Nu afgekekenquote:Op maandag 20 juli 2009 03:37 schreef Tim86 het volgende:
Nou, je bent nu nog wakker, dus tijd voor een marathon! En ook de niet uitgezonden ep kijken
Misschien qua setting, maar qua twists en plotlijn vond ik het echt meer dan uitstekend hoor. Een hoop momenten die je niet zag aankomenquote:Op zaterdag 5 september 2009 19:06 schreef Jarno het volgende:
Ik snap echt niet wat iedereen zo geweldig aan die 13e aflevering. Dat was echt 13-in-een-dozijn actie SF. Commerciele derrie. Als ze echt die richting op gaan ben ik echt heel snel klaar met het 2e seizoen vrees ik.
Alles is nu op bluray uitgekomen, ook de unaired pilot en de 13e epiquote:Op zondag 6 september 2009 17:25 schreef speedy_kevin het volgende:
Ik ga nu twijjfelen of ik afl13 wel heb gezien als de unaired is![]()
Ga ik toch maar even opzoeken voor de zekerheid
Zojuist de bluray rip gekeken van episode 13, had hem inderdaad nog niet gezien.quote:Op zondag 6 september 2009 18:41 schreef Jivis het volgende:
[..]
Alles is nu op bluray uitgekomen, ook de unaired pilot en de 13e epi.
Zonder aflevering 13 kun je in de toekomst nog alle kanten op qua arch-story. Met aflevering 13 ligt deze ontwikkeling al redelijk vast.quote:Op woensdag 9 september 2009 09:49 schreef Ericjuh het volgende:
Ik vraag me trouwens af waarom FOX toelaat dat aflevering 13 niet uitgezonden wordt. Het is leuk als blu-ray extra, maar ik vind aflevering 13 wel van zo'n kwaliteit dat het wel uitgezonden had moeten worden..
Het Whedon-fandom is idd over het algemeen zeer onaangenaam. Een van de ergste fandoms ter wereld. Het is niet prettig daar altijd maar doorheen te moeten waden om van het werk van de beste man op de hoogte te blijven.quote:Op woensdag 9 september 2009 16:16 schreef Man_in_a_Shed het volgende:
Overigens krijg ik altjd een beetje de kriebels van Whedon's fans... Weet niet wat het is, maar ik vind ze eng.
Wat is er zo erg aan dan precies? Lang geleden heb ik Buffy gevolgd, en een klein deel van Angel. Na jaren gehoord dat ie Firefly had gemaakt, en die gekeken. Nu kijk ik Dollhouse. Al die series met plezier gekeken, je zou dus kunnen zeggen dat ik fan ben. Verder weet ik weinig van die kerel en aanbid hem ook niet als een god ofzo, maar de series die hij maakt spreken me wel zeer aan.quote:Op woensdag 9 september 2009 16:21 schreef Marble het volgende:
[..]
Het Whedon-fandom is idd over het algemeen zeer onaangenaam. Een van de ergste fandoms ter wereld. Het is niet prettig daar altijd maar doorheen te moeten waden om van het werk van de beste man op de hoogte te blijven.
De echte Whedon fans aanbidden hem als een god en dulden geen tegenspraakquote:Op woensdag 9 september 2009 17:05 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Wat is er zo erg aan dan precies? Lang geleden heb ik Buffy gevolgd, en een klein deel van Angel. Na jaren gehoord dat ie Firefly had gemaakt, en die gekeken. Nu kijk ik Dollhouse. Al die series met plezier gekeken, je zou dus kunnen zeggen dat ik fan ben. Verder weet ik weinig van die kerel en aanbid hem ook niet als een god ofzo, maar de series die hij maakt spreken me wel zeer aan.
Kan me voorstellen dat er mensen zijn die helemaal fan zijn van zijn manier van werken, maar wat is er zo onaangenaam aan de fans?Geen verwijt, maar een vraag.
Begint S2 alweer ja? Tof!quote:Op vrijdag 25 september 2009 14:48 schreef egeltje1985 het volgende:
Nieuwe aflevering morgen te zien, jeuh!
Jep. Vanavond te zien in de VS, morgen te downloaden.quote:
Tof. Eindelijk weer een serie om te volgen!quote:Op vrijdag 25 september 2009 14:55 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Jep. Vanavond te zien in de VS, morgen te downloaden.Of rond 4-5 uur snachts NL-tijd voor de echte die-hards.
Beh, voor mij hoeft dat "Bad-Ass, Whaat-up Shiznits" Wigger-gedrag van haar niet zo...quote:Op vrijdag 25 september 2009 21:03 schreef Breuls het volgende:
Eliza zit intussen op haar Twitter vrolijk naar vanavond toe te leven:
[ afbeelding ]
linkje
quote:Op zaterdag 26 september 2009 10:36 schreef egeltje1985 het volgende:
Interessante aflevering. Topher en Whiskey, snif. Ik heb zin in de rest van het seizoen.
Nee, idd, dat is best matig.quote:Op zaterdag 26 september 2009 00:26 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Beh, voor mij hoeft dat "Bad-Ass, Whaat-up Shiznits" Wigger-gedrag van haar niet zo...
quote:Things are happening in the Dollhizzy
Ik gebruik tegenwoordig altijd Engelse subs wanneer beschikbaar. Ondanks dat mijn Engels zeer redelijk is krijg ik niet altijd alle opmerkingen en uitdrukkingen mee, zeker niet wanneer er zacht of veel gepraat wordt.quote:Op zaterdag 26 september 2009 18:48 schreef Mirel het volgende:
Ik weet niet of het deels lag aan mijn chipsgekraak waardoor ik niet alles goed kon horen, maar ik kan de gesprekken in Dollhousen nooit echt volgen.
Dit:quote:Op zaterdag 26 september 2009 17:22 schreef krioro het volgende:
[..]
Nee, idd, dat is best matig.
[..].
Nu even de nieuwe epi binnenhalen.
Nooit last van met Dollhouse. Juist bij Lost zit ik altijd heel krampachtig op alles te letten omdat ik bang ben om iets te missen.quote:Op zaterdag 26 september 2009 20:12 schreef Mirel het volgende:
Nou dat is ook weer niet nodig. Het is dat als je bijv. de meeste series, zelfs bij Lost niet echt naar het scherm hoeft te staren om het te volgen. Terwijl je drinken inschenkt of even door je kamer loopt of whatever. Bij Dollhouse kan ik het niet meer volgen als ik eventjes niet oplet bij een gesprekje. Ik zie ook niet echt een rode lijn.
Misschien vind ik het gewoon niet interessant genoeg. Maar ja, dat is eigenlijk hetgene waarvan ik wil weten waarom het zo is
Kruisje vind ik ook niks nee.quote:Op zaterdag 26 september 2009 23:05 schreef LadiesMan217 het volgende:
[..]
Dit:
[ afbeelding ]
of dit:
[ afbeelding ]
QFT.quote:Op zaterdag 26 september 2009 23:44 schreef Mirel het volgende:
Ik vind niet eens zo dat ze een mooi gezicht of lichaam heeft maar ze is wel geil
Dat heb ik ook regelmatig inderdaad. Soms heb ik echt moeite om een dialoog te volgen als ik even niet helemaal geconcentreerd kijk.quote:Op zaterdag 26 september 2009 18:48 schreef Mirel het volgende:
Ik weet niet of het deels lag aan mijn chipsgekraak waardoor ik niet alles goed kon horen, maar ik kan de gesprekken in Dollhousen nooit echt volgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |