Precies.quote:Op zondag 3 mei 2009 18:39 schreef shmoopy het volgende:
Sweeeeeeeets! Ben je wel naar de dierenarts geweest?!
Anders moet je alsnog verzopen worden!
Katers sproeien om diverse redenen, zelden fysiek. Als mijn dierenarts toevallig ook kattenfluisteraar is had het nog nut gehad.quote:Op zondag 3 mei 2009 17:19 schreef Robijn1961 het volgende:
[..]
Dit vind ik dus iemand die een dier niet verdient.
Hij piste het huis onder, en het had geen week meer moeten duren voordat je hem had weggedaan, maar ik begrijp uit je woorden dat je hem niet eens naar de dierenarts hebt gebracht?
Veel mensen schaffen veel te snel een dier aan, en als het dan lastig is, moet ie maar weg.
Nee, dan moet het kind weg, de hond was er eerder.quote:Op zondag 3 mei 2009 19:25 schreef krakkemieke het volgende:
Mag de hond wel weg als het 2e kind zo'n astma heeft dat het regelmatig op de intensive care ligt?
Zo ben ik aan mijn voormalige kat gekomen namelijk.
Het kind was 58 cm, ze konden hem niet terugduwen.......quote:Op zondag 3 mei 2009 19:25 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Nee, dan moet het kind weg, de hond was er eerder.
Tja ik heb geen dierenarts nodig om te weten dat er diverse aanleidingen zijn voor sproeien. Nu is dit een gecastreerde kater (jazeker, mijn katten worden gesteriliseerd en gecastreerd) dus er valt al een rijtje af. Dan blijft er fysiek gezien nog nierstenen/blaasgruis over. Maar dan moet er (behoorlijk) bloed in de urine zitten, hetgeen niet het geval was. De meest ander gehoorde reden is stress.quote:Op zondag 3 mei 2009 17:35 schreef Robijn1961 het volgende:
[..]
Ja. Omdat ik nergens iets lees over een dierenarts.
Ik heb nl. een siamese kat die in huis plast, en ik weet dat er verschillende manieren zijn om dit aan te pakken. Via de dierenarts.
quote:Op zondag 3 mei 2009 19:22 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Katers sproeien om diverse redenen, zelden fysiek. Als mijn dierenarts toevallig ook kattenfluisteraar is had het nog nut gehad.
Dat dusquote:Op zondag 3 mei 2009 16:42 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
DE HOND VAN JE ZUS ZIT NIET 24 UUR BIJ JE IN HUIS. Jezus christus je hebt echt een klein snappertje he.
opvangen?quote:Op zondag 3 mei 2009 19:30 schreef Exoteria het volgende:
[..]
Mijn kat is een geweldig nette huisgenoot,
behalve als zijn beste maatje (mijn zoon) uit logeren gaat.
Dan piest hij letterlijk uit zeikerigheid in huis.
Daar kan een dierenarts inderdaad weinig aan doen.
(voor mij overigens geen reden tot afstand doen, ik ben er nu op voorbereid en kan het redelijk opvangen. Het is echter moelijker als je níet weet wat de reden is.)
Ja, ik zag ook al een verhitte Exoteria uren achter een poezebeest aanhollen met een klein steelpannetje ofzo.quote:
Vastgebonden aan een lange stokquote:Op zondag 3 mei 2009 19:35 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Ja, ik zag ook al een verhitte Exoteria uren achter een poezebeest aanhollen met een klein steelpannetje ofzo.
ow ja, excuses nog dat ik af en toe offline bent voor het verzorgen van kinderen en huisdieren enzoquote:
En dan wil ie een ander baasje, maar dan mag dat weer niet.quote:Op zondag 3 mei 2009 19:41 schreef Swetsenegger het volgende:
Kat gestressed, die gaat nog meer pissen.
Uit liefde voor het beest he! Hij moet en zal godverdegodver een leuk leven hebben!quote:Op zondag 3 mei 2009 19:49 schreef shmoopy het volgende:
[..]
En dan wil ie een ander baasje, maar dan mag dat weer niet.
Hehe, dat dus... Ik heb er zelf ook heel veel moeite mee gehad om tot het besluit te komen ons hondje te herplaatsen, het voelt gewoon alsof je faalt en je gelooft nooit dat een ander net zo goed (of misschien wel beter!) voor jouw schatje kan zorgen. Maar ik denk dat je niet ten koste van alles zo'n beestje bij je moet willen houden, soms moet je voor de mogelijkheid open staan dat een ander baasje (of een andere situatie) beter is voor het dier. Dan moet je alleen wel je eigen trots en verantwoordelijkheidsgevoel in kunnen slikken en accepteren dat jij je dier (op dat moment) niet meer het beste kan bieden... En dat je dan afscheid moet nemen, dat doet best wel veel pijnquote:Op zondag 3 mei 2009 19:55 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Uit liefde voor het beest he! Hij moet en zal godverdegodver een leuk leven hebben!
Hoi, bedankt voor je uitleg, ondanks dat ik wat fel overkwam.quote:Op zondag 3 mei 2009 19:27 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Tja ik heb geen dierenarts nodig om te weten dat er diverse aanleidingen zijn voor sproeien. Nu is dit een gecastreerde kater (jazeker, mijn katten worden gesteriliseerd en gecastreerd) dus er valt al een rijtje af. Dan blijft er fysiek gezien nog nierstenen/blaasgruis over. Maar dan moet er (behoorlijk) bloed in de urine zitten, hetgeen niet het geval was. De meest ander gehoorde reden is stress.
Zoals je verder in dit topic heb kunnen lezen heb ik 2 katten die elkaar niet buitengewoon liggen. Daarnaast zijn er in 5 jaar 3 kinderen bijgekomen dus ik gok zo dat dat de voornaamste reden was. Had ik het beest weggedaan had ik hem (op dat moment) waarschijnlijk een plezier gedaan.
Waarom hij er mee opgehouden is weet ik dus inderdaad niet, aangezien er niets in de omstandigheden veranderd is (hoewel ze met warm weer vaker naar buiten gaan en dus minder met elkaar geconfronteerd worden) en sowieso al gezien het feit dat hij nog leeft het geen nierstenen of blaasgruis is geweest.
Hoi, sinds wanneer ben JIJ dierenarts?quote:Op zondag 3 mei 2009 20:30 schreef Robijn1961 het volgende:
[..]
Hoi, bedankt voor je uitleg, ondanks dat ik wat fel overkwam.
Ik had het helaas toch goed aangevoeld, je bracht hem niet naar de dierenarts. Ikzelf heb daar problemen mee, ik vind dat dat toch wel het minste is wat je voor je kat kunt doen voordat je hem wegdoet.
Bloed in de urine hoeft namelijk bij blaasgruis niet altijd aanwezig te zijn. Een kat moet daar gewoon altijd op gecheckt worden, als hij buiten de bak plast.
Dit zijn voor mij bekende dingen, een kat die buiten de bak plast kan blaasgruis hebben.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:30 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Hoi, sinds wanneer ben JIJ dierenarts?
"Ik had het helaas toch goed aangevoeld"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |