Dinsdagavond laatquote:Op vrijdag 8 mei 2009 22:33 schreef Brighteyes het volgende:
[..]Wanneer had jij hem besteld?
Ik heb die cheapy versie, met bol. bon dus graties ook nog.![]()
Ja, die ja. 't Was idd een goeiekope deze keer.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 22:34 schreef E.T. het volgende:
[..]
Dinsdagavond laat![]()
Ik zag alleen maar aan cheap versie bij bol![]()
7,50.. koopie
quote:Op vrijdag 8 mei 2009 22:40 schreef innepin het volgende:
Ohh dat is zo'n mooi boek dames! Ik heb 'm in het Engels hier. Heb gejánkt toen ik het voor het eerst las een paar jaar geleden.
Succes aan de zwangere dames die er aan moeten beginnen
Hij leest in elk geval best snel weg vind ik. En het is best licht geschreven, maar ook een heel heftig verhaal.
Ik vind hem eng met zijn schouder huuuuuuuuquote:
ik ben gewoon enthousiastquote:Op vrijdag 8 mei 2009 22:45 schreef innepin het volgende:
Koot, lieve schat, volgens mij ben je een beetje tegen jezelf / een muur aan het praten
Mijn stem viel inderdaad niet weg, maar er zit wel een zwaar emotionele tril in.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:36 schreef bixister het volgende:
oh en sugar, ik zag net je filmpje.woooow, stoer en knap dat je zo goed kon blijven doorzingen! ik denk dat mijn stem de helft van de tijd weg zou vallen door m'n eigen emoties. mooi lied is het ook. en heeel ontroerend hoe S erop reageert. ik zat ook lekker mee te sobben.
![]()
fijn dat t lekker wasquote:Op zaterdag 9 mei 2009 09:08 schreef p_iglet het volgende:
Zo wij zijn weer thuis.
We hebben een heerlijke vakantie gehad. Maar nu is het mooi geweest en is het ook weer heerlijk om thuis te zijn. Pepijn zit nu even te genieten van Nederlandsetalige!! tv.
En ik denk dat ik vanavond eens heerlijk iets ga kijken met ondertiteling
helemaalquote:
Ja zover kwam het duitse journaal ook nog. En dat we mexicaanse griep ofzo in de regio ingevlogen hadden gekregen. De rest van het nieuws hebben we niet bewust meegekregen.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 09:38 schreef RockabeIIa het volgende:
Heb je nog nieuws meegekregen over koninginnedag eigenlijk?
Voor jou...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 09:44 schreef Lois het volgende:
Update, Iris ligt inmiddels te schreeuwen en janken halverwege de gang en de kamer, heel dramatisch omdat ik niet NU wil helpen zoeken naar haar 2e balletschoen.
Eva kan niet tegen dat gegil en wil Iris steeds slaan, en ik ren daartussen door.
Welkom in huize Lois![]()
Is er nog
ja! hoe was het boek? ik ben heel benieuwd hoe lernert engelberts schrijft, ik heb namelijk zo'n supergrappig luguber filmpje van hemquote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:30 schreef bixister het volgende:
grappig, hier ook net weer een leesclub-editie achter de rug. was zeker de moeite waard. wij lazen (jawel, iedereen had 't uit!) 'Echte slechte mensen' van Lernert Engelberts. en we hebben vooraf Echt Goed gegeten.![]()
was erg gezellig!
Volgens mij nietquote:Op zaterdag 9 mei 2009 12:22 schreef pinquit het volgende:
freecell, heb je meldplicht?![]()
hoe is het met je rbw?
Heeft Arwen niks gefreubeld??quote:Op zaterdag 9 mei 2009 12:20 schreef _evenstar_ het volgende:
ik krijg heulegaar niks met moederdag![]()
![]()
Ik denk dat ik emzelf maar een bloemetje haal
Op 5 na welquote:Op zaterdag 9 mei 2009 12:45 schreef Diaan73 het volgende:
En waren ze er allemaal met een hoed, Freecell?
Lekker!quote:Op zaterdag 9 mei 2009 12:54 schreef Dakota het volgende:
cakeontbijt!
ik kom pas net uit bed..Vriendlief had elin vanmorgen meegenomen naar de woonkamer en om 10 uur weer op bed gedaan..en toen sliep ze gewoon weer tot net
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 13:06 schreef k_i_m het volgende:
Er is een band van de wandelwagen lek. Dat háát ik!
.
Lekker? Denk het wel, anders koos je hem niet uit, hahaquote:Op zaterdag 9 mei 2009 14:07 schreef Vicky het volgende:
ik heb net zelf mijn moederdagcadeautje uit mogen kiezen
Cool Water van Davidoff
ik vind m lekker ruikenquote:Op zaterdag 9 mei 2009 14:09 schreef freecell het volgende:
[..]
Lekker? Denk het wel, anders koos je hem niet uit, haha
lekker danquote:Op zaterdag 9 mei 2009 14:11 schreef Vicky het volgende:
[..]
ik vind m lekker ruikenNet als JP Gaultier en Burberry Britt
OMG, zit net op de hyves van een oud klasgenootje te kijken, die heeft een dochtertje van 4 maanden oud en die krijgt een stukje marsepeinetaart gevoerd...![]()
arwen gaat niet naar een psz oid nog ivm doorlopende provocaties,quote:
Leuk! Ga je met Nippeltje?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 14:10 schreef Dakota het volgende:
ik ga morgen naar Blijdorp..met de schoonaanhang.. loik!
Is hier ook altijd zo. Bij mijn hema is altijd alles goedkoper wat in de aanbieding isquote:Op zaterdag 9 mei 2009 15:27 schreef texelonia het volgende:
Ik heb goed geshopt bij de Hema! Er waren van die stickeraanbiedingen, en ik had een paar leuke broeken voor Hannah gekocht. Voor 5 euro per stuk. Kom ik bij een andere Hema, zijn diezelfde broeken 9 euro![]()
![]()
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 17:19 schreef moussy het volgende:
Mijn grote kind heeft dr tweede gaatje in dr oor, bij haar deed het geen pijn, bij mij wel
jep nippeltje muul elin en opa en omaquote:Op zaterdag 9 mei 2009 15:54 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
Leuk! Ga je met Nippeltje?
Stond hier zojuist m`n schoonloeder ineens op de stoepen m`n vent was er niet om me achter te verschuilen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |