    AKQ #1560: Dubbele punten!
    Algemene Kennis Quiz deeltje 1561
    Algemene Kennis Quiz Deel 1562
    Algemene Kennis Quiz #1563
    Algemene Kennis Quiz #1564 - Voor nachtbrakers ook

    [ Bericht 7% gewijzigd door Terpentin07 op 23-05-2009 19:05:31 ]
  •   zaterdag 23 mei 2009 @ 19:02:34 #2
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69330731
    Wie is dit?


    - Zuid-Amerikaan
    -Entertainmentbranche
    - Omgekomen bij een vliegramp in 1935
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69330814
    Punten zijn ook weer bij btw.
    pi_69330834
    ik denk niet dat ik hem ken
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
    pi_69330852
    Ik ook niet...
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:08:14 #6
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69330884
    Misschien een ojaatje
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:08:35 #7
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69330896
    Zijn graftombe wordt nog dagelijks druk bezocht in Argentinië.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:09:18 #8
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69330920
    halooo
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
    pi_69330989
    Don't cry for me Argentina..& tvp
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_69331065
    Astor Piazzola?
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:14:39 #11
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69331076
    Hij werd de koning van de Tango genoemd.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:14:49 #12
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69331090
    Juan Peron ?

    Nee toch ?
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:17:50 #13
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69331166
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:14 schreef Susi het volgende:
    Juan Peron ?

    Nee toch ?
    Die was politicus.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69331181
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:14 schreef Susi het volgende:
    Juan Peron ?

    Nee toch ?
    Dat was de president van Argentinie.Ook bekend door zijn vrouw Eva "Evita" Peron.
    pi_69331230
    Geef anders nog even een hint of stel een nieuwe vraag, niemand kent deze man.
    pi_69331247
    tvp
    I feel kinda Locrian today
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:26:07 #17
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69331362
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:20 schreef LaStrange het volgende:
    Geef anders nog even een hint of stel een nieuwe vraag, niemand kent deze man.
    Het is Carlos Gardel. Zeer bekend man in Argentinië en onder tangodansers.
    Zelfde recept
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69331416
    Er is serieus iets mis met zijn wenkbrauwen.En van die Carlos had ik nog nooit gehoord.
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:28:44 #19
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69331437
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:17 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Die was politicus.
    Ik las te vlug en toen dacht ik dat 'Don't Cry For Me Argentina' een hint was
    pi_69331439
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:26 schreef mr_anonimous het volgende:

    Het is Carlos Gardel. Zeer bekend man in Argentinië en onder tangodansers.
    Weer wat geleerd. Hij ziet er uit als een held iig
    pi_69331485
    Is het Grad Damen?
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:31:42 #22
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69331539
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:30 schreef LaStrange het volgende:
    Is het Grad Damen
    Niet NL. Amerikaan.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69331567
    In ieder geval iemand die of poker of dart speelt.
    pi_69331593
    Hij lijkt een beetje op Dan Aykroyd
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 19:34:42 #25
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69331612
    Ik ken hem niet

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:35:51 #26
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69331637
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:34 schreef tong80 het volgende:
    Ik ken hem niet


    Zijn werk waarschijnlijk wel. Meneer schrijft.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69331639
    doet me denken aan chris penn maar dan 20 kilo lichter
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 19:37:25 #28
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69331679
    Brett Easton Ellis ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:37:53 #29
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69331688
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:37 schreef tong80 het volgende:
    Brett Easton Ellis ?




    Tong +1


    Algemene Kennis Quiz Deel 1565

    1 Tong80
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 19:38:38 #30
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69331716
    Was een oh-jaatje

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 19:39:34 #31
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69331739
    Welke Duitse club degradeerde ooit uit de Bundesliga na het jaar ervoor kampioen te zijn geweest ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:40:30 #32
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69331761
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:39 schreef tong80 het volgende:
    Welke Duitse club degradeerde ooit uit de Bundesliga na het jaar ervoor kampioen te zijn geweest ?


    FC Köln
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69331766
    Werder Bremen
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:42:08 #34
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69331814
    FC Nürenberg bedoelde ik.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 19:45:15 #35
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69331909
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:42 schreef mr_anonimous het volgende:
    FC Nürenberg bedoelde ik.
    Juist

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 19:46:38 #36
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69331966
    mr_anonimous + 1

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565

    1 Tong80
    2 mr_anonimous

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:52:13 #37
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69332117
    Wie is het populairste tv-figuur onder kleine kinderen in NL?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:53:06 #38
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69332141
    Tja, dat is zo relatief

    Sinterklaas ?
    pi_69332150
    bob de bouwer
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
    pi_69332191
    teletubbies?
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 19:55:09 #41
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69332209
    Zag er een item over. Een klein meisje. Kom niet op de naam

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:56:18 #42
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69332254
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:53 schreef Susi het volgende:
    Tja, dat is zo relatief

    Sinterklaas ?
    Nee, afgelopen woensdag stond het in de krant. De leeftijdsgrens ligt tot 7 jaar.


    Geen Sint.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:56:44 #43
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69332270
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:55 schreef tong80 het volgende:
    Zag er een item over. Een klein meisje. Kom niet op de naam


    Tong heeft goed opgelet!

    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69332334
    Dora
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:58:45 #45
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69332352
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 19:58 schreef LaStrange het volgende:
    Dora
    LaStrange +1

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565

    1 Tong80
    1 mr_anonimous
    1 LaStrange
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 19:58:56 #46
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69332359
    Dat is zó'n stom kind

    Dora met d'r Engelse praatjes
    pi_69332410
    Waar staan de letters TL voor in TL-buis?
      Moderator zaterdag 23 mei 2009 @ 20:00:46 #48
    32436 crew  belsen
    Young, gifted and black
    pi_69332428
    Dora dan.
    Geef angst en haat een stem
    Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
    pi_69332437
    tube light
      Moderator zaterdag 23 mei 2009 @ 20:01:42 #50
    32436 crew  belsen
    Young, gifted and black
    pi_69332458
    Tubelight.
    Geef angst en haat een stem
    Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
      Moderator zaterdag 23 mei 2009 @ 20:02:03 #51
    32436 crew  belsen
    Young, gifted and black
    pi_69332472
    Laat maar weer voor vanavond.
    Geef angst en haat een stem
    Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
    pi_69332521
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 20:01 schreef Terpentin07 het volgende:
    tube light
    Mja, ik was eigenlijk op zoek naar 'Tube Luminescent', maar dat kan ik niet fout rekenen natuurlijk

    dus

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565

    1 Tong80
    1 mr_anonimous
    1 LaStrange
    1 Terpentin07
    pi_69332746
    (刀) is het Japanse woord voor 'lang zwaard'. Samen met de wakizashi (kort zwaard) en de tanto (mes) behoorde het tot de vaste wapenuitrusting van de feodale samoerai in Japan. In de westerse wereld is de vooral bekend als het samoeraizwaard.
    pi_69332753
    samourai


    dat stond er al
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 23 mei 2009 @ 20:11:30 #55
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69332779
    Katana
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 20:11:40 #56
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69332786
    Watabe?
    pi_69332825
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 20:11 schreef mr_anonimous het volgende:
    Katana
    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    1 Tong80
    2 mr_anonimous
    1 LaStrange
    1 Terpentin07

    Waarom is eigenlijk de stand veranderd?
      zaterdag 23 mei 2009 @ 20:19:16 #58
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69333041
    Hoe heet de oom van Rene van der Gijp die nu nog steeds de meeste doelpunten aller tijden bij Feyenoord op zijn naam heeft staan.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69333052
    Cor van de Gijp ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_69333059
    der dus
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 23 mei 2009 @ 20:20:03 #61
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69333076
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 20:19 schreef qonmann het volgende:
    Cor van de Gijp ?
    qonmann +1

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    1 Tong80
    2 mr_anonimous
    1 LaStrange
    1 Terpentin07
    1 qonmann
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69333253
    Een (it.: Ricercare, zoeken, komt van het Latijnse ... is een muziekvorm waarin meerstemmigheid (contrapunt) en gevarieerde herhaling een hoofdrol spelen.

    Wat is
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 23 mei 2009 @ 20:32:12 #63
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69333438
    Multivocaliteit?
    pi_69333477
    canon?
    pi_69333488
    Nee ..hintje Bach
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 20:37:49 #66
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69333613
    Cantante ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_69333679
    kort woordje
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_69333865

    De eerste 2 letters komen overeen met de eerste 2 van dit dier
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 23 mei 2009 @ 20:49:23 #69
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69333969
    fuchet
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
    pi_69334120
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 20:49 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
    fuchet
    er moeten nog 2 letters achter
    ..en het rijmt op ma of pa of la of na...
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_69334239
    Fuba?
      zaterdag 23 mei 2009 @ 20:59:24 #72
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69334279
    fusa?
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
    pi_69334302
    Zware bevalling zeg.
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:00:13 #74
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:00:51 #75
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69334331
    fura?
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
    pi_69334418
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 21:00 schreef Ofyles2 het volgende:
    Fuga?
    Go Go Go...

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    1 Tong80
    2 mr_anonimous
    1 LaStrange
    1 Terpentin07
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:10:05 #77
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69334628
    Oh, ik was weer.

    Wie is momenteel Commissaris van de Koningin van Zeeland?
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 21:12:05 #78
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69334692
    Carla Peijs ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:13:19 #79
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69334749
    Alders?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:14:04 #80
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69334775
    Karla Peijs

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    2 Tong80
    2 mr_anonimous
    1 LaStrange
    1 Terpentin07
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    pi_69335046
    tvp
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 21:27:42 #82
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69335211
    Sorry dat het soms even duurt maar mijn PC start uitzichzelf soms opnieuw op door een virus

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_69335231
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 21:27 schreef tong80 het volgende:
    Sorry dat het soms even duurt maar mijn PC start uitzichzelf soms opnieuw op door een virus


    Er bestaat tegenwoordig zoiets als gratis virusscanners.
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 21:28:43 #84
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69335238
    Wat is de naam van deze acteur en wat heeft ie gemeen met Marlon Brando ?



    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:29:02 #85
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69335250
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 21:27 schreef tong80 het volgende:
    Sorry dat het soms even duurt maar mijn PC start uitzichzelf soms opnieuw op door een virus


    Kapotte fan kan ook de oorzaak zijn.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 21:29:15 #86
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69335259
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 21:28 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Er bestaat tegenwoordig zoiets als gratis virusscanners.
    Weet ik maar toch ging het mis

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:29:51 #87
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69335278
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 21:28 schreef tong80 het volgende:
    Wat is de naam van deze acteur en wat heeft ie gemeen met Marlon Brando ?

    [ afbeelding ]


    George C Scott. Allebei van de Stella Adler school?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:29:52 #88
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69335281
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 21:27 schreef tong80 het volgende:
    Sorry dat het soms even duurt maar mijn PC start uitzichzelf soms opnieuw op door een virus

    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 21:30:18 #89
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69335295
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 21:29 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Kapotte fan kan ook de oorzaak zijn.
    Ik kan ook niet op uitzendingen gemist en MSN doet het ook niet. Vriend van me komt het herstellen

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:30:50 #90
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69335311
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 21:30 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Ik kan ook niet op uitzendingen gemist en MSN doet het ook niet. Vriend van me komt het herstellen


    Die golfer heeft het maar druk met je.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 21:30:59 #91
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69335316
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 21:29 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    George C Scott. Allebei van de Stella Adler school?
    De naam is juist.

    Ik zoek iets andedrs dat ze beiden hebben gedaan

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:31:35 #92
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69335338
    Island of Dr Moreau?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69335680
    of een eilandje gekocht
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 21:46:51 #94
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69335747
    Iets veel groters
    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:47:42 #95
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69335774
    Oscar geweigerd?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 21:49:20 #96
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69335833
    mr_anonimous + 1

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    2 Tong80
    3 mr_anonimous
    1 LaStrange
    1 Terpentin07
    1 qonmann
    1 Ofyles2

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 21:52:48 #97
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69335912
    The Stella Adler Conservatory en The Lee Strasberg Actor Studio zijn de bekendste method acting schools. Wie heeft Method Acting bedacht?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69336018
    Weet wel dat Marlon Brando de bekendste en beste Method Actor was
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:00:59 #99
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69336125
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 21:57 schreef Siniti het volgende:
    Weet wel dat Marlon Brando de bekendste en beste Method Actor was
    De Niro, Pacino, Benicio Del Toro, Jimmy Dean zijn ook geen kleine jongens.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:04:30 #100
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69336221
    De man was een Rus.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69336501
    ideeloos
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:15:18 #102
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69336514
    Tolstoj?
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:17:06 #103
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69336571
    Ik zal maar een andere vraag bedenken....

    Konstantin Stanislavski is de grondlegger van method acting.


    Hoe heet de Engelse versie van Dit was het nieuws?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69336611
    have i got news for you
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:19:23 #105
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69336626
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:18 schreef LaStrange het volgende:
    have i got news for you
    LaStrange +1

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    2 Tong80
    3 mr_anonimous
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69336693
    Welke Australische tennisser probeerde via een TV-programma a la "Outback Jack" de ware liefde te vinden?
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:22:18 #107
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69336710
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:21 schreef LaStrange het volgende:
    Welke Australische tenniser probeerde via een TV-programma a la "Outback Jack" de ware liefde te vinden?
    Phillipousis?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69336733
    Cash ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_69336744
    Karagounis?
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:23:36 #110
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69336756
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:23 schreef Siniti het volgende:
    Karagounis?
    Die is toch voetballer?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69336769
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:22 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Phillipousis?
    yup

    Op de foto met de winnares van het programma:


    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    4 mr_anonimous
    2 Tong80
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    pi_69336770
    of die ex van kimmetje ..wacht het ff af
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_69336822
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:23 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Die is toch voetballer?
    Nu je het zegt Griekse voetballer vlges mij jah
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:28:06 #114
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69336880
    Commercie en sport zijn een soort tweeling geworden. Oud-voetballer Pele maakte voor een heel apart iets reclame. Wat?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:29:41 #115
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69336922
    erectiepillen
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:31:35 #116
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69336969
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:29 schreef slaveloos het volgende:
    erectiepillen


    In studio spaan zei Cruyff of van Hanegem daarover: Altijd al een slappe lul geweest die Pele.

    Slaveloos +1

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    4 mr_anonimous
    2 Tong80
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    1 Slaveloos
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69337012
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:31 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]



    In studio spaan zei Cruyff of van Hanegem daarover: Altijd al een slappe lul geweest die Pele.

    Slaveloos +1

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    4 mr_anonimous
    2 Tong80
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    1 Slaveloos
    HaHa..zelf zijn ze nooit WK geworden
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:34:27 #118
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69337042
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:33 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    HaHa..zelf zijn ze nooit WK geworden
    Dat was ook het weerwoord van Henk Spaan geloof ik.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:38:29 #119
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69337166
    quote:
    werd in 1933 geboren in Pau Grande, een kleine stad in de buurt van Rio de Janeiro. Bij zijn geboorte bleek dat zijn rechterbeen naar buiten gedraaid stond en dat linkerbeen zes centimeter korter was en naar binnen gedraaid stond. Desondanks, of misschien juist dankzij deze handicap groeide uit tot een zeer technische voetballer en één van de grootste dribbelaars aller tijden. was een geweldige voetballer, maar in zijn privé-leven kende hij heel wat problemen. Hij was een stevige drinker en was verschillende keren betrokken bij een auto-ongeluk. In 1969 kwam zijn schoonmoeder bij een van deze ongelukken om het leven
    wie?
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:38:53 #120
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69337176
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:38 schreef slaveloos het volgende:

    [..]

    wie?
    Garrincha

    Ofwel Manoel Dos Santos Silva.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:40:15 #121
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69337220
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:38 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Garrincha

    Ofwel Manoel Dos Santos Silva.

    wow de echte naam ook

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    2 Tong80
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    1 Slaveloos
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:43:02 #122
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69337300
    Welke keeper maakte de save of the century?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:43:40 #123
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69337316
    higuita
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:44:37 #124
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69337342
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:43 schreef slaveloos het volgende:
    higuita
    Hoewel die ene redding van Higuita wel legendarisch is, staat die niet te boek als de save of the century. Maar als de scorpion kick.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:46:18 #125
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69337387
    okay, lev yashin dan?
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 22:46:59 #126
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69337408
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:43 schreef mr_anonimous het volgende:
    Welke keeper maakte de save of the century?
    Gordon Banks

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 22:47:52 #127
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69337432
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:44 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Hoewel die ene redding van Higuita wel legendarisch is, staat die niet te boek als de save of the century. Maar als de scorpion kick.
    Hij deed het omdat de scheids al had gefloten.

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:48:02 #128
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69337437
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:46 schreef slaveloos het volgende:
    okay, lev yashin dan?
    Nee, de redding werd gemaakt op een kopbal van Pele. Pele was zelfs al aan het juichen.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:48:38 #129
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69337461
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:46 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Gordon Banks


    Uiteraard.

    Tong +1

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    1 Slaveloos
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 22:51:12 #130
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69337526
    Een Aids patient scoorde ooit een nummer één hit in Nederland. Van welke band was het een cover ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:52:16 #131
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69337555
    Queen?
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:52:38 #132
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69337564
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:51 schreef tong80 het volgende:
    Een Aids patient scoorde ooit een nummer één hit in Nederland. Van welke band was het een cover ?


    Je hebt het over Rene Kleijn met Mr. Blue neem ik aan?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69337566
    Freddie Mercury heeft wel meerdere nummer één hits gescoord, The Great Pretender van The Platters?
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 22:53:10 #134
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69337579
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:52 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Je hebt het over Rene Kleijn met Mr. Blue neem ik aan?
    Geen idee

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 22:53:33 #135
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69337586
    Het was postuum

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_69337652
    Elo ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 22:57:24 #137
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69337687
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:52 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Je hebt het over Rene Kleijn met Mr. Blue neem ik aan?
    Van wie was het orgineel ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:57:54 #138
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69337706
    alan parsons project??
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      zaterdag 23 mei 2009 @ 22:58:28 #139
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69337723
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:57 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Van wie was het orgineel ?


    Dat weet ik niet.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 23:00:33 #140
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69337777
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 22:58 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Dat weet ik niet.
    Dat is juist de vraag

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:02:17 #141
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69337822
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 23:00 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Dat is juist de vraag


    Sorry... Maar ik ga nu ook slapen want ik moet morgen voetballen
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 23:08:55 #142
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69338008
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 23:02 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Sorry... Maar ik ga nu ook slapen want ik moet morgen voetballen
    Succes Wist niet dat je voetbalde


    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:12:43 #143
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69338122
    Frank Sinatra?
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:14:59 #144
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_69338187
    tvp
    Weisst
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 23:15:21 #145
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69338196
    Hun grootste hits waren de singles Only you (later gecoverd door onder andere de The Flying Pickets), Don't go en Situation. Ze zijn beïnvloed door bands als Kraftwerk, maar brachten een tikje blues erin met de gevoelige stem van Moyet, en disco met een vleugje new wave. De band stopte in 1983 waarna Moyet solo door ging. Vince Clarke ging eerst door met The Assembly, maar beleefde grotere successen met Erasure.

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:18:42 #146
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69338300
    The Pretenders?
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:23:29 #147
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69338448
    yazoo
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 23:24:54 #148
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69338495
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 23:23 schreef slaveloos het volgende:
    yazoo
    Ja

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_69338496
    hoop dat het goed is
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 23:26:28 #150
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69338547
    Slaveloos + 1


    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    2 slaveloos

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:29:15 #151
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69338633
    uit welke stad komt her gerecht waterzooi?
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
    pi_69338647
    gent
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 23:30:36 #153
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69338675
    Oostende ?

    Maar het is gentse Waterzooi idd

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Moderator zaterdag 23 mei 2009 @ 23:30:38 #154
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69338676
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69338711
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 23:30 schreef MaJo het volgende:
    Majo !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:34:01 #156
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69338754
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 23:29 schreef qonmann het volgende:
    gent
    jazekers, ik hou er niet zo van..

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    2 qonmann
    1 Ofyles2
    2 slaveloos
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      Moderator zaterdag 23 mei 2009 @ 23:35:17 #157
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69338790
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 23:31 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Majo !
    Hey Qon
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69338815
    De Stelling van Amsterdam is een verdedigingskring rond de hoofdstad Amsterdam welke grotendeels tussen 1885 en 1914 door het Departement van Oorlog is gebouwd.

    Hoeveel forten telt de Stelling van Amsterdam ?

    Vraag blijft 11 minuten open, degene die er het dichtste bij zit ontvangt het punt.
    Je mag slechts 1 antwoord geven

    vb van een fort
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:37:36 #159
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69338841
    11
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      Trouwste user 2022 zaterdag 23 mei 2009 @ 23:37:43 #160
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69338843
    driehonderdduizend en elf

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Moderator zaterdag 23 mei 2009 @ 23:37:47 #161
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69338844
    20?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:38:16 #162
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69338860
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 23:35 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Hey Qon
    hier hebben we de slowchat voor he
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:39:06 #163
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69338880
    28
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:39:23 #164
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69338910
    12
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:41:43 #166
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_69338949
    Geen idee.

    8?
    Weisst
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:45:04 #167
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69339059
    16
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
    pi_69339081
    nog 3 minuten..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_69339128
    14
    HO2I Ca2O
    pi_69339135
    en dicht
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_69339174
    quote:
    Op zaterdag 23 mei 2009 23:39 schreef Susi het volgende:
    28
    36 dus deze wint
    http://www.stelling-amsterdam.nl/




    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    2 qonmann
    1 Ofyles2
    2 slaveloos
    1 Susi
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 23 mei 2009 @ 23:58:25 #172
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69339421
    Noem drie boeken van Jan Terlouw
    pi_69339453
    oorlogswinter, koning van katoren
    HO2I Ca2O
    pi_69339521
    helaas, kan geen 3e verzinnen..
    HO2I Ca2O
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:04:59 #175
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69339581
    oosterschelde windkracht 10
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:05:56 #176
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69339608
    Ik moet eerlijk zeggen dat ik ook alleen maar op die twee kon komen

    Hij heeft er ook een paar geschreven met zijn dochter Sanne, en op één van die twee boeken die jij hierboven hebt genoemd heeft hij in 2007 een vervolg geschreven.
      zondag 24 mei 2009 @ 00:06:26 #177
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69339626
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:04 schreef MaJo het volgende:
    oosterschelde windkracht 10
    Super !

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    2 qonmann
    1 Ofyles2
    2 slaveloos
    1 Susi
    1 MaJo
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:06:40 #178
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69339630
    Gevangenis met een open deur is toch ook van hem of is die van Hartman?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:07:07 #179
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69339644
    Ik heb ze volgens mij allemaal gelezen
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:07:31 #180
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69339658
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:06 schreef MaJo het volgende:
    Gevangenis met een open deur is toch ook van hem of is die van Hartman?
    Je zit goed

    1970 Pjotr; Vrijwillig verbannen naar Siberië (Verscheen in 1970 bij Van Holkema en Warendorf en in 1977 bij Lemniscaat)
    1970 Oom Willibrord
    1971 Bij ons in Caddum
    1971 Koning van Katoren
    1972 Oorlogswinter
    1973 Briefgeheim
    1974 De heks van IJsselstein
    1975 De nieuwe trapeze; een reeks originele verhalen en gedichten voor de basisschool
    1976 Oosterschelde; Windkracht 10
    1977 Pjotr; Vrijwillig verbannen naar Siberië (Uitgegeven door Lemniscaat)
    1978 De derde kamer
    1983 De kloof
    1983 Naar zeventien zetels en terug; politiek dagboek; 9 maart 1981 - 5 november 1982
    1986 Gevangenis met een open deur
    1989 De kunstrijder
    1993 De uitdaging en andere verhalen
    1998 Eigen rechter
    2005 Herfstdagboek
    2006 De Charmeur (samen met dochter Sanne Terlouw)
    2007 Zoektocht in Katoren
    2007 Venijn (samen met dochter Sanne Terlouw)
    2008 De Apotheker (samen met dochter Sanne Terlouw)
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:08:35 #181
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69339686
    (Delft, 10 april 1583 – Rostock, 28 augustus 1645) was een Nederlands rechtsgeleerde en schrijver. Hij is vooral bekend als . Hij schreef Latijnse tragedies en gedichten, theologische verhandelingen en Nederlandse gedichten. Zijn belangrijkste werken liggen op historisch en juridisch gebied. Zijn beroemdste werk is De iure belli ac pacis (Over het recht van oorlog en vrede) uit 1625. Dit werk vormt de basis voor het moderne volkenrecht.

    Wie is ? Als je zijn bijnaam weet krijg je een kusje erbij
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69339703
    Hugo de Groot, Grotius
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Eindredactie Frontpage / Forummod zondag 24 mei 2009 @ 00:09:23 #183
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69339713
    Hugo de Groot.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Eindredactie Frontpage / Forummod zondag 24 mei 2009 @ 00:09:56 #184
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69339727
    Shit!!! Nu loop ik een kusje van MaJo mis.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:10:21 #185
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69339737
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:09 schreef qonmann het volgende:
    Hugo de Groot, Grotius


    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    3 qonmann
    1 Ofyles2
    2 slaveloos
    1 Susi
    1 MaJo
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:10:37 #186
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69339740
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:09 schreef Cobra4 het volgende:
    Shit!!! Nu loop ik een kusje van MaJo mis.
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:10:50 #187
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69339748
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:09 schreef Cobra4 het volgende:
    Shit!!! Nu loop ik een kusje van MaJo mis.
    Niet huilen. Weet je hoe vaak ik dingen misloop en mijn droomscenario's zie mislukken?
      zondag 24 mei 2009 @ 00:11:40 #188
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69339770
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:10 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Niet huilen. Weet je hoe vaak ik dingen misloop en mijn droomscenario's zie mislukken?
    Kusje d'r op ?
    pi_69339771
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:10 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Niet huilen. Weet je hoe vaak ik dingen misloop en mijn droomscenario's zie mislukken?
    Elke dag wel?


    O, wacht. Dit was niet de nieuwe vraag
    friet saté
    pi_69339785


    Vluchten kan niet meer...wie zongen dat ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 24 mei 2009 @ 00:12:36 #191
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69339797
    Jenny Arean en Wim Kan?
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:12:59 #192
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69339805
    Liesbeth List en Ramses Shaffy?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:13:21 #193
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69339814
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:11 schreef Susi het volgende:

    [..]

    Kusje d'r op ?
    Dan word ik wel helemaal volgekust vrees ik.

    (Shit! Weer 't kofschip niet goed toegepast.)
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:13:39 #194
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69339825
    Wacht, ben in de war met Laat me

    Is inderdaad Jenny Arean maar met iemand anders en ik kom er niet op
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:13:51 #195
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_69339830
    Willeke Alberti?
    Weisst
      zondag 24 mei 2009 @ 00:14:14 #196
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69339842
    Frans Halst en Jenny Arean
    pi_69339861
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:14 schreef Susi het volgende:
    Frans Halst en Jenny Arean

    so close, maar halst is die voetballer
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:15:50 #198
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69339863
    Frans Hals inderdaad
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69339877
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:15 schreef MaJo het volgende:
    Frans Hals inderdaad
    da's de schilder
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:16:24 #200
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69339886
    Halsema!
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:16:26 #201
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69339891
    Frans Halsema

    Foutje bedankt!

    Edit: Toch niet.
      zondag 24 mei 2009 @ 00:17:19 #202
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69339914
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:16 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    da's de schilder


    Typisch.
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:18:54 #203
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69339962
    Die namen lijken allemaal ook wel op elkaar
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69339967
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:16 schreef MaJo het volgende:
    Halsema!
    Jawel !


    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    2 LaStrange
    1 Terpentin07
    3 qonmann
    1 Ofyles2
    2 slaveloos
    1 Susi
    2 MaJo
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:20:58 #205
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340013
    Hey ik heb 2 punten
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69340046
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:20 schreef MaJo het volgende:
    Hey ik heb 2 punten
    Hersteld ..sorry
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:23:16 #207
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340066


    Frontman van welke band?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:23:30 #208
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69340073
    Babyshambles?
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:24:49 #209
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340111
    Nope
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:25:33 #210
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69340132
    Z'n hoofd ziet er bekend uit. Noem eens een liedje
    pi_69340147
    Keane, wilde gok
    HO2I Ca2O
    pi_69340188
    Ik dacht ook eerst Keane maar die zanger heeft toch meer een plofhoofd.

    Gezien zijn kleding...Franz Ferdinand?
      Eindredactie Frontpage / Forummod zondag 24 mei 2009 @ 00:27:40 #213
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69340195
    Franz Ferdinand?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      zondag 24 mei 2009 @ 00:28:38 #214
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69340218
    Nee geen FF, die zanger heeft donker korter haar
      zondag 24 mei 2009 @ 00:28:48 #215
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69340223
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:27 schreef Terpentin07 het volgende:
    Ik dacht ook eerst Keane maar die zanger heeft toch meer een plofhoofd.

    Gezien zijn kleding...Franz Ferdinand?
    Je bedoelt crackhoofd. Tommyboy was ook een geziene gast in de afkickklinieken.
      zondag 24 mei 2009 @ 00:29:15 #216
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69340234
    The Kooks?
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:29:29 #217
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340242
    Nope allemaal fout. Een nummer van de band is Neighbourhood #1 (Tunnels)
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69340249
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:28 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Je bedoelt crackhoofd. Tommyboy was ook een geziene gast in de afkickklinieken.
    Wie heeft er nog niet in een afkickkliniek gezeten?!
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:30:04 #219
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340260
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:29 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Wie heeft er nog niet in een afkickkliniek gezeten?!
    De zanger van deze band
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69340267
    The Killers?
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:31:16 #221
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340296
    Nope niet the Kooks en niet The Killers

    De band komt uit Canada
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:31:22 #222
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_69340302
    Nee geen Killers of Greenday
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Ik ken het nummer niet, ben wel erg benieuwd
      zondag 24 mei 2009 @ 00:31:32 #223
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69340305
    GreenDay?
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:32:22 #224
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340329
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:31 schreef Susi het volgende:
    Nee geen Killers of Greenday
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Ik ken het nummer niet, ben wel erg benieuwd
    The Killers zijn tof Heb ze 4x gezien Veel plezier op Pinkpop
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:32:42 #225
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_69340340
    We Are Scientist?
    Weisst
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:32:54 #226
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340346
    Geen Greenday

    De naam staat al een paar keer in het topic
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:33:04 #227
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340347
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:32 schreef erkel het volgende:
    We Are Scientist?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69340370
    Death cab for cutie?
    HO2I Ca2O
      Eindredactie Frontpage / Forummod zondag 24 mei 2009 @ 00:34:33 #229
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69340384
    Sonic Youth?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:34:49 #230
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340390
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:33 schreef Robbiev85 het volgende:
    Death cab for cutie?
    Nee Maar ga zo door
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:34:54 #231
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_69340395
    The Arcade Fire?
    Weisst
    pi_69340407
    Arctic Monkeys?
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:36:02 #233
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340417
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:34 schreef erkel het volgende:
    The Arcade Fire?
    Bingo

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    3 qonmann
    2 LaStrange
    2 slaveloos
    2 MaJo
    1 Terpentin07
    1 Ofyles2
    1 Susi
    1 erkel

    Check dit:



    Zo mooi
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69340458
    Mja een beetje soft.
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:38:17 #235
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340468
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:37 schreef Terpentin07 het volgende:
    Mja een beetje soft.
    Totaal niks softs aan hoor Af en toe rocken ze keihard. Maar het is zeker wat gevoeliger
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:39:29 #236
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_69340494
    Wat roep je bij golf als de bal (misschien) richting een persoon vliegt ?
    Weisst
      zondag 24 mei 2009 @ 00:39:42 #237
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69340502
    Fore !!!!!!!
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Eindredactie Frontpage / Forummod zondag 24 mei 2009 @ 00:40:23 #239
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69340516
    Van Onderen!!
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_69340527
    Als je er een vraagteken achter zet, dan werkt het niet
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 24 mei 2009 @ 00:40:54 #241
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69340533
    TARGET INCOMING
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
    pi_69340541
    Forezicht
      zondag 24 mei 2009 @ 00:41:24 #243
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69340550
    Die antwoorden.
      zondag 24 mei 2009 @ 00:41:33 #244
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_69340554
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:39 schreef Ofyles2 het volgende:
    Fore?
    Jep. Niet zo moeilijk, maar ik wil ook gaan pitten.

    Ofyles +1

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    3 qonmann
    2 LaStrange
    2 slaveloos
    2 MaJo
    1 Terpentin07
    2 Ofyles2
    1 Susi
    1 erkel
    Weisst
      Eindredactie Frontpage / Forummod zondag 24 mei 2009 @ 00:42:06 #245
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69340564
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:40 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
    TARGET INCOMING
    Idd INCOMING!!!!!!
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:42:07 #246
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340565
    Zal ik tanja nog langer plagen in de SC of toch maar vertellen dat ze in het verkeerde topic zit?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69340584
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:42 schreef MaJo het volgende:
    Zal ik tanja nog langer plagen in de SC of toch maar vertellen dat ze in het verkeerde topic zit?
    oh het was me niet eens opgevallen..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_69340594
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:42 schreef MaJo het volgende:
    Zal ik tanja nog langer plagen in de SC of toch maar vertellen dat ze in het verkeerde topic zit?
    Ik dacht al... Jullie zijn gemeen.
      zondag 24 mei 2009 @ 00:44:20 #249
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69340615
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:42 schreef MaJo het volgende:
    Zal ik tanja nog langer plagen in de SC of toch maar vertellen dat ze in het verkeerde topic zit?
    Haal maar toch hiernaartoe.
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:44:29 #250
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340621
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:42 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    oh het was me niet eens opgevallen..
    Ze denkt nu dat het quizvrije avond is
    als de rest nou ook naar de SC komt en meedoet
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 00:44:35 #251
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69340623
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:43 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Ik dacht al... Jullie zijn gemeen.
    define : jullie
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
      Eindredactie Frontpage / Forummod zondag 24 mei 2009 @ 00:44:40 #252
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69340624
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:42 schreef MaJo het volgende:
    Zal ik tanja nog langer plagen in de SC of toch maar vertellen dat ze in het verkeerde topic zit?
    Nog een paar minuutjes.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_69340641
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:44 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:

    [..]

    define : jullie
      zondag 24 mei 2009 @ 00:45:25 #254
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69340642
    De hoofdstad van Sierra Leone?
    pi_69340667
    freetown
    pi_69340669
    Monrovia

    edit: die 2 haal ik altijd door elkaar . deze hoort bij Liberie, maar qua naam zou dat freetown moeten zijn, etc.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 24 mei 2009 @ 00:49:54 #257
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69340755
    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    3 qonmann
    2 LaStrange
    2 slaveloos
    2 MaJo
    2 Terpentin07
    2 Ofyles2
    1 Susi
    1 erkel
    pi_69340820
    , of eigenlijk , is een natuurlijk organisch en dierlijk pigment dat in aquarelverf en olieverf wordt gebruikt, maar ook wordt gebruikt als kleurstof voor voedingsmiddelen, of bijvoorbeed in cosmetica zoals lippenstift. De kleurstof wordt ook in alcoholische dranken zoals Campari gebruikt. Het pigment heeft E-nummer E120.
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 00:53:27 #259
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69340830
    mierenbloed?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_69340853
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:53 schreef MaJo het volgende:
    mierenbloed?
    Gaat wel de goede kant op.
      Eindredactie Frontpage / Forummod zondag 24 mei 2009 @ 00:54:32 #261
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69340856
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:53 schreef MaJo het volgende:
    mierenbloed?
    Dat dus
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      zondag 24 mei 2009 @ 00:54:59 #262
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69340872
    luis
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
    pi_69340878
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:54 schreef Cobra4 het volgende:

    [..]

    Dat dus
    Nee dus.
      Eindredactie Frontpage / Forummod zondag 24 mei 2009 @ 00:55:45 #264
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69340884
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:55 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Nee dus.
    Dat dus
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_69340889
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:54 schreef slaveloos het volgende:
    luis
    Dat klopt al maar het heeft een speciale naam.

    Hint: rood
      zondag 24 mei 2009 @ 00:58:09 #266
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69340944
    Listerine?
    pi_69340962
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 00:58 schreef Ofyles2 het volgende:
    Listerine?
    Dat is mondwater.

    Het begint met K.....
    pi_69340983
    Ik had eigenlijk verwacht dat deze vraag snel wordt geraden.
      zondag 24 mei 2009 @ 00:59:44 #269
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69340993
    k....
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
    pi_69340994
    karine ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 24 mei 2009 @ 01:00:11 #271
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69341004
    Kinine?
      zondag 24 mei 2009 @ 01:01:14 #272
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69341026
    kan
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
    pi_69341063
    Deze laatste hint.Anders ga ik zo een nieuwe vraag verzinnen.



    +

      zondag 24 mei 2009 @ 01:03:07 #274
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69341066
    karmijn?
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
    pi_69341087
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:03 schreef slaveloos het volgende:
    karmijn?
    hebbes
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_69341090
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:03 schreef slaveloos het volgende:
    karmijn?
    Jaaa

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    3 qonmann
    2 LaStrange
    3 slaveloos
    2 MaJo
    2 Terpentin07
    2 Ofyles2
    1 Susi
    1 erkel
      zondag 24 mei 2009 @ 01:07:26 #277
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69341149
    welke keizer gaf nijmegen stadsrechten?
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      Eindredactie Frontpage / Forummod zondag 24 mei 2009 @ 01:07:51 #278
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69341156
    Karel de Grote?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_69341159
    karel 5
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 24 mei 2009 @ 01:08:55 #280
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69341178
    romeins
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      zondag 24 mei 2009 @ 01:09:18 #281
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69341186
    Keizer Karel de grote
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
      Trouwste user 2022 zondag 24 mei 2009 @ 01:09:33 #282
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_69341190
    Piet ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zondag 24 mei 2009 @ 01:10:27 #283
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69341208
    groot verkeersplein daar is naar hem genoemd
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      zondag 24 mei 2009 @ 01:10:27 #284
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69341209
    Trajanus?
    pi_69341215
    ceasar ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 24 mei 2009 @ 01:11:36 #286
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69341218
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:10 schreef slaveloos het volgende:
    groot verkeersplein daar is naar hem genoemd
    Nou de bekendste is toch wel ''het'' keizer karel plein
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
      zondag 24 mei 2009 @ 01:12:01 #287
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69341224
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:10 schreef Ofyles2 het volgende:
    Trajanus?
    denk ik eens een moeilijke vraag te stellen

    Algemene Kennis Quiz Deel 1565
    5 mr_anonimous
    3 Tong80
    3 qonmann
    2 LaStrange
    3 slaveloos
    2 MaJo
    2 Terpentin07
    3 Ofyles2
    1 Susi
    1 erkel
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      zondag 24 mei 2009 @ 01:12:21 #288
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69341232
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:11 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:

    [..]

    Nou de bekendste is toch wel ''het'' keizer karel plein
    klopt
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
    pi_69341244
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:12 schreef slaveloos het volgende:

    [..]

    denk ik eens een moeilijke vraag te stellen
    Stopt daar niet een bus of tram of trolleybus of trein ofzo ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 24 mei 2009 @ 01:14:20 #290
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69341268
    De N325 komt daar.

    Welk bandlid zat zowel in Atomic Kitten als in Sugababes?
      zondag 24 mei 2009 @ 01:15:03 #291
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69341290
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:13 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Stopt daar niet een bus of tram of trolleybus of trein ofzo ?
    Alleen een reeks streekbussen denk ik.
    pi_69341301
    Die lekkere..Keira ofzo ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 24 mei 2009 @ 01:15:57 #293
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_69341309
    meteen over de waalbrug is dat. ben er vanmiddag nog geweest op de markt.
    en de vraag weet ik niet welterusten
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
    pi_69341312
    nicole scherzinger?
    pi_69341326
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:15 schreef slaveloos het volgende:
    meteen over de waalbrug is dat. ben er vanmiddag nog geweest op de markt.
    en de vraag weet ik niet welterusten
    Slaap wel
    Slaveloos
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 24 mei 2009 @ 01:17:20 #296
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_69341346
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:16 schreef Terpentin07 het volgende:
    nicole scherzinger?
    is dat niet van de pussycat dolls

    omg waarom weet ik dit
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
      zondag 24 mei 2009 @ 01:17:48 #297
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69341357
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:15 schreef qonmann het volgende:
    Die lekkere..Keira ofzo ?
    Keisha, maar die bleef Sugababes trouw.
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:16 schreef Terpentin07 het volgende:
    nicole scherzinger?
    Was een Pussycat Doll.
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:17 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:

    [..]

    is dat niet van de pussycat dolls

    omg waarom weet ik dit
    Ik vraag me ook af waarom ik dit weet.
    pi_69341367
    quote:
    Op zondag 24 mei 2009 01:17 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:

    [..]

    is dat niet van de pussycat dolls

    omg waarom weet ik dit
    Oh ja Niet zo mijn muziek.
    pi_69341375
    Atomic Kitten
    maar hoe ze heetten
    ben ik vergeten
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator zondag 24 mei 2009 @ 01:18:58 #300
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_69341386
    Heidi?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zondag 24 mei 2009 @ 01:19:30 #301
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69341399
    IBTL, laatste punt naar MaJo.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')