Gertquote:Op woensdag 20 mei 2009 01:52 schreef Gert het volgende:
[..]
Maar nu beweer je, weer, dat Bart er problemen mee zou hebben dat er überháupt kritiek op FOK! gegeven wordt. Volgens mij is dat helemaal niet het geval.
Nee dat denk ik niet! Het heeft er m.i wel degelijk mee te maken dat Danny én de baas is van partner FOK! én dat hij tegelijkertijd zo fel en beschuldigend is, en zo frequent.quote:Op woensdag 20 mei 2009 02:02 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Die emotie kan toch niet alleen door Danny komen, dat zou ik vreemd vinden. Of verwacht hij juist van hem zoveel loyaliteit dat dát hem zo enorm raakt en hij uit z'n slof schiet!
Het leek mij dat hij Danny gebruikte als een soort van boegbeeld van alle criticasters om even z'n misnoegen kenbaar te maken.
In dit geval is Danny volgens mij én zakelijk partner én baas / user / streamer en voelt hij zich genaaid.quote:Op woensdag 20 mei 2009 02:53 schreef Gert het volgende:
Nee dat denk ik niet! Het heeft er m.i wel degelijk mee te maken dat Danny én de baas is van partner FOK! én dat hij tegelijkertijd zo fel en beschuldigend is, en zo frequent.
Zó'n overdaad, op deze manier is gewoon ráár, als je zakelijk partner bent. Dat voelt niet goed, kan ik me volkomen voorstellen. En dat staat helemaal los van de inhoud van de kritiek.
Dan moet je beter lezen. Ik ben misschien langer aanwezig op een dag, maar ben zeker niet de enige.quote:Op woensdag 20 mei 2009 00:42 schreef Peter6000 het volgende:
Meervoud?
Er is maar 1 streamer die elk klein kritiekpuntje 500 keer in de COS herhaalt, en het hele programma consequent afbrandt, en dat is Danny.
en als ik eens per jaar een keer een uitbarsting heb na elke dag door 20 users afgefikt te worden ben ik een mietje die emotioneel labiel isquote:Gek hè, dat je dan na verloop van tijd in een emotionele uitbarsting ongenuanceerd reageert.
Ik heb gewoon gemeld dat ik naar bed ging hoor. In de COSquote:Op woensdag 20 mei 2009 00:55 schreef Maanvis het volgende:
Danny is ook met stille trom vertrokken, zo lijkt het.
Dat ook. Bart is in z'n legerkloffie min of meer de presentator van het geheel. Zijn we Rolf *snuif* Wouters vergeten? Die heeft ook nogal wat te verduren gekregen. En Ruud de Wild en Bridget?quote:Op woensdag 20 mei 2009 00:57 schreef versabommie het volgende:
Hoeveel kritiek is er niet op Hummy de BB-heks geweest... en dan is er nu verbazing dat er veel kritiek is op de "spelleiding" nu ?
De cameravoering is prima, niets op aan te merken wat mij betreft tenzij er een vrijwilliger aan de knopjes mag zitten. Op de spanningsbogen heb ik wel veel kritiek: op mij maakt het de indruk dat er maar wat in wordt gegooid en dat niet wordt nagedacht over het vasthouden van de aandacht van de kijker.quote:Op woensdag 20 mei 2009 08:57 schreef fadingleo het volgende:
Ik begrijp Danny's (messcherpe) kritiek op the Bunker en Bart, en heb begrip voor Bart zijn reaktie daarop.
Graag wil ik dit (maar niet hier op het forum, persoonlijk) toelichten
Iedere betrokkene bij the Bunker, van decorbouwer tot regie, is begaan met de RLS en trekt lering uit de kritieken, oa bij FOK.
Men doet dus daadwerkelijk iets ter verbetering van dit product.
Veel heb je niet in hand; Dat de Overlevers veel zwijgen, weinig praten, weinig aktie vertonen daar kan de redactie of de regie niets aan veranderen.
Desondanks vind ik dat er momenten waren waar veel "aktie" te zien was, zoals goede gesprekken, spannende duels, leuk/mooi camerawerk, partytime. Kortom, het was niet konstant "spanning en sensatie" maar logischerwijs kan dat ook nooit.
Men bouwt het op, de boog kan niet altijd gespannen zijn, zodat op het juiste moment - oa wanneer er meer kijkers/streamers zijn een "climax" onstaat, met alle reakties van de Overlevers van dien, de ene keer heftig de andere keer lauwtjes.
Ik kan me voorstellen dat je overdag meer "saaie" momenten hebt gezien dan 's avonds.
Desondanks, over een paar dagen is het TBO verhaal weer voorbij. Geniet/erger er nog maar effe van.![]()
![]()
ps
Ik heb begrepen dat er een evaluatie komt. Misschien Danny, met zijn visie, uitnodigen ?
Daar werd Bart door heel iemand anders in beslag genomen. Jammer dat het uiteindelijk niets geworden is, ik vond ze wel leuk bij elkaar passen.quote:
Ja, Bart en Gert Timmerman waren vast heel gelukkig geworden samen.quote:Op woensdag 20 mei 2009 10:53 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Daar werd Bart door heel iemand anders in beslag genomen. Jammer dat het uiteindelijk niets geworden is, ik vond ze wel leuk bij elkaar passen.
Dit is ongeveer in z'n geheel de kritiek die ik heb inderdaad. In z'n geheel. onduidelijkheid, beloningen die worden afgepakt, regels die veranderen (ze moeten creatief zijn, maar mogen dat niet en als ze het dan niet doen krijgen ze daar weer voor op hun flikker) etc.quote:Op woensdag 20 mei 2009 09:50 schreef Disana het volgende:
[..]
De cameravoering is prima, niets op aan te merken wat mij betreft tenzij er een vrijwilliger aan de knopjes mag zitten. Op de spanningsbogen heb ik wel veel kritiek: op mij maakt het de indruk dat er maar wat in wordt gegooid en dat niet wordt nagedacht over het vasthouden van de aandacht van de kijker.
De belangrijkste kritiek draait meer om de rest van de vormgeving en invulling. Onduidelijke polls, polls die bijgesteld worden of opgevolgd door nieuwe polls, eerlijk verdiende beloningen die niet worden toegekend, sommige overlevers die zwaarder belast worden dan anderen, kennelijke plagerijen, niet goed opletten en beslissingen die zomaar tegengesproken kunnen worden door het volgende dienstdoende redactielid. Dat soort zaken.
Danny´s grootste probleem is zoals ik het begrijp de wijziging in format: van back to basics naar sturing naar een drill camp. Ik ga hierin wel mee, want ik herken weinig rls in het dagenlang in de luchtsluis zitten, de uniformen, de drills, het afblaffen, de bejegening in zijn algemeen die de overlevers tot passieve schapen maakt. Ik vind het nogal een omslag in het format zoals het ons was beloofd.
Ik denk dat je sowieso een groep mensen van buitenaf hiervoor uit moet nodigen. Daarbij moet je altijd zorgen van een mix van soorten kijkers, en mensen die expertise hebben met het ontwikkelen en opzetten van concepten.quote:Op woensdag 20 mei 2009 08:57 schreef fadingleo het volgende:
Ik heb begrepen dat er een evaluatie komt. Misschien Danny, met zijn visie, uitnodigen ?
quote:Op woensdag 20 mei 2009 11:16 schreef PietjePuk007 het volgende:
ONZ is verderop, laten we 't topic serieus houden.
Ter afwisseling had prima geweest, maar het is nu al dagen hetzelfde legerspelletje, terwijl er binnen het concept zo ontzettend veel mogelijkheden zijn (en ook allang zijn aangedragen).quote:Op woensdag 20 mei 2009 11:09 schreef Marrije het volgende:
Ik vind het thema 'leger' niet zo storend. Had het ergens ook wel verwacht. Dat het thema wordt uitgewerkt met wat drillen, kleding en de luchtsluis vind ik ook leuk. Het drillen hoeft niet elke dag, de luchtsluis ook niet, maar als afwisseling van de 'dagelijkse gang van zaken' vond ik dat leuk.
Paar posts over Adam Curry weggehaaldquote:
Vanavond feest, daarna 48 uur battlequote:Op woensdag 20 mei 2009 11:43 schreef Marrije het volgende:
Eén week van de 4 in legerkleding vind ik nog wel kunnen. Van mij hoeven ze echter niet weer de luchtruimte in, dat zou nu wel afgesloten mogen worden. Ik bedoel, niet meer op wacht staan, wel gewoon ff luchten natuurlijk.
Tijd voor sidderende finales
sidderende of zinderende?quote:Op woensdag 20 mei 2009 11:43 schreef Marrije het volgende:
Eén week van de 4 in legerkleding vind ik nog wel kunnen. Van mij hoeven ze echter niet weer de luchtruimte in, dat zou nu wel afgesloten mogen worden. Ik bedoel, niet meer op wacht staan, wel gewoon ff luchten natuurlijk.
Tijd voor sidderende finales
feest?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |