Ach jochie tochquote:Op woensdag 6 mei 2009 23:15 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Ben jij echt schor van het schreeuwen omdat een buitenlands clubje de finale gehaald heeft?
Vuige polysupporter!!11!quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja en? Ik stond Zaterdag ook op mijn barkruk te feesten tussen de Catalanen, en vanavond kon ik me ook niet inhouden hoor.
Ik ben Ajacied, maar ben al jaren voor Barcelona.
quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:10 schreef fanneke het volgende:
[..]
Vreemd dat vele hier zo reageren. Che£ski is vorige week in Nou Camp niet over de middenlijn geweest.
Ze scoren vandaag snel een lucky (wel een mooie) goal en staan vervolgens met een handbalverdediging om de 16-meter. 35% balbezit in een thuiswedstrijd...![]()
Verder zijn de meeste de niet gegeven penalty voor Barcelona vorige week vergeten.
De instelling van Barcelona is om meer goals te maken dan te tegenstander. Die van Che£ski om er geen tegen te krijgen en met een counter er misschien één te maken.
Gelukkig gaat Barcelona door.
chelsea is de enige ploeg die barcelona kan neutraliseren, zelfs real madrid kon dat niet, probeerde aan te vallen en kreeg de deksel met 6-2 op de neus.quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:14 schreef RayMania het volgende:
Jullie vergeten allemaal de eerste wedstrijd waarin Barcelona degene was die constant aanviel en waar Chelsea de laffe ploeg was. Het ging over twee wedstrijden, niet alleen de laatste.
35% balbezit, thuis ook nog eens, is ook gewoon eigenlijk schandalig. Maar het hoort wel bij de manier waarop Chelsea speelde en zeker na zo'n vroege goal gooien ze het gewoon op die handbalvereniging. Dat is een manier van voetballen, niet mijn favoriet, maar wel een manier. Ze geven eigenlijk niets weg, waardoor ik ze een terechte winnaar had gevonden, ondanks de manier van voetballen.quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:10 schreef fanneke het volgende:
[..]
Vreemd dat vele hier zo reageren. Che£ski is vorige week in Nou Camp niet over de middenlijn geweest.
Ze scoren vandaag snel een lucky (wel een mooie) goal en staan vervolgens met een handbalverdediging om de 16-meter. 35% balbezit in een thuiswedstrijd...![]()
Verder zijn de meeste de niet gegeven penalty voor Barcelona vorige week vergeten.
De instelling van Barcelona is om meer goals te maken dan te tegenstander. Die van Che£ski om er geen tegen te krijgen en met een counter er misschien één te maken.
Gelukkig gaat Barcelona door.
Je begrijpt niks van voetbal.quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:20 schreef Chadi het volgende:
Terechte verliezer Chelsea.. ze hebben geen moment overwogen om te gaan voetballen. Stonden met 10 man voor de goal.
quote:
Ik had de scheidsrechter pootje gehaakt, denk ik.quote:
Mooiquote:
quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:18 schreef Kopbal het volgende:
[ afbeelding ]
'Oh my god, the palm of my hand is white!'
En daarna een penalty op z'n kale klets.quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:22 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ik had de scheidsrechter pootje gehaakt, denk ik.
Moment 1 was geen pingel, de overtreding BEGON buiten het strafschopgebied (kijk maar goed in de herhaling). 2 was idd een penalty maar geen rood wel geel. 3 kun je hem idd ook voor geven, maar als hij 2 al niet geeft zal 3 ook niet gebeuren.quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:14 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
1. Moment van Malouda in de 1ste helft waar hij door Alves neer wordt gehaald. Die Ovebro staat er gewoon fucking 4m vandaan naar te kijken en geeft een vrije trap er buiten?!
2. Handsbal van Pique. Rood + pingel. Scheids stond erbij en keek er naar.
3. Handsbal van een of andere verdediger. Sure, arm is grotendeels tegen z'n lichaam, maar je kan hem gwoon geven en de scheids zag dit ook.
Daarnaast waren er nog wat momenten met Drogba.
Hopelijk haalt Barca het hoge niveau dat ze kunnen halen en Man Utd ook een hoog niveau, liefst net zo'n wedstrijd als Chelsea - Liverpool alhoewel dat verdedigend erg matig was.quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:22 schreef RobinC het volgende:
Hopelijk kan Manchester United in Rome winnen. Maar ik had liever Chelsea daar gezien want met spelers als Henry, messi, eto'o verwacht ik een moeilijke avond voor Man U.
Bwhehehehe.quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:22 schreef Platina het volgende:
3 kun je hem idd ook voor geven, maar als hij 2 al niet geeft zal 3 ook niet gebeuren.
De oude fifa koningquote:Op woensdag 6 mei 2009 23:23 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Hopelijk haalt Barca het hoge niveau dat ze kunnen halen en Man Utd ook een hoog niveau, liefst net zo'n wedstrijd als Chelsea - Liverpool alhoewel dat verdedigend erg matig was.
Met als enige verschil dat dat niet zwaar onterecht was.quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:23 schreef jorienvdherik het volgende:
Nu weet Hiddink hoe ik mij voelde van de zomer
Ik heb geen vuur gezien hoorquote:Op woensdag 6 mei 2009 23:23 schreef sweetysven het volgende:
Spannende wedstrijd. Goed, 1 penalty door de neus geboord met hensbal, duw en trekwerk in eerste instantie vond ik een twijfelgeval omdat het eigenlijk al buiten de zestien op de lijn begon. De derde keer was dus echt geen hands. Maargoed, zijn we hier ineens allemaal de wedstrijd van vorige week vergeten?
Daarnaast had Chelsea het ook zelf moeten afmaken, genoeg kansen en tegen 10 man. Ook al had Chelsea deze wedstrijd moeten winnen, ben toch blij dat Barcalona door is. Een leukere finale.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |