Nu in de aanbieding bij de Mitra voor ¤ 15,=quote:Op zaterdag 26 september 2009 12:47 schreef Sunnythesun het volgende:
Black bottle, ik heb er wel eens van gehoord.. zo te zien is die ook goed te betalen http://www.whiskyvanzuylen.nl/index.php?page=whiskys&naam=Black+Bottle Gaan we zeker eens achter aan! De omschrijving van die 2e ziet er goed uit idd, Islay tonen.. daar houden we van![]()
Super, dank je voor de tip!!
Wat ik erover gelezen heb is dat ie zoet en kruidig smaakt?quote:Op maandag 28 september 2009 15:59 schreef gadeweerd het volgende:
[..]
Nu in de aanbieding bij de Mitra voor ¤ 15,=
doet mij erg denken aan Connemara peatedquote:Op woensdag 30 september 2009 21:24 schreef justmattie het volgende:
[..]
Wat ik erover gelezen heb is dat ie zoet en kruidig smaakt?
quote:Op donderdag 1 oktober 2009 18:10 schreef Sunnythesun het volgende:
Nou, we kunnen hem naar hartelust proberen.. zonder overleg hebben mijn vriend en ik er vandaag allebei een gekocht
Of door de cola gooienquote:Op donderdag 1 oktober 2009 19:49 schreef Sunnythesun het volgende:
Hehe nou maar hopen dat ie heel erg lekker is(anders geven we de ongeopende fles mooi weg
)
Nou.. als hij niet zo heel erg lekker blijkt, dan geven we 1 fles weg en gebruiken we die ander voor mixen en koken en zo jaquote:
Ik heb ook een fles die ik niet super geweldig vindt. Maar dan drink ik er heel enkel eens uit zodat ie toch op komt. Duurt alleen wat langer danquote:Op donderdag 1 oktober 2009 19:57 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Nou.. als hij niet zo heel erg lekker blijkt, dan geven we 1 fles weg en gebruiken we die ander voor mixen en koken en zo ja![]()
Maar ik denk dat we ze wel op krijgen, vind whisky niet zo snel echt vies
Let us knowquote:Op donderdag 1 oktober 2009 20:20 schreef Sunnythesun het volgende:
Hehehe ach ja.. ik moet zeggen dat ik wel erg benieuwd ben nu.. we gaan hem straks maar eens open trekken voor een nipje
Zei ik toch....beter dan famous grouse..quote:Op donderdag 1 oktober 2009 22:12 schreef Sunnythesun het volgende:
Absoluut. Hij is wat zoetig, qua geur wat jodium maar qua smaak dan weer minder. Best pittig verder met een lichte rooksmaak op de achtergrond. Heel niet slecht voor 15,-
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |