quote:Ajax-supporters wachten spelersbus op
Enkele tientallen boze Ajax-supporters hebben aan het begin van zondagavond de spelersbus bij de ArenA opgewacht.
Bij aankomst van de bus werd daar op de bus geslagen en geroepen "We willen Ajax terug" en "Voetballen". Ajax verloor zondagmiddag in Rotterdam met 4-0 van Sparta.
Technisch manager Danny Blind en coaches hebben met de voetbalfans gesproken. Zij luisterden naar de kritiek van de supporters. Dat gebeurde in een redelijk rustige sfeer. Politie was erbij aanwezig. Na enige tijd reed de spelersbus onder applaus van de supporters weer door. Ajax verloor zondagmiddag in Rotterdan met 4-0 van Sparta.
Daar ligt ook gelijk het probleem van Ajax , bijna altijd een beginnende coach.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:12 schreef El-Salvador het volgende:
[..]
1. van Basten is een beginnende coach, tuurlijk zal hij beter worden.
2. komend seizoen is een ver-van-je-bed show. Je weet niet wat er in de zomer gaat gebeuren.
3. volgens mij spelen die dit seizoen al beter slimpie.
En volgens mij heb je emotie zat, tenminste ik bespeur zat emotie in elke post van je.
Heeft Bassie je iets aangedaan ofzo? ongekend en praat is normaal.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:22 schreef Barca het volgende:
[..]
Welnee ... die hele incestkliek staat elkaar te verdringen om de aars en mazzelpik van Bassie te mogen likken. MvB zal tot zijn dood coach blijven van Ajax. Al spelen ze 6e klasse.
Juistem.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:26 schreef Prosac het volgende:
[..]
Heel Nederland houdt toch van Ajax? De fans als ze winnen, de rest als ze verliezen.
quote:Op zondag 3 mei 2009 20:24 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Kom op, diep in je hart hou je van Ajax. Het is niet erg om dat eens toe te geven.
Hoorde ik ook, maar wat ik ervan zag boeide het ze echt geen moer.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:22 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Ik begreep dat Suarez stond te bellen?
Helemaal met je eens. Deze spelersgroep heeft gezag en discipline nodig.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:26 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Daar ligt ook gelijk het probleem van Ajax , bijna altijd een beginnende coach.
Ronald Koeman , Jan Wouters , Danny Blind , van Basten en misschien dat ik er 1 of 2 vergeet.
Ajax heeft een ervaren coach nodig , van Gaal was ook niet ervaren , maar het wordt tijd voor een volwassen coach eentje die de spelers kan motiveren.
Stille waren er zeker wel bij hoorquote:Op zondag 3 mei 2009 20:27 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Op nu.nl stond dat er geen politie was
Naast me stond een of andere knakker die riep Van 't Schip. Dus Schip kijkt om. Begint die kerel te roepen dat Schilder in de basis moest.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:27 schreef Jasza het volgende:
[..]
Hoorde ik ook, maar wat ik ervan zag boeide het ze echt geen moer.
Net of Suarez er wat van verstaat ?quote:Op zondag 3 mei 2009 20:27 schreef Jasza het volgende:
[..]
Hoorde ik ook, maar wat ik ervan zag boeide het ze echt geen moer.
Ook zijn het allemaal dezelfde type coaches. De stille, berekende, niet motiverende coaches. We moeten een gifbak hebben die die luie pestspelers laat voetballen naar hun kwaliteiten en er een team van maakt.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:26 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Daar ligt ook gelijk het probleem van Ajax , bijna altijd een beginnende coach.
Ronald Koeman , Jan Wouters , Danny Blind , van Basten en misschien dat ik er 1 of 2 vergeet.
Ajax heeft een ervaren coach nodig , van Gaal was ook niet ervaren , maar het wordt tijd voor een volwassen coach eentje die de spelers kan motiveren.
Ja.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:28 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Net of Suarez er wat van verstaat ?
Wat zou je er van vinden als Adriaanse terug kwam op het oude nesT?quote:Op zondag 3 mei 2009 20:28 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Ook zijn het allemaal dezelfde type coaches. De stille, berekende, niet motiverende coaches. We moeten een gifbak hebben die die luie pestspelers laat voetballen naar hun kwaliteiten en er een team van maakt.
En hoe vaak lees ik hier geen berichten met daarin "kanker" die niet worden aangepast en waar niks van wordt gezegd.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:24 schreef RayMania het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig, maar je mag wel je taalgebruik wat aanpassen.
Nee hoor!quote:Op zondag 3 mei 2009 20:26 schreef El-Salvador het volgende:
[..]
Heeft Bassie je iets aangedaan ofzo? ongekend en praat is normaal.
quote:Op zondag 3 mei 2009 20:28 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Naast me stond een of andere knakker die riep Van 't Schip. Dus Schip kijkt om. Begint die kerel te roepen dat Schilder in de basis moest.
Toen liep Schip maar door.
Weet ik veel. Zoek ze op, bundel ze en stuur ze op naar mequote:Op zondag 3 mei 2009 20:29 schreef Barca het volgende:
[..]
En hoe vaak lees ik hier geen berichten met daarin "kanker" die niet worden aangepast en waar niks van wordt gezegd.
Kan Ten Cate niet een stille, berekende, niet motiverende coach noemen. Dat is toch iemand die sociaal gezien met die jongens om zou moeten kunnen gaan, maar ook een klootzak kon zijn.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:28 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Ook zijn het allemaal dezelfde type coaches. De stille, berekende, niet motiverende coaches. We moeten een gifbak hebben die die luie pestspelers laat voetballen naar hun kwaliteiten en er een team van maakt.
Hij belde de politiequote:Op zondag 3 mei 2009 20:22 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Ik begreep dat Suarez stond te bellen?
quote:Op zondag 3 mei 2009 20:32 schreef Jasza het volgende:
Mooie opmerking die ik hoorde was nog wel, veel wilde dat ze nu gingen trainen onder ons toezicht.
Zei zo'n gozer: ze gaan zometeen op de ps3 trainen want dan word je niet moe
Graag gedaan!quote:Op zondag 3 mei 2009 20:31 schreef RayMania het volgende:
[..]
Weet ik veel. Zoek ze op, bundel ze en stuur ze op naar me. Ik heb het nu over jou en mijn post kun je als een waarschuwing beschouwen, want je manier van posten slaat nergens op. Bedankt en succes.
Klopt inderdaad. Die hadden we nooit naar Chelsea moeten laten gaanquote:Op zondag 3 mei 2009 20:31 schreef twi het volgende:
[..]
Kan Ten Cate niet een stille, berekende, niet motiverende coach noemen. Dat is toch iemand die sociaal gezien met die jongens om zou moeten kunnen gaan, maar ook een klootzak kon zijn.
Niet nodig. Eerste deel heeft niks te maken met het tweede deel. En mijn mening over Van Basten heb ik al zo vaak gegeven.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:33 schreef Barca het volgende:
[..]
Graag gedaan!
Fijn dat je ook ingaat op het tweede gedeelte van mijn bericht.
Goed, en met jou?quote:Op zondag 3 mei 2009 20:30 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Hoe is het met zijn Nederlands dan?
Ach, iedereen wilde Bassie immers. Nou ja (ik niet!).quote:Op zondag 3 mei 2009 20:34 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Klopt inderdaad. Die hadden we nooit naar Chelsea moeten laten gaan
Alsof Ten Cate het zo goed deed? Twee keer geen Champions League gehaald tegen op papier makkelijke tegenstanders. Kansloos onderuit in de UEFA Cup vorig jaar tegen Dinamo, dramatisch onderuit tegen Werder, een aantal mislukte aankopen, Perez simpel verkocht aan PSV.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:34 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Klopt inderdaad. Die hadden we nooit naar Chelsea moeten laten gaan
We zijn er niks mee opgeschoten maar Ook onder henk zouden we echt niet ineens kampioen worden. Henk is goed als er een rustige trainer boven staat zoals rijkaard toen.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:34 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Klopt inderdaad. Die hadden we nooit naar Chelsea moeten laten gaan
Dat het eerste deel niks met het tweede heeft te maken weet ik zelf ook wel. Ik heb het bericht immers geschreven?quote:Op zondag 3 mei 2009 20:34 schreef RayMania het volgende:
[..]
Niet nodig. Eerste deel heeft niks te maken met het tweede deel. En mijn mening over Van Basten heb ik al zo vaak gegeven.
Je moet mij geen woorden in de mond leggen.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:38 schreef Barca het volgende:
Ach ... jij wilt natuurlijk ook gewoon dat hij blijft. Jij gelooft ook nog dat hij ons volgend seizoen kampioen maakt.
Klopt maar die had hier wel een team van kunnen maken en die staat temminste niet minzaam te lachen voor de camera na weer een verloren seizoen.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:37 schreef RayMania het volgende:
[..]
Alsof Ten Cate het zo goed deed? Twee keer geen Champions League gehaald tegen op papier makkelijke tegenstanders. Kansloos onderuit in de UEFA Cup vorig jaar tegen Dinamo, dramatisch onderuit tegen Werder, een aantal mislukte aankopen, Perez simpel verkocht aan PSV.
En Bassie die daar niks van leerde. Zei gewoon dat Perez niet welkom is in de selectie. Die kon dus zo naar Twente.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:37 schreef RayMania het volgende:
[..]
Alsof Ten Cate het zo goed deed? Twee keer geen Champions League gehaald tegen op papier makkelijke tegenstanders. Kansloos onderuit in de UEFA Cup vorig jaar tegen Dinamo, dramatisch onderuit tegen Werder, een aantal mislukte aankopen, Perez simpel verkocht aan PSV.
Mwah kampioenschap is belangrijk maar een pleurisuefacup ookquote:Op zondag 3 mei 2009 20:26 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Boeit mij die pleurisuefacup. Kampioen worden, dat wil ik!
Ik dacht slecht, omdat interviews altijd in zijn eigen taal of engels gaanquote:Op zondag 3 mei 2009 20:35 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Goed, en met jou?
Overigens voel ik me vandaag best wel Feyenoorder. Triest, maar waar.
Zijn periode was wel beter dan nu, maar hij had dan ook te maken met spelers als Perez, Davids, Heitinga, Huntelaar en Sneijder. Spelers die een team op sleeptouw kunnen nemen en strijd leveren. Vergelijk die teams voor het gemak even met nu; totaal geen leider in het veld. Het zijn individueel allemaal wel goede spelers, maar het is los zand.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:40 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Klopt maar die had hier wel een team van kunnen maken en die staat temminste niet minzaam te lachen voor de camera na weer een verloren seizoen.
Ach, ik weet het ook allemaal niet meer.
Kijk nog effe het aantal tegendoelpunten na van Ajax met Stekelenburg onder de latquote:Op zondag 3 mei 2009 19:42 schreef RayMania het volgende:
[..]
Wat een bullshit. Stekelenburg heeft jarenlang gewoon prima gekeept, maar we hebben de pech gehad om één keer op doelsaldo geen kampioen te worden en één keer op drie punten. Vorig jaar keepte Stekelenburg uitstekend en won hij wedstrijden voor ons (stuk of vier penalties gestopt en goede reddingen gemaakt). Ook dit seizoen was de start redelijk tot goed en stonden we #1 met Stekelenburg. Na zijn blessure kreeg hij imo weinig tijd om weer te wennen en daar werd hij gelijk op afgerekend door Van Basten.
Perez heeft het niet zo geweldig gedaan bij Ajax. Het was redelijk, niet meer dan dat.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:40 schreef Barca het volgende:
[..]
En Bassie die daar niks van leerde. Zei gewoon dat Perez niet welkom is in de selectie. Die kon dus zo naar Twente.
Ibi Affelayquote:Op zondag 3 mei 2009 20:42 schreef bloodysunday het volgende:
Wie is er te gast bij Studio Voetbal vanavond?
Geen idee waar je dat gelezen hebt maar ik ben al sinds mijn 6e/7e fan van Ajax. Heb als noorderling wel sympathie voor Groningen. Had er 2 jaar een seizoenkaart. Begin jaren '90.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:40 schreef RayMania het volgende:
[..]
Je moet mij geen woorden in de mond leggen.
Ik las vanmiddag trouwens dat je twee jaar terug een Groningen-supporter was. Vanwaar die switch naar Ajax?
Ik denk dat we hem dit seizoen wel nodig gehad hadden hij is toch redelijk ervaren, kan goed vrije trappen nemen en kan wel sturenquote:Op zondag 3 mei 2009 20:42 schreef RayMania het volgende:
[..]
Perez heeft het niet zo geweldig gedaan bij Ajax. Het was redelijk, niet meer dan dat.
Klopt, maar hij is wel beter dan wat we nu hebben. Hij heeft wel kwaliteiten die het verschil kunnen maken.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:42 schreef RayMania het volgende:
[..]
Perez heeft het niet zo geweldig gedaan bij Ajax. Het was redelijk, niet meer dan dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |