en ff wat langer laten doorslapenquote:Op woensdag 13 mei 2009 16:22 schreef tonja het volgende:
En het zakt weer in. Wel logisch, van slaapgebrek word je nu eenmaal niet erg actief.
Misschien een idee om ze vanavond een uurtje eerder naar bed te laten gaan? Dan is er morgen misschien weer een beetje aktie in de tent. Dat gehang begint me de keel uit te hangen om naar te kijken.
Dat was het plan oorspronkelijkquote:Op woensdag 13 mei 2009 16:24 schreef jopie1983 het volgende:
Misschien een leuk idee om ook een camera boven te plaatsen zodat we met de crew mee kunnen kijken?
Moet vast iets leuks te beleven zijn daarboven aangezien ze niet omkijken naar die lui in de bunker...
Nee nog niet echt, maar ze slaat zich er als een échte bikkel doorheenquote:Op woensdag 13 mei 2009 16:25 schreef Gert het volgende:
[..]
Gaat denk ik ook wel gebeuren hoor, in deel 2. Een stream erbij en het luchten permanent vrijgeven.
Is ONZE Eline al weer een beetje aan de beterende hand?
Niks ervan... laat ze het nu zelf eerst maar een tijdje uitzoeken...quote:Op woensdag 13 mei 2009 16:11 schreef Susi het volgende:
Dáár moet een opdracht in, daar moet een opdracht in !![]()
En nog legt ze de link niet met het gordijnen jatten, zelfs terwijl Eline het haar gewoon precies zegt hoe het gegaan is..quote:Op woensdag 13 mei 2009 16:33 schreef LekkerSimpel het volgende:
Marielin weet dus nog wel dat Peter er vannacht uit was.
Ze deed dat juist af als onzin, want hij zag er zo slaperig uit, dat kan niet volgens haar, dan had ze dat gemerktquote:Op woensdag 13 mei 2009 16:34 schreef Gert het volgende:
Eline oppert dat dit de beloning voor een opdracht zou kunnen zijn. Het douchegordijn. "Waarom zou de regie dat doen?" Marilien vertelt dat ze Peter tegenkwam vannacht, dus dat dit wel zou kunnen.
Ik zie liever Marielin in haar stringetje door de bunker sluipen.quote:Op woensdag 13 mei 2009 16:32 schreef swarmahoer het volgende:
Secret Mission voor...Je hebt al op deze poll gestemd en je stem was: Pim
»Peter 3 Votes
»Eline 5 Votes
»Marielin 10 Votes
»Jeroen 0 Votes
»Pim 7 Votes
pim lijkt me het leukst
Heb ook op Pim gestemd, even actie erin voor die figurant.quote:Op woensdag 13 mei 2009 16:32 schreef swarmahoer het volgende:
Secret Mission voor...Je hebt al op deze poll gestemd en je stem was: Pim
»Peter 3 Votes
»Eline 5 Votes
»Marielin 10 Votes
»Jeroen 0 Votes
»Pim 7 Votes
pim lijkt me het leukst
Ja, je ziet nu nog beter wat een engerd het is (duck and run)quote:Op woensdag 13 mei 2009 16:44 schreef beequeen het volgende:
Peter vond Jeroen een Sjonnie met zijn lange haar. Wat is het toch een nono.
Wat Eline zegt klopt beter, een balletje.
Baal nog steeds dat de mooie lokken van Jeroen verdwenen zijn.
Is ook doodzondequote:Op woensdag 13 mei 2009 16:44 schreef beequeen het volgende:
Peter vond Jeroen een Sjonnie met zijn lange haar. Wat is het toch een nono.
Wat Eline zegt klopt beter, een balletje.
Baal nog steeds dat de mooie lokken van Jeroen verdwenen zijn.
Het is een lekkere gast met een vrije geest, niks mis mee.quote:Op woensdag 13 mei 2009 16:47 schreef Disana het volgende:
Ja, je ziet nu nog beter wat een engerd het is (duck and run)
Hehehe.quote:Op woensdag 13 mei 2009 16:51 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het is een lekkere gast met een vrije geest, niks mis mee.
Blijf voorlopig maar onder water.
Dus dat Mazaru, thanx voor het gifje.quote:
quote:Op woensdag 13 mei 2009 16:55 schreef NrTH het volgende:
Peter: Ik slik heel veel.
Eindelijk is het er uit
jeroen kan het gewoon niet hebben dat anderen anders denken als hij doet ,het is gewoon een 1ste klas zuiger en drammerquote:Op woensdag 13 mei 2009 16:58 schreef Disana het volgende:
Gelukkig denkt Marielin anders dan Peter niet dat dit gericht pesten is.
Ja hij zit te zuigen en naar de bekende weg te vragen, maar veel wordt er niet gehapt.quote:Op woensdag 13 mei 2009 17:02 schreef kikkertje46 het volgende:
[..]
jeroen kan het gewoon niet hebben dat anderen anders denken als hij doet ,het is gewoon een 1ste klas zuiger en drammer
Hij heeft zeker net weer een flinke snuif genomen. Boven. Met Bart, Bram, Huub. En Danny.quote:Op woensdag 13 mei 2009 17:06 schreef riames het volgende:
wat n slecht toneelspel speelt die doodskop zeg .eerst peter t bloed onder zn nagels halen en nu bij marielin maar hij heeft pech marielin heeft dr bekkie bij zich
Is jouw vriendinnetje altijd zo super chagrijnig als ze even niet kan roken?quote:Op woensdag 13 mei 2009 17:08 schreef Micha164 het volgende:
Gelukkig zit ik er niet naast nu dit soort idiote vragen op marielin worden afgevuurd. En er maar op blijven door gaan... Wat een domme actie van Jeroen.
Onze missie, is Jeroen eruit. Of er nu een wildcard komt of niet... 1000 minstemmen veel? Ik vind 5000 min stemmen veel... Ben benieuwd of er een idioot aantal mensen in de plus gaat stemmen...
verdorie stom gedoe , waarom dat moestquote:Op woensdag 13 mei 2009 16:44 schreef beequeen het volgende:
Peter vond Jeroen een Sjonnie met zijn lange haar. Wat is het toch een nono.
Wat Eline zegt klopt beter, een balletje.
Baal nog steeds dat de mooie lokken van Jeroen verdwenen zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |