Kansloze actie. Heerenveen had wel een goed punt ze waren al zeker van een plek. En dan veranderd de UEFA 3 weken geleden even de regels maar nu is het weer terug veranderd wat een goede zaak is. Anders kwamen ze gewoon met een B team dus dat had ook niet veel zin gehad.quote:
Dat is wel een goede samenvatting volgens mij.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:06 schreef Prosac het volgende:
Even een samenvatting.
normaal gesproken: nummer 5 t/m 8 playoffs
Heerenveen 5e en in finale beker.
bij winst spelen ze europees maar moesten ze toch playoffs spelen
bij verlies geen ticket en dus playoffs nodig
Heerenveen geklaagd, krijgt nu als finalist toch ticket Europees voetbal.
zo zit het toch? (even zeker zijn)
Gaat om het principe.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:14 schreef Kopbal het volgende:
Heerenveen was echter al verzekerd van een plek, jullie niet.
Ja precies, Heerenveen was al zeker van een plaats. Alleen als ze de finale van de beker gaan verliezen zouden ze in de 2e europese voorronde terecht komen terwijl als je de play-offs zou winnen je in de 3e voorronde zou komen (wat dus 2 weken extra rust betekend). Dus zou Heerenveen toch de play-offs gaan spelen (met een b-team) wat zou betekenen dat de nummer 9 van de competitie niet mee kan doen. Heerenveen zou dan proberen een beter ticket te verdienen door de play offs, dat is nu dus veranderd. De verliezend finalist van de beker krijgt het 3e voorronde ticket (het beste ticket dus) en de play-offs gaan om het 2e voorronde ticket, logisch toch, die play-offs...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:14 schreef Kopbal het volgende:
Heerenveen was echter al verzekerd van een plek, jullie niet.
Als nummer 5 niet en ik dacht dat de verliezend finalist geen ticket mocht krijgen? of is dat weer veranderd ofzo..quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:14 schreef Kopbal het volgende:
Heerenveen was echter al verzekerd van een plek, jullie niet.
Volgens mij is dat weer veranderd inderdaad. Moet echter zeggen dat die hele play-offs voor mij af en toe ook 1 grote puzzel zijn. Ik zie het allemaal zondag wel om half 5.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:20 schreef Prosac het volgende:
[..]
Als nummer 5 niet en ik dacht dat de verliezend finalist geen ticket mocht krijgen? of is dat weer veranderd ofzo..
Het lijkt wel de Da Vinci Code! Ik snap er echt werkelijk niks meer van.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:20 schreef Prosac het volgende:
[..]
Als nummer 5 niet en ik dacht dat de verliezend finalist geen ticket mocht krijgen? of is dat weer veranderd ofzo..
Dat is altijd zo geweest toch als de winnaar CL heeft?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:23 schreef Prosac het volgende:
en dan nog is het belachelijk om een verliezend finalist toch een beter ticket te geven.
Jah ze kregen dan gewoon de plek die de Amstel cup winnaar dan zou krijgenquote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:24 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Dat is altijd zo geweest toch als de winnaar CL heeft?
Neen, met de nieuwe Europa League werkt dat dus niet zo. Heerenveen krijgt een ronde minder zo in de schoot geworpen.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:24 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Dat is altijd zo geweest toch als de winnaar CL heeft?
quote:Feyenoord 8e of 9e lastig voor Knvb
Mocht Feyenoord 8e of 9e worden dan spelen de Rotterdammers op vijdag 16 mei een thuiswedstrijd in de eerste ronde van de Play Offs. Een dag later is De Kuip gereserveerd voor de bekerfinale tussen Sc Heerenveen en Fc Twente.
Ze hadden vantevoren de regels gewoon duidelijker moeten maken. Dat het nu toevallig Heerenveen betreft is natuurlijk tegen het zere been van de Groningen supporters. Maar het zou natuurlijk ook heel zuur zijn voor de nummer 9 die ook al weken recht denkt te hebben op een play off plaats om niet mee te kunnen doen.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:28 schreef Prosac het volgende:
[..]
Neen, met de nieuwe Europa League werkt dat dus niet zo. Heerenveen krijgt een ronde minder zo in de schoot geworpen.
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:31 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik vind dat Nijland wel gelijk heeft hoor. Dit gaat nergens meer over! Net zoals dit:
[..]
Dat achteraf gezeik van die clubsquote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:28 schreef Prosac het volgende:
[..]
Neen, met de nieuwe Europa League werkt dat dus niet zo. Heerenveen krijgt een ronde minder zo in de schoot geworpen.
Lekkere planning.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:31 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik vind dat Nijland wel gelijk heeft hoor. Dit gaat nergens meer over! Net zoals dit:
[..]
Ook niet na mijn 2 fantastische posts met een geweldige uitleg?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:36 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Lekkere planning.
Ik snap trouwens geen hol meer van het playoff-systeem dit jaar.
Als de competitie dadelijk afgelopen is en het programma bekend is zie ik het wel.
Het gaat helemaal niet om Heerenveen, het gaat erom dat 2 weken tevoren alles toch weer veranderd wordt en je ineens strijd voor een minder goed Europa League ticket, het betere ticket wordt "zo even" weggegeven aan een ander.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:33 schreef Sandyman het volgende:
[..]
Ze hadden vantevoren de regels gewoon duidelijker moeten maken. Dat het nu toevallig Heerenveen betreft is natuurlijk tegen het zere been van de Groningen supporters. Maar het zou natuurlijk ook heel zuur zijn voor de nummer 9 die ook al weken recht denkt te hebben op een play off plaats om niet mee te kunnen doen.
De KNHB verandert anders tussendoor even de opzet, omdat het hun goed uitkomt.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:34 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
[..]
Dat achteraf gezeik van die clubsDat konden ze van te voren ook bedenken toen ze hiermee akkoord gingen.
Nee, Heerenveen krijgt ineens het ticket waar de spelers uit de playoffs recht op hadden. Het ticket wat 1 ronde Europa League scheelt..quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:55 schreef Kopbal het volgende:
Oh noes, Heerenveen krijgt het wel en wij niet.
Nee, klopt niks vanquote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:06 schreef Prosac het volgende:
Even een samenvatting.
normaal gesproken: nummer 5 t/m 8 playoffs
Heerenveen 5e en in finale beker.
bij winst spelen ze europees maar moesten ze toch playoffs spelen
bij verlies geen ticket en dus playoffs nodig
Heerenveen geklaagd, krijgt nu als finalist toch ticket Europees voetbal.
zo zit het toch? (even zeker zijn)
Daar zit het hem. Heerenveen zou eigenlijk een 2e ronde ticket moeten krijgen zonder play-offs, maar zij krijgen nu dus het 3e ronde ticket (wat eigenlijk voor de winnaar van de play-offs is) zo. Nu moet Groningen dit zomaar accepteren, terwijl vantevoren iets anders is afgesproken?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 05:04 schreef Unstoppable het volgende:
[..]
Nee, klopt niks van
Heerenveen wint bekerfinale:
- Bekerwinst geeft recht op rechtstreeks EL.
- Rest van de tickets schuiven door, Eredivisie play-offs tussen 6-9 om tweede ronde EL kwalificatie
Heerenveen verliest bekerfinale:
- Verliezend bekerfinalist krijgt laagst beschikbare ticket. Dit is tweede ronde EL kwalificatie (waar de normale play-offs voor zijn)
- Twente heeft al CL ticket, dus bekerwinnaar ticket schuift door naar #3, #3 ticket naar #4, Eredivisie play-offs om ticket van #4 (derde ronde EL kwalificatie)
Heerenveen zou dus play-offs spelen omdat ze zo een ticket kunnen verdienen die recht geeft op een ronde verder in de EL kwalificatie tov verliezend bekerfinalist.
Heerenveen tekent hier protest tegen aan, en heeft het derde ronde EL kwalificatie toegewezen gekregen als ze de bekerfinale verliezen. Dan spelen dus 6-9 om het laagste ticket de play-offs (zoals normaal 5-8 doen).
http://www.knvb.nl/archie(...)pese_tickets_2008/09
Er is geen enkele reden waarom Groningen recht zou hebben op een ticket zonder play-offs.
Zo is het maar net inderdaad. Wat denkt die Kesler wel niet. Wat een sjap. Maar goed, uiteindelijk zal de KNVB echt niet meer overstag gaan hoor. Want dat tast natuurlijk hun geloofwaardigheid aanquote:Op zaterdag 9 mei 2009 07:58 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Daar zit het hem. Heerenveen zou eigenlijk een 2e ronde ticket moeten krijgen zonder play-offs, maar zij krijgen nu dus het 3e ronde ticket (wat eigenlijk voor de winnaar van de play-offs is) zo. Nu moet Groningen dit zomaar accepteren, terwijl vantevoren iets anders is afgesproken?
Dacht het niet.
Precies!quote:Op zaterdag 9 mei 2009 07:58 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Daar zit het hem. Heerenveen zou eigenlijk een 2e ronde ticket moeten krijgen zonder play-offs, maar zij krijgen nu dus het 3e ronde ticket (wat eigenlijk voor de winnaar van de play-offs is) zo. Nu moet Groningen dit zomaar accepteren, terwijl vantevoren iets anders is afgesproken?
Dacht het niet.
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 11:45 schreef clauwheee het volgende:
geouwehoerenveen
AZquote:Op zaterdag 9 mei 2009 13:55 schreef Prosac het volgende:
Bij een vertrek van Schaars en/of de Zeeuw bij AZ, zou Holla eerst keus als opvolger zijn.
Schaars en AZ zijn er bijna uit met nieuw contractquote:Op zaterdag 9 mei 2009 13:55 schreef Prosac het volgende:
Bij een vertrek van Schaars en/of de Zeeuw bij AZ, zou Holla eerst keus als opvolger zijn.
Volgens mij heb ik dat recentelijk eens op het FCG forum gelezen. Geen harde bron ofzo.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 14:35 schreef Gruning3r het volgende:
[..]
Schaars en AZ zijn er bijna uit met nieuw contract
Wat is je bron dat holla eerst keus is als de zeeuw vetrekt?
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 14:46 schreef Gruning3r het volgende:
Ow ja Prosac gelooft in die zelfgemaakte FCGFORUM bronnen.![]()
Ze hebben toch al zo'n Scandinaviër gekocht als mogelijke opvolger van De Zeeuw? Lijkt me raar als ze dan Holla als mogelijke opvolger van Schaars proberen te halen. Niet omdat hij niet goed genoeg is, maar omdat ik ze niet met 2 rechtspoten als controlerend blok op het middenveld zie spelen.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 13:55 schreef Prosac het volgende:
Bij een vertrek van Schaars en/of de Zeeuw bij AZ, zou Holla eerst keus als opvolger zijn.
Kan de FIFA op het laatste moment zeggen dat FC Groningen automatisch Europees ticket krijgen.Omdat ze 6de zijn geworden?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 15:12 schreef venomsnake het volgende:
Zou leuk zijn als het juridisch mogelijk is om via de uefa nu dat ticket af te dwingen..
Ik weet wel zeker dat de UEFA daar niet open voorstaat, bovendien zullen ze een nationale bond niet ondermijnen ten faveure van een club.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 15:12 schreef venomsnake het volgende:
Zou leuk zijn als het juridisch mogelijk is om via de uefa nu dat ticket af te dwingen..
Dat zou denk ik gelijk het einde betekenen van het Playoff systeem.
Wel mooi dat hij gewoon trouw blijft.quote:Op zondag 10 mei 2009 12:33 schreef achterop23 het volgende:
Iemand net ron jans op radio noord gehoord?
Interessant interview.
linkje
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 15:09 schreef Prosac het volgende:
Duidelijk. Denk dat elke club die 6e stond dit had gedaan. Als we 7e stonden had ik het ook belachelijk gevonden dat de nummer 6 dit doet. Zo hypocriet ben ik dan ook wel weer.
Doe dan maar Lev.quote:Op zondag 10 mei 2009 14:15 schreef Prosac het volgende:
Holla waarschijnlijk speler van het seizoen. De traditie wil dat ze dan verkassen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
Doe niet zo eng.quote:Op zondag 10 mei 2009 14:15 schreef Prosac het volgende:
Holla waarschijnlijk speler van het seizoen. De traditie wil dat ze dan verkassen
quote:Jans: 'Solerende Granqvist is net een giraffe'
Ron Jans zag zondagmiddag tevreden toe hoe FC Groningen de baas was over NAC Breda. Het werd 1-0, maar daarmee deed de thuisploeg zichzelf eigenlijk tekort. "Dat is het enige dat ik ze kan verwijten."
"Een prima resultaat", zegt Jans na de wedstrijd. "We hebben veel gecreërd, maar eigenlijk iets te weinig gescoord. Jelle ten Rouwelaar stond steeds in de weg. Al met al is het een prima afsluiting van het reguliere seizoen."
De winnende goal kwam op naam van Andreas Granqvist, die na een prachtige solo raakpoeierde. "Ik hoorde Gonzalo Garcia hem El Giraffo noemen", lacht Jans."Dat klopt wel. Als een giraffe steekt hij het veld over en hij hamert hem in de kruising. Ik heb een buiging naar hem gemaakt."
Door de winst treedt Groningen in de play-offs aan tegen FC Utrecht. "Ik hoop dat dit een mooi opstapje was om in de play-offs te gaan pieken", zegt Jans. "Maar als het aan mij ligt gaat de derde wedstrijd eruit. Het moet in de play-offs om twee wedstrijden gaan. Dat levert veel meer spanning op en de spelers hebben meer rust."
"De competitie begint volgend seizoen veel eerder", zegt Jans. "Kijk naar Marcus Berg: die is tot eind juni met Jong Zweden bezig, terwijl hij op 22 juni bij ons wordt verwacht voor de voorbereiding. Hij heeft een vakantie van min drie weken. Leg dat maar eens uit aan de CAO."
Om die reden overweegt Jans zijn schutter later aan de voorbereiding te laten beginnen. "We kunnen met hem niet 52 weken per jaar doorgaan. De gezondheid van Berg is voor ons belangrijker dan de voorbereiding. Maar laten we eerst maar eens kijken hoe ver we komen in de play-offs."
FC Groningen
Ja, de gekquote:Op zondag 10 mei 2009 14:33 schreef Prosac het volgende:
Mooi afscheid van lev. Bedankte victoria ook nog en zei dat hij altijd van haar zal blijven houden. Heerlijk all you need is love moment.
quote:Op zondag 10 mei 2009 18:09 schreef clauwheee het volgende:
[..]
En weer UtregAl kan ik er door die wijzigingen niet bij zijn zaterdag.
Dat duimpje had ie achterwege kunnen laten omdat meneer daarvoor alweer boos was omdat we Lurling niet fun only waardig begroetten. De sukkel, waar bemoeit ie zich mee.quote:Op zondag 10 mei 2009 22:19 schreef Prosac het volgende:
Mooi trouwens dat ondanks het totale gebrek aan spanning, het publiek zich wel uitstekend bleef roeren. Hebben we wel anders gezien en gehoord dit seizoen. Het duimpje van Jans richting noord halverwege de eerste helft was dan ook een terechte beloning.
Toen zat ik dus even niet op te letten.quote:Op zondag 10 mei 2009 22:30 schreef The_Verve het volgende:
Jans deed ook nog een wegwerpgebaar richting Noord na wat spreekkoren over de moeder van Lurling. Was nog voor het duimpje...
En het is alweer verplaatst volgens NOS en op de website van de FC staat dat het morgen bekend wordt...lekker duidelijk allemaal! Ik kan trouwens beide avonden niet...dus nee niet zwaaien Eilandje...quote:
Normaal zie ik dit soort dingen ook lang niet altijd. Vandaag kon ik er niet omheen kijken omdat ik op de hoofdtribune zat. Ik ben mijn seizoenkaart voor Noord kwijt namelijk...quote:
dat meende ik al ik wou je er even op attenderen.quote:Op zondag 10 mei 2009 23:05 schreef Prosac het volgende:
Vreemd genoeg zie ik net dat ik dat om 14:33 veranderd zou hebben.. toen ik in de Euroborg zat. Misschien stond internet op de mobiel nog aan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |