FOK!forum / Televisie / GTST #259 Waar *weer* iemand verlamd is
bobjuhvrijdag 15 mei 2009 @ 23:01


Go on here
Vervolg van Gtst #258 - Maar ik ben haar moeder!
Julie.vrijdag 15 mei 2009 @ 23:30
pipo
MikeTuinstravrijdag 15 mei 2009 @ 23:50
Goed, back on laat ik het spits maar afbijten met de stelling: "Jack moet sterker neergezet worden". Kan men van hieruit o.a. weer reageren m.b.t. tot datgene waar vorig topic mee geëindigd is.
Julie.zaterdag 16 mei 2009 @ 00:01
Tja sterker,

ik vind trouwens dat met het karakter wat hij neerzet tot nu toe, zijn uiterlijk meegegaan is (dat is natuurlijk onbedoeld, dat is van het echte leven)
Hij is flink aangekomen in de loop der jaren en zijn ogen staan zo vermoeid.
bobjuhzaterdag 16 mei 2009 @ 00:11
Trouwens die homo van het gasbedrijf chanteert Lorena wel.
Maar ik denk dat als hij zijn verhaal veranderd als Lorena niet betaald hij ook een erg groot probleem heeft.
Hij raakt zijn baan kwijt, en hij krijgt problemen met de politie voor liegen


en een nieuwe set. Nina's kamer
MikeTuinstrazaterdag 16 mei 2009 @ 00:14
Het betreft de acteur maar uiterlijk lijkt nog weleens betrekking te hebben op zijn personage inderdaad. Uiteraard het gevolg van de moordaanslag van Nick. Het lijkt wel dat zodra hij zijn haren weer verliest naar het half kale hij een stuk zwakker is. Absurd misschien maar valt me wel op.
Julie.zaterdag 16 mei 2009 @ 00:36
Ja, het viel me ook op, na de aanslag takelde hij snel af en hij zag er destijds nog vermoeider uit dan nu. Het is nu wat aan het bijtrekken, maar nog kijkt hij alsof het leven uit hem gezogen is. En dat dikkige blijft. Dat zou wel een uber grote passie voor zijn rol zijn
Pericozaterdag 16 mei 2009 @ 01:24
Jack moet zeker sterker neergezet worden. Volgens mij ben ik 1 van de weinigen die de zoektocht episode in dat Schotse kasteel met de nep Frits prima vond, en daarin trad de koele zelfverzekerde Jack op.

Daarna werd het een draak, babysitten op Valentijn en nu is het een slappe vaatdoek die zich geen houding weet te geven rond Janine.

In het algemeen betrap ik me er nu op dat ik me ongemakkelijk bij de serie voel, er is niets leuks aan getouwtrek rond Nina en de betutteling, en de bozigheid... en dat Ronja panisch is dat Sjors verliefd is. Tis inderdaad zoals Vencodark zegt: tis een kleutertje, wat een verschil met toen ze door Jack werd aangenomen..
kissaazaterdag 16 mei 2009 @ 01:28
Voorspelbaar dat Nina uit haar rolstoel zou flikkeren
Shreyaszaterdag 16 mei 2009 @ 01:58
Jack vind ik meer en meer de loser van de serie worden, maar verder heb ik daar geen problemen mee hoor, hij heeft eigenlijk niet echt een rol meer in GTST, dus ik zie niet in waarom hij sterker gemaakt moet worden.

Maar ik geef toe dat het de zoveelste rol is die door GTST in de loop der tijd is verpest. Ander voorbeeld is Ronja, als intelligente, goed gestudeerde, zelfverzekerde jonge vrouw kwam ze GTST binnen en nu is het niets meer dan een onnozele, onzekere, jankpuber die niet eens kan kiezen tussen appelsap en cola als ze in een café zit
MikeTuinstrazaterdag 16 mei 2009 @ 03:44
Waar maar toch vind ik het merkwaardig van Jack. Ronja is ook raar maar een geheel ander nieuw personage zonder concrete achtergrond. Had een nieuwe Dian kunnen zijn maar bleek het zoveelste domme huppelkutje. Maakt me verder ook niet zoveel uit. Is een van de vele personages die ik negeer.

Dus noem het mijn persoonlijke voorkeur maar van Houten/Hoogendoorn maakte ooit naam als de beruchtste familie van de serie. Frits van Houten en Herman Hoogendoorn waren bloedlinke, evil gevaarlijke figuren die de spanning voor hun rekening namen. Dat zou je terug willen zien in Jack. Hij kwam er nog wel zo veelbelovend in toen hij die foto van Frits op tafel smeet met een mes ernaast. Hoe gaat zo iemand dan in godsnaam van derde generatie van Houten/Hoogendoorn naar karakterloze nobody? You tell me.
Starliezaterdag 16 mei 2009 @ 08:03
Een saaie tvp... voor een saaie en voorspelbare GTST.
waterreus23zaterdag 16 mei 2009 @ 09:08
tvp
Liquidistzaterdag 16 mei 2009 @ 09:39
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 01:58 schreef Shreyas het volgende:
Jack vind ik meer en meer de loser van de serie worden, maar verder heb ik daar geen problemen mee hoor, hij heeft eigenlijk niet echt een rol meer in GTST, dus ik zie niet in waarom hij sterker gemaakt moet worden.

Maar ik geef toe dat het de zoveelste rol is die door GTST in de loop der tijd is verpest. Ander voorbeeld is Ronja, als intelligente, goed gestudeerde, zelfverzekerde jonge vrouw kwam ze GTST binnen en nu is het niets meer dan een onnozele, onzekere, jankpuber die niet eens kan kiezen tussen appelsap en cola als ze in een café zit
Michelleezaterdag 16 mei 2009 @ 11:26
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 00:36 schreef Julie. het volgende:
Ja, het viel me ook op, na de aanslag takelde hij snel af en hij zag er destijds nog vermoeider uit dan nu. Het is nu wat aan het bijtrekken, maar nog kijkt hij alsof het leven uit hem gezogen is.
Toen kreeg hij in het echte leven een relatie met Lieke van Lexmond
Freyzaterdag 16 mei 2009 @ 12:01
Het was ook pijnlijk om te zien hoe Jack over zich heen liet lopen door Charlie. Dat liet zelfs Nick niet toe.
Jack kan gewoon nooit opgevoed zijn door Herman Hogendoorn.

Tja, we blijven in herhaling vallen. Ik heb op MSN geregeld een gesprek met nWo4Life over GTST en we zeggen eigenlijk bijna altijd hetzelfde. De top was gewoon in de jaren 90 en zo goed als toen wordt het nooit meer.

De enige waar ik nog van kan genieten is Ludo, maar die is dan ook al jaren mijn grote favoriet. Alleen zou ik graag weer eens een echte harde actie van hem willen zien, zoals toen met Huib die zijn eigen graf moest graven. Met René Meijer hadden ze de kans, maar die hebben ze laten lopen. Ze bewezen toen dat ze nog wel degelijk een spannende verhaallijn konden opbouwen, maar het lukt ze niet meer om het tot een ongekend hoogtepunt te tillen met enkele bloedstollende cliffhangers. Iets wat ze tot en met seizoen 15 nog wel lukte.

Na seizoen 15 kwamen er ook nog enkele goede kansen. De ontvoering op de boot bijvoorbeeld. Dat waren 2 erg spannende weken. Maar waar ik mij het meest op verheugde, waren de gezichten van iedereen als Ludo weer opeens voor hun neus stond. Vooral het gezicht van Dian. Maar wat deden ze? Ze lieten Morris gewoon alles aan iedereen vertellen en de verrassing was er helemaal af.
Ook de verhaallijn met Vadim en Joop zat goed in elkaar. Op het eind ging het echter heel erg snel en de ontknoping op het feestje van Nina was wederom erg teleurstellend.

De strijd tussen Frits en Martine, of die tussen Ludo en Dian kwam vele malen tot een hoogtepunt, zonder dat een van de personages de serie verliet. Nu lijkt er helaas pas een hoogtepunt te komen als er daadwerkelijk iemand uitgaat. De strijd tussen Ludo en Martine werd erg lang gerekt en het echte hoogtepunt kwam pas toen Martine eruit ging. Het was een van de beste afleveringen en ik genoot natuurlijk weer erg van Ludo, maar hij zat daarna wel zonder vijand. Dat was niet het geval bij Dian en Bowien die tenminste steeds weer terug konden proberen te slaan. Ik vrees dat het bij Jack ook het geval zal zijn. Er zal pas een echt hoogtepunt komen wanneer Mark van Eeuwen besluit de serie te verlaten. Het zal ongetwijfeld weer prachtige beelden opleveren, maar het gevolg zal dan weer zijn dat Ludo ruzie krijgt met Janine en Nina, dat hij zonder vijand komt te zitten en dat het personage weer lange tijd op een laag pitje komt te staan... Het vaste concept van de laatste jaren...
nWo4Lifezaterdag 16 mei 2009 @ 12:54
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 12:01 schreef Frey het volgende:
Het was ook pijnlijk om te zien hoe Jack over zich heen liet lopen door Charlie. Dat liet zelfs Nick niet toe.
Jack kan gewoon nooit opgevoed zijn door Herman Hogendoorn.

Tja, we blijven in herhaling vallen. Ik heb op MSN geregeld een gesprek met nWo4Life over GTST en we zeggen eigenlijk bijna altijd hetzelfde. De top was gewoon in de jaren 90 en zo goed als toen wordt het nooit meer.

De enige waar ik nog van kan genieten is Ludo, enz.
Ik ben het zo ontzettend eens met Frey, Mike Tuinstra en Heer van Bartolhoven, die allemaal het oude GTST kennen als veel spannender en beter dan het huidige GTST. Het type slechteriken zoals Van Houten, Hafkamp en Hogendoorn was vooral zo berucht omdat het slechteriken waren die ook pretendeerden slechterik te zijn; door gemeen te lachen, boosaardige blikken te werpen en valse streken te leveren, zonder berouw. Dat soort schurken lijkt wellicht onrealistisch, maar is wel spannend om naar te kijken.

Ook ben ik het volledig met Frey eens dat de reacties van mensen zo ontzettend belangrijk zijn om in beeld te brengen. Een schrikreactie of een woedende blik aan het einde van een scene kan zoveel verschil maken. Spanningsopbouw moet gevolgen hebben. Bij die terugkeer van Ludo uit de dood had ik gezichten verwacht die zichtbaar in hun broek zouden schijten van angst. Helaas. Daar moet beter naar worden gekeken.

De huidige Jack is constant zwak, Ludo is overheersend. Nou kan het zijn dat de schrijvers dit expres doen, om ons juist aan de kant van Jack te krijgen, omdat hij eens moet gaan terugslaan. Er is niets zo geweldig dan ergernis en spanning bij de kijker op te wekken en daar zo lang mogelijk over te doen, zodat wanneer Jack dan terugslaat iedereen op het puntje van zijn stoel zit.
Mochten de schrijvers de situatie niet veranderen en Ludo sterker laten blijven, dan raken mensen hun interesse in Jack kwijt en doen ze hem af als zwak of vergeten hem. Net als Mike Tuinstra is het voor oude fans extra frustrerend dat het om een Van Houten/Hogendoorn gaat. Juist van hem verwacht je weer zo'n constatnte tegenstand voor Ludo, zoals in het tijdperk Ludo vs. Dian/Bowien dat Frey beschrijft.

Ik vond Jack wel beter gekleed, afgelopen vrijdag. Eindelijk eens met een stropdas en met die zijden shawl om. Dat oogt serieuzer en doet meer aan Frits en Herman denken. Met die langere haren vond ik Jack wel wat van Frits weg hebben. Nu met de korte haren lijkt hij meer op Herman. Met wat fantasie en aangepaste karaktertrekjes zou Mark van Eeuwen best een goede Van Houten kunnen neerzetten. Ik hoop met de anderen mee dat zijn harde en meedogenloze kant snel uit de hoek zal komen en dat Ludo eens goed op zijn nummer wordt gezet, zonder de desastreuze gevolgen waarbij de rivaliteit alweer meteen kapot is naderhand.

[ Bericht 0% gewijzigd door nWo4Life op 16-05-2009 14:47:37 ]
DeTolkzaterdag 16 mei 2009 @ 18:48
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 01:28 schreef kissaa het volgende:
Voorspelbaar dat Nina uit haar rolstoel zou flikkeren
ik had gehoopt dat ze door dat glazen deurtje heen zou gaan.

Kan Maxime weer de oermoederkloek gaan uithangen
mireliazaterdag 16 mei 2009 @ 18:57
ook tvp (tijdelijk verlamd personage)
MikeTuinstrazaterdag 16 mei 2009 @ 19:02
Het personage Jack heeft voor mij nog altijd de meeste potentie van de serie als huidige, nieuwe cast. De duistere van Houten/Hoogendoorn zoon die zich op Sanders wreekt in naam van de familie. Potentie zat maar doe er wat mee.

Ik begrijp dat zowel Herman als Frits en Jack alledrie dienen te verschillen van elkaar maar zoals het nu gaat lijkt Jack er niet meer toe te doen. Hij wordt afgedaan als zwak Sanders slachtoffer, één van de vele neutrale personages zijnde die de serie telt. Er is geen weerwoord op Ludo zijn stellen terwijl kenmerkend van Houten vroeger de mooiste zinnetjes klaar had tot actie. Feit is, Jack wordt neergezet als een man van weinig woorden. Hij loopt weg voordat hij denigreert. Jammer want dan mis ik datgene waar vooral Frits en Herman zo in uitblonken. Personages in eerste instantie al teniet doen door ze weg te intimideren met simpel woordspel. Zoals nWo4Life eerder een simpel voorbeeld kans gaf naar Maxime met: "Mooie jurk heb je aan. Staat je goed, rood!" En als Jack dan ook nog helemaal niks onderneemt is het me helemaal niets waarop ik mijn oordeel al snel heb gebaseerd.

Ik heb een van Houten/Hoogendoorn voorkeur maar hou het wel graag eerlijk om nog even terug te komen op datgene dat RogerS aan het einde van het voorgaande topic naar mij stelde. Ludo vind ik ook goed maar van Houten spreekt me persoonlijk beter aan. Daarnaast baseer ik me op de zaken zoals ze zijn, niet zoals ze zouden kunnen zijn. Van daaruit probeer ik kort verbeteringen aan te geven. Het is niet zozeer dat ik vertrouwen in het personage Jack aan het verliezen ben maar meer in hoe de schrijvers hem doen besluiten neer te zetten. Het zoveelste personage verdreven door Ludo Sanders terwijl een Dian of Bowien hem zoveel meer competitie boden. Behoorlijk ironisch als je je bedenkt dat Dian eerder slechts een speeltje van Frits was, Frits heeft haar als het ware gevormt tot de bitch die ze later naar Ludo toe werd. Jack is de zoon, hij zou daar toch iets in zijn genen moeten hebben. Om maar niet te spreken over de opvoeding van Herman. Die typecast ontbreekt vooralsnog. Overigens geloof ik wel in Mark van Eeuwen. Mijn stellen is dan ook naar de schrijvers, niet naar hem.

Van mening ben dat dit gezegd moet worden en wordt er maar niks mee gedaan zal ik mezelf idd. van tijd tot tijd herhalen totdat ik vind dat het genoeg is. Hou je je immers stil en accepteer je alles blindelings zoals het je voorgeschoteld wordt zul je ook zeker nooit wat veranderen. Het is in de beste interesse van de serie en de producers mogen denk ik wel in hun handen knijpen dat we überhaupt nog aanwijzingen geven. We mogen de huidige serie, in mijn persoonlijk geval dan grotendeels hebben afgeschreven, het verleden en dus de vergelijking staat.

[ Bericht 0% gewijzigd door MikeTuinstra op 16-05-2009 20:12:04 ]
Harajuku.zaterdag 16 mei 2009 @ 20:16
tvp
alorszaterdag 16 mei 2009 @ 22:39
Ach nu komt er vast weer een lijn waarin Ludo Jack helemaal bangmaakt, het zal ook eens andersom zijn zeg
Bij Jack wacht ik bijna op het moment dat hij gaat huilen. Wanneer gaan ze hem nou eens een echte Van Houten laten zijn?

Ik heb het al vaker gezegd, maar Ronja lijkt er wel ingezet om lekker met Charlie te kunnen miepen over zaken die echt niemand een zak interesseren. Ze wordt zo langzamerhand een kopie van Charlie. .

En dan die sneue jeugd. Noud en Vicky, wat een belachelijke lijn is dat zeg. Ik kijk geen gtst voor de geloofwaardigheid, maar dit slaat wel alles hoor. Een vmbo groen scholier (hovenier dus) die opeens een bouwbedrijf kan beginnen die de meest ingewikkelde klussen uitvoert alsof het niets is. Een meisje van 18 dat een huis kan verkopen wat niet van haar is. En werkelijk geen één jongere die na het eindexamen een vervolgopleiding doet

Alleen Dex kan me wel bekoren van de jeugd. Maar die zal binnenkort wel verpest worden.

Het is maar goed dat het online staat, kan ik al die onzinstukken (inmiddels 80%) mooi skippen
Canisfirezondag 17 mei 2009 @ 00:41
Ik kijk al twee weken niet meer
Zinds dat gaslek gedoe eigenlijk wat een gekut
Roscovitchzondag 17 mei 2009 @ 11:13
tvp.
e-runnerzondag 17 mei 2009 @ 11:43
Volg GTST nu al jaren en ook al is het een soap en niet realistisch toch vind ik het vreemd dat karakters zo veranderen. Zo is al genoemd hoe Jack in de serie kwam.
Had ik verwachtingen van. Hij had duistere trekjes en ms heeft hij die nog wel maar daar merken we nu niet al te veel van. Zoals met die verhaallijn met zijn Oma. Die hij niet kon of wilde redden.
Daar werd op gezinspeeld dat hij toch ook die trekjes had. Heel vroeger heb ik ook GTST gezien met
Herman, maar dat was wel in de tijd dat ik het niet steeds keek.
Maar die herinner ik me als sterk en imposant en vooral die ogen van hem..
Eigenlijk verzieken ze de meeste karakters.
Het is geeneens verassend meer dat ze dat doen.
Msszondag 17 mei 2009 @ 20:33
Is het de moeite om de aflevering van vrijdag terug te kijken?
Canisfirezondag 17 mei 2009 @ 20:41
Wat nu met Jack gebeurt gebeurt eigenlijk altijd met de personages in gtst.
Dat is toen echt begonnen bij Stefano.
Stefano kwam als maffia man gtst binnen. Die zijn zusje had ontvoert.
Later werd hij steeds slapper en slapper. Van nog een paar streken in het eerste tot derde siezoen.
Om vervolgens als een hulie in een snackbar te gaan werken. En maar dat gezeur over hoe Ludo het nooit met zijn vrouwen eens was.

Zo zijn er nog veel meer ±
Dian ook.

Lorena nu recentelijk kwam als evil goldigger de serie in.
Is nu slechts nog maar het egoistische meisje dat wel goed wil doen maar het verkeerd aanpakt.

Maxim ook weer een.
Kwam binnen als mysterieus we wisten niet precies wie het was.
Zette jack af flirte met hem en kwam intererresant over.
Tot dat het moederkloek irritante gebeuren met Nina kwam.


Maar zo heb ik er nog veel meer ±
Ray politie man die zijn vrouw sloeg. Uiteindelijk loop jongetje van Ludo die geflikt in een kloosterzat.

Floris , Valerie, Dorothea, Zelfs Noud voor god sake..
MikeTuinstramaandag 18 mei 2009 @ 00:23
Julie.maandag 18 mei 2009 @ 09:40
quote:

Intrigerend, jouw Frits van Houten fixatie/fascinatie

[ Bericht 0% gewijzigd door Julie. op 18-05-2009 09:49:18 ]
Michelleemaandag 18 mei 2009 @ 10:57
Dat verhaallijn met Martijn is echt te suf!
vencodarkmaandag 18 mei 2009 @ 11:23
Oh, ff tvp'tje.
TheGirlNextDoormaandag 18 mei 2009 @ 14:08
tvp
Liquidistmaandag 18 mei 2009 @ 14:32
http://www.nu.nl/achterklap/1965876/lucinda-walsh-in-gtst.html

AALSMEER - Lucinda Walsh, oftewel actrice Elizabeth Hubbard, is vanaf 2 juli te zien in de Nederlandse soap Goede Tijden, Slechte Tijden. Dat heeft RTL4 maandag bekendgemaakt.

Elizabeth Hubbard speelt in Amerika al jaren de rol van keiharde zakenvrouw Lucinda Walsh in de soap As The World Turns.

Via haar Nederlandse vriend heeft ze een speciale band met ons land en besloot ze hier ook drie weken te gaan werken.

Ze zal drie weken te zien zijn als seksuologe Sair Poindexter in GTST. Deze rol is speciaal voor haar geschreven.

Droom

Hubbard zegt uit te kijken naar haar Nederlandse avontuur. ''Dit is echt een droom van de actrice in mij en ik kan niet wachten tot we kunnen beginnen.''


Seksuologe.. zolang dat maar niks te maken heeft met ..

Barbara
Laura
Irene
Jef
Doroth.. ohnee wacht
Barbara
Barbara

of Barbara.
JufMariskamaandag 18 mei 2009 @ 15:04
Ben benieuwd...
Harajuku.maandag 18 mei 2009 @ 15:25
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 22:39 schreef alors het volgende:
Ach nu komt er vast weer een lijn waarin Ludo Jack helemaal bangmaakt, het zal ook eens andersom zijn zeg
Bij Jack wacht ik bijna op het moment dat hij gaat huilen. Wanneer gaan ze hem nou eens een echte Van Houten laten zijn?

Ik heb het al vaker gezegd, maar Ronja lijkt er wel ingezet om lekker met Charlie te kunnen miepen over zaken die echt niemand een zak interesseren. Ze wordt zo langzamerhand een kopie van Charlie. .

En dan die sneue jeugd. Noud en Vicky, wat een belachelijke lijn is dat zeg. Ik kijk geen gtst voor de geloofwaardigheid, maar dit slaat wel alles hoor. Een vmbo groen scholier (hovenier dus) die opeens een bouwbedrijf kan beginnen die de meest ingewikkelde klussen uitvoert alsof het niets is. Een meisje van 18 dat een huis kan verkopen wat niet van haar is. En werkelijk geen één jongere die na het eindexamen een vervolgopleiding doet

Alleen Dex kan me wel bekoren van de jeugd. Maar die zal binnenkort wel verpest worden.

Het is maar goed dat het online staat, kan ik al die onzinstukken (inmiddels 80%) mooi skippen
Ik zet in op donderdag.
alorsmaandag 18 mei 2009 @ 16:37
quote:
Op maandag 18 mei 2009 14:32 schreef Liquidist het volgende:
http://www.nu.nl/achterklap/1965876/lucinda-walsh-in-gtst.html

AALSMEER - Lucinda Walsh, oftewel actrice Elizabeth Hubbard, is vanaf 2 juli te zien in de Nederlandse soap Goede Tijden, Slechte Tijden. Dat heeft RTL4 maandag bekendgemaakt.

Elizabeth Hubbard speelt in Amerika al jaren de rol van keiharde zakenvrouw Lucinda Walsh in de soap As The World Turns.

Via haar Nederlandse vriend heeft ze een speciale band met ons land en besloot ze hier ook drie weken te gaan werken.

Ze zal drie weken te zien zijn als seksuologe Sair Poindexter in GTST. Deze rol is speciaal voor haar geschreven.

Droom

Hubbard zegt uit te kijken naar haar Nederlandse avontuur. ''Dit is echt een droom van de actrice in mij en ik kan niet wachten tot we kunnen beginnen.''


Seksuologe.. zolang dat maar niks te maken heeft met ..

Barbara
Laura
Irene
Jef
Doroth.. ohnee wacht
Barbara
Barbara

of Barbara.
Ja dat wel maar Lucinda is wel een held
MikeTuinstramaandag 18 mei 2009 @ 17:22
quote:
Op maandag 18 mei 2009 09:40 schreef Julie. het volgende:

[..]

Intrigerend, jouw Frits van Houten fixatie/fascinatie
Nou, zover moet je het niet zoeken hoor. Vind hem gewoon goed en zet er een channel voor neer. Net als Ludo en al zijn fans. Verder vind ik het leuk om er over te discussiëren aangezien ik daar sowieso van hou. Dit filmpje was meer bedoeld voor de huidige discussie over Jack. Het geeft datgene aan dat hij ook in zich zou moeten hebben. Wellicht had ik dat er beter even bijgezet maar dacht dat het wel duidelijk was. Bij deze dus.
SuperrrTuxxxmaandag 18 mei 2009 @ 17:25
tvp
MikeTuinstramaandag 18 mei 2009 @ 18:13
quote:
Elizabeth Hubbard in GTST

Elizabeth Hubbard, beter bekend als zakenvrouw Lucinda Walsh uit de populaire Amerikaanse soap 'As The World Turns', krijgt een gastrol in ‘Goede Tijden, Slechte Tijden'.

Elizabeth speelt in GTST Sair Poindexter, de moeder van Irene Huygens. Zij is een Amerikaanse seksuologe die haar familie altijd graag met raad en daad bijstaat.

New Dutch family
Elizabeth heeft ontzettend veel zin om bij de Nederlandse soap een kijkje te nemen: "I am very excited to be joining such a distinguished cast on such a popular show. I already feel welcomed by my new Dutch family and I look forward to all the upcoming challenges. This is an actors dream and I can't wait to get started."

Haat-liefde
Maandag 1 juni start Elizabeth met de opnames bij 'GTST' en op televisie zal ze voor eerst te zien zijn op 2 juli. Sair is, naast de dominante moeder van Irene, natuurlijk de oma van Ronja en Dex. De kinderen verheugen zich op de komst van hun oma, maar Irene is minder enthousiast. Zij heeft een haat-liefde verhouding met haar moeder en heeft moeite met de manier waarop Sair zich met haar gezinsleven bemoeit.
Op zich wel leuk dit, moeten ze vaker doen. Geeft crossover appeal. Had het er laatst nog over. Daniel McVicar, Clarke Garrison uit The Bold & The Beautiful speelde eerder al een gastrol in 1996.
nWo4Lifemaandag 18 mei 2009 @ 18:36
quote:
Ik vroeg me al af wanneer je dit fragment zou plaatsen. Het is een beslissende scene voor de Frits van Houten-fans. Hier vertelt hij waar hij echt vandaan komt. Ook mooi dat hij zegt dat Hogendoorn voor "pure slechthei'd" staat. Dit soort uitdrukkingen bedoel ik dus als ik het heb met slechteriken die pretenderen slechterik te zijn. Zo'n uitspraak hoor je nu nooit meer.

Jammer dat deze geschiedenis zo misbruikt is geworden met die hele amulet-verhaallijn.
SuperrrTuxxxmaandag 18 mei 2009 @ 20:10
Ludo Maxime
Michelleemaandag 18 mei 2009 @ 20:14
quote:
Op maandag 18 mei 2009 20:10 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ludo Maxime
Inderdaad Ludo

Nina
Canisfiremaandag 18 mei 2009 @ 20:17
Wel interessant wat Nick nu bespreekt met die blonde vrouw.
Dit gaat Maxime natuurlijk ook met Nina proberen.
Ik wist het.. een ziek personage dat andermans dochters afpakt omdat ze zelf geen kinderen kan krijgen.
Canisfiremaandag 18 mei 2009 @ 20:20
Miskaam ! deze aflevering is geweldig.. !
SuperrrTuxxxmaandag 18 mei 2009 @ 20:22
quote:
Op maandag 18 mei 2009 20:17 schreef Canisfire het volgende:
Wel interessant wat Nick nu bespreekt met die blonde vrouw.
Idd
Canisfiremaandag 18 mei 2009 @ 20:24
Die blonde vrouw waar ken ik haar van..
Heeft ze niet al eerder in gtst gespeelt ?
Ze is ergens van...

Oeh lekkere chick bij Nina.
Michelleemaandag 18 mei 2009 @ 20:25
quote:
Op maandag 18 mei 2009 20:20 schreef Canisfire het volgende:
Miskaam ! deze aflevering is geweldig.. !
Het was toch abortus? Of heb ik weer niet goed opgelet?
SuperrrTuxxxmaandag 18 mei 2009 @ 20:26
quote:
Op maandag 18 mei 2009 20:25 schreef Michellee het volgende:

[..]

Het was toch abortus? Of heb ik weer niet goed opgelet?
Abortus ja.
Canisfiremaandag 18 mei 2009 @ 20:28
Abortus inderdaad.
Sorry...
btw Lucinda in gtst is natuurlijk geweldig.
Eindelijk eens een echte soap actrice in gtst
SuperrrTuxxxmaandag 18 mei 2009 @ 20:29
Komen ze elkaar nog tegen ook.
Canisfiremaandag 18 mei 2009 @ 20:31
Klasse bak aflevering vandaag hoor.
Ik kijk weer eens echt en het is weer een stuk beter.
Blij dat ik afgelopen weken aan die reacties hier te lezen dat gedoe tussen Ronja Danny Sjors en Charlie gemist heb.
Michelleemaandag 18 mei 2009 @ 20:31
quote:
Op maandag 18 mei 2009 20:29 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Komen ze elkaar nog tegen ook.
Mooie cliffhanger vandaag!
Heer_van_Bartolhovenmaandag 18 mei 2009 @ 21:36
Jammer dat die Maxime zo een obsessief geval is, dat soort mensen zijn eigen te zielig om een badguy of soapbitch te zijn.
MikeTuinstramaandag 18 mei 2009 @ 22:08
quote:
Op maandag 18 mei 2009 21:36 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Jammer dat die Maxime zo een obsessief geval is, dat soort mensen zijn eigen te zielig om een badguy of soapbitch te zijn.
Maxime is één van de vele verwarde personages die de serie heeft getelt. Een gebeurtenis dat aanspoort tot kwaad doen uit wraakgevoelens wat niet slecht te benoemen valt. Meike, Sophia, Isabella gingen haar voor bij Ludo. Alledrie geflipt zoals Maxime nu. Uiteindelijk worden ze aan het rijtje halve creeps toegevoegd. Verlengde van René eerder dit seizoen.

Dus... Dat hele soap bitch, femme fatale gebeuren volg ik niet helemaal. Het is geen Stefanie Stenders, zeker geen Dian Alberts en al helemaal geen Martine Hafkamp. De vergelijking Alexis, Dynasty staat dus ook niet wat mij betreft. Ludo blijft het enige personage van de huidige serie onder bad guys. Jack is de hoop.
Mssdinsdag 19 mei 2009 @ 00:08
Goeie Sanders-scenes vandaag!
Shreyasdinsdag 19 mei 2009 @ 01:08
quote:
Op maandag 18 mei 2009 20:29 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Komen ze elkaar nog tegen ook.
Dat was zeer voorspelbaar, wederom een bewijs dat Maxime de GTST-schrijvers duidelijk aan haar kant heeft staan, geen personage komt zo vaak op het juist moment op de juiste plaats als Maxime.
Pericodinsdag 19 mei 2009 @ 03:50
Ik krimp echt ineen van die scenes met Nina... Ludo kuste zelfs haar sok.
Maxime is inderdaad eerder zielig dan slecht. Ik had ook verwacht dat Nick wel een zak met geld geboden had om de vrouw over te halen.

Lorena die open huis opvat als een uitnodiging om te gaan stelen...
Lucinda Walsh is daarentegen een topzet!
Michelleedinsdag 19 mei 2009 @ 08:56
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 03:50 schreef Perico het volgende:

Lorena die open huis opvat als een uitnodiging om te gaan stelen...
En denkt dat een ticket naar Thailand ¤5000,- is...
Sk00pdinsdag 19 mei 2009 @ 10:40
lol ik was dit topic al kwijt.. tvp
Overdreven Maxime En leuk dat Nick iemand gevonden heeft die wat meer over Maxime kan vertellen
arwddinsdag 19 mei 2009 @ 11:44
ben benieuwdnaar vanavond, met gister die eindscene van maxime.
vencodarkdinsdag 19 mei 2009 @ 13:36
Zo, net de uitzending van gister online ff gekeken.

Vind de situatie/reacties rondom Nina zo walgelijk overdreven. Vooral toen kleine, breekbare, kwetsbare Nina was gevallen en een overbezorgde Janine (die toch wel slimmer is dan dat) gelijk de plaatselijke huisarts gaat bellen om te kijken of Nina'tje niet per ongeluk heeeel heeeel erg gewond is geraakt van die vreselijke val!
Nina gedraagt zich verder als een verwend, 12 jarig kind en ze wordt totaal niet terecht gewezen als ze weer loopt te kafferen op haar ouders die álles voor haar zouden doen. Ondankbaar klote kind is het gewoon.
Ze ziet er ook gewoon uit als 12 met dat zielige pruillipje van haar en die rare draai bewegingen met haar ogen.
Liefje, prinsesje, schat kus kus knuffel knuffel. Ik wordt er doodmoe van. Deze verhaallijn kan me ook zo weinig boeien, het is gewoon een ergernis eigenlijk. Bizar hoe acteurs dit toch altijd voor elkaar krijgen.
Enig pluspuntje: de laatste scene met Nina toen Janine haar hielp met aankleden. Ik zou haast vergeten dat Nina eigenlijk al 21 is en geen 12.

Ludo zette Maxime iig heerlijk op haar plek, die zijn ogen beginnen ook beetje te openen, gelukkig. Maxime moet binnenkort wel door de mand vallen.

En verder sta ik volledig aan Nick's zijde.
Starliedinsdag 19 mei 2009 @ 13:45
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 13:36 schreef vencodark het volgende:
Zo, net de uitzending van gister online ff gekeken.

Vind de situatie/reacties rondom Nina zo walgelijk overdreven. Vooral toen kleine, breekbare, kwetsbare Nina was gevallen en een overbezorgde Janine (die toch wel slimmer is dan dat) gelijk de plaatselijke huisarts gaat bellen om te kijken of Nina'tje niet per ongeluk heeeel heeeel erg gewond is geraakt van die vreselijke val!
Nina gedraagt zich verder als een verwend, 12 jarig kind en ze wordt totaal niet terecht gewezen als ze weer loopt te kafferen op haar ouders die álles voor haar zouden doen. Ondankbaar klote kind is het gewoon.
Ze ziet er ook gewoon uit als 12 met dat zielige pruillipje van haar en die rare draai bewegingen met haar ogen.
Liefje, prinsesje, schat kus kus knuffel knuffel. Ik wordt er doodmoe van. Deze verhaallijn kan me ook zo weinig boeien, het is gewoon een ergernis eigenlijk. Bizar hoe acteurs dit toch altijd voor elkaar krijgen.
Enig pluspuntje: de laatste scene met Nina toen Janine haar hielp met aankleden. Ik zou haast vergeten dat Nina eigenlijk al 21 is en geen 12.

Ludo zette Maxime iig heerlijk op haar plek, die zijn ogen beginnen ook beetje te openen, gelukkig. Maxime moet binnenkort wel door de mand vallen.

En verder sta ik volledig aan Nick's zijde.
Amen.
#ANONIEMdinsdag 19 mei 2009 @ 14:59
tvp
Pericodinsdag 19 mei 2009 @ 18:46
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 13:36 schreef vencodark het volgende:
Zo, net de uitzending van gister online ff gekeken.

Vind de situatie/reacties rondom Nina zo walgelijk overdreven. V
Nina gedraagt zich verder als een verwend, 12 jarig kind en ze wordt totaal niet terecht gewezen als ze weer loopt te kafferen op haar ouders die álles voor haar zouden doen. Ondankbaar klote kind is het gewoon.

Liefje, prinsesje, schat kus kus knuffel knuffel. Ik wordt er doodmoe van. Deze verhaallijn kan me ook zo weinig boeien, het is gewoon een ergernis eigenlijk.
Amen, encore!

Prinses Lieverdje zal wel als de fysiotherapeut daar is 1x schreeuwen dat hij haar pijn doet, waarna de beste man of vrouw door een woedende Ludo in het ruim van een boot wordt gesmeten, waarna Janine Nina urenlang in slaap aait...
Canisfiredinsdag 19 mei 2009 @ 18:58
Dit doet Milan Alberts dus tegenwoordig .
http://weblogs.vpro.nl/thepopgroep/daan/
Starliedinsdag 19 mei 2009 @ 19:47
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 18:58 schreef Canisfire het volgende:
Dit doet Milan Alberts dus tegenwoordig .
http://weblogs.vpro.nl/thepopgroep/daan/
Ik heb het zondag gezien, het is echt verschrikkelijk!
Canisfiredinsdag 19 mei 2009 @ 20:16
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 19:47 schreef Starlie het volgende:

[..]

Ik heb het zondag gezien, het is echt verschrikkelijk!
Geweldig vind het die baby met zijn straataal
En Milan is daar weer geld aan het achterhouden he.
Poison-Ivydinsdag 19 mei 2009 @ 20:22
rene van kooten Ik vind hem wel sexy

En idd dat hele verhaal met de verlamde Nina Konden ze niets anders verzinnen
Mssdinsdag 19 mei 2009 @ 20:25
Ah, Vicky belandt achter de ramen
SuperrrTuxxxdinsdag 19 mei 2009 @ 20:30
Die zag ik al van ver aankomen.
Freydinsdag 19 mei 2009 @ 20:32
Arme Rosa.

En Charlie.
SuperrrTuxxxdinsdag 19 mei 2009 @ 20:34
Toch wel triest dat dat zo voorspelbaar is. Vanaf het moment dat ze in gesprek raakten wist ik al wat ie wou.
Michelleedinsdag 19 mei 2009 @ 20:45
Een soort indecent proposal.....

Al vind ik Rene van Kooten wel
Canisfiredinsdag 19 mei 2009 @ 20:47
Ik ben halverwege wat anders gaan doen.
Ik zag dat gedoe met Danny en Sjors al weer.
Ik dacht nee he. toen nog even die scene tussen Maxime en Rosa gezien en toen ben ik gekapt.
Poison-Ivydinsdag 19 mei 2009 @ 20:52
Ik vind dat ook een groot verschil met de soaps uit The US.

Hier is alles zo langdradig...... pfffff het schiet maar niet op met die verhaallijn. In het begin, toen het 'concep't pas vernieuwd was, ging het goed maar nu vervallen ze weer in een herhaling.

Neem een voorbeeld aan de snelheid van ATWT.
lady-wrbdinsdag 19 mei 2009 @ 21:15
snelheid bij atwt?
ik vind er daar anders ook geen gang inzitten.
ik kan weken niet kijken en dan moeiteloos weer aanhaken.
alleen loop je dan de kans dat craigh of paul er weer heel anders uitziet
Michelleedinsdag 19 mei 2009 @ 21:22
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 21:15 schreef lady-wrb het volgende:
snelheid bij atwt?
ik vind er daar anders ook geen gang inzitten.
ik kan weken niet kijken en dan moeiteloos weer aanhaken.
alleen loop je dan de kans dat craigh of paul er weer heel anders uitziet
De eerste homozoen liet 2jaar op zich wachten, en Jack en Carly.....

Al vind ik de verhaallijnen stukken beter!
lady-wrbdinsdag 19 mei 2009 @ 21:25
o ja, de verhaallijnen zijn op het ogenblik zeker stukken beter dan bij gtst.
zelfs palingsoap is bijna interessanter (rrrril)
ik zeg bijna
TheGirlNextDoorwoensdag 20 mei 2009 @ 00:37
Zooo zonde dat ze van Jack zo'n watje maken.

Ben benieuwd wat Vicky gaat doen, verwacht dat ze Noud gaat bellen, om te zeggen dat dat haar enige mogelijkheid is, en dat dan dus maar moet doen, en wat hij daarvan vind. Of ze belt m op, en zegt dat ze alsnog op t vliegtuig wil stappen.

Charlie. Damn. Niet iedereen is zoals haar, en Sjors al helemaaal niet. Vind het echt ergelijk dat Charlie zo naief is, en niet ziet dat Sjors werkelijk probeert Danny en haar gevoelens te ontlopen.

Nina vind ik ook steeds vervelender worden, die bewegingen met dr ogen, word er helemaal kriegel van als ik dat zie.

En arme Rosa. Jammer dat ze niet zo goed kan liegen, en dus nu al duidelijk laat merken dat er wel wat aan de hand is. Had gehoopt dat Rosa wat beter kon liegen en zo Maxime kon overtuigen dat er niets aan de hand was. En toch weet ik zeker, dat ookal komt uit dat Rosa Maxime controleert, Ludo voor Rosa zou kiezen

Zo, dat was mijn commentaar.
Pericowoensdag 20 mei 2009 @ 03:19
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 20:25 schreef Mss het volgende:
Ah, Vicky belandt achter de ramen
Hadden wij niet hier geopperd dat Dex dat met haar van plan was als schuldsanering?

Wel een leuke verhaallijn, Vicky is ook zooo naief..
Sk00pwoensdag 20 mei 2009 @ 11:09
Damn! wat een aflevering gisteren..
Nick Heerlijk dat hij het allemaal speels ontkend. Alleen jammer dat Rosa de dupe ervan word.
Sjors, Ronja, Charlie en Danny..Wat een zooi allemaal! En Danny doet irritant
Vicky...Tja ik vind het eigenlijk wel zielig voor d'r worden allemaal.
alorswoensdag 20 mei 2009 @ 14:12
Nog wat info over Ferry (Lucas) uit de plaatselijke krant.

Hij is zelf biseksueel dus vond het geen ramp om een homo te spelen. En hij is te zien vanaf 30 juni. Volgende week beginnen de opnames. Het is vlak voor de cliffhanger (3 juli)...
SPOILER
maar hij zegt dat hij niet in dé cliff zit
J-netwoensdag 20 mei 2009 @ 19:05
TVP, waar ik GTST meestal slechts 1 keer per week kijk... t gaat niet zow goed met de serie
Zipportalwoensdag 20 mei 2009 @ 19:23
Zonet de aflevering van gisteren bekeken. Heb er alleen maar doorheen zitten te spoelen. Langdradig gedoe om niks. En begint voorspelbaar te worden

-Lorena met dat beeldje, wat helemaal niets waard bleek te zijn.
-Sjors die altijd weer zo onschuldig begint te kijken. Ja ik moet weer weg, nu ga ik daar weer heen. Oh hoi hier ben weer blahahaahaa etc etc. Nee dat boek moet je zelf maar doen.
-En dat die kerel iets van Vicky wilde, dat was maar al te voorspelbaar
-Die hele kapperzaak komt er ook nooit meer op.

Het enige wat nog iets kan worden, is dat Ludo er achterkomt dat Maxime toch een miskraam heeft gehad.

Dat vieze gedoe met Lucas hoef ik niet te hebben.
Michelleewoensdag 20 mei 2009 @ 20:05
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 19:23 schreef Zipportal het volgende:
Het enige wat nog iets kan worden, is dat Ludo er achterkomt dat Maxime toch een miskraam heeft gehad.
Abortus...
Zipportalwoensdag 20 mei 2009 @ 20:16
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 20:05 schreef Michellee het volgende:

[..]

Abortus...
Oh ja.
vencodarkwoensdag 20 mei 2009 @ 20:26
Hm, Noud wist mij te verbazen met die ruzie met Vicky. Noudje kan het wel, vooral dat stukje napraten. Geeft mooi aan hoe naïef Vicky bezig is.

Martijn en Barbara...beetje jammer. Go Irene
Michelleewoensdag 20 mei 2009 @ 20:26
Vicky "Als het niks is ren ik weg"

WEER???!!!!
MikeLowreywoensdag 20 mei 2009 @ 20:36
Éerst een wereldwijde miljoenencampagne verkloot en maar een schadeclaim van een tonnetje. En nu is er een of andere pedofiel die een tonnetje wil neerleggen voor een paar etentjes. Geld speelt daar blijkbaar geen enkele rol....
nWo4Lifewoensdag 20 mei 2009 @ 21:35
Ik vond Noud ook beter vandaag. Laat hem maar eens uitpakken tegen die domme gans.

Ronja is daarentegen verschrikkelijk. Als dat mijn vriendin was zou ik haar meteen de laan uitsturen. Wat een zeikwijf is dat geworden zeg. Get a life... dit verpest het personage Danny nog verder.

Wat is Barbamamma toch een vampier. Hoe duidelijk is het dat zij in bed belandt met de o zo gevoelige Martijn? Hoop dat Irene haar om het leven brengt...
tulpie123woensdag 20 mei 2009 @ 22:21
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 21:35 schreef nWo4Life het volgende:
Ik vond Noud ook beter vandaag. Laat hem maar eens uitpakken tegen die domme gans.

Ronja is daarentegen verschrikkelijk. Als dat mijn vriendin was zou ik haar meteen de laan uitsturen. Wat een zeikwijf is dat geworden zeg. Get a life... dit verpest het personage Danny nog verder.

Wat is Barbamamma toch een vampier. Hoe duidelijk is het dat zij in bed belandt met de o zo gevoelige Martijn? Hoop dat Irene haar om het leven brengt...
lijkt me een geweldige verhaallijn , eindelijk verlost van dat barmens . Vooral leuk als Irene per ongeluk een balk op haar laat vallen en dat het niet expres ging
SuperrrTuxxxwoensdag 20 mei 2009 @ 22:23
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 22:21 schreef tulpie123 het volgende:

[..]

Vooral leuk als Irene per ongeluk een balk op haar laat vallen en dat het niet expres ging
Per ongeluk is per definitie niet expres.
alorswoensdag 20 mei 2009 @ 22:35
Och jezus wat zijn die kinderen toch dom. 10.000 euro aan huur per maand Alsof zo'n kast van een huis ook niet een paar duizend in onderhoud kost. En alsof ze dan meteen het geld hebben. En zo'n bureau, dat is ook allemaal gratis en voor niets

Die scene tussen Noud en Vicky was voor de verandering wel goed gespeeld.

Oh en Ronja en Charlie, wanneer sterven die eens een pijnlijke dood zeg
Freywoensdag 20 mei 2009 @ 22:35
Geen Sanders vandaag.
Pericodonderdag 21 mei 2009 @ 00:32
Welkom bij Afgunstige Tijden...

Ronja is jaloers op Sjors die Danny een held vindt (en zij stelt hen naakt samen voor).
Irene is jaloers op Barrrr, die geile neucksecks wil met Martijn alias foute Wout
Noud is jaloers op Frederik, die denkelijk voor de ogen van de man uit Staphorst Vicky moet nemen, anders is het huwelijk niet geloofwaardig...
Prinsesje4youdonderdag 21 mei 2009 @ 00:40
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 00:32 schreef Perico het volgende:
Welkom bij Afgunstige Tijden...

Ronja is jaloers op Sjors die Danny een held vindt (en zij stelt hen naakt samen voor).
Irene is jaloers op Barrrr, die geile neucksecks wil met Martijn alias foute Wout
Noud is jaloers op Frederik, die denkelijk voor de ogen van de man uit Staphorst Vicky moet nemen, anders is het huwelijk niet geloofwaardig...
suus21donderdag 21 mei 2009 @ 01:40
die danny is irl toch gay? Ik zapte laatst boulevard voorbij en dacht zoiets te horen over zijn vriend...ook al is hij niet gay, tis een enorme fag..
Michelleedonderdag 21 mei 2009 @ 09:34
Dat Ronja/Danny/Sjors/Charlie verhaal moet snel kappen, want het slaat nergens op! (zoals veel dingen bij GTST, ik weet het)

Alsof Charlie opeens helemaal niet meer verliefd is op Danny, en als dat wel zo is, waarom denkt ze dan dat Sjors dat niet kan...
Prinsesje4youdonderdag 21 mei 2009 @ 10:27
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 01:40 schreef suus21 het volgende:
die danny is irl toch gay? Ik zapte laatst boulevard voorbij en dacht zoiets te horen over zijn vriend...ook al is hij niet gay, tis een enorme fag..
Volgens mij wassie straight hoor.
Fortitudodonderdag 21 mei 2009 @ 11:32
wat een trieste serie is het geworden. binnen twee jaar van de buis. mark my words.
Heer_van_Bartolhovendonderdag 21 mei 2009 @ 15:55
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 11:32 schreef Fortitudo het volgende:
wat een trieste serie is het geworden. binnen twee jaar van de buis. mark my words.
Het punt is dat de makers denken dat sinds de familie Huygens erin zit, ze een paar mooie decors erin hebben geknalt en nog wat aanpassingen hebben gemaakt, ze weer op het gtst van vroeger zitten. Sterker nog ze denken dat ze beter zijn dan ooit tevoren.

Bovendien zijn Now4Life, Frey, Mike Tuinstra en ik niet de enige die dat gtst beter vonden, bekijk de youtube reacties maar eens van de afleveringen van seizoen 1. Ondanks dat de decors uit elkaar vielen, de dialogen soms krom waren en er totaal geen glitter en glamour was.





Let niet op de filmpjes, maar op de reacties.
MissJdonderdag 21 mei 2009 @ 20:04
geweldig mens die dame die Nina gaat helpen revalideren
Eindelijk iemand die haar prinsessengedrag niet accepteert
Michelleedonderdag 21 mei 2009 @ 20:07
Ronja, stampvoetend "ZEG MIJ WAT IK MOET DOEN!"

Wat dacht je van je kop houden en oprotten!
Freydonderdag 21 mei 2009 @ 20:33
Ludo en Janine.

Jammer dat we geen flashbacks kregen met het piratenpak.
TheGirlNextDoordonderdag 21 mei 2009 @ 21:00
Vind het wel sneu voor Jack. Hij raakt zo alles kwijt, terwijl hij niet eens verantwoordelijk is.

Vind Lies echt geniaal. Die mag van mij een vaste rol in GTST krijgen
Starliedonderdag 21 mei 2009 @ 21:33
Zag net in de Rozenboom achter Jack een vrouw in het rood lopen, dacht gelijk dat het Maxime was!!!

Lies is echt leuk!! Die mag van mij wel blijven, heerlijk hoe ze Nina behandeld. En Ludo telkens met zijn prinses... als je 21 bent wil je toch geen prinses meer genoemd worden...
MikeTuinstradonderdag 21 mei 2009 @ 22:59
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 15:55 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:

[..]

Het punt is dat de makers denken dat sinds de familie Huygens erin zit, ze een paar mooie decors erin hebben geknalt en nog wat aanpassingen hebben gemaakt, ze weer op het gtst van vroeger zitten. Sterker nog ze denken dat ze beter zijn dan ooit tevoren.

Bovendien zijn Now4Life, Frey, Mike Tuinstra en ik niet de enige die dat gtst beter vonden, bekijk de youtube reacties maar eens van de afleveringen van seizoen 1. Ondanks dat de decors uit elkaar vielen, de dialogen soms krom waren en er totaal geen glitter en glamour was.





Let niet op de filmpjes, maar op de reacties.
Ik denk dat de serie gewoon op is. Vroeger was het nieuw en probeerden ze er nog echt wat van te maken. Entertainment. Tegenwoordig is dat niet meer het geval, hoeveel het tegendeel ook door de media gemanipuleerd wordt. In RTL haar optiek zijn de ratings voldoende om GTST voorlopig nog door te zenden. Zij zijn dan ook niet op zoek naar serieuze verbetering ten gunste van de serie maar naar datgene wat binnen een zo'n laag mogelijk budget valt. Investeren is iets wat een omroep liever zo min mogelijk doet en zeker niet in een serie die naar hun opinie haar beste tijd gehad heeft. Jammer voor alle fans van het oude GTST, inclusief mijzelf maar keiharde realiteit natuurlijk. It's all about the money.

Nou ben ik van mening dat GTST best nog wel als vanouds zou kunnen scoren wordt het wel serieus aangepakt. Alleen lijken de producers daar geen vertrouwen in te hebben. En in de huidige economie trachten ze hun inspanning juist te minimaliseren. Het scoort "redelijk" dus waarom al die moeite is de beredenerende lijfspreuk van hun kant.
Sk00pvrijdag 22 mei 2009 @ 01:01
Bing die Danny alles effe duidelijk maakt..
DeTolkvrijdag 22 mei 2009 @ 09:20
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 20:07 schreef Michellee het volgende:
Ronja, stampvoetend "ZEG MIJ WAT IK MOET DOEN!"

Wat dacht je van je kop houden en oprotten!
Boom + Touw + Ronja =
Michelleevrijdag 22 mei 2009 @ 10:26
quote:
Op vrijdag 22 mei 2009 01:01 schreef Sk00p het volgende:
Bing die Danny alles effe duidelijk maakt..
De eerste keer dat Bing is
Roscovitchvrijdag 22 mei 2009 @ 11:17
quote:
Op vrijdag 22 mei 2009 01:01 schreef Sk00p het volgende:
Bing die Danny alles effe duidelijk maakt..
Ronja is hier het kneusje? Juist terecht dat Danny haar niet meer hoeft met dr gejank.
Sk00pvrijdag 22 mei 2009 @ 12:08
quote:
Op vrijdag 22 mei 2009 11:17 schreef Roscovitch het volgende:

[..]

Ronja is hier het kneusje? Juist terecht dat Danny haar niet meer hoeft met dr gejank.

Nee! Danny juist..Met iemand blijven omgaan, terwijl je weet dat die persoon verliefd op je is en je zelf een relatie hebt met iemand anders..
Ik geef Ronja groot gelijk om nerveus te raken. Klein beetje overdreven wat ze deed maar ach ja.
miss_dynastievrijdag 22 mei 2009 @ 19:07
Ik heb al een paar weken niet gekeken en gezien de reacties begin ik maar met afgelopen maandag om een hoop gezever te voorkomen. Ben benieuwd
Anonymouszvrijdag 22 mei 2009 @ 20:03
Jack krijgt de schuld zielig
Het is allemaal de schuld van Lorena
Freyvrijdag 22 mei 2009 @ 20:10
Helemaal niet zielig.
Freyvrijdag 22 mei 2009 @ 20:51
Lorena.
Starlievrijdag 22 mei 2009 @ 20:55
Jeetje Nina heeft echt een spitting image hoofd...

Lorena is idd geniaal in het voorstukje voor volgende week!

Ben dat Teluma gasleiding verhaal wel een beetje zat hoor...
SuperrrTuxxxvrijdag 22 mei 2009 @ 21:18
quote:
Op vrijdag 22 mei 2009 20:03 schreef Anonymousz het volgende:
Jack krijgt de schuld zielig
Het is allemaal de schuld van Lorena
Idd.
Canisfirevrijdag 22 mei 2009 @ 21:25
Tuurlijk was gtst vroeger veel beter.
Het huidig onm is zelfs beter dan het huidige gtst.
Bij gtst heb ik het eigenlijk al geacepteerd dat alles nep voordoet.
De sets de kleding de personages de verhalen alles heeft een plastic laagje.
Niemand werkt of werkt wel als het uitkomt voor een spannende scene om de rest van het jaar weer vakantie te hebben. Relaties springen op uit het niets en wie de grootste bek heeft die heeft gelijk.
Personges maken zich zorgen om onzin dingen. Of hebben juist grote geld problemen binnen no time opgelost.


En dan nog de vergevenis gezinsheid die veel te hoog is.
Vroeger als een personage bij wijze van spreken een ander in siezoen een wat had geflikt.
Dan mochten ze elkaar niet tot ze beiden de serie uit waren.
Tegenwoordig kan je iemand hebben neergeschoten of door een deur hebben geduwt en dan ben je maanden later weer vrienden of vage kennisen.

gtst is te nep te saai en teveel gezeur geworden.
GSMboyvrijdag 22 mei 2009 @ 21:40
Waar is Jeff gebleven? Ik zie hem zo weinig??
Uit de serie opeens?
SuperrrTuxxxvrijdag 22 mei 2009 @ 21:42
quote:
Op vrijdag 22 mei 2009 21:40 schreef GSMboy het volgende:
Waar is Jeff gebleven? Ik zie hem zo weinig??
Uit de serie opeens?
Hij was er vanavond nog hoor.
Heer_van_Bartolhovenvrijdag 22 mei 2009 @ 21:53
quote:
Op vrijdag 22 mei 2009 21:25 schreef Canisfire het volgende:
Tuurlijk was gtst vroeger veel beter.
Het huidig onm is zelfs beter dan het huidige gtst.
Bij gtst heb ik het eigenlijk al geacepteerd dat alles nep voordoet.
De sets de kleding de personages de verhalen alles heeft een plastic laagje.
Niemand werkt of werkt wel als het uitkomt voor een spannende scene om de rest van het jaar weer vakantie te hebben. Relaties springen op uit het niets en wie de grootste bek heeft die heeft gelijk.
Personges maken zich zorgen om onzin dingen. Of hebben juist grote geld problemen binnen no time opgelost.


En dan nog de vergevenis gezinsheid die veel te hoog is.
Vroeger als een personage bij wijze van spreken een ander in siezoen een wat had geflikt.
Dan mochten ze elkaar niet tot ze beiden de serie uit waren.
Tegenwoordig kan je iemand hebben neergeschoten of door een deur hebben geduwt en dan ben je maanden later weer vrienden of vage kennisen.

gtst is te nep te saai en teveel gezeur geworden.
Dat laatste is de spijker op zijn kop, als oud-vijanden vroeger ooit vrienden werden dan ging er echt heel veel tijd overheen. Zoals bij Ludo en Suzanne Balk.
Maar ook als onder kennissen de een echt te ver was gegaan dan kwam het soms nooit meer goed, zoals tussen Jef Alberts en Frits van Houten. Of Herman Hogendoorn en Frits van Houten.

Dat Jack en Nick een beetje met elkaar staan te keuvelen (okee niet echt als vrienden) terwijl de één een moordaanslag op de ander gepleegd heeft, dat is gewoon echt te dol voor woorden.
Anonymouszvrijdag 22 mei 2009 @ 22:00
Volgens mij worden Nina en Dex een stelletje
GSMboyvrijdag 22 mei 2009 @ 22:04
quote:
Op vrijdag 22 mei 2009 21:42 schreef SuperrrTuxxx het volgende:

[..]

Hij was er vanavond nog hoor.
Volgens mij heeft hij een bij/gastrol tegenwoordig. En het zwembad bij de Sanders thuis is ook erg veranderd:
alorsvrijdag 22 mei 2009 @ 23:14
Wat is Jack een slappe zak. Hij had Nick in de Rozenboom moeten uitlachen en hem op zn plek moeten zetten en Janine had ie de deur uit moeten sturen. Komt toch wel weer terug met hangende pootjes.

Maar nee hoor emo-Jack durft geen zieltjes te vertrappen. Ik zou nog maar eens een DNA test doen als ik hem was.
tulpie123zaterdag 23 mei 2009 @ 02:19
quote:
Op vrijdag 22 mei 2009 23:14 schreef alors het volgende:
Wat is Jack een slappe zak. Hij had Nick in de Rozenboom moeten uitlachen en hem op zn plek moeten zetten en Janine had ie de deur uit moeten sturen. Komt toch wel weer terug met hangende pootjes.

Maar nee hoor emo-Jack durft geen zieltjes te vertrappen. Ik zou nog maar eens een DNA test doen als ik hem was.


Klopt het dat Rikki weer is geSORASt, nu is ze ineens 11, ze was toch pas 9 of misschien vergis ik me, het gaat allemaal zo snel
Pericozaterdag 23 mei 2009 @ 06:09
quote:
Op vrijdag 22 mei 2009 22:04 schreef GSMboy het volgende:
En het zwembad bij de Sanders thuis is ook erg veranderd:

Ik kan me nog herinneren, vaag, toen Ludo moest revalideren (weet niet na welk ongeluk), dat hij dat in zijn zwembad deed, en dat had toen Olympische afmetingen, en was binnen... echt zeer chique.

Het bad van vanavond en uit de scene met Roxy, is vrij bedroevend voor Sanders normen, en een teruggang.
Canisfirezaterdag 23 mei 2009 @ 12:37
Ludo zou vast wel twee zwembaden hebben
Die Roxy had daar trouwens moeten verzuipen.
Wat een hysterische kut rol was dat. vreselijk.
miss_dynastiezaterdag 23 mei 2009 @ 17:10
Het prinsesje dat op haar lazer kreeg. Nee maar

Rikki toegetakeld door Charlie

Ben benieuwd wanneer die walgelijke leugen van Lorena boven komt.
Heer_van_Bartolhovenzaterdag 23 mei 2009 @ 17:22
quote:
Op zaterdag 23 mei 2009 12:37 schreef Canisfire het volgende:
Ludo zou vast wel twee zwembaden hebben
Die Roxy had daar trouwens moeten verzuipen.
Wat een hysterische kut rol was dat. vreselijk.
Ze was niet echt hysterisch, maar ik vond het wel verrekte irritant, dat hoofd liet me altijd denken aan een opgezwollen kabeljauw. Kan ze misschien ook niks aan doen, maar het maakte haar voorkomen voor mij wel irritanter
alorszaterdag 23 mei 2009 @ 19:42
quote:
Op zaterdag 23 mei 2009 17:10 schreef miss_dynastie het volgende:
Het prinsesje dat op haar lazer kreeg. Nee maar

Rikki toegetakeld door Charlie

Ben benieuwd wanneer die walgelijke leugen van Lorena boven komt.
Lorena doet tenminste iets, die zit niet de godganse dag te miepen over anderen of dingen die me niet interesseren.
Zipportalzaterdag 23 mei 2009 @ 19:51
Nina in dat zwembad, met die kop. Waarom heeft ze een beha aan? Eén en al snelweg heeft ze.

Nog wat waterratten in de vorm van Noud en Dex in het water en het feest is compleet. Die Noud mag wel eens naar de kapper. Misschien kan die naar Charlies gaan Fictief zaakje, wat niet meer in beeld komt. Waar af en toe over gesproken wordt.
Canisfirezaterdag 23 mei 2009 @ 23:08
quote:
Op zaterdag 23 mei 2009 17:22 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:

[..]

Ze was niet echt hysterisch, maar ik vond het wel verrekte irritant, dat hoofd liet me altijd denken aan een opgezwollen kabeljauw. Kan ze misschien ook niks aan doen, maar het maakte haar voorkomen voor mij wel irritanter
Ik vond toen die tijd alle vijanden van Ludo irritant omdat ze achteraf altijd zijn vijand werden om iets wat Ludo helemaal niet gedaan had. Zo als toen ook met die zus van Roxy wat later helemaal niet zijn schuld bleek te zijn. irritante zaken zijn dat bah.
Kiwinhozondag 24 mei 2009 @ 19:50
Ik ben benieuwd wanneer Wout dat Barmens weer eens hard op de massagetafel neemt. Het liefst zo hard dat de tafel dichtklapt en we verlost zijn van dit waardeloze karakter met een evenementenburo waar ze nooit mee bezig is, die altijd in andermans huis woont, altijd huilt over mannen en hoe ongelukkig ze wel niet is. Opgerot aub.
tulpie123maandag 25 mei 2009 @ 01:18
quote:
Op zondag 24 mei 2009 19:50 schreef Kiwinho het volgende:
Ik ben benieuwd wanneer Wout dat Barmens weer eens hard op de massagetafel neemt. Het liefst zo hard dat de tafel dichtklapt en we verlost zijn van dit waardeloze karakter met een evenementenburo waar ze nooit mee bezig is, die altijd in andermans huis woont, altijd huilt over mannen en hoe ongelukkig ze wel niet is. Opgerot aub.
, geniaal, behalve dat martijn dan weer boehoe gaat doen over zijn schuldgevoel.
Sk00pmaandag 25 mei 2009 @ 10:42
quote:
Op zondag 24 mei 2009 19:50 schreef Kiwinho het volgende:
Ik ben benieuwd wanneer Wout dat Barmens weer eens hard op de massagetafel neemt. Het liefst zo hard dat de tafel dichtklapt en we verlost zijn van dit waardeloze karakter met een evenementenburo waar ze nooit mee bezig is, die altijd in andermans huis woont, altijd huilt over mannen en hoe ongelukkig ze wel niet is. Opgerot aub.

ze gaan nu al gezellig tennissen samen! word idd heel snel meer dan dat.
TheGirlNextDoormaandag 25 mei 2009 @ 10:52
quote:
Op zondag 24 mei 2009 19:50 schreef Kiwinho het volgende:
Ik ben benieuwd wanneer Wout dat Barmens weer eens hard op de massagetafel neemt. Het liefst zo hard dat de tafel dichtklapt en we verlost zijn van dit waardeloze karakter met een evenementenburo waar ze nooit mee bezig is, die altijd in andermans huis woont, altijd huilt over mannen en hoe ongelukkig ze wel niet is. Opgerot aub.
SuperrrTuxxxmaandag 25 mei 2009 @ 11:19
quote:
Op maandag 25 mei 2009 10:42 schreef Sk00p het volgende:

[..]


ze gaan nu al gezellig tennissen samen! word idd heel snel meer dan dat.
Dat zure gezicht ook van Irene.
vencodarkmaandag 25 mei 2009 @ 12:29
quote:
Op maandag 25 mei 2009 11:19 schreef SuperrrTuxxx het volgende:

[..]

Dat zure gezicht ook van Irene.
Die vertrouwt het natuurlijk voor geen meter (kan ik me voorstellen).
vencodarkmaandag 25 mei 2009 @ 12:29
quote:
Op maandag 25 mei 2009 10:42 schreef Sk00p het volgende:

[..]


ze gaan nu al gezellig tennissen samen! word idd heel snel meer dan dat.
Voor je het weet zit Bar aan de verkeerde ballen!
TheGirlNextDoormaandag 25 mei 2009 @ 13:00
quote:
Op maandag 25 mei 2009 12:29 schreef vencodark het volgende:

[..]

Voor je het weet zit Bar aan de verkeerde ballen!

Zielige Martijn als ze ze gaat serveren
Sk00pmaandag 25 mei 2009 @ 19:36
quote:
Op maandag 25 mei 2009 12:29 schreef vencodark het volgende:

[..]

Voor je het weet zit Bar aan de verkeerde ballen!
Canisfiremaandag 25 mei 2009 @ 20:05
Haha Nick tegen Nina .
Was je laatst nou 21 geworden of 12
Sk00pmaandag 25 mei 2009 @ 20:09


Maxime..
en Nina de slijmerd.. Wanneer gaan Janine en Ludo haar vaker negeren?
Freymaandag 25 mei 2009 @ 20:16
Veel Rosa.
Michelleemaandag 25 mei 2009 @ 20:23
Maxime
Canisfiremaandag 25 mei 2009 @ 20:24
Gelul van Nina om Ludo en Janine
lady-wrbmaandag 25 mei 2009 @ 20:28
jack en janine is niks, maar ik zie ook niks in een reunie van ludo en janine
Canisfiremaandag 25 mei 2009 @ 20:29
Haha komt die Annete Barlo binnen
RaymanNLmaandag 25 mei 2009 @ 20:32
Ik vind Maxime echt tof Ze is echt een heerlijke loeder
Canisfiremaandag 25 mei 2009 @ 20:33
Maxime had heel tof kunnen zijn.
Maar waar ken ik die blonde nou van andere serie ofzo ?
NrSiXmaandag 25 mei 2009 @ 20:44
nou een beetje spanning.. eindelijk
nWo4Lifemaandag 25 mei 2009 @ 20:52
Maxime is echt gemeen aan het worden. Prima. Ik kan haar niet uitstaan en kan daarom niet wachten op haar ondergang. Ik hoop dat ze haar nog gemener maken. Ik houd wel van deze spanningsopbouw.

Die Frederik is wel een zieke zak zeg.... Hij wilt een meisje dat veel jonger dan hem is om zijn vrouw te spelen, omdat ze hem zo aan zijn overleden zusje doet denken. Dude!
NrSiXmaandag 25 mei 2009 @ 21:21
Idd een sick idee ja :s
Sk00pmaandag 25 mei 2009 @ 21:29
quote:
Op maandag 25 mei 2009 20:52 schreef nWo4Life het volgende:
Maxime is echt gemeen aan het worden. Prima. Ik kan haar niet uitstaan en kan daarom niet wachten op haar ondergang. Ik hoop dat ze haar nog gemener maken. Ik houd wel van deze spanningsopbouw.

Die Frederik is wel een zieke zak zeg.... Hij wilt een meisje dat veel jonger dan hem is om zijn vrouw te spelen, omdat ze hem zo aan zijn overleden zusje doet denken. Dude!
dat dus!!
vicky is ook zo'n makkelijke prooi.
MikeTuinstramaandag 25 mei 2009 @ 21:56
quote:
Op maandag 25 mei 2009 20:05 schreef Canisfire het volgende:
Haha Nick tegen Nina .
Was je laatst nou 21 geworden of 12
Die lijkt me duidelijk.
quote:
Op maandag 25 mei 2009 20:52 schreef nWo4Life het volgende:
Maxime is echt gemeen aan het worden. Prima. Ik kan haar niet uitstaan en kan daarom niet wachten op haar ondergang. Ik hoop dat ze haar nog gemener maken. Ik houd wel van deze spanningsopbouw.

Die Frederik is wel een zieke zak zeg.... Hij wilt een meisje dat veel jonger dan hem is om zijn vrouw te spelen, omdat ze hem zo aan zijn overleden zusje doet denken. Dude!
Maxime haar beste scéne tot nog toe vandaag denk ik. Alleen krijg ik het heen en weer van haar. Morgen is ze weer doodleuk terug naar haar irritante zelf in de Sanders villa. Wannabe moederfiguur mens in de schaduw van Ludo. Nu lijkt het er echter weer op dat ze er toch meer van geniet om mensen uit elkaar te drijven i.p.v. zelf moeder te worden.
kissaadinsdag 26 mei 2009 @ 00:03
quote:
Op maandag 25 mei 2009 21:56 schreef MikeTuinstra het volgende:

[..]

Die lijkt me duidelijk.
[..]

Nu lijkt het er echter weer op dat ze er toch meer van geniet om mensen uit elkaar te drijven i.p.v. zelf moeder te worden.
Is moeder worden alleszaligmakend dan? Wat heeft het 1 met het ander te maken? Moeders drijven geen mensen uitelkaar? Nou, helaas weet ik beter (mijn evil schoonmoeder)
Zipportaldinsdag 26 mei 2009 @ 00:13
quote:
Op maandag 25 mei 2009 20:52 schreef nWo4Life het volgende:
Die Frederik is wel een zieke zak zeg.... Hij wilt een meisje dat veel jonger dan hem is om zijn vrouw te spelen, omdat ze hem zo aan zijn overleden zusje doet denken. Dude!
Dat vind ik eerder een goedkoop idee. Zo is Vicky meteen van haar geldzorgen af. Een goedkoop personage bedenken, die zo 100.000 over heeft, om een zogenaamd denkbeeldig zusje te spelen.

Zo dik kan ik ze ook wel schillen.

Ik hoop dat Maxime sowieso snel uit de serie gaat. Maar aangezien Nick er ook al uitgaat, ben benieuwd.
SuperrrTuxxxdinsdag 26 mei 2009 @ 00:21
Ik heb meerdere malen genoten van Nick z'n gezicht/ogen als reactie op dingen.
MikeTuinstradinsdag 26 mei 2009 @ 01:15
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 00:03 schreef kissaa het volgende:

[..]

Is moeder worden alleszaligmakend dan? Wat heeft het 1 met het ander te maken? Moeders drijven geen mensen uitelkaar? Nou, helaas weet ik beter (mijn evil schoonmoeder)
Staat los van elkaar maar denk dat in Maxime haar geval ze genot haalt uit het kapot maken van gezinnen omdat ze zelf nooit die liefde heeft gekend. Niet als meisje maar ook niet als volwassen vrouw. En dat is waar zij als moeder optreed en haar moedergevoelens de vrije loop laat. Kortom, obsessief geval.
Pericodinsdag 26 mei 2009 @ 03:06
Marjolijn Keuning is een geweldige actrice en speelt haar nare rol met verve. Maar inderdaad zoals hier al vaker aangegeven: de schrijvers zouden met haar goud in handen kunnen hebben. Ze had ook de sterke vrouw naast Ludo in het bedrijf kunnen zijn, hard maar hartelijk.

Het zou jammer zijn als ze ook vertrok, want Barrrr die Wout in haar tennisnet strikt, daar kun je ook niet lang op teren. Ik zie de nasleep al voor me, Wout die tegen Irene zegt:

"Ik had gewoon even geen zin meer in klinische seks met jou, Barbara die doet gewoon wat haar fantasie haar ingeeft!"
MikeTuinstradinsdag 26 mei 2009 @ 06:44
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 00:03 schreef kissaa het volgende:

[..]

Is moeder worden alleszaligmakend dan? Wat heeft het 1 met het ander te maken? Moeders drijven geen mensen uitelkaar? Nou, helaas weet ik beter (mijn evil schoonmoeder)
Misschien moet je schoonmoeder dan ook maar gewoon de serie in. Als ze écht evil is.
vencodarkdinsdag 26 mei 2009 @ 11:40
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 03:06 schreef Perico het volgende:
Het zou jammer zijn als ze ook vertrok, want Barrrr die Wout in haar tennisnet strikt, daar kun je ook niet lang op teren. Ik zie de nasleep al voor me, Wout die tegen Irene zegt:

"Ik had gewoon even geen zin meer in klinische seks met jou, Barbara die doet gewoon wat haar fantasie haar ingeeft!"
Martijn.

Ben zelf ook steeds verkeerd.
e-runnerdinsdag 26 mei 2009 @ 12:32
Inderdaad suf van de schrijvers om het geldprobleem van Vicky zo op te lossen.
Verder een aardige aflevering. Maxime openlijk als kreng bevalt me beter dan dat gekonkel in Ludo's huis.
Zeker als het om prinsesje Nina gaat. Waarbij ik mezelf steeds afvraag waarom ze dat verwende nest nu zo graag als dochter wil.
In het begin dacht ik dat Maxime niet was die zij voorgaf te zijn en uit was op Ludo's geld of ms wel wraak. Dus zat je steeds te wachten op iets waaruit bleek dat ze het Ludo toch nog lang niet vergeven had en bezig was met iets. Tot nu toe, vooral gekonkel en gedoe met de prinses.
Ik achtte Maxime tot meer in staat dan dat. Heb het gevoel dat zij vervalt tot de figuren (vrouwen)
van wie Ludo vroeger last had.
Langdradige verhaal is het geworden. Ws worden we er pas bij de zomerclif van verlost.
lady-wrbdinsdag 26 mei 2009 @ 12:52
de zomercliff zit er toch al weer aan te komen, toch?
Starliedinsdag 26 mei 2009 @ 12:56
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 12:52 schreef lady-wrb het volgende:
de zomercliff zit er toch al weer aan te komen, toch?
3 juli...
lady-wrbdinsdag 26 mei 2009 @ 13:22
wow dat schiet dus echt op
kissaadinsdag 26 mei 2009 @ 17:37
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 06:44 schreef MikeTuinstra het volgende:

[..]

Misschien moet je schoonmoeder dan ook maar gewoon de serie in. Als ze écht evil is.
Dat is ze echt. Een venijnige spin in een spinnenweb die probeert alle touwtjes in handen te krijgen en te houden. Ik doe daar niet aan mee en nu zijn de rapen gaar

Ze zou zo een boosaardige schoonmoeder kunnen spelen in GTST
Mssdinsdag 26 mei 2009 @ 20:07
Dr. Warsteiner
Anonymouszdinsdag 26 mei 2009 @ 20:15
GO Dex
SuperrrTuxxxdinsdag 26 mei 2009 @ 20:16
Dex
Freydinsdag 26 mei 2009 @ 20:16
Dex is weer een stuk leuker sinds die Vicky lijn voorbij is.
EilandjeOnlinedinsdag 26 mei 2009 @ 20:16
hoe oud moet nina ookalweer voorstellen ??
SuperrrTuxxxdinsdag 26 mei 2009 @ 20:26
Hebben we Charlie ook weer met d'r dooie hersencellen.
Anonymouszdinsdag 26 mei 2009 @ 20:29
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 20:16 schreef EilandjeOnline het volgende:
hoe oud moet nina ookalweer voorstellen ??
12 21 6 of 1 jaar ?
Anonymouszdinsdag 26 mei 2009 @ 20:31
Rikki rookt?
Zipportaldinsdag 26 mei 2009 @ 22:01
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 20:31 schreef Anonymousz het volgende:
Rikki rookt?
Nee, ze verstop de sigaretten in haar tas voor een vriendin die wel rookt. Maar de ouders mogen er niet achter komen. Die vriendin zal wel denken, een reactie zoals Rik die geeft hoef ik niet te hebben. Rik ging te keer als een hond.
Anonymouszdinsdag 26 mei 2009 @ 22:04
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 22:01 schreef Zipportal het volgende:

[..]

Nee, ze verstop de sigaretten in haar tas voor een vriendin die wel rookt. Maar de ouders mogen er niet achter komen. Die vriendin zal wel denken, een reactie zoals Rik die geeft hoef ik niet te hebben. Rik ging te keer als een hond.
Oooooooooo oke
Bedankt
alorsdinsdag 26 mei 2009 @ 23:11
Een aardige aflevering. Nick/Maxime/Rosa, Nina/Dex , Ludo/Janine, die grapjes kon ik waarderen.

Minpuntje was Charlie met haar preekje.. en de vooruitblik

Wat een kansloos idee om Vicky opeens een gulle gever tegen te laten komen. Dit was de kans om haar een loverboy aan te smeren die haar allerlei vuile klusjes liet opknappen, drugsmokkelen is weer helemaal in onder deze jongens, dus waarom niet de actualiteit erbij pakken en er een spannende verhallijn van maken? Maarja Vicky en Noud moeten en zullen de Romeo en Julia van gtst zijn hoor Nu alleen nog sterven.

Voor wie nog weten wil wat Eileen aka Pieternel Pouwels hiervoor heeft gedaan:
http://www.imdb.com/name/nm0693897/

En wat onlogisch om Maxime in het buitenland een abortus te laten doen, terwijl in Nederland het soepelste abortusbeleid heeft, zeker destijds
Canisfiredinsdag 26 mei 2009 @ 23:39
Ik ken der uit zoop
kissaadinsdag 26 mei 2009 @ 23:39
@ alors, dat hele GTST is toch zum kotzen langzamerhand?
Ik word zo misselijk van Ludo die zijn dochter aanspreekt als prinses (terwijl ik Ludo vind) Nog misselijker word ik van de prinses zelf. Je zult maar zo'n kind hebben.

Charlie
Rikki
Laura

Hopelijk brengt Maxime nog wat leven in de brouwerij voordat ze ...weet ik veel Van het toneel verdwijnt
Shreyaswoensdag 27 mei 2009 @ 02:01
De achterdochtigheid van Sjors slaat nergens op, er is totaal geen reden om te vermoeden dan ''iets'' niet klopt, daar komt bij dat ik het een slap argument vind...alsof je iedereen die je een half jaar geleden hebt gezien nog kan herkennen, laat staan herinneren
GTST-schrijvers staan inmiddels ook aan de kant van Sjors blijkbaar, nadat ook vandaag weer andermaal bleek dat ze aan de kant van Maxime staan.
Pericowoensdag 27 mei 2009 @ 04:23
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 11:40 schreef vencodark het volgende:

Martijn.

Ben zelf ook steeds verkeerd.
Haha, ik zeg zelf steeds expres Wout.. Omdat hij toen zo euhmm bronstig was steeds (best grappig), en dat zit bij Martijn wel dieper verscholen. Wout was fout, en dat was goed.

Verder ben ik net zo misselijk als Kissaa door Prinses Lieverdje en haar hofhouding. Zum kotzen gewoon, hoe Ludo, Janine en iedereen zo onderdanig met Nina omgaan. Ze zit ook in iedere scene. Welke schrijver heeft dit bedacht, dat dit leuke tv oplevert?

Een onuitstaanbaar, onknap, altijd bozig wicht dat aanbeden wordt en altijd haar zin krijgt, omwille van wat eigenlijk? Ze doet altijd onmogelijk, nooit leuk.

Ik kreig heimwee naar Skylar die de laatste was die Nina eens op haar plek zette.
Sk00pwoensdag 27 mei 2009 @ 12:33
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 20:16 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Dex
hehe eindelijk iemand die Nina goed aanpakt naast Annete Barlo
Wittekonijnwoensdag 27 mei 2009 @ 13:09
Ik blijf het raar vinden hoe de schrijvers omgaan met Laura en Jef, toch twee van de meest herkenbare personages van de serie.

Het hele jaar door zien we de chagerijnige hoofden van Noud, Nina, Ronja, Vicky etc. etc. die aan de lopende band ontvoerd worden, geldschulden krijgen, bedrijven oprichten, verlamd raken, nieuwe familieleden vinden, verliefd worden, gedumpt worden etc etc.

Terwijl ik Laura dit jaar alleen maar met een een stapel papieren door de Rozenboom heb zien lopen, en Jef vult tegenwoordig zijn dagen met een theedoek en de afwas.

Zelfs Rosa heeft tegenwoordig meer tekst . .
lady-wrbwoensdag 27 mei 2009 @ 13:54
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 13:09 schreef Wittekonijn het volgende:
Ik blijf het raar vinden hoe de schrijvers omgaan met Laura en Jef, toch twee van de meest herkenbare personages van de serie.

Het hele jaar door zien we de chagerijnige hoofden van Noud, Nina, Ronja, Vicky etc. etc. die aan de lopende band ontvoerd worden, geldschulden krijgen, bedrijven oprichten, verlamd raken, nieuwe familieleden vinden, verliefd worden, gedumpt worden etc etc.

Terwijl ik Laura dit jaar alleen maar met een een stapel papieren door de Rozenboom heb zien lopen, en Jef vult tegenwoordig zijn dagen met een theedoek en de afwas.

Zelfs Rosa heeft tegenwoordig meer tekst . .
eensch
Canisfirewoensdag 27 mei 2009 @ 14:12
Inderdaad matig hoe Jeff en Laura zijn veranderd in figuranten.
Vooral Jeff heeft niets te doen zinds dat Dorothea dood is.
Matig hoe ze met oud gedienen omgaan. Als ik Bartho Braat was had ik mijn contract ingelevert.
Flikker maar op . Of je geeft me een gewoon rol of ik kap er mee.
Kiwinhowoensdag 27 mei 2009 @ 14:16
Annette Barlo wordt de volgende in de reeks golddiggers c.q. obsessieve en gestoorde vrouwen waar Ludo mee te maken krijgt als ik het goed begrepen heb. Benieuwd hoe ze dat in elkaar gaan flanzen.

Ben overigens benieuwd hoe serieus Wout de term 'lovegame' neemt tijdens het potje tennis met Barmens, al kunnen we dat wel raden.
Sharapovawoensdag 27 mei 2009 @ 15:36
Annette Barlo . Blijft een geweldig mooi wijf!
Vind het de laatste tijd wel weer leuker worden, maar laat die Maxime maar snel ontmaskerd worden. Al heb ik het idee dat Ludo haar ook wel een beetje meer doorkrijgt nu met dat gedoe met Nina.
Michelleewoensdag 27 mei 2009 @ 16:30
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 15:36 schreef Sharapova het volgende:
Vind het de laatste tijd wel weer leuker worden, maar laat die Maxime maar snel ontmaskerd worden.
Dat mysterie duurt echt te lang...

Maar Dex Meester!
lady-wrbwoensdag 27 mei 2009 @ 16:42
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 14:16 schreef Kiwinho het volgende:
Annette Barlo wordt de volgende in de reeks golddiggers c.q. obsessieve en gestoorde vrouwen waar Ludo mee te maken krijgt als ik het goed begrepen heb. Benieuwd hoe ze dat in elkaar gaan flanzen.
o nee toch, niet weer zo'n gestoorde vrouw-lijn
waarom kan ludo nou eens niet een medestander treffen waar hij het prima mee kan vinden, janine jaloers achterlatend, waardoor die nu eens dr evil skills kan laten zien
maar weer zo'n stalkend hysterisch vrouwmens..... mag ik bedanken?
bloodymarywoensdag 27 mei 2009 @ 19:04
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 02:01 schreef Shreyas het volgende:
De achterdochtigheid van Sjors slaat nergens op, er is totaal geen reden om te vermoeden dan ''iets'' niet klopt, daar komt bij dat ik het een slap argument vind...alsof je iedereen die je een half jaar geleden hebt gezien nog kan herkennen, laat staan herinneren
Ja maar Jack is daar in getraind om mensen te herkennen, nog vanuit zijn tijd bij Scotland Yard Ik was trouwens ook al helemaal vergeten dat hij daar bij zat.
Shreyaswoensdag 27 mei 2009 @ 20:11
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 19:04 schreef bloodymary het volgende:

[..]

Ja maar Jack is daar in getraind om mensen te herkennen, nog vanuit zijn tijd bij Scotland Yard Ik was trouwens ook al helemaal vergeten dat hij daar bij zat.
Sjors kan aan mensen zien wanneer ze iemand voor het eerst hebben gezien, knap hoor
Freywoensdag 27 mei 2009 @ 20:11
Vuilnis wordt niet opgehaald op woensdag.
vencodarkwoensdag 27 mei 2009 @ 20:13
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 20:11 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Sjors kan aan mensen zien wanneer ze iemand voor het eerst hebben gezien, knap hoor
Inspector Sjors.
Wat bemoeit iedereen zich met de opvoeding van Ricky? Vooral die bimbo van een Charlie die voor het gemak haar eigen kind vergeet op te voeden (want waar is die tenslotte?)
Shreyaswoensdag 27 mei 2009 @ 20:14
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 20:13 schreef vencodark het volgende:

[..]

Inspector Sjors.
Wat bemoeit iedereen zich met de opvoeding van Ricky? Vooral die bimbo van een Charlie die voor het gemak haar eigen kind vergeet op te voeden (want waar is die tenslotte?)
Jef is een slappe zak en Charlie was is een ontspoorde puber die elke vorm van achterlijk pubergedrag aanmoedigt natuurlijk.
Michelleewoensdag 27 mei 2009 @ 20:17
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 20:14 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Jef is een slappe zak en Charlie was is een ontspoorde puber die elke vorm van achterlijk pubergedrag aanmoedigt natuurlijk.
Ik zou ook niet zo vrolijk zijn als mijn dochter van 11, met sigaretten in haar tas loopt!
Shreyaswoensdag 27 mei 2009 @ 20:20
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 20:17 schreef Michellee het volgende:

[..]

Ik zou ook niet zo vrolijk zijn als mijn dochter van 11, met sigaretten in haar tas loopt!
Ik ook niet, ik juich het optreden van Rik alleen maar toe.
vencodarkwoensdag 27 mei 2009 @ 20:21
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 20:17 schreef Michellee het volgende:

[..]

Ik zou ook niet zo vrolijk zijn als mijn dochter van 11, met sigaretten in haar tas loopt!
Ik kan het van Rik ook goed begrijpen ja. Maar tegenwoordig moet je poeslief voor je kind blijven, net als Janine en Ludo met Nina omgaan.
Stomme Charlie met haar stomme opmerking net: "en nu denken jouw ouders dat jij rookt".
Zo, Anita is door Charlie alweer vergeten en voelt zichzelf moeder van Ricky.
vencodarkwoensdag 27 mei 2009 @ 20:27
Hm, ik krijg ineens een soort ingeving. Misschien wordt Vicky wel stapelverliefd op die gozert en verlaat ze Noud om met die gast naar het buitenland te vertrekken.
RaymanNLwoensdag 27 mei 2009 @ 20:35
Zomfg dat nieuwe effect wat ze gebruikten bij noud was echt tof Een ware investering voor de serie!

Nee, dat stuk was echt slecht
SuperrrTuxxxwoensdag 27 mei 2009 @ 20:37
Wat is Noud toch een pauper he.
Starliewoensdag 27 mei 2009 @ 20:41
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 20:27 schreef vencodark het volgende:
Hm, ik krijg ineens een soort ingeving. Misschien wordt Vicky wel stapelverliefd op die gozert en verlaat ze Noud om met die gast naar het buitenland te vertrekken.
Daar zat ik ook al aan te denken ja... ze zat zo te giechelen! Arme Noud...
Michelleewoensdag 27 mei 2009 @ 20:53
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 20:41 schreef Starlie het volgende:

[..]

Daar zat ik ook al aan te denken ja... ze zat zo te giechelen! Arme Noud...
Wel een beetje ziek, met zijn overleden zusje!

Het lijkt allemaal errrg "Indelen Proposal" met Demi Moore. Alleen was dat stukken beter!
TheGirlNextDoorwoensdag 27 mei 2009 @ 23:10
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 14:12 schreef Canisfire het volgende:
Inderdaad matig hoe Jeff en Laura zijn veranderd in figuranten.
Vooral Jeff heeft niets te doen zinds dat Dorothea dood is.
Matig hoe ze met oud gedienen omgaan. Als ik Bartho Braat was had ik mijn contract ingelevert.
Flikker maar op . Of je geeft me een gewoon rol of ik kap er mee.
Hij was ook zo ineens opgeknapt.
Eerst was hij nog een alcoholist door zn verdriet. Toen werd de koning toch heropend, en was ineens alles goed.
TheGirlNextDoorwoensdag 27 mei 2009 @ 23:14
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 20:35 schreef RaymanNL het volgende:
Zomfg dat nieuwe effect wat ze gebruikten bij noud was echt tof Een ware investering voor de serie!

Nee, dat stuk was echt slecht
Kreeg een beetje het Dragonball Z idee
kissaadonderdag 28 mei 2009 @ 00:31
Aflevering zoveel
miss_dynastiedonderdag 28 mei 2009 @ 00:57
Wil iemand die Charlie voor d'r hasses meppen? Bemoei je met je eigen misbaksel zeg
Liquidistdonderdag 28 mei 2009 @ 05:00
haha zou dr verder nou echt niks achter die hele Frederik zitten>? Kan het me amper voorstellen eerlijkgezegd..!
Pericodonderdag 28 mei 2009 @ 05:17
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 05:00 schreef Liquidist het volgende:
haha zou dr verder nou echt niks achter die hele Frederik zitten>? Kan het me amper voorstellen eerlijkgezegd..!
Tegen escort grrlllz zeggen ze in het begin ook altijd, dat ze best veel geld verdienen door alleen maar met iemand naar een restaurant of theater te gaan.

Toch curieus, Dex steelt Vicky van Noud, lebbert haar voor zijn ogen af, en Noud weet dat ze het doen, maar hij timmert Dex niet in mekaar. En bij 1 hand van Frederik op haar rug nu, gaat hij al door het lint.
Michelleedonderdag 28 mei 2009 @ 09:07
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 23:14 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Kreeg een beetje het Dragonball Z idee
Jaaaa!!! Nu je het zegt!!
Miss_parapludonderdag 28 mei 2009 @ 09:43
Waar is Sil eigenlijk????

Of is Sil mee met Robert ?
Michelleedonderdag 28 mei 2009 @ 09:55
Sil is toch met Laura?
TheGirlNextDoordonderdag 28 mei 2009 @ 11:19
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 05:17 schreef Perico het volgende:

[..]

Tegen escort grrlllz zeggen ze in het begin ook altijd, dat ze best veel geld verdienen door alleen maar met iemand naar een restaurant of theater te gaan.

Toch curieus, Dex steelt Vicky van Noud, lebbert haar voor zijn ogen af, en Noud weet dat ze het doen, maar hij timmert Dex niet in mekaar. En bij 1 hand van Frederik op haar rug nu, gaat hij al door het lint.
Omdat Vicky al eerder is vreemdgegaan, en Noud nu bang is dat dat weer gebeurd. + Dex was ooit zn beste vriend.
Though, wel meer reden om m te slaan natuurlijk
miss_dynastiedonderdag 28 mei 2009 @ 11:23
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 05:17 schreef Perico het volgende:

[..]

Tegen escort grrlllz zeggen ze in het begin ook altijd, dat ze best veel geld verdienen door alleen maar met iemand naar een restaurant of theater te gaan.

Toch curieus, Dex steelt Vicky van Noud, lebbert haar voor zijn ogen af, en Noud weet dat ze het doen, maar hij timmert Dex niet in mekaar. En bij 1 hand van Frederik op haar rug nu, gaat hij al door het lint.
Noudje is wat... traag
Blawhdonderdag 28 mei 2009 @ 20:13
Het is wel erg sad tegenwoordig hoor. Iedereen is para.
Canisfiredonderdag 28 mei 2009 @ 21:06
Al weer een paar dagen gemist en volgens mij weer niets gemist.
Volgens mij is het een goed idee om alleen nog maar op donderdag van vrijdag en maandag te kijken in het midden van de week is het toch gezeuer.
Michelleedonderdag 28 mei 2009 @ 21:29
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 20:13 schreef Blawh het volgende:
Het is wel erg sad tegenwoordig hoor. Iedereen is para.
Misschien is Brian van de Gouden Kooi schrijver geworden van GTST..
Sk00pdonderdag 28 mei 2009 @ 21:34
Ik begin het nu al klote te vinden voor de vrouw van Martijn.. Bar *zucht*
miss_dynastiedonderdag 28 mei 2009 @ 22:56
Wat een nietszeggende aflevering weer...
SuperrrTuxxxdonderdag 28 mei 2009 @ 23:01
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 20:13 schreef Blawh het volgende:
Het is wel erg sad tegenwoordig hoor. Iedereen is para.
Idd.
alorsdonderdag 28 mei 2009 @ 23:04
idd een kutaflevering.

Samenvatting:
Ronja houd Danny echt wel van me? onzekere controlfreak
Danny Roken is niet zo heul slecht
Noud vieze jaloerse pauper
Vicky Naief kutkind
Frederik smerige pedofiel onwerkelijke gulle gever

conclusie: kutsoap
Roscovitchdonderdag 28 mei 2009 @ 23:43
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 23:04 schreef alors het volgende:
idd een kutaflevering.

Samenvatting:
Ronja houd Danny echt wel van me? onzekere controlfreak
Danny Roken is niet zo heul slecht
Noud vieze jaloerse pauper
Vicky Naief kutkind
Frederik smerige pedofiel onwerkelijke gulle gever


conclusie: kutsoap
Beetje tegensprekend of niet.
kissaavrijdag 29 mei 2009 @ 00:03
Dat Laura alleen nog door het beeld schuift met een bundel papieren onder haar arm: een feit.
Dat Jef bijna niets anders doet dan figureren met een droogdoek in zijn handen: een feit.
De verhaallijn van Rikki, boring: een feit.
Ronja: , een feit.
Noud en Vicky,
Hoe heet die gast met Barbera:

Ik ga bijna uitkijken naar Rosa
tulpie123vrijdag 29 mei 2009 @ 00:22
Er zitten teveel 40+vrouwen in de serie die gewoon niets toevoegen. daarom moet barbara oprotten, die heeft niets meer toe te voegen aan de serie. Laura heeft nog wel potentie wanneer Sil binnen een paar jaar in een recalcitrante puber verandert. Irene heeft potentie genoeg, net als Janine. Barbara voegt gewoon helemaal niets meer toe, de kinderen zijn allemaal volwassen en het enige wat ze doet is de parasiet uithangen, weg met dat barmens en laat Jef en Laura een relatie krijgen
Pericovrijdag 29 mei 2009 @ 04:28
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 21:34 schreef Sk00p het volgende:
Ik begin het nu al klote te vinden voor de vrouw van Martijn.. Bar *zucht*
Ik ook! Irene is mooi en slim. Barrr is geen partij -- game, set & match Irene. Martijn vindt de aandacht daarentegen wel fijn, en is best wel een goedzakkige womanizer.

Toch vind ik de scenes met Dex en Ronja best leuk, vooral door Dex. Voor het overige gebeurde er 3x niks.
vencodarkvrijdag 29 mei 2009 @ 10:16
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 04:28 schreef Perico het volgende:

[..]

Ik ook! Irene is mooi en slim. Barrr is geen partij -- game, set & match Irene. Martijn vindt de aandacht daarentegen wel fijn, en is best wel een goedzakkige womanizer.

Toch vind ik de scenes met Dex en Ronja best leuk, vooral door Dex. Voor het overige gebeurde er 3x niks.
Geef je gelijk. Ik ben gewoon pro-Irene. Ze lijkt soms wat hard maar ze is volgens mij de enige die normaal mens is. Kan me voorstellen dat ze argwanend is tegenover Barbara en Martijn. Zoals Bar gister Martijn ook omhelsde, sloerie! Ze versiert hem gewoon en doet alsof straks alsof het per ongeluk gebeurde en het nooit zo bedoeld is. Arme Irene Hoop dat Martijn slimmer is en gewoon Bar keihard afwijst en bij Irene blijft.
Verder...euhm...geen bijzonderheden.
SuperrrTuxxxvrijdag 29 mei 2009 @ 20:23
"Hoe kon ik je nou daarmee belasten?" Yeah right.
miss_dynastievrijdag 29 mei 2009 @ 21:05
Oh Martijn, kus kus, kwijl kwijl
En dan komt ie thuis en heeft ie nog commentaar op haar snijkunsten ook. Ik had het mes tussen zijn ribben geparkeerd
Harajuku.vrijdag 29 mei 2009 @ 21:54
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 20:23 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
"Hoe kon ik je nou daarmee belasten?" Yeah right.
Ja, fuck. Na zijn eerste reactie dacht ik yes yes yes, komt zij ineens hier mee aankakken en hij gaat er weer in trappen natuurlijk
tulpie123vrijdag 29 mei 2009 @ 22:25
wat jammer dat martijn barbara niet per ongeluk vermoordde
Sk00pzaterdag 30 mei 2009 @ 00:31
Martijn
Maxime Wat een triest mens is het toch.. (tevens gaat mevrouw Keuning steeds irritanter acteren)
Jack en Janine
Pericozaterdag 30 mei 2009 @ 02:47
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 10:16 schreef vencodark het volgende:

Zoals Bar gister Martijn ook omhelsde, sloerie!
Gisteren een sloerie, en vandaag een echte zoldersnol... een omhelzing bij de deur, een zoen op de wang, nog meer gehang, wat gaan drinken... Barrrr en boos. En Wout laat het zich maar allemaal aanleunen.

Hij krijgt het voor elkaar om -- eerlijk als hij is -- doodleuk aan Irene te melden:
"Ik ben met Barbara naar bed geweest. Ze had het nodig en drong erg aan. Maar het stelde verder niets voor, het was puur therapeutisch."
alorszaterdag 30 mei 2009 @ 11:08
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 02:47 schreef Perico het volgende:

[..]

Gisteren een sloerie, en vandaag een echte zoldersnol... een omhelzing bij de deur, een zoen op de wang, nog meer gehang, wat gaan drinken... Barrrr en boos. En Wout laat het zich maar allemaal aanleunen.

Hij krijgt het voor elkaar om -- eerlijk als hij is -- doodleuk aan Irene te melden:
"Ik ben met Barbara naar bed geweest. Ze had het nodig en drong erg aan. Maar het stelde verder niets voor, het was puur therapeutisch."
Ik hoor het hem zeggen
Liquidistzaterdag 30 mei 2009 @ 12:08
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 11:08 schreef alors het volgende:

[..]

Ik hoor het hem zeggen
wahhaha inderdaad ik ook
SuperrrTuxxxzaterdag 30 mei 2009 @ 12:22
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 12:08 schreef Liquidist het volgende:

[..]

wahhaha inderdaad ik ook
Ik ook.
Sk00pzaterdag 30 mei 2009 @ 13:32
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 02:47 schreef Perico het volgende:

[..]

Gisteren een sloerie, en vandaag een echte zoldersnol... een omhelzing bij de deur, een zoen op de wang, nog meer gehang, wat gaan drinken... Barrrr en boos. En Wout laat het zich maar allemaal aanleunen.

Hij krijgt het voor elkaar om -- eerlijk als hij is -- doodleuk aan Irene te melden:
"Ik ben met Barbara naar bed geweest. Ze had het nodig en drong erg aan. Maar het stelde verder niets voor, het was puur therapeutisch."
hehehe
Canisfirezaterdag 30 mei 2009 @ 13:48
Jennifer Bouwmeester stopt met rol in GTST !!!

Schokkends nieuws !
Echt !
Hou je vast voor je verder leest.


Sinds 2005 heeft Jennifer Bouwmeester een contract op recurring basis bij Goede tijden Slechte tijden. Zij speelt namelijk de rol van Sophie, de receptioniste van hotel de Rozenboom. Maar aan al het goede komt een einde..

Zo ook aan de rol van Sophie. Vandaag had Bouwmeester haar laatste opnames op de set van Neerlands langstlopende soapserie. Naar verluidt zal Sofie in de cliffhangerweek voor het laatst op de beeldbuis te bewonderen zijn.
fotostarterzaterdag 30 mei 2009 @ 15:40
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 13:48 schreef Canisfire het volgende:
Jennifer Bouwmeester stopt met rol in GTST !!!

Schokkends nieuws !
Echt !
Hou je vast voor je verder leest.


Sinds 2005 heeft Jennifer Bouwmeester een contract op recurring basis bij Goede tijden Slechte tijden. Zij speelt namelijk de rol van Sophie, de receptioniste van hotel de Rozenboom. Maar aan al het goede komt een einde..

Zo ook aan de rol van Sophie. Vandaag had Bouwmeester haar laatste opnames op de set van Neerlands langstlopende soapserie. Naar verluidt zal Sofie in de cliffhangerweek voor het laatst op de beeldbuis te bewonderen zijn.
Boeiend. Zullen er weinig zijn die haar missen.
De enige receptioniste die boeiend was, dat was Hanny.
Canisfirezaterdag 30 mei 2009 @ 15:51
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 15:40 schreef fotostarter het volgende:

[..]

Boeiend. Zullen er weinig zijn die haar missen.
De enige receptioniste die boeiend was, dat was Hanny.
Ik heb nu nog geen idee wie die Sophie is
Canisfirezaterdag 30 mei 2009 @ 15:55
Nog zo iets :
http://www.rtl.nl/soaps/g(...)iews/de_vrienden.xml

Hou toch op met die onzin
Canisfirezaterdag 30 mei 2009 @ 16:11
Toen was Charlie nog leuk
Sk00pzaterdag 30 mei 2009 @ 20:30
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 13:48 schreef Canisfire het volgende:
Jennifer Bouwmeester stopt met rol in GTST !!!

Schokkends nieuws !
Echt !
Hou je vast voor je verder leest.


Sinds 2005 heeft Jennifer Bouwmeester een contract op recurring basis bij Goede tijden Slechte tijden. Zij speelt namelijk de rol van Sophie, de receptioniste van hotel de Rozenboom. Maar aan al het goede komt een einde..

Zo ook aan de rol van Sophie. Vandaag had Bouwmeester haar laatste opnames op de set van Neerlands langstlopende soapserie. Naar verluidt zal Sofie in de cliffhangerweek voor het laatst op de beeldbuis te bewonderen zijn.
ik kan d'r niet eens voor de geest halen..
alorszaterdag 30 mei 2009 @ 21:10
Jawel joh, dat is dat mooie meisje met dat bruine haar wat altijd achter de balie staat bij de Rozenboom.
Syb.renzaterdag 30 mei 2009 @ 21:39
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 16:11 schreef Canisfire het volgende:
Toen was Charlie nog leuk

Omdat het toen nog Aukje was
warezguy05zondag 31 mei 2009 @ 07:32
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 13:48 schreef Canisfire het volgende:
Jennifer Bouwmeester stopt met rol in GTST !!!

Schokkends nieuws !
Echt !
Hou je vast voor je verder leest.


Sinds 2005 heeft Jennifer Bouwmeester een contract op recurring basis bij Goede tijden Slechte tijden. Zij speelt namelijk de rol van Sophie, de receptioniste van hotel de Rozenboom. Maar aan al het goede komt een einde..

Zo ook aan de rol van Sophie. Vandaag had Bouwmeester haar laatste opnames op de set van Neerlands langstlopende soapserie. Naar verluidt zal Sofie in de cliffhangerweek voor het laatst op de beeldbuis te bewonderen zijn.
jammer.. was wel leuke chick

over vaste figurantrolletjes gesproken; hoelang werkt die "marcel" al wel niet in de bediening bij de rozenboom?
#ANONIEMzondag 31 mei 2009 @ 09:58
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 16:11 schreef Canisfire het volgende:
Toen was Charlie nog leuk

Ow nee toen vond ik Charlie echt verschrikkelijk.

Ik vind Lieke echt 10 keer beter dan Aukje. Aukje acteerde zo nep en kwam niet echt over.

Ik was blij dat ze vervangen werd
Cloud_9zondag 31 mei 2009 @ 11:10
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 21:05 schreef miss_dynastie het volgende:
Oh Martijn, kus kus, kwijl kwijl
En dan komt ie thuis en heeft ie nog commentaar op haar snijkunsten ook. Ik had het mes tussen zijn ribben geparkeerd
Zij blijft inderdaad vrij rustig, hoewel ze natuurlijk wel haar beroepsgeheim geschonden heeft.
Canisfirezondag 31 mei 2009 @ 15:27
Ik hoop dat Barbara. Die kneusjes ''de vrienden''
Vicky en Noud allemaal opdonderen.

Die Noud klopt sowieso geen reet van.
Hij krijgt altijd het lekkerste wijf in zijn leeftijds categorie.
Zou die nu wel weer met nieuwe mokkel gaan rond die leeftijd.
Ey wacht eens kwam die Lucas niet
vencodarkzondag 31 mei 2009 @ 15:36
quote:
Op zondag 31 mei 2009 11:10 schreef Cloud_9 het volgende:

[..]

Zij blijft inderdaad vrij rustig, hoewel ze natuurlijk wel haar beroepsgeheim geschonden heeft.
Zou ik ook doen in deze situatie.
Canisfirezondag 31 mei 2009 @ 17:11
Die tijdelijke slechteriken zijn altijd het beste
Liquidistzondag 31 mei 2009 @ 20:23
quote:
Op zondag 31 mei 2009 15:27 schreef Canisfire het volgende:
Ik hoop dat Barbara. Die kneusjes ''de vrienden''
Vicky en Noud allemaal opdonderen.

Die Noud klopt sowieso geen reet van.
Hij krijgt altijd het lekkerste wijf in zijn leeftijds categorie.
Zou die nu wel weer met nieuwe mokkel gaan rond die leeftijd.
Ey wacht eens kwam die Lucas niet
niet alitjd, skylar was verreweg de lekkerste ooit, en die heeft ie niet gehad
miss_dynastiezondag 31 mei 2009 @ 20:49
quote:
Op zondag 31 mei 2009 11:10 schreef Cloud_9 het volgende:

[..]

Zij blijft inderdaad vrij rustig, hoewel ze natuurlijk wel haar beroepsgeheim geschonden heeft.
Nou ja, tegenover iemand die tevens 'collega' is... vind dat Martijn er wel héél erg panisch over deed
alorszondag 31 mei 2009 @ 21:53
Hehe gasmonteur Nico speelt een vies mannetje in Sterretje Gezocht van BNN.
Canisfiremaandag 1 juni 2009 @ 20:22
Kan die Maxime niet het land uit ?
Incamaandag 1 juni 2009 @ 23:09
Jack mag wel iets grotere overhemden kopen
kissaamaandag 1 juni 2009 @ 23:42
quote:
Op maandag 1 juni 2009 23:09 schreef Inca het volgende:
Jack mag wel iets grotere overhemden kopen
Coraline.dinsdag 2 juni 2009 @ 10:56
TVP
Naadiyadinsdag 2 juni 2009 @ 10:59
-edit-

[ Bericht 98% gewijzigd door Mordreth op 02-06-2009 10:59:49 (spam) ]
Sk00pdinsdag 2 juni 2009 @ 11:09
quote:
Op maandag 1 juni 2009 23:09 schreef Inca het volgende:
Jack mag wel iets grotere overhemden kopen

terwijl hij toch wel wat geld zou moeten hebben!

OT:Maxime.. stom wijf is duidelijk iets van plan met Nina's fysiotherapeut. Eerst in huis halen.. dan zodanig manipuleren dat Ludo haar eruit gooit..
Roscovitchdinsdag 2 juni 2009 @ 11:37
Maxime zal waarschijnlijk wel iets zieks willen, dat Nina verlamd blijft ofzo, zodat zij Nina kan behandelen als dr eigen barbypop.
Radegastdinsdag 2 juni 2009 @ 14:58
quote:
Op zondag 31 mei 2009 17:11 schreef Canisfire het volgende:
Die tijdelijke slechteriken zijn altijd het beste
Die lelijke Wies is dat die ene van Plien en Bianca?
Kiwinhodinsdag 2 juni 2009 @ 16:09
Het is nu hopen op het moment dat bij een poging om haar prinsesje te helpen Maxime overreden wordt door de scootmobiel van hare koninklijke hoogheid. Of beter nog, zowel Maxime als Barmens die beide van een wilde nacht met Wout genieten, Irene die ze betrapt en vervolgens gewoon vermoord. Maxime en Bar diep onder de grond en Irene in de cel en plaats maken voor wél interessante vrouwelijke karakters in de categorie 30-50.
Anonymouszdinsdag 2 juni 2009 @ 16:11
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 11:37 schreef Roscovitch het volgende:
Maxime zal waarschijnlijk wel iets zieks willen, dat Nina verlamd blijft ofzo, zodat zij Nina kan behandelen als dr eigen barbypop.
idd
Ze behandeld Nina als een peuter
Canisfiredinsdag 2 juni 2009 @ 18:29
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 16:09 schreef Kiwinho het volgende:
Het is nu hopen op het moment dat bij een poging om haar prinsesje te helpen Maxime overreden wordt door de scootmobiel van hare koninklijke hoogheid. Of beter nog, zowel Maxime als Barmens die beide van een wilde nacht met Wout genieten, Irene die ze betrapt en vervolgens gewoon vermoord. Maxime en Bar diep onder de grond en Irene in de cel en plaats maken voor wél interessante vrouwelijke karakters in de categorie 30-50.
Ey niet fucken Irene is een tof mens daar moeten ze gewoon meer mee doen.
MissJdinsdag 2 juni 2009 @ 20:08
quote:
Op maandag 1 juni 2009 23:09 schreef Inca het volgende:
Jack mag wel iets grotere overhemden kopen
whehe, ja inderdaad
één beweging te veel en zijn hemd scheurt uit volgens mij
Anonymouszdinsdag 2 juni 2009 @ 20:10
quote:
Op maandag 1 juni 2009 23:09 schreef Inca het volgende:
Jack mag wel iets grotere overhemden kopen
mireliadinsdag 2 juni 2009 @ 21:02
Wat ik erg knap vond is het gevoel van het wachten op de uitslag van een onderzoek (na kanker).
Ik heb dit zelf elke 3 maanden en dit hebben ze dus erg goed weergegeven. Ik voelde gelijk weer de spanning die ik zelf altijd voel op dat moment.
Kiwinhodinsdag 2 juni 2009 @ 21:39
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 18:29 schreef Canisfire het volgende:

[..]

Ey niet fucken Irene is een tof mens daar moeten ze gewoon meer mee doen.
Klopt, maar zolang ze van de schrijvers haar huis niet eens uit mag komen hebben we er helemaal niets aan.
warezguy05dinsdag 2 juni 2009 @ 22:07
het is eigenlijk wel sneu om te zien hoe weinig zowel irène als martijn in één jaar hebben meegemaakt...
Roscovitchdinsdag 2 juni 2009 @ 22:42
Ronja > nekschot.
Heer_van_Bartolhovendinsdag 2 juni 2009 @ 22:43
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 22:07 schreef warezguy05 het volgende:
het is eigenlijk wel sneu om te zien hoe weinig zowel irène als martijn in één jaar hebben meegemaakt...
Dat is in lijn met het gtst beleid van nu, ouderen zijn 'supporting characters' geworden, die maken niks mee of heel weinig en dienen slechts ter ondersteuning van de jongeren die zogenaamd allemaal een wild leven lijden waarin 'hèt' gebeurd.

Kijk maar naar Jef, wat was nou zijn laatste grote verhaallijn of kijk naar Laura, ze zijn altijd alleen maar bezig met het leven van anderen.
alorsdinsdag 2 juni 2009 @ 22:52
Barbaara en Wout

Maxime, en Charlie en Laura die er met open ogen intrappen

Janine en Jack op het strand
kissaawoensdag 3 juni 2009 @ 00:11
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 22:42 schreef Roscovitch het volgende:
Ronja > nekschot.
Gewoon per direct uit GTST schrijven.
Pericowoensdag 3 juni 2009 @ 03:24
Ik ben ervan overtuigd dat als Jack iedere dag een uur langs ging bij Prinses Lieverd, haar overlaadde met geschenken en enorm attent deed, en ieder uur zei dat hij spijt had, dat Janine dan nog iets te zeuren had in de trant vanvan:

"Je gaat nu wel iedere dag bij haar langs en brengt kado's mee, maar schuldgevoel kun je niet afkopen.. volgens mij voel je niet echt wat je Nina hebt aangedaan."
Harajuku.woensdag 3 juni 2009 @ 05:11
Godverdomme, laat Nick nu eindelijk eens succes boeken
Michelleewoensdag 3 juni 2009 @ 11:00
SPOILER
Wiehoeee, ik lees dat Noud er ook uitgaat???!
Starliewoensdag 3 juni 2009 @ 11:13
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 11:00 schreef Michellee het volgende:
SPOILER
Wiehoeee, ik lees dat Noud er ook uitgaat???!
Waar heb je dat gelezen!
SPOILER
Als hij met Vicky meegaat vind ik het wel een soort van leuk dan gaat ze tenminste niet zo alleen
vencodarkwoensdag 3 juni 2009 @ 11:55
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 03:24 schreef Perico het volgende:
Ik ben ervan overtuigd dat als Jack iedere dag een uur langs ging bij Prinses Lieverd, haar overlaadde met geschenken en enorm attent deed, en ieder uur zei dat hij spijt had, dat Janine dan nog iets te zeuren had in de trant vanvan:

"Je gaat nu wel iedere dag bij haar langs en brengt kado's mee, maar schuldgevoel kun je niet afkopen.. volgens mij voel je niet echt wat je Nina hebt aangedaan."
Janine is echt een enorme zeikerd. Ze snapt echt niets van Jack en sowieso...andermans beleving en omgang met dingen.
Harajuku.woensdag 3 juni 2009 @ 12:01
Janine komt me de strot uit met dat gejank
SuperrrTuxxxwoensdag 3 juni 2009 @ 12:19
Wat een bullshit dat gesprek met Nick.
Michelleewoensdag 3 juni 2009 @ 12:23
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 11:13 schreef Starlie het volgende:

[..]

Waar heb je dat gelezen!
SPOILER
Als hij met Vicky meegaat vind ik het wel een soort van leuk dan gaat ze tenminste niet zo alleen
SPOILER
In navolging van Christophe Haddad (Nick) en Liza Sips (Vicky) verlaat ook Ruud Feltkamp Neerlands langstlopende soapserie. Maar niet getreurd: GTST's eigen 'Kruimeltje' keert gewoon weer terug naar Meerdijk..
In verband met de Flexwet zal Ruud voor drie maanden niet te zien zijn in Goede tijden Slechte tijden. Gedurende deze 'break' zal de jonge acteur zich gaan bezighouden met de opnames van de film Lover or loser, de verfilming van het gelijknamige boek van Carry Slee. Ruud's laatste scène zal eind juni worden uitgezonden. Naar verluidt zal hij in het najaar van 2009 weer zijn rentree maken als Noud Alberts. 'Ik speel deze rol nu alweer drie jaar - jezus wat gaat de tijd hard - en ik ben nog niet klaar met de rol van Noud. Ik moet er echt niet aan denken om te stoppen met Goede tijden.' aldus Feltkamp.

De GTSTCourant
Kiwinhowoensdag 3 juni 2009 @ 12:26
Als ik Bartho of Jette had geweest had ik al 10x ontslag genomen. Wat een schande hoe deze mensen behandeld worden. Jef en Laura hebben best nog potentie en ik denk dat een grote verhaallijn voor deze karakters koren op de molen zal zijn van de grote schare gtst fans die al jaren de soap volgt. Maar nee hoor, laat Jef maar met een theedoek in zijn kroeg hangen en Laura met een stapel papieren als een figurant door de Rozenboom lopen. Schandalig, schandalig, schandalig. Zo ga je niet me de twee acteurs om die het langst van allemaal meelopen. Trap Barbara en Maxime de serie uit, haal Martine Hafkamp en Frits van Houten terug, geef Jef en Laura een iets grotere rol dan achtergrondfiguranten en borduur in mindere mate voort op de lijn met jongeren die is ingezet en combineer de levens van jong en oud meer met elkaar. Je kijkcijfers vliegen de lucht in en gtst wordt weer booming. Op dit moment is het kut met een loods vol peren.
Starliewoensdag 3 juni 2009 @ 12:37
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 12:23 schreef Michellee het volgende:

[..]
SPOILER
In navolging van Christophe Haddad (Nick) en Liza Sips (Vicky) verlaat ook Ruud Feltkamp Neerlands langstlopende soapserie. Maar niet getreurd: GTST's eigen 'Kruimeltje' keert gewoon weer terug naar Meerdijk..
In verband met de Flexwet zal Ruud voor drie maanden niet te zien zijn in Goede tijden Slechte tijden. Gedurende deze 'break' zal de jonge acteur zich gaan bezighouden met de opnames van de film Lover or loser, de verfilming van het gelijknamige boek van Carry Slee. Ruud's laatste scène zal eind juni worden uitgezonden. Naar verluidt zal hij in het najaar van 2009 weer zijn rentree maken als Noud Alberts. 'Ik speel deze rol nu alweer drie jaar - jezus wat gaat de tijd hard - en ik ben nog niet klaar met de rol van Noud. Ik moet er echt niet aan denken om te stoppen met Goede tijden.' aldus Feltkamp.

De GTSTCourant
SPOILER
Ooo nou dan gaat hij met Vicky mee naar god mag weten waar... en dan komt hij later terug omdat het uit is...
Michelleewoensdag 3 juni 2009 @ 12:47
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 12:37 schreef Starlie het volgende:

[..]
SPOILER
Ooo nou dan gaat hij met Vicky mee naar god mag weten waar... en dan komt hij later terug omdat het uit is...
SPOILER
Zijn we in ieder geval 3 maanden van Noud verlost!
lady-wrbwoensdag 3 juni 2009 @ 15:54
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 14:58 schreef Radegast het volgende:

[..]

Die lelijke Wies is dat die ene van Plien en Bianca?
volgens mij niet, ik zoek het even na

edit: http://www.rtl.nl/soaps/gtst/meerdijk/inwoners/wies.xml
Sk00pwoensdag 3 juni 2009 @ 16:25
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 12:37 schreef Starlie het volgende:

[..]
SPOILER
Ooo nou dan gaat hij met Vicky mee naar god mag weten waar... en dan komt hij later terug omdat het uit is...
same thought here..
sander-3woensdag 3 juni 2009 @ 16:33
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 15:54 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

volgens mij niet, ik zoek het even na

edit: http://www.rtl.nl/soaps/gtst/meerdijk/inwoners/wies.xml
en ik maar denken dat ík lelijk was..
SuperrrTuxxxwoensdag 3 juni 2009 @ 20:04
Ronja.
SuperrrTuxxxwoensdag 3 juni 2009 @ 20:12
Godverdomme wat een moeilijke vraag weer: Wie is de vader van Rikki.
MissJwoensdag 3 juni 2009 @ 20:22
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 20:12 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Godverdomme wat een moeilijke vraag weer: Wie is de vader van Rikki.
Jef toch?
SuperrrTuxxxwoensdag 3 juni 2009 @ 20:38
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 20:22 schreef MissJ het volgende:

[..]

Jef toch?


Die zat niet bij de keuzes dus dat zal wel niet.
Anonymouszwoensdag 3 juni 2009 @ 20:39
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 20:12 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Godverdomme wat een moeilijke vraag weer: Wie is de vader van Rikki.
ik weet het niet
SuperrrTuxxxwoensdag 3 juni 2009 @ 20:40
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 20:39 schreef Anonymousz het volgende:

[..]

ik weet het niet
Msswoensdag 3 juni 2009 @ 22:34
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 12:23 schreef Michellee het volgende:

[..]
SPOILER
In navolging van Christophe Haddad (Nick) en Liza Sips (Vicky) verlaat ook Ruud Feltkamp Neerlands langstlopende soapserie. Maar niet getreurd: GTST's eigen 'Kruimeltje' keert gewoon weer terug naar Meerdijk..
In verband met de Flexwet zal Ruud voor drie maanden niet te zien zijn in Goede tijden Slechte tijden. Gedurende deze 'break' zal de jonge acteur zich gaan bezighouden met de opnames van de film Lover or loser, de verfilming van het gelijknamige boek van Carry Slee. Ruud's laatste scène zal eind juni worden uitgezonden. Naar verluidt zal hij in het najaar van 2009 weer zijn rentree maken als Noud Alberts. 'Ik speel deze rol nu alweer drie jaar - jezus wat gaat de tijd hard - en ik ben nog niet klaar met de rol van Noud. Ik moet er echt niet aan denken om te stoppen met Goede tijden.' aldus Feltkamp.

De GTSTCourant
Ze willen hem dus geen vast contract geven
kissaawoensdag 3 juni 2009 @ 23:42
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 20:39 schreef Anonymousz het volgende:

[..]

ik weet het niet
Hahhaha!
alorswoensdag 3 juni 2009 @ 23:44
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 22:34 schreef Mss het volgende:

[..]

Ze willen hem dus geen vast contract geven
Net als Jack, duidelijk dus dat ze een dergelijk personage daarmee ook niet serieus nemen.

Die gtst site ziet er echt uit als een mix tussen de tina en de libelle wat een gedrocht zeg
Desmonkeydonderdag 4 juni 2009 @ 00:40
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 15:54 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

volgens mij niet, ik zoek het even na

edit: http://www.rtl.nl/soaps/gtst/meerdijk/inwoners/wies.xml
quote:
Wies is vreselijk jaloers en wil diezelfde schoenen hebben. Op die manier denkt ze aandacht van Simon te krijgen. Als ze de schoenen in een winkel ziet staan, blijken ze veel te duur. Wies heeft helemaal niet zoveel geld. Maar dan herinnert ze zich de kas van de dokterspraktijk. Ze pakt het geld uit de kas en koopt de schoenen.
Dat waren pas controversiële verhaallijnen
Pericodonderdag 4 juni 2009 @ 06:12
http://www.rtl.nl/soaps/gtst/meerdijk/inwoners/wout.xml

Tis notabene ook nog eens precies dezelfde verhaallijn nu, fantasieen incluis.
tulpie123donderdag 4 juni 2009 @ 09:54
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 06:12 schreef Perico het volgende:
http://www.rtl.nl/soaps/gtst/meerdijk/inwoners/wout.xml

Tis notabene ook nog eens precies dezelfde verhaallijn nu, fantasieen incluis.


warempel, inderdaad, binnenkort start de verhaallijn hoe fysio Wouw Zevenaar is getransformeerd in huisarts Martijn Huygens , Martijn heeft jarenlang een dubbelleven geleid als gigolo en is als baby afgestaan en vervolgens per ongeluk geruild (in werkelijkheid is hij Robert Alberts!) en daar komt Barbara binnenkort achter, maar Martijn smeekt het barmens om het geheim te houden, maar Barbara chanteert hem, hij moet haar erotische massages geven , anders vertelt ze alles aan Irene
lady-wrbdonderdag 4 juni 2009 @ 10:01
nou dat lijkt me een prima wending voor martijn/wout