Kansloze actie. Heerenveen had wel een goed punt ze waren al zeker van een plek. En dan veranderd de UEFA 3 weken geleden even de regels maar nu is het weer terug veranderd wat een goede zaak is. Anders kwamen ze gewoon met een B team dus dat had ook niet veel zin gehad.quote:
Dat is wel een goede samenvatting volgens mij.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:06 schreef Prosac het volgende:
Even een samenvatting.
normaal gesproken: nummer 5 t/m 8 playoffs
Heerenveen 5e en in finale beker.
bij winst spelen ze europees maar moesten ze toch playoffs spelen
bij verlies geen ticket en dus playoffs nodig
Heerenveen geklaagd, krijgt nu als finalist toch ticket Europees voetbal.
zo zit het toch? (even zeker zijn)
Gaat om het principe.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:14 schreef Kopbal het volgende:
Heerenveen was echter al verzekerd van een plek, jullie niet.
Ja precies, Heerenveen was al zeker van een plaats. Alleen als ze de finale van de beker gaan verliezen zouden ze in de 2e europese voorronde terecht komen terwijl als je de play-offs zou winnen je in de 3e voorronde zou komen (wat dus 2 weken extra rust betekend). Dus zou Heerenveen toch de play-offs gaan spelen (met een b-team) wat zou betekenen dat de nummer 9 van de competitie niet mee kan doen. Heerenveen zou dan proberen een beter ticket te verdienen door de play offs, dat is nu dus veranderd. De verliezend finalist van de beker krijgt het 3e voorronde ticket (het beste ticket dus) en de play-offs gaan om het 2e voorronde ticket, logisch toch, die play-offs...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:14 schreef Kopbal het volgende:
Heerenveen was echter al verzekerd van een plek, jullie niet.
Als nummer 5 niet en ik dacht dat de verliezend finalist geen ticket mocht krijgen? of is dat weer veranderd ofzo..quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:14 schreef Kopbal het volgende:
Heerenveen was echter al verzekerd van een plek, jullie niet.
Volgens mij is dat weer veranderd inderdaad. Moet echter zeggen dat die hele play-offs voor mij af en toe ook 1 grote puzzel zijn. Ik zie het allemaal zondag wel om half 5.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:20 schreef Prosac het volgende:
[..]
Als nummer 5 niet en ik dacht dat de verliezend finalist geen ticket mocht krijgen? of is dat weer veranderd ofzo..
Het lijkt wel de Da Vinci Code! Ik snap er echt werkelijk niks meer van.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:20 schreef Prosac het volgende:
[..]
Als nummer 5 niet en ik dacht dat de verliezend finalist geen ticket mocht krijgen? of is dat weer veranderd ofzo..
Dat is altijd zo geweest toch als de winnaar CL heeft?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:23 schreef Prosac het volgende:
en dan nog is het belachelijk om een verliezend finalist toch een beter ticket te geven.
Jah ze kregen dan gewoon de plek die de Amstel cup winnaar dan zou krijgenquote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:24 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Dat is altijd zo geweest toch als de winnaar CL heeft?
Neen, met de nieuwe Europa League werkt dat dus niet zo. Heerenveen krijgt een ronde minder zo in de schoot geworpen.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:24 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Dat is altijd zo geweest toch als de winnaar CL heeft?
quote:Feyenoord 8e of 9e lastig voor Knvb
Mocht Feyenoord 8e of 9e worden dan spelen de Rotterdammers op vijdag 16 mei een thuiswedstrijd in de eerste ronde van de Play Offs. Een dag later is De Kuip gereserveerd voor de bekerfinale tussen Sc Heerenveen en Fc Twente.
Ze hadden vantevoren de regels gewoon duidelijker moeten maken. Dat het nu toevallig Heerenveen betreft is natuurlijk tegen het zere been van de Groningen supporters. Maar het zou natuurlijk ook heel zuur zijn voor de nummer 9 die ook al weken recht denkt te hebben op een play off plaats om niet mee te kunnen doen.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:28 schreef Prosac het volgende:
[..]
Neen, met de nieuwe Europa League werkt dat dus niet zo. Heerenveen krijgt een ronde minder zo in de schoot geworpen.
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:31 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik vind dat Nijland wel gelijk heeft hoor. Dit gaat nergens meer over! Net zoals dit:
[..]
Dat achteraf gezeik van die clubsquote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:28 schreef Prosac het volgende:
[..]
Neen, met de nieuwe Europa League werkt dat dus niet zo. Heerenveen krijgt een ronde minder zo in de schoot geworpen.
Lekkere planning.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:31 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik vind dat Nijland wel gelijk heeft hoor. Dit gaat nergens meer over! Net zoals dit:
[..]
Ook niet na mijn 2 fantastische posts met een geweldige uitleg?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:36 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Lekkere planning.
Ik snap trouwens geen hol meer van het playoff-systeem dit jaar.
Als de competitie dadelijk afgelopen is en het programma bekend is zie ik het wel.
Het gaat helemaal niet om Heerenveen, het gaat erom dat 2 weken tevoren alles toch weer veranderd wordt en je ineens strijd voor een minder goed Europa League ticket, het betere ticket wordt "zo even" weggegeven aan een ander.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:33 schreef Sandyman het volgende:
[..]
Ze hadden vantevoren de regels gewoon duidelijker moeten maken. Dat het nu toevallig Heerenveen betreft is natuurlijk tegen het zere been van de Groningen supporters. Maar het zou natuurlijk ook heel zuur zijn voor de nummer 9 die ook al weken recht denkt te hebben op een play off plaats om niet mee te kunnen doen.
De KNHB verandert anders tussendoor even de opzet, omdat het hun goed uitkomt.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:34 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
[..]
Dat achteraf gezeik van die clubsDat konden ze van te voren ook bedenken toen ze hiermee akkoord gingen.
Nee, Heerenveen krijgt ineens het ticket waar de spelers uit de playoffs recht op hadden. Het ticket wat 1 ronde Europa League scheelt..quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:55 schreef Kopbal het volgende:
Oh noes, Heerenveen krijgt het wel en wij niet.
Nee, klopt niks vanquote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:06 schreef Prosac het volgende:
Even een samenvatting.
normaal gesproken: nummer 5 t/m 8 playoffs
Heerenveen 5e en in finale beker.
bij winst spelen ze europees maar moesten ze toch playoffs spelen
bij verlies geen ticket en dus playoffs nodig
Heerenveen geklaagd, krijgt nu als finalist toch ticket Europees voetbal.
zo zit het toch? (even zeker zijn)
Daar zit het hem. Heerenveen zou eigenlijk een 2e ronde ticket moeten krijgen zonder play-offs, maar zij krijgen nu dus het 3e ronde ticket (wat eigenlijk voor de winnaar van de play-offs is) zo. Nu moet Groningen dit zomaar accepteren, terwijl vantevoren iets anders is afgesproken?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 05:04 schreef Unstoppable het volgende:
[..]
Nee, klopt niks van
Heerenveen wint bekerfinale:
- Bekerwinst geeft recht op rechtstreeks EL.
- Rest van de tickets schuiven door, Eredivisie play-offs tussen 6-9 om tweede ronde EL kwalificatie
Heerenveen verliest bekerfinale:
- Verliezend bekerfinalist krijgt laagst beschikbare ticket. Dit is tweede ronde EL kwalificatie (waar de normale play-offs voor zijn)
- Twente heeft al CL ticket, dus bekerwinnaar ticket schuift door naar #3, #3 ticket naar #4, Eredivisie play-offs om ticket van #4 (derde ronde EL kwalificatie)
Heerenveen zou dus play-offs spelen omdat ze zo een ticket kunnen verdienen die recht geeft op een ronde verder in de EL kwalificatie tov verliezend bekerfinalist.
Heerenveen tekent hier protest tegen aan, en heeft het derde ronde EL kwalificatie toegewezen gekregen als ze de bekerfinale verliezen. Dan spelen dus 6-9 om het laagste ticket de play-offs (zoals normaal 5-8 doen).
http://www.knvb.nl/archie(...)pese_tickets_2008/09
Er is geen enkele reden waarom Groningen recht zou hebben op een ticket zonder play-offs.
Zo is het maar net inderdaad. Wat denkt die Kesler wel niet. Wat een sjap. Maar goed, uiteindelijk zal de KNVB echt niet meer overstag gaan hoor. Want dat tast natuurlijk hun geloofwaardigheid aanquote:Op zaterdag 9 mei 2009 07:58 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Daar zit het hem. Heerenveen zou eigenlijk een 2e ronde ticket moeten krijgen zonder play-offs, maar zij krijgen nu dus het 3e ronde ticket (wat eigenlijk voor de winnaar van de play-offs is) zo. Nu moet Groningen dit zomaar accepteren, terwijl vantevoren iets anders is afgesproken?
Dacht het niet.
Precies!quote:Op zaterdag 9 mei 2009 07:58 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Daar zit het hem. Heerenveen zou eigenlijk een 2e ronde ticket moeten krijgen zonder play-offs, maar zij krijgen nu dus het 3e ronde ticket (wat eigenlijk voor de winnaar van de play-offs is) zo. Nu moet Groningen dit zomaar accepteren, terwijl vantevoren iets anders is afgesproken?
Dacht het niet.
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 11:45 schreef clauwheee het volgende:
geouwehoerenveen
AZquote:Op zaterdag 9 mei 2009 13:55 schreef Prosac het volgende:
Bij een vertrek van Schaars en/of de Zeeuw bij AZ, zou Holla eerst keus als opvolger zijn.
Schaars en AZ zijn er bijna uit met nieuw contractquote:Op zaterdag 9 mei 2009 13:55 schreef Prosac het volgende:
Bij een vertrek van Schaars en/of de Zeeuw bij AZ, zou Holla eerst keus als opvolger zijn.
Volgens mij heb ik dat recentelijk eens op het FCG forum gelezen. Geen harde bron ofzo.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 14:35 schreef Gruning3r het volgende:
[..]
Schaars en AZ zijn er bijna uit met nieuw contract
Wat is je bron dat holla eerst keus is als de zeeuw vetrekt?
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 14:46 schreef Gruning3r het volgende:
Ow ja Prosac gelooft in die zelfgemaakte FCGFORUM bronnen.![]()
Ze hebben toch al zo'n Scandinaviër gekocht als mogelijke opvolger van De Zeeuw? Lijkt me raar als ze dan Holla als mogelijke opvolger van Schaars proberen te halen. Niet omdat hij niet goed genoeg is, maar omdat ik ze niet met 2 rechtspoten als controlerend blok op het middenveld zie spelen.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 13:55 schreef Prosac het volgende:
Bij een vertrek van Schaars en/of de Zeeuw bij AZ, zou Holla eerst keus als opvolger zijn.
Kan de FIFA op het laatste moment zeggen dat FC Groningen automatisch Europees ticket krijgen.Omdat ze 6de zijn geworden?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 15:12 schreef venomsnake het volgende:
Zou leuk zijn als het juridisch mogelijk is om via de uefa nu dat ticket af te dwingen..
Ik weet wel zeker dat de UEFA daar niet open voorstaat, bovendien zullen ze een nationale bond niet ondermijnen ten faveure van een club.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 15:12 schreef venomsnake het volgende:
Zou leuk zijn als het juridisch mogelijk is om via de uefa nu dat ticket af te dwingen..
Dat zou denk ik gelijk het einde betekenen van het Playoff systeem.
Wel mooi dat hij gewoon trouw blijft.quote:Op zondag 10 mei 2009 12:33 schreef achterop23 het volgende:
Iemand net ron jans op radio noord gehoord?
Interessant interview.
linkje
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 15:09 schreef Prosac het volgende:
Duidelijk. Denk dat elke club die 6e stond dit had gedaan. Als we 7e stonden had ik het ook belachelijk gevonden dat de nummer 6 dit doet. Zo hypocriet ben ik dan ook wel weer.
Doe dan maar Lev.quote:Op zondag 10 mei 2009 14:15 schreef Prosac het volgende:
Holla waarschijnlijk speler van het seizoen. De traditie wil dat ze dan verkassen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
Doe niet zo eng.quote:Op zondag 10 mei 2009 14:15 schreef Prosac het volgende:
Holla waarschijnlijk speler van het seizoen. De traditie wil dat ze dan verkassen
quote:Jans: 'Solerende Granqvist is net een giraffe'
Ron Jans zag zondagmiddag tevreden toe hoe FC Groningen de baas was over NAC Breda. Het werd 1-0, maar daarmee deed de thuisploeg zichzelf eigenlijk tekort. "Dat is het enige dat ik ze kan verwijten."
"Een prima resultaat", zegt Jans na de wedstrijd. "We hebben veel gecreërd, maar eigenlijk iets te weinig gescoord. Jelle ten Rouwelaar stond steeds in de weg. Al met al is het een prima afsluiting van het reguliere seizoen."
De winnende goal kwam op naam van Andreas Granqvist, die na een prachtige solo raakpoeierde. "Ik hoorde Gonzalo Garcia hem El Giraffo noemen", lacht Jans."Dat klopt wel. Als een giraffe steekt hij het veld over en hij hamert hem in de kruising. Ik heb een buiging naar hem gemaakt."
Door de winst treedt Groningen in de play-offs aan tegen FC Utrecht. "Ik hoop dat dit een mooi opstapje was om in de play-offs te gaan pieken", zegt Jans. "Maar als het aan mij ligt gaat de derde wedstrijd eruit. Het moet in de play-offs om twee wedstrijden gaan. Dat levert veel meer spanning op en de spelers hebben meer rust."
"De competitie begint volgend seizoen veel eerder", zegt Jans. "Kijk naar Marcus Berg: die is tot eind juni met Jong Zweden bezig, terwijl hij op 22 juni bij ons wordt verwacht voor de voorbereiding. Hij heeft een vakantie van min drie weken. Leg dat maar eens uit aan de CAO."
Om die reden overweegt Jans zijn schutter later aan de voorbereiding te laten beginnen. "We kunnen met hem niet 52 weken per jaar doorgaan. De gezondheid van Berg is voor ons belangrijker dan de voorbereiding. Maar laten we eerst maar eens kijken hoe ver we komen in de play-offs."
FC Groningen
Ja, de gekquote:Op zondag 10 mei 2009 14:33 schreef Prosac het volgende:
Mooi afscheid van lev. Bedankte victoria ook nog en zei dat hij altijd van haar zal blijven houden. Heerlijk all you need is love moment.
quote:Op zondag 10 mei 2009 18:09 schreef clauwheee het volgende:
[..]
En weer UtregAl kan ik er door die wijzigingen niet bij zijn zaterdag.
Dat duimpje had ie achterwege kunnen laten omdat meneer daarvoor alweer boos was omdat we Lurling niet fun only waardig begroetten. De sukkel, waar bemoeit ie zich mee.quote:Op zondag 10 mei 2009 22:19 schreef Prosac het volgende:
Mooi trouwens dat ondanks het totale gebrek aan spanning, het publiek zich wel uitstekend bleef roeren. Hebben we wel anders gezien en gehoord dit seizoen. Het duimpje van Jans richting noord halverwege de eerste helft was dan ook een terechte beloning.
Toen zat ik dus even niet op te letten.quote:Op zondag 10 mei 2009 22:30 schreef The_Verve het volgende:
Jans deed ook nog een wegwerpgebaar richting Noord na wat spreekkoren over de moeder van Lurling. Was nog voor het duimpje...
En het is alweer verplaatst volgens NOS en op de website van de FC staat dat het morgen bekend wordt...lekker duidelijk allemaal! Ik kan trouwens beide avonden niet...dus nee niet zwaaien Eilandje...quote:
Normaal zie ik dit soort dingen ook lang niet altijd. Vandaag kon ik er niet omheen kijken omdat ik op de hoofdtribune zat. Ik ben mijn seizoenkaart voor Noord kwijt namelijk...quote:
dat meende ik al ik wou je er even op attenderen.quote:Op zondag 10 mei 2009 23:05 schreef Prosac het volgende:
Vreemd genoeg zie ik net dat ik dat om 14:33 veranderd zou hebben.. toen ik in de Euroborg zat. Misschien stond internet op de mobiel nog aan.
quote:Ook voor keeper Luciano da Silva was het een bijzondere wedstrijd.
Hij hield voor de 17e keer zijn doel schoon. Daarmee evenaarde hij het record van Patrick Lodewijks. Wel scherpte Luciano een ander record aan. Nog nooit kreeg een doelman van FC Groningen minder dan 37 doelpunten tegen in de Eredivisie. Luciano is de eerste met 36 tegentreffers.
quote:Data eerste ronde ongewijzigd
FC Groningen begint in de play-offs met een uitwedstrijd tegen FC Utrecht. In een best-of-three formaat volgen daarna maximaal twee thuiswedstrijden. Het uitduel wordt komende zaterdag 16 mei gespeeld. De tweede en mogelijke derde wedstrijd staan in Euroborg gepland voor donderdag 21 en zondag 24 mei.
De voorverkoop voor seizoenkaarthouders voor het eerste thuisduel loopt tot en met aanstaande woensdag via deze website en TicketBox. Het reserveren van de eigen stoel kost 15 euro. Vanaf donderdag 14 mei gaan de resterende kaarten in de losse verkoop. Per (Seizoen)ClubCard kunnen maximaal twee kaarten worden gekocht. De prijs is dan 17,50 euro.
De verkoop voor de FanTour naar Utrecht start maandagavond 11 mei voor (nieuwe) leden van de Supportersvereniging. Op dinsdag 12 mei om 9.00 uur wordt de verkoop voortgezet via internet en bij TicketBox. Meer informatie over deze uitwedstrijd volgt later vandaag via deze website.
Finale play-offs
In de finale neemt de winnaar het op tegen Feyenoord of NAC Breda. De speeldata van deze finaleduels worden later vandaag bekend na overleg tussen de vier deelnemende clubs en de KNVB.
FC Groningen
quote:Luciano: ‘Ik heb nog steeds hoofdpijn’
In de laatste competitiewedstrijd stond voor FC Groningen niets meer op het spel. Op een relaxte wijze werd NAC Breda verslagen (1-0). Toch leverde het treffen nog een clubrecord op voor FC Groningen en een evenaring van een record.
Keeper Luciano hield voor de zeventiende keer zijn doel schoon. Daarmee evenaarde de Braziliaan het clubrecord van Patrick Lodewijks. Wel scherpte Luciano een ander record aan. Nog nooit kreeg een doelman van FC Groningen minder dan 37 doelpunten tegen in de Eredivisie. Luciano is de eerste met 36 tegentreffers.
“We hebben een goed team en dus ook een goede verdediging. Het is voor mij heel bijzonder dat ik zo vaak de nul heb gehouden dit seizoen. Mijn persoonlijke record stond op dertien,” aldus een vrolijke Luciano.
Goed geconcentreerd
“Het is een kwestie van goed geconcentreerd blijven spelen,” gaat de Braziliaan verder. “Vandaag heb ik maar weinig ballen gehad, maar als er een bal komt, moet je er wel staan.” En als de handen van de doelman hem in de steek laten, is er altijd nog zijn hoofd. Een schot van Nourdin Boukhari kwam hard tegen het hoofd van Luciano. De keeper trekt een pijnlijk gezicht als hij aan het moment terugdenkt. “Poeh, ik heb nog steeds hoofdpijn.”
Relaxt
De winnende treffer werd op fraaie wijze gemaakt voor verdediger Andreas Granqvist. Het doelpunt typeerde de spelvreugde. “Het was relaxt voetballen,” meent Granqvist. “De uitslag was natuurlijk niet meer van belang voor onze positie, maar we willen in Euroborg altijd graag winnen. Het publiek heeft ons het hele seizoen fantastisch gesteund. Zij zijn voor ons echt de twaalfde man.”
De verdediger kijkt ook alvast naar de play-offs waarin FC Utrecht de tegenstander is. “We willen Europees voetbal halen. Dat is het hele seizoen het doel geweest. FC Utrecht is als negende geëindigd en op papier dus de beste tegenstander die we kunnen treffen. Ik denk dat we een goede kans hebben om naar de finale te gaan.” Ook Luciano kijkt alvast vooruit. “Ik ben benieuwd naar de play-offs. Het is voor mij de eerste keer dat ik het meemaak.”
FC Groningen
Die 3e wedstrijd regel is werkelijk te achterlijk voor woorden.quote:Data eerste ronde ongewijzigd (update)
Finale play-offs
In de finale neemt de winnaar het op tegen Feyenoord of NAC Breda. De speeldata van deze finaleduels zijn donderdag 28 mei (20.00 uur) en zondag 31 mei (14.30 uur). Indien Groningen de finale haalt zal de FC beginnen met een uitwedstrijd en thuis spelen op zondag 31 mei. Het mogelijke beslissingsduel wordt gespeeld op woensdag 3 mei (20.00 uur). Indien beide club dit gezamenlijk overeen komen, kan deze wedstrijd worden verplaatst naar dinsdag 2 mei (20.00 uur).
Andere best-of-three
In de play-offs om Europees voetbal wordt voor het eerst en - nota bene - een ander best-of-three principe gehanteerd dan in de promotie/degradatie gangbaar is. Het derde duel (24 mei en 2 of 3 juni) wordt altijd gespeeld in het stadion waar ook het tweede duel al werd gespeeld. Een derde duel is noodzakelijk als beide ploegen elk één wedstrijd winnen of tweemaal tegen elkaar gelijk spelen. Het doelsaldo is dus niet van belang.
FC Groningen
quote:Op maandag 11 mei 2009 12:09 schreef Bullet-tooth het volgende:
Wehe 3e wedstrijd op 3 mei of 2 mei. TERUG IN DE TIJD!!11
Je kan dus met 5-0 verliezen en 1-0 winnen, maakt allemaal niks uit.quote:Op maandag 11 mei 2009 12:10 schreef Prosac het volgende:
jezus.. waar komt die 3e wedstrijd regel nou weer vandaan?
Ik ben nu de weg helemaal kwijt met betrekking tot de PO's
Echt debiel.. Verlies je in Utrecht met 1-0 en win je thuis met 4-0, dan moet je een 3e wedstrijd spelen.quote:Op maandag 11 mei 2009 12:10 schreef Prosac het volgende:
jezus.. waar komt die 3e wedstrijd regel nou weer vandaan?
Ik ben nu de weg helemaal kwijt met betrekking tot de PO's
Fucking schandalig inderdaad! Dat slaat echt helemaal nergens opquote:Op maandag 11 mei 2009 12:11 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Echt debiel.. Verlies je in Utrecht met 1-0 en win je thuis met 4-0, dan moet je een 3e wedstrijd spelen.!
Die regel is volgens mij overgenomen van de nacompetitiequote:Op maandag 11 mei 2009 12:11 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Echt debiel.. Verlies je in Utrecht met 1-0 en win je thuis met 4-0, dan moet je een 3e wedstrijd spelen.!
quote:Op maandag 11 mei 2009 12:11 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Echt debiel.. Verlies je in Utrecht met 1-0 en win je thuis met 4-0, dan moet je een 3e wedstrijd spelen.!
quote:Op maandag 11 mei 2009 13:13 schreef detulp050 het volgende:
[..]
Niet 's middags omdat het Hemelvaart is?
Zo werkt het ook bij basketballplay-off's en de World Series, dus in principe vind ik het niet eens zo gek, hoewel ze dan eigenlijk bij gelijkspel zouden moeten verlengen imo en er een best-of-five van makenquote:Op maandag 11 mei 2009 12:11 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Echt debiel.. Verlies je in Utrecht met 1-0 en win je thuis met 4-0, dan moet je een 3e wedstrijd spelen.!
Ik vind het echt achterlijk.quote:Op maandag 11 mei 2009 13:29 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Zo werkt het ook bij basketballplay-off's en de World Series, dus in principe vind ik het niet eens zo gek
Zou kunnen. Misschien is het risico op een vroeg besliste wedstrijd groter bij voetbal dan bij basketball, maar anderzijds kan Feyenoord dan ook hun sterspelersquote:Op maandag 11 mei 2009 14:00 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ik vind het echt achterlijk.
Stel Groningen staat voor rust al 3-0 achter in De Kuip. Dan zorg je direct dat je Berg, Granqvist en Holla wisselt voordat ze geblesseerd raken of een kaart pakken. Want of je nu met 3-0 of 10-0 verliest, maakt niet uit. In Groningen is 1-0 genoeg.
Die is er dus zeker niet bij.quote:Doelman Vorm heeft ziekte van Pfeiffer
UTRECHT - Michel Vorm komt voorlopig niet in actie voor FC Utrecht. De doelman heeft de ziekte van Pfeiffer, zo stelde clubarts Frank van Hellemondt na onderzoek vast.
,,In het meest gunstige geval is Michel zes weken uitgeschakeld, maar het kan ook een paar maanden duren'', aldus een woordvoerder van FC Utrecht.
Vorm kwam sinds eind maart niet meer in actie voor Utrecht. In de uitwedstrijd tegen FC Volendam raakte hij geblesseerd aan zijn knie. Van die blessure was hij herstellende.
FC Utrecht speelt zaterdag in de eerste ronde van de play-offs voor een plaats in de Europa League tegen FC Groningen.
Pfeiffer is een virusaandoening van het lymfsysteem, lever en milt en leidt ertoe dat de patiënt zich moe voelt en tot weinig in staat is.
DVHN
quote:Lange wachttijden voor seizoenkaarten FC Groningen
groningen -
Wachttijden van drie uur en een overbezette telefoonlijn vandaag bij FC Groningen. Seizoenkaarthouders die volgend seizoen een andere plek willen kunnen vanaf vandaag er een uitzoeken. Het levert drukke taferelen op bij de ingang. Personeel deelt briefjes met volgnummers uit, want wie het eerst komt, het eerst maalt.
De telefooncentrale van de FC Groningen is grote delen van de dag onbereikbaar, want ook telefonisch kan een andere plek worden besproken. Wie er uiteindelijk toch doorkomt krijgt te horen, dat 'er nog 23 wachtenden voor uw zijn'.
Aan de supportersbalie van FC Groningen handelde één medewerkster de telefoontjes af en één deed de aanvragen voor mensen aan de balie. Dat leverde irritaties op bij supporters die uren moesten wachten en teleurgesteld huiswaarts keerden.
De meeste gewilde plekken waren voor de middag al de deur uit. Tot en met 20 mei kunnen de seizoenkaarten nog proberen een andere plek te vinden. Begin juni krijgen mensen op de reservelijst bericht of er nog plaatsen over zijn.
DVHN
je kan gewoon aanvragen of je op de wachtlijst mag, en dan krijg je vanzelf een berichtje: er zijn 2 stoelen voor jequote:Op maandag 11 mei 2009 17:09 schreef Grulez het volgende:
Tsja ik ben zo'n slappe lul die zich daarom niet eens inschrijft...
En dan nog tweequote:Op maandag 11 mei 2009 17:13 schreef Runselpink het volgende:
[..]
je kan gewoon aanvragen of je op de wachtlijst mag, en dan krijg je vanzelf een berichtje: er zijn 2 stoelen voor je
Althans, dat zei de mevrouw van FCG.:p
Nee ik ga ook wel naar de FC. Het ging me nu om een seizoenskaart. PO ga ik sowieso wel ffquote:Op maandag 11 mei 2009 17:24 schreef clauwheee het volgende:
Slapjanus die Grulez
Je vraagt er 1 krijgt er twee
Hey maar Grulez, de PO's raken vast niet uitverkocht, probeer je dan toch een keertje te gaan..? Dat ga ik voor m'n schoonpaps ook proberen.
1991 Hennie Meijer (gouden schoen)quote:Op dinsdag 12 mei 2009 09:11 schreef Garudo het volgende:
Is geloof ik lang gelden dat één speler van Groningen een Gouden, Zilveren of Bronzen schoen won.
quote:Kampioen worden, doe je tegen de 'kleintjes' zegt men wel eens.
Voor Groningen geldt dat in ieder geval niet....
Tegen de nummers 1 tot en met 5 werd, in 10 wedstrijden, slechts 1 keer gewonnen (ajax thuis, 1-0). Ofwel 3 uit 10.
Tegen de nummer 7 tot en met 12 werd, in 12 wedstrijden, 6 keer gewonnen, 3 keer gelijkgespeeld en 3 keer verloren (vitesse thuis, willem II uit en NAC uit). Ofwel 21 uit 12.
Tegen de nummers 13 tot en met 18 werd, in 12 wedstrijden, 10 keer gewonnen en 2 keer gelijkgespeeld (heracles en sparta uit). Ofwel 32 uit 12!!
Duidelijk is dus dat de FC het laat liggen in de grote wedstrijden, iets wat in het verleden wel anders is. Ik kan me nog jaren herinneren dat we (vooral thuis) juist de grote clubs pakten, maar in de (uit)wedstrijden tegen de kleine broeders telkens dom punten verspeelden.
Uit onderstaande blijkt ook dat we, met deze uitslagen, in playoffs zouden worden uitgeschakeld door AZ, Twente, PSV, Heerenveen en Willem II. Een beslissingswedstrijd zou nodig zijn tegen NAC en Ajax. Van alle overige teams zouden we de volgende ronde bereiken (uitgaande van de oude regels waarbij doelsaldo wél meetelt!).
Nouja, heb liever dat Groningen tegen de 'kleine' clubs sowieso altijd wint, en van Ajax en Heerenveen.quote:
quote:Het play-off duel tussen FC Utrecht en FC Groningen zal worden geleid door arbiter Pieter Vink. De Zuid-Hollander wordt tijdens de wedstrijd geassisteerd door grensrechters Arie Brink en Sander van Roekel. Mario Diks neemt de rol van vierde official op zich in de Stadion Galgenwaard.
quote:Granqvist, "I want to a bigger club"
Andreas Granqvist professional jour in Dutch Groningen has been successful and now is my hill, eager to test a new line. "I'm already in a good environment, but my ambition is to reach a bigger club and consistent," he says.
Granqvist failed to establish themselves in earnest in Wigan but after lending to Helsingborg became a new professional adventure in Dutch Groningen. There has been much better for my hill.
He has made 32 matches this season and nätat on four occasions. And now he is eager to move forward in their careers.
- I'm already in a good environment, but my ambition is to reach a bigger club and consistent, says Swede to Helsingborgs Dagblad.
According to information he hunted by Bayern Munich and Seville.
Toch wel dus? In een eerder grunntopic werd die suggestie van mijn kant afgedaan als onzin.quote:Op woensdag 13 mei 2009 12:07 schreef Prosac het volgende:
Hij zou een clausule hebben, een vette trouwens.
Ik deed het niet af als onzin, alleen er is weinig bekend over dat soort zaken. Nijland heeft gezegd dat er één speler met een clausule is en Lovre heeft een lange tijd geleden gezegd dat hij een clausule had in een interview met ik geloof het DvhN. Dus ook nu is niet met zekerheid te zeggen hoeveel spelers er een clausule hebben en welke dat zijn. Maar je hebt een goed punt met het inleveren van zijn salaris, hoewel ik natuurlijk niet weet hoe je aan die getallen komt. Bij Helsingborg zullen dat ook niet betalen lijkt me.quote:Op woensdag 13 mei 2009 13:24 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Toch wel dus? In een eerder grunntopic werd die suggestie van mijn kant afgedaan als onzin.
Het leek mij ook al zeer onwaarschijnlijk dat de Granq zoveel salaris zou inleveren zonder clausule.
Daar stond hij toch als huurspeler onder contract? Kan best zijn dat Wigan een groot deel van salaris betaalde.quote:Op woensdag 13 mei 2009 13:43 schreef Bullet-tooth het volgende:
Bij Helsingborg zullen dat ook niet betalen lijkt me.
Dat kan inderdaad, maar hij hoefde niet meer op speeltijd te rekenen bij Wigan. Vandaar dat wij hem ook relatief goedkoop hebben kunnen oppikken.quote:Op woensdag 13 mei 2009 13:46 schreef Blawh het volgende:
[..]
Daar stond hij toch als huurspeler onder contract? Kan best zijn dat Wigan een groot deel van salaris betaalde.
Verder schijnen FC Froningen en Lovre voorlopig niet meer te praten over contractverlenging, beide partijen zouden te ver uit elkaar liggen. Schijnt in de VI van deze week te staan.quote:Zelfs van de Nederlandse subtoppers kun je geen spelers meer kopen. Aan een speler als Marcus Berg hangt een prijskaartje van vijftien miljoen euro, dat is alleen haalbaar voor de Spaanse en Engelse markt.”
Aldus Reker
quote:Groningen parkeert onderhandelingen met Lovre
FC Groningen en speler Goran Lovre zijn nog niet tot elkaar gekomen in de gesprekken over een nieuw contract. Daarom hebben de Noorderlingen besloten nog geen volgend onderhoud te plannen.
Lovre heeft nog een contract tot medio 2010 bij de club uit de Martinistad en hij wil niet zonder slag of stoot bijtekenen. De twee gesprekken die hij voerde met de clubleiding leverden niets op.
"Het klopt dat we vastzitten", zegt technisch manager Henk Veldmate in de nieuwste Voetbal International. "In januari hebben we al een keer rond de tafel gezeten, afgelopen donderdag was een tweede gesprek. Maar zijn vraag en ons aanbod liggen op dit moment nog te ver uit elkaar. Dan moet je niet geforceerd willen blijven praten. Daarom hebben we de onderhandelingen voorlopig geparkeerd."
Lovre is sinds het seizoen 2006/2007 in dienst van FC Groningen. Sindsdien speelde de middenvelder 95 competitiewedstrijden, waarin hij 21 scoorde.
Welke Nederlandse linkermiddenvelder is goed genoeg voor Groningen? Strootman?quote:'De enige positie die echt nog opgevuld moet worden, is die van linkermiddenvelder. Evgeniy Levchenko laat daar een gat achter. Onze voorkeur gaat uit naar een Nederlander, maar mocht dat niet lukken, dan kijken we over de grens.'
Ze zullen nog wel poging doen Zonneveld te halen. Zal Venom blij mee zijn...quote:Op woensdag 13 mei 2009 19:37 schreef Kerol het volgende:
[..]
Welke Nederlandse linkermiddenvelder is goed genoeg voor Groningen?
quote:Op woensdag 13 mei 2009 19:51 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Ze zullen nog wel poging doen Zonneveld te halen. Zal Venom blij mee zijn...
Kwakman hadden we het laatst ook over, vind ik wel een aardige.quote:Op woensdag 13 mei 2009 19:37 schreef Kerol het volgende:
[..]
Welke Nederlandse linkermiddenvelder is goed genoeg voor Groningen? Strootman?
van Zaanen kan alleen maar hard rennen.quote:Op woensdag 13 mei 2009 21:36 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Kwakman hadden we het laatst ook over, vind ik wel een aardige.
Zonneveld vond ik een leuk talentje vroeger. Geen idee of hij een stabiele middenvelder bij Groningen zou kunnen worden, maar ik sluit het niet uit.
Voor op de flank (bank) vind ik Van Zaanen van Volendam wel een leuke speler trouwens.
Van Zaanen gaat deze week bij NEC tekenen.quote:Op woensdag 13 mei 2009 21:36 schreef FritsVanEgters het volgende:
Voor op de flank (bank) vind ik Van Zaanen van Volendam wel een leuke speler trouwens.
Fledderus.quote:Op woensdag 13 mei 2009 19:37 schreef Kerol het volgende:
[..]
Welke Nederlandse linkermiddenvelder is goed genoeg voor Groningen? Strootman?
quote:Van de Looi geslaagd voor cursus CBV
Erwin van de Looi heeft de cursus Coach Betaald Voetbal met succes afgerond. De 37-jarige trainer is coach van Jong FC Groningen.
Woensdag had Van de Looi zijn eindgesprek in Zeist. Hij liep dit seizoen stage bij het eerste elftal van FC Groningen en legde ruim een week geleden zijn examentraining in Euroborg met succes af.
FC Groningen
quote:Goran Lovre op zoek naar andere club
Goran Lovre is op zoek naar een andere club. "Ik denk ook dat er een grote kans is dat ik aan het eind van het seizoen weg ga bij FC Groningen." De Serviër heeft geen overeenstemming kunnen bereiken met de clubleiding over een verlenging van zijn contract. "En dat vind ik teleurstellend", zegt hij.
De verbintenis van Lovre met FC Groningen loopt nog door tot medio 2010. "Maar ik heb in mijn contract een gelimiteerde transfersom staan van 1 miljoen euro waarvoor ik tussentijds mag vertrekken. In het buitenland zijn mensen bezig een andere club voor mij te zoeken. Clubs in Spanje en Duitsland hebben ook interesse."
FC Groningen nam Goran Lovre in de zomer van 2006 transfervrij over van Anderlecht.
DVHN
Holman is een stukje duurder ben ik bang.quote:Op donderdag 14 mei 2009 01:40 schreef Garudo het volgende:
Jammer, maar aju en bedankt.![]()
Lovre is nou niet erg bezig met een sterk seizoen.. 1 Miljoen Euro cashen en naar het buitenland...en als vervanger haal je Holman bij AZ op!
Maar ipv wilt hij wel veel meer verdienen,en daar heeft groningen geen trek inquote:Op donderdag 14 mei 2009 08:22 schreef Ephemera het volgende:
Goh, wel een verrassing. Hij was toch juist diegene die zei 'haal die transfersom maar uit mijn contract, ik ga hier nog lang niet weg' of zoiets?
Je bent iets te negatief. De clubs achter FC Groningen gaan verder achteruit dan Groningen (nog steeds lichte groei). Je zou eens 7e kunnen worden als Feyenoord zich weer wat herstelt, maar verdere terugval lijkt me uitgesloten.quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:41 schreef fokkersdelight het volgende:
Lev, Berg, Granqvist, Sankoh en Lovre weg. Anderson nog een half seizoen kwijt en moet daarna de vorm terugvinden wat best lang kan duren. Geen zekerheid of Luciano wel echt blijft. Onvoldoende geld voor gelijkwaardige vervangers betekent dus volgend jaar weer een seizoen bouwen.
De titel van dit topic kan het hele voetbaljaar 2009-2010 blijven staan. Ik voorzie nu al geen playoff plaats op de ranglijst, helaas. Dat betekent dus geen playoffs of als die niet plaatsvinden geen
De boodschap over de uitbreiding van de Euroborg deze maand zal veel duidelijk maken over wat de toekomst brengt. Stagnatie (en dus terugval) of gestage doorgroei en aanhaken bij de echte subtop.
Ik wil niet negatief zijn maar ik begrijp de beslissingen niet altijd. Ik hoop dat mijn ongelijk wordt bewezen. Ik heb momenteel geen goed voorgevoel over volgend seizoen.
Je bent wel erg pessimistisch hoor. Jeetje. Benieuwd wat je aan het begin van dit seizoen hebt gezegd. Zo denderend is de eredivisie niet, dus het linker rijtje blijft echt wel haalbaar.quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:41 schreef fokkersdelight het volgende:
Lev, Berg, Granqvist, Sankoh en Lovre weg. Anderson nog een half seizoen kwijt en moet daarna de vorm terugvinden wat best lang kan duren. Geen zekerheid of Luciano wel echt blijft. Onvoldoende geld voor gelijkwaardige vervangers betekent dus volgend jaar weer een seizoen bouwen.
De titel van dit topic kan het hele voetbaljaar 2009-2010 blijven staan. Ik voorzie nu al geen playoff plaats op de ranglijst, helaas. Dat betekent dus geen playoffs of als die niet plaatsvinden geen
De boodschap over de uitbreiding van de Euroborg deze maand zal veel duidelijk maken over wat de toekomst brengt. Stagnatie (en dus terugval) of gestage doorgroei en aanhaken bij de echte subtop.
Ik wil niet negatief zijn maar ik begrijp de beslissingen niet altijd. Ik hoop dat mijn ongelijk wordt bewezen. Ik heb momenteel geen goed voorgevoel over volgend seizoen.
Zullen jullie eerst nog wat meer spelers moeten verkopen..quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:57 schreef Gruning3r het volgende:
Perfecte opvolger van Goran Lovre is Lasshe Schonei
quote:De overgang van Jeroen Veldmate van FC Groningen naar Cambuur lijkt nabij. De club uit Leeuwarden hoopt met de verdediger een akkoord te bereiken en heeft donderdagmiddag een gesprek met de twintigjarige Groninger. De noorderlingen willen Veldmate graag elders stallen en zien Cambuur als een zeer goede optie.
Volgens mij heeft Lovre echt het idee dat hij de sterspeler van dit elftal is. Het zal wel Real Madrid worden...quote:
Zelfs al gaan ze alle vijf weg dan nog staat er volgend jaar gewoon weer een prima elftal. Ik heb heel veel vertrouwen in het aankoopbeleid.quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:41 schreef fokkersdelight het volgende:
Lev, Berg, Granqvist, Sankoh en Lovre weg.
Die mag niet weg!quote:Geen zekerheid of Luciano wel echt blijft.
Inderdaad zeg..quote:Op donderdag 14 mei 2009 11:19 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Lovre echt het idee dat hij de sterspeler van dit elftal is. Het zal wel Real Madrid worden...
Zo'n speler kan natuurlijk een deel van dat geld ook weer terug verdienen.quote:Op donderdag 14 mei 2009 11:52 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Honda zou natuurlijk geweldig zijn (leuk voor de Japanse shirtverkoop ook), maar die zal wel een behoorlijk bedrag moeten kosten.
Open een grote Japanse website over Honda met nieuws, filmpjes, voetbalreizen naar de FC en natuurlijk online shirtverkoop, en de FC shirts vliegen als warme broodjes over de toonbank in Japan. Die Jappen zijn gek op hypes.quote:Op donderdag 14 mei 2009 11:54 schreef Grulez het volgende:
[..]
Zo'n speler kan natuurlijk een deel van dat geld ook weer terug verdienen.
Suarez wilde ook nog een seizoen bij Groningen blijven.quote:Op donderdag 14 mei 2009 11:45 schreef FritsVanEgters het volgende:
Suarez wil t/m het WK bij Ajax blijven.
Kunnen ze ook meteen een veerdienst Tokyo-Ameland starten.quote:Op donderdag 14 mei 2009 11:56 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Open een grote Japanse website over Honda met nieuws, filmpjes, voetbalreizen naar de FC en natuurlijk online shirtverkoop, en de FC shirts vliegen als warme broodjes over de toonbank in Japan. Die Jappen zijn gek op hypes..
Vandaar dequote:Op donderdag 14 mei 2009 12:00 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Suarez wilde ook nog een seizoen bij Groningen blijven.
Zijn woord is geen cent waard.
Nijland terughuren sluit ik niet uit.quote:Op donderdag 14 mei 2009 11:52 schreef venomsnake het volgende:
Ik ben benieuwd of men nog een nieuwe nr.10 gaat halen nu. Andersson is nog lang geblesseerd en ik heb niet het idee dat Jans een groot fan van Gracia op 10 is.
Voor als Berg vertrekt mogen ze hem halen ja, maar als Berg blijft niet vind ik, zijn toch beide zelfde types. Ik heb liever een harde werker en ik denk dat de FC daar ook meer bij gebaat is.quote:Op donderdag 14 mei 2009 12:24 schreef Grulez het volgende:
Als Koevermans gratis weg mag en de helft van zn salaris inlevert, zou die ook wel mogen komen. Zo'n type speler mist de FC momenteel.
Ik denk dat zij prima naast elkaar zouden kunnen spelen. De logge langzame en de zwierige zweed.quote:Op donderdag 14 mei 2009 12:29 schreef Kerol het volgende:
[..]
Voor als Berg vertrekt mogen ze hem halen ja, maar als Berg blijft niet vind ik, zijn toch beide zelfde types. Ik heb liever een harde werker en ik denk dat de FC daar ook meer bij gebaat is.
Twee uitstekende versterkingen, maar de salarissen bij AZ liggen wel fors hoger dan bij ons.quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:56 schreef Prosac het volgende:
Poulsen en Holman mogen vertrekken bij AZ, Holman mag zo komen als vervanger van Lovre, Poulsen kan best wel op links.
Lijkt me ook prima idd. Beide spelers kunnen zich nog goed ontwikkelen.quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:56 schreef Prosac het volgende:
Poulsen en Holman mogen vertrekken bij AZ, Holman mag zo komen als vervanger van Lovre, Poulsen kan best wel op links.
quote:Voornaam: Simon
Achternaam: Poulsen
Geboortedatum: 07-10-1984
Geboorteplaats: Sonderborg,
Denemarken
Nationaliteit: Denemarken
2005/06 HFK Sønderjylland 5 1
2005/06 FC Midtjylland 17 1 Denemarken
2006/07 FC Midtjylland 28 1 Denemarken
2007/08 FC Midtjylland 18 3 Denemarken
2007/08 AZ 9 0 Eredivisie
2008/09 AZ 11 0 Eredivisie
Totalen: 88 6
quote:Voornaam: Brett
Achternaam: Holman
Geboortedatum: 27-03-1984
Geboorteplaats: Bankstown,
Australië
Nationaliteit: Australië
2001/02 Paramatta Power 12 6
2002/03 Excelsior 30 6 Eredivisie
2003/04 Excelsior 34 6 Eerste divisie
2004/05 Excelsior 33 13 Eerste divisie
2005/06 Excelsior 37 14 Eerste divisie
2006/07 NEC 32 7 Eredivisie
2007/08 NEC 27 6 Eredivisie
2008/09 AZ 15 1 Eredivisie
Totalen: 220 59
De FC is vast al op zoek naar een waardig vervangerquote:Op donderdag 14 mei 2009 14:01 schreef Bullet-tooth het volgende:
De &zo zal rustig worden zo.
Wat te denken van die studentes-pizzeria bij de Mediamarkt.quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:01 schreef Bullet-tooth het volgende:
De &zo zal rustig worden zo.
Napoli? Of zit daar nog een andere. Damn ik herken die voetballers ook nooit.quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:58 schreef Prosac het volgende:
[..]
Wat te denken van die studentes-pizzeria bij de Mediamarkt.
Eens.quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:56 schreef Prosac het volgende:
Poulsen en Holman mogen vertrekken bij AZ, Holman mag zo komen als vervanger van Lovre, Poulsen kan best wel op links.
Volgens mij heeft Lovre dat ooit gezegd. Althans, van hem en Sankohquote:Op donderdag 14 mei 2009 15:18 schreef Garudo het volgende:
Waar staat dat? Of waar heb je het gehoord...?
Napoli is dat inderdaad. Eigenlijk is dat naast de Euroborg en de &Zo de beste plek om Goran tegen het lijf te lopen. Over het algemeen haalt hij af trouwens.quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:59 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Napoli? Of zit daar nog een andere. Damn ik herken die voetballers ook nooit.
Met z'n Marokkaanse vrienden?quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:00 schreef The_Verve het volgende:
Hehe. Lovre heeft waarschijnlijk hetzelfde sportdieet als Piet Velthuizen.
Ik zag Holla vanmiddag nog op zijn 'Holleeder-scooter' bij het Centraal Station.
Moest waarschijnlijk z'n smatje even afhalen.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:16 schreef Grulez het volgende:
[..]
Met z'n Marokkaanse vrienden?
Zoals je praat, is met wie je omgaat, toch?
Ik neem aan dat je hiermee doelt op de clausules. Nijland heeft wel eens gezegd dat er niemand meer een clausule in z'n contract heeft. Bijvoorbeeld op de Open Dag begin dit seizoen. Later was er ineens toch een speler met een clausule. Nou, Lovre is dus al één, Sankoh heeft het van zichzelf eens in Mijn Club gezegd en Granqvist ook, zo is ergens in dit topic te lezen. Dat zijn er dus al drie... En dan zullen er vast wel meer zijn.quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:18 schreef Garudo het volgende:
Waar staat dat? Of waar heb je het gehoord...?
Granq is alleen een vermoeden volgens mij.quote:Op donderdag 14 mei 2009 20:11 schreef Grunner het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je hiermee doelt op de clausules. Nijland heeft wel eens gezegd dat er niemand meer een clausule in z'n contract heeft. Bijvoorbeeld op de Open Dag begin dit seizoen. Later was er ineens toch een speler met een clausule. Nou, Lovre is dus al één, Sankoh heeft het van zichzelf eens in Mijn Club gezegd en Granqvist ook, zo is ergens in dit topic te lezen. Dat zijn er dus al drie... En dan zullen er vast wel meer zijn.
de Kachel is altijd wel gezellig, FC Groningen fans als eigenaar. Wordt ongetwijfeld uitgezondenquote:Op donderdag 14 mei 2009 22:22 schreef Koffz het volgende:
Kan door omstandigheden niet naar Utrecht zaterdag, weet iemand of de wedstrijd ergens op (groot) scherm word uitgezonden in Groningen?
Maar dat is dan toch de 'abnormaal' hoge waar Nijland het over had, neem ik aan?quote:Op donderdag 14 mei 2009 23:12 schreef The_Verve het volgende:
Granqvist heeft er daadwerkelijk één in zijn contract.
Ah ok. Dat is waar ook.quote:Op donderdag 14 mei 2009 23:22 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Maar dat is dan toch de 'abnormaal' hoge waar Nijland het over had, neem ik aan?
Daarnaast hebben beide spelers AZ ook de nodige miljoenen gekost (ik meende in de VI te hebben gelezen dat Poulsen zelfs 3,6 mln kostte). Daar zal DSB toch ook wel wat van terug willen zien..quote:Op donderdag 14 mei 2009 17:45 schreef Runselpink het volgende:
Ik denk dat 't halen van Poulsen en Holman uitgesloten is. Die salarissen ...
quote:Du Chatinier moet schipperen met defensie FC Utrecht
In de aanloop naar het play-offduel met FC Groningen kent trainer Ton du Chatinier veel onzekerheden. Vooral in de verdediging is de spoeling dun.
Over de invulling van de achterste linie breekt Du Chatinier zijn kop. Sander Keller en Francis Dickoh kampen met kleine pijntjes, terwijl Tim Cornelisse en keeper Wesley de Ruiter door griep zijn geveld. Het viertal is onzeker voor de ontmoeting van zaterdag in de Galgenwaard.
Loïc Loval mag dan fit zijn, de aanvaller is tegen FC Groningen ook niet van de partij. Door zijn twee gele kaarten in de play-offs van afgelopen seizoen is hij geschorst voor het eerste barrageduel met FC Groningen. Du Chatinier kan evenmin een beroep doen op de geblesseerden Michel Vorm (ziekte van Pfeiffer), Ali Boussaboun (enkel), Simon Cziommer (bovenbeen) en Alje Schut (knie).
VI
Groningen speelt in uitwedstrijden nou ook niet denderend. Het zal in elk geval een pot vol strijd worden.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 12:10 schreef De_kromme het volgende:
Groningen gaat utrecht van de mat spelen. Utrecht heeft zo'n kutteam.
Daar heb je wel gelijk in. Maar Utrecht vind ik toch een zeer, zeer matig ploegje hebben. Had sowieso al niet verwacht dat ze de play-offs zouden halen. Groningen heeft mijns inziens veel meer kwaliteit.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 12:18 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Groningen speelt in uitwedstrijden nou ook niet denderend. Het zal in elk geval een pot vol strijd worden.
Klopt, maar Utrecht richt zich dan gewoon meer op het vechtvoetbal en wij hebben wel een aantal jongens die zich daarin kunnen laten meeslepen (Holla, Lovre) en dat komt dan vaak de wedstrijd niet ten goede.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 12:25 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Daar heb je wel gelijk in. Maar Utrecht vind ik toch een zeer, zeer matig ploegje hebben. Had sowieso al niet verwacht dat ze de play-offs zouden halen. Groningen heeft mijns inziens veel meer kwaliteit.
Heb je helemaal gelijk in. Was ook iets overdreven van me om te zeggen dat Groningen Utrecht van de mat gaat spelen. Bedoelde meer te zeggen dat ik hoop en denk dat Groningen Utrecht over 2 wedstrijden gaat uitschakelen.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 12:29 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Klopt, maar Utrecht richt zich dan gewoon meer op het vechtvoetbal en wij hebben wel een aantal jongens die zich daarin kunnen laten meeslepen (Holla, Lovre) en dat komt dan vaak de wedstrijd niet ten goede.
Wat een onzin, zo heel veel verschil zit er niet tussen beide ploegen vind ik, wij hebben alleen een gemankeerde aanval met dank aan onze oude hoofdtrainer en TD.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 12:10 schreef De_kromme het volgende:
Groningen gaat utrecht van de mat spelen. Utrecht heeft zo'n kutteam.
Hou toch op joh. Groningen is zoveel beter dan Utrecht. En met die trainer was niks mis hoorquote:Op vrijdag 15 mei 2009 12:56 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wat een onzin, zo heel veel verschil zit er niet tussen beide ploegen vind ik, wij hebben alleen een gemankeerde aanval met dank aan onze oude hoofdtrainer en TD.
We gaan het wel zien morgen en volgende week.
Ieder zijn mening, onder de top-4 zijn de verschillen minimaal naar mijn mening.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 13:01 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Hou toch op joh. Groningen is zoveel beter dan Utrecht. En met die trainer was niks mis hoor
Het is nog onzeker of De Ruiter niet kan spelen, maar mocht ie te ziek zijn, dan staat André Krul op doel.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 13:08 schreef Prosac het volgende:
Welke keeper staat er bij utrecht op de goal nu vorm en de ruiter niet spelen?
Okee, we zullen het zien.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 13:08 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ieder zijn mening, onder de top-4 zijn de verschillen minimaal naar mijn mening.
quote:FC Groningen ongewijzigd tegen FC Utrecht
GRONINGEN - FC Groningen speelt zaterdag de eerste wedstrijd in de play-offs tegen Utrecht, in dezelfde opstelling als afgelopen zondag tijdens de laatste competitiewedstrijd tegen NAC.
Trainer Ron Jans kan geen beroep doen op de geschorste Sankoh en de geblesseerden Andersson, Pedersen en Femi. De Nigeriaan heeft een liesblessure.
De opstelling: in het doel staat Luciano. De verdedigers zijn De Roover, Svejdik, Granqvist en Stenman. Op het middenveld spelen Van de Laak, Holla, Lovre en Levchenko. Berg en Garcia zijn de twee spitsen.
RTVNOORD
Jammer, want debuterende keepers hebben altijd iets dat lijkt op beginnersgeluk.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 13:10 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Het is nog onzeker of De Ruiter niet kan spelen, maar mocht ie te ziek zijn, dan staat André Krul op doel.
[ afbeelding ]
quote:Geen Ajilore, wel Meerdink bij selectie
Oluwafemi Ajilore is er zaterdagavond in Utrecht niet bij in de eerste play-offwedstrijd van FC Groningen. De Nigeriaan kampt met liesklachten. Martijn Meerdink is weer terug van een spierblessure.
Gibril Sankoh is de eerste drie play-offduels van FC Groningen nog geschorst vanwege zijn rode kaart in de thuiswedstrijd tegen Willem II. Petter Andersson revalideert na zijn knieoperatie en Nicklas Pedersen is nog niet fit genoeg om bij de wedstrijdselectie te zitten. Hij is mogelijk wel inzetbaar in de eventuele tweede-rondewedstrijden van de play-offs.
Trainer Ron Jans blikt vooruit op het duel dat zaterdagavond om 20.00 uur aanvangt in Stadion Galgenwaard: “Utrecht maakt traditioneel gebruik van fysiek spel en positieve intimidatie van de tegenstander. De laatste maanden hebben ze toch veel problemen met scoren en dat gaat ook ten koste van het voetbal. Of ze nu 4-4-2 of 4-3-3 spelen; onze spelers weten exact wat ze moeten doen. Wij hoeven in de eerste wedstrijd zeker niets te forceren, maar gaan naar Utrecht om te winnen. Op voorhand zijn we echter ook niet ontevreden met een gelijkspel. Dan kunnen we het namelijk ook in twee wedstrijden afmaken.”
Over de opzet van de play-offs in het best-of-three principe is Ron Jans nog altijd niet te spreken: “Ik zie het nut van die derde wedstrijd absoluut niet in. Als het zo ver mocht komen, is er sprake van het verplaatsen van de beslissingswedstrijd van 3 naar 2 juni. Dat is alleen maar een administratieve truc. Er is ook een regel dat er minimaal twee rustdagen tussen wedstrijden moeten zitten. Het zou alsnog ten koste gaan van de nationale teams en de fysieke gesteldheid van spelers. De hele opzet is echter geen enkele reden om er niet vol voor te gaan. We stellen alles in het werk om voor de derde keer binnen vier jaar Europees voetbal te bereiken. Dat is het doel. En de gevolgen zien we later wel weer.”
FC Groningen
Tja, het is nogal lastig inschatten wanneer hij helemaal wedstrijdfit is.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 16:14 schreef Kerol het volgende:
Het woordje mogelijk staat mij niet aan
quote:Utrecht komt met schrik vrij: De Ruiter kan spelen
FC Utrecht kan aankomende zaterdag in de play-off-wedstrijd tegen FC Groningen gewoon een beroep doen op Wesley de Ruiter. De doelman, die de door Pfeiffer getroffen Michel Vorm vervangt onder de lat, lag de afgelopen dagen ziek op bed en was daardoor een twijfelgeval. Ton du Chatinier kan De Ruiter zaterdag echter gewoon opstellen. Datzelfde geldt voor rechtsback Tim Cornelisse, die evenals De Ruiter last had van een griepje, en Sander Keller. Laatstgenoemde kampte met een lichte blessure, maar is inzetbaar. Die vlieger gaat niet op voor de geblesseerden Francis Dickoh, Ali Boussaboun, Vorm, Alje Schut, Frank van der Zwan en Simon Cziommer. Loïc Loval is geschorst wegens de twee gele kaarten die hij vorig jaar tijdens de play-offs ontving.
Rus?quote:Levchenko gaat niet naar Griekenland
GRONINGEN - Evgeniy Levchenko heeft geen zin in de Griekse competitie. De middenvelder van FC Groningen heeft een aanbod uit het Zuid-Europese land naast zich neergelegd en zoekt verder naar een ander buitenlands team.
Twee Deense topclubs en één team uit de Tweede Bundesliga hebben interesse in de Rus.
Levchenko, wiens contract bij FC Groningen na de play-offs afloopt, nam afgelopen weekend afscheid van het publiek in de Euroborg. Het seizoen is echter nog niet afgelopen. Zaterdagavond openen de Noorderlingen de play-offs, om een ticket voor de Europa League, met een wedstrijd bij FC Utrecht.
AD
Inderdaad...quote:Op zaterdag 16 mei 2009 12:48 schreef Prosac het volgende:
Beetje jammer dat het dus weer via de media uitgevochten moet worden.
quote:Jans niet te spreken over Lovre
FC Groningen-trainer Ron Jans is niet te spreken over de uitspraken die Goran Lovre onlangs in het Dagblad van het Noorden heeft gedaan. De aanvallende middenvelder zal wel bij de wedstrijdselectie zitten voor het play-offduel met FC Utrecht.
Lovre gaf onder meer aan dat het verschil tussen vraag en aanbod over een nieuw contract vooralsnog ver uit elkaar ligt. Daarnaast meldde hij komende zomer op zoek te willen gaan naar een nieuwe club.
"Ik heb nog even met Goran gesproken en het zou best eens kunnen zijn dat hij een hele goede wedstrijd vanavond gaat spelen", aldus Jans tegenover het Dagblad van het Noorden.
Lovre heeft in zijn contract een gelimiteerde afkoopsom van één miljoen euro staan. Dit beaamt Hans Nijland (algemeen directeur Groningen, red.). "Dat hij weg mag voor een gelimiteerde transfersom van één miljoen euro, zoals hij heeft aangegeven, klopt."
"Maar als hij echt opening van zaken had willen geven, had hij ook moeten vertellen wat hij wil gaan verdienen en wat wij hem hebben geboden. Ja, wij zouden dat ook kunnen doen, maar ik vind dat niet op onze weg liggen."
Goal
Had je meer verwacht van Goal?quote:Op zaterdag 16 mei 2009 18:40 schreef The_Verve het volgende:
Tja, een beetje non-nieuws eigenlijk...
Die éne van Utreg ligt er al in...quote:Op zaterdag 16 mei 2009 19:59 schreef Grulez het volgende:
Oja 1-3.
Hij leek er voor de verandering ook zin in te hebben. Die sletjes doen blijkbaar goed hun werk.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 22:36 schreef venomsnake het volgende:
Hij (Berg) speelde ook gewoon erg goed voetbal vanavond. Hield prima de bal vast en opende een paar keer prima het spel.. Ook een bijzonder fraai diepteballetje met de hak.![]()
Als er vanavond buitenlandse scouts voor hem op de tribune zaten kunnen ze meerdere plusjes noteren.
Inderdaad, maar we moeten ze niet onderschatten:Pquote:
Ook niet overschatten...quote:Op zaterdag 16 mei 2009 23:23 schreef Runselpink het volgende:
[..]
Inderdaad, maar we moeten ze niet onderschatten:P
Zet Garcia nu op 10, Ron.quote:Jans denkt Lovre niet meer terug te zien
FC Groningen kan in de resterende play-offwedstrijden waarschijnlijk geen beroep meer doen op Goran Lovre. De middenvelder viel in de wedstrijd tegen FC Utrecht uit met een hamstringblessure.
"Ik denk dat we Goran dit seizoen niet meer terug zien", zei trainer Ron Jans na afloop over de speler die met de club moeizame onderhandelingen voert over contractverlenging.
Bij FC Utrecht is Sander Keller een zorgenkindje. De verdediger raakte geblesseerd aan zijn lies. "We gaan hem proberen klaar te stomen voor de wedstrijd van donderdag", aldus FC Utrecht-trainer Ton du Chatinier.
ELF.
Dat moeilijk scoren viel de laatste competitieronden ook wel mee hoor .. 6 goals in de laatste vier competitieronden, voor deze PO-wedstrijdquote:Op zondag 17 mei 2009 01:34 schreef Prosac het volgende:
Typische FC Groningen wedstrijd weer.
Nietscorende spits scoort (Skoubo & George)
Moeizaam scorende club scoort 3x
Goal tegen vlak na rust.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |