Dat zou stiekem wel geniaal zijn eigenlijk.quote:Op maandag 18 mei 2009 00:21 schreef Erasmo het volgende:
Ik kan me wel vinden in de volgende joetoebreactie:
[..]
Speculeren is zeker dikke fun, ik ben alleen bang dat het straks op een grote teleurstelling uitdraaitquote:Op zondag 17 mei 2009 23:40 schreef Montagui het volgende:
[..]
Och grappig toch, een beetje speculeren.![]()
Zoals bv dat de Mars lander Phoenix op 25 mei precies 1 jaar geleden op mars is geland.
Er staat iig niks op de site van History Channel, grote kans dat het hier gaat om een hoax.quote:Op maandag 18 mei 2009 11:47 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Speculeren is zeker dikke fun, ik ben alleen bang dat het straks op een grote teleurstelling uitdraait
MIsschien kwam dat ding van een andere planeet hier terecht en stammen we daar vervolgens van afquote:Op zondag 17 mei 2009 18:03 schreef pberends het volgende:
Als ik de filmpjes opnieuw bekijkt, lijkt me de vondst van een missing link tussen de aap en de mens uitgesloten, ook al is die 47 miljoen jaar opvallend.
"This changes everything" Ik denk niet dat de vondst van een missing link tussen de aap en de mens alles op zijn kop zet, of het moet een alien zijn ofzo.
Lijkt mij ook stug dat men'een 'wereldveranderende gebeurtenis' twee weken lang geheim kunnen houden. Daarnaast worden dergelijke gebeurtenissen nooit van tevoren aangekondigd, maar gebeuren ze altijd onverwacht.quote:Op maandag 18 mei 2009 12:05 schreef Nee het volgende:
[..]
Er staat iig niks op de site van History Channel, grote kans dat het hier gaat om een hoax.
Is Danny niet de missing link?quote:Op zondag 17 mei 2009 16:22 schreef pberends het volgende:
Tja, dat zit er dik in ja. Maar hopelijk hebben ze echt iets, de missing link tussen de aap en de mens ofzo.
Oh gaap, ik heb zo'n ontzettende grafhekel aan alles wat met piramide's te maken heeft.quote:Op maandag 18 mei 2009 14:20 schreef -CRASH- het volgende:
20 April werdt door radar onderzoek (vermoedelijk) de tombe van Cleopatra gevonden.
Misschien gaan ze het nu opoenen.
quote:
http://www.history.com/content/this-changes-everythingquote:Op maandag 18 mei 2009 12:05 schreef Nee het volgende:
[..]
Er staat iig niks op de site van History Channel, grote kans dat het hier gaat om een hoax.
Volgens mij kan het niet om het fossiel gaan want dat wordt uitgezonden op de BBC:quote:Op maandag 18 mei 2009 18:32 schreef Billary het volgende:
Moet haast wel dat fossiel zijn. Vooral omdat ze praten over ''de meest belangrijke vondst in 47 miljoen jaar', wat opzich wel een beetje teleurstellend is. Ok dat ze de missing link hebben gevonden tussen 'aap en mens', dus zeg maar voor 'lucy'', is opzich wel een mooie vondst maar of dat nu alles veranderd?? Ik geloof wel in een god en ik geloof ook wel in evolutie en het is niet echt een vondst waarom ik nu bv niet in god kan geloven. Wanneer was de mens, echt een mens? wanneer het op 2 benen liep? of wanneer het een geest had/kon praten en zich bewust is van zichzelf? En dat zullen ze nooit precies weten. Alles heeft geheugen, alles heeft een tijd.
En het is vooral een slimme manier om veel kijkers te krijgen, tenminste daar lijkt het op.
Toch hoop ik nog een klein beetje dat het wat meer schokkend nieuws is.
Het een sluit het ander niet uit -- De docu van THC staat op de 25e en de link die ik post in de 4e of 5e post van het topic heeft het over een 'Tuesday', geen datum, meen ik. Kan ook morgen zijn.quote:Op maandag 18 mei 2009 20:54 schreef Montagui het volgende:
[..]
Volgens mij kan het niet om het fossiel gaan want dat wordt uitgezonden op de BBC:
http://www.dailymail.co.u(...)human-evolution.html
Inderdaad, tuesday (de 19e) zoals in de link in mijn vorige post wordt vermeld:quote:Op maandag 18 mei 2009 21:22 schreef Omentuva het volgende:
[..]
Het een sluit het ander niet uit -- De docu van THC staat op de 25e en de link die ik post in de 4e of 5e post van het topic heeft het over een 'Tuesday', geen datum, meen ik. Kan ook morgen zijn.
En het zou absoluut niet de eerste keer zijn dat [random TV-channel] iets als exclusief vermeldt terwijl het dat niet is.
Dan wordt het dus bekend gemaakt en op dinsdag 26 mei is dan die uitzending op de BBC met David Attenborough.quote:The 90-minute programme is top secret but The Mail on Sunday has learned from sources in America that the results of the study on which it is based will be revealed by a team of scientists and broadcasters in New York on May 19.
Beetje raar eigenlijk, dat THC nu met zo'n suggestieve add komt die m.i. meer overkomt op een 'earth changing global event' wat ik eigenljk niet echt kan relateren aan die vondst van dat skelet, maar wie weet wat er nog meer voor verrassends aan die vondst is.quote:As part of a heavily promoted publicity campaign, the skeleton will be displayed at a news conference on Tuesday at the American Museum of Natural History in New York; the History Channel plans a documentary on the primate at 9 p.m. on May 25; and Little Brown is bringing out a book. The Wall Street Journal published an article on Friday giving some scientific details of the discovery.
Dan is THC de BBC een halve dag voor. Boohoo.quote:Op maandag 18 mei 2009 21:33 schreef Montagui het volgende:
[..]
Inderdaad, tuesday (de 19e) zoals in de link in mijn vorige post wordt vermeld:
[..]
Dan wordt het dus bekend gemaakt en op dinsdag 26 mei is dan die uitzending op de BBC met David Attenborough.
Via de volgende link lijkt het erop dat THC de BBC dan dus 1 dag voor is.
http://www.nytimes.com/2009/05/16/science/16fossil.html?_r=2&ref=world
[..]
Beetje raar eigenlijk, dat THC nu met zo'n suggestieve add komt die m.i. meer overkomt op een 'earth changing global event' wat ik eigenljk niet echt kan relateren aan die vondst van dat skelet, maar wie weet wat er nog meer voor verrassends aan die vondst is.
En iemand heeft de 'symbols' nagemaakt en gepost:quote:I will try to storyboard the ad.
Scene 1: Man takes thin stencil out of a draw coverd in a cloth
"Women says "An ancient discovery, that will change the way we think about ourselves.....forever"
Scene 2: Man takes cloth off symbol stencil and places it on top of the crate
Scene3: Spray paints symbols on lid of crate
Scene4: Camera zooms to crate lid.
End of ad.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |