Dat kunnen we jou niet laten doenquote:
Ik ook niet, maar vind het wel leuk om te doenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:21 schreef Jotcha het volgende:
[..]
Ik schrijf sowieso geen songteksten, omdat ik helaas niet zo'n geweldige zanger ben
Dat was zacht uitgedrukt, ik zing echt waaaardeloosquote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:24 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar vind het wel leuk om te doen
Ik vind dat ik zelf ook een waardeloze zanger ben, maar je kan best schrijven zonder te zingenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:25 schreef Jotcha het volgende:
[..]
Dat was zacht uitgedrukt, ik zing echt waaaardeloos
Gewoon poëzie dus?quote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:26 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Ik vind dat ik zelf ook een waardeloze zanger ben, maar je kan best schrijven zonder te zingen
Soort van, maar dan wel zorgen dat het zingbaar isquote:
Ik zit er zelf ook over te denken om dat te gaan doen, lijkt me echt enorm leuk en ik ben echt compleet gek van muziekteksten. Ik spam iedereen altijd onder met teksten en ik onthoud de tekst van ieder nummer na één keer luisteren, bovendien krijg ik zelf vaak ook gewoon ingevingen dat ik denk van, damn dat klinkt misschien wel goed.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:32 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Soort van, maar dan wel zorgen dat het zingbaar is.. Oftewel de intentie om er een nummer van te maken.
Serieus? WAAROM meld je je dan niet?quote:
Ik heb die ingevingen dus juist amperquote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:35 schreef ImTheBase het volgende:
[..]
Ik zit er zelf ook over te denken om dat te gaan doen, lijkt me echt enorm leuk en ik ben echt compleet gek van muziekteksten. Ik spam iedereen altijd onder met teksten en ik onthoud de tekst van ieder nummer na één keer luisteren, bovendien krijg ik zelf vaak ook gewoon ingevingen dat ik denk van, damn dat klinkt misschien wel goed.
Fiets heeft zich dus wel vermaaktquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |