SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zegt mijn vader ook altijd, dat hij nooit de luxe had die ik nu heb..quote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:28 schreef Glasrasp het volgende:
Jonge als je eens weet wat wij vroeger moest doen voor een dubbeltje, had je dit topic nooit geopend.
Hey da's ook nog wel mooi om die mensen mee te pwnen ookquote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:31 schreef BoerBert het volgende:
Terechte klacht. Tijden veranderen, dus die ervaringen zijn ook niet altijd evenveel waard.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh ik had niet zoveel prei moeten eten vanochtend!1!!:d:d;d
Jij ookquote:
Ja idd. Ik trek het dan ook meteen in twijfel die 'levenservaring' als je zomaar zulke uitspraken doet. Eigenlijk mag ik ook geen uitspraken doen over levenservaring (bij gebrek daar aanquote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:37 schreef Rubber_Johnny het volgende:
Het is naar mijn idee een teken van onvolwassenheid als je je zelf steeds af loopt te meten aan levenservaring en ' profoundness' .
' Ik ben zoowveel vowassener dan die oppervlakkige dombo's in mijn klas weeetje ' Want ik heb al vet veel meegemaakt.
Chicks van 17 die een veel oudere gozer nemen omdat dat goed matcht omdat ze allebei zo volwassen zijnquote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:30 schreef Sapstengel het volgende:
Het zijn altijd van die chickies van 17, die dan iets hebben met een gast van 25 want ze hebben zoveel levenservaring.
Dat zijn van die ouwe lui met een paardenstaart die niks anders in het leven hebben bereikt dan 40 worden. En dat is dus het enige waar ze stoer over doen.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:40 schreef Ritmo het volgende:
Terechte klacht. Veertigers die alles denken te weten.
De Ghettoman.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:40 schreef mirved het volgende:
Ik had ook zo'n Marokkaan in de klas. Hij was altijd aan het flippen op andere mensen "WAT HEB JIJ MEEGEMAAKT IN JE LEFUH"
QFTquote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:29 schreef fathank het volgende:
Levenservaring is overgewaardeerd.
Meisjes van 16 zijn beter
Ja duh...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:54 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
mensen die denken dat ze levenservaring hebben met drugs/drank terwijl ze een paar keer geëxperimenteerd hebben![]()
![]()
De echte mensen die ervaring hebben zijn mensen die meerdere drugs met elkaar gaan mixen om te kijken wat het effect is.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:54 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
mensen die denken dat ze levenservaring hebben met drugs/drank terwijl ze een paar keer geëxperimenteerd hebben![]()
![]()
Ze hebben het er niet moeilijk mee maar ze vinden dat jij je aanstelt. Zo simpel is het.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:27 schreef Mopst3r het volgende:
Daar heb ik zoeen hekel aan he van die mensen die schijnbaar veel meegemaakt hebben en dat aan iedereen moeten meedelen. Op de doodnormaalste zaken/opmerkingen word gereageerd met antwoorden als:
' Nou niet met mijn opvoeding hoor'
' Mijn vader was zo streng...'
' Groentje, ik vreet je op... '
' ik had het pas zwaar vroeger..'
Wat moet ik daar nou mee?
Val mij er niet mee lastig als je het er zo moeilijk mee hebt
Klacht: mensen met levenservaring.
Dat dus.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 17:05 schreef fathank het volgende:
Wie heeft in vredesnaam dat gezeik over 40-jarige mutsen met korte pittige kapsels geïntroduceerd. Ik word er helemaal moe van om 100 keer hetzelfde te lezen.
Drank en drugs gebruiken levenservaring noemen.
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 17:03 schreef Spougle het volgende:
Ik heb altijd het gevoel dat mensen die dat zeggen. Juist helemaal geen levenservaring hebben, anders waren ze er wel achter gekomen dat je met levenservaring nergens komt omdat elke situatie anders is en je nooit moet teren op resultaten, ervaringen, meningen, ideeën of wat dan ook van vroeger.
Mee eens!quote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:40 schreef Ritmo het volgende:
Terechte klacht. Veertigers die alles denken te weten.
Ik heb dat biertje van zonet anders wel even ervaren ja? Eerst was die vol, nu is die leeg. En hoe dat verschil er kwam heb ik helemaal meegemaakt.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 17:05 schreef fathank het volgende:
Wie heeft in vredesnaam dat gezeik over 40-jarige mutsen met korte pittige kapsels geïntroduceerd. Ik word er helemaal moe van om 100 keer hetzelfde te lezen.
Drank en drugs gebruiken levenservaring noemen.
Ik ken er zo eentje.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 17:05 schreef fathank het volgende:
Wie heeft in vredesnaam dat gezeik over 40-jarige mutsen met korte pittige kapsels geïntroduceerd. Ik word er helemaal moe van om 100 keer hetzelfde te lezen .
.
In de kroeg zitten met levenservaring verwarren. Een fout die vooral dichters, schrijvers en singer/songwriters makenquote:Op zaterdag 9 mei 2009 17:05 schreef fathank het volgende:
Drank en drugs gebruiken levenservaring noemen.
Sommige lui hebben een groter talent dan anderen om levenservaring (lees ervaring met misbruikende en criminele vriendjes) op te doen .quote:
QFTquote:Op zaterdag 9 mei 2009 18:08 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Ik ken er zo eentje.
[..]
In de kroeg zitten met levenservaring verwarren. Een fout die vooral dichters, schrijvers en singer/songwriters maken
Twee mooie zinnen. De eerste zin wordt afgekapt en toen hielden komma's en punten tijdelijk op op met bestaan. Wil je me dood hebben ofzo?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 17:03 schreef Spougle het volgende:
Ik heb altijd het gevoel dat mensen die dat zeggen. Juist helemaal geen levenservaring hebben, anders waren ze er wel achter gekomen dat je met levenservaring nergens komt omdat elke situatie anders is en je nooit moet teren op resultaten, ervaringen, meningen, ideeën of wat dan ook van vroeger.
Dat dus.quote:Op zondag 10 mei 2009 14:55 schreef Mopst3r het volgende:
[..]
QFT
Iemand tips om die mensen een keer op hun nummer te zetten?
Ik weet nooit wat ik terug moet zeggen zonder zo iemand te kwetsen
Ja héquote:Op zaterdag 9 mei 2009 18:12 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
Ik ben 18 en ik heb ook al veel levenservaring
daarom mag ik altijd alle chicks prikken
Dat komt wel, als je wat meer levenservaring hebt. Ik wist het vroeger ook nooit, maar ik heb inmiddels zoveel meegemaakt, ben door de wol geverfd door het leven, zeg maar. En dat zijn harde lessen hoor. Vroeger ging dat nog heel anders dan tegenwoordig. Ik heb het dan over de tijd dat bier nog gewoon twee gulden vijftig kostte, nou probeer je dan maar eens staande te houden aan de bar! Het was allemaal zwaar maar ik heb er zo veel van geleerd!! Dat soort dingen leer je niet op school hoor!!!quote:Op zondag 10 mei 2009 14:55 schreef Mopst3r het volgende:
[..]
QFT
Iemand tips om die mensen een keer op hun nummer te zetten?
Ik weet nooit wat ik terug moet zeggen zonder zo iemand te kwetsen
quote:Op zondag 10 mei 2009 16:00 schreef Farenji het volgende:
[..]
Dat komt wel, als je wat meer levenservaring hebt. Ik wist het vroeger ook nooit, maar ik heb inmiddels zoveel meegemaakt, ben door de wol geverfd door het leven, zeg maar. En dat zijn harde lessen hoor. Vroeger ging dat nog heel anders dan tegenwoordig. Ik heb het dan over de tijd dat bier nog gewoon twee gulden vijftig kostte, nou probeer je dan maar eens staande te houden aan de bar! Het was allemaal zwaar maar ik heb er zo veel van geleerd!! Dat soort dingen leer je niet op school hoor!!!
Zo'n slagersjongen ofzo.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 16:30 schreef Sapstengel het volgende:
Het zijn altijd van die chickies van 17, die dan iets hebben met een gast van 25 want ze hebben zoveel levenservaring.
quote:Op zondag 10 mei 2009 15:25 schreef B.E.D het volgende:
ey brada's luister
kom geen grappen maken over jullie levenservaring
ik ben in m'n jonge jaren opgegroeid in de getto. we hadden geen geld, en het gevaar lag continu op de loer.
en nog moet ik elke dag struggelen om te kunnen overleven.
ik ken de hoodz, van Bimri tot Roffa en ik ben groot geworden op Moksi-a-Lesi en Klaroeng en Antroewa
dus kom me niet lullen...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |