quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:46 schreef MaJo het volgende:![]()
zo maar eens werken en dan vanavond naar het ziekenhuis om mijn vaders verjaardag te vieren
No offense, maar dat vind ik wel verzoekerij.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:32 schreef Cobra4 het volgende:
Ongepaste titel trouwens boven de uitslag van de Koninginnedagtrekkeng van de staatsloterij : "Bent u één van de vele gelukkigen?"
Yep, heb geslapen als een lammerquote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:49 schreef Cobra4 het volgende:
[..]Een beetje kunnen slapen ondanks alle spanningen?
2 Drukke dagen, mensen moeten werk inhalen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 12:58 schreef wyccie het volgende:
Hoezo?
quote:MEXICO-STAD - Het openbare leven in Mexico ligt vanaf vrijdag vijf dagen lang plat.
De regering heeft besloten alle niet-vitale overheidsdiensten en niet-essentiële onderdelen van de economie stil te leggen om een verdere verspreiding van de Mexicaanse griep te voorkomen.
De autoriteiten hebben onder meer traditionele bijeenkomsten, zoals de viering van de Dag van de Arbeid, afgelast. Restaurants, toeristische trekpleisters en andere openbare gelegenheden blijven gesloten.
De Mexicaanse president Felipe Calderón heeft de bevolking van Mexico opgeroepen thuis te blijven.
Hoiquote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:06 schreef iamredleader het volgende:
Zo, een uur later en er is nog niemand langsgekomen hier?
alleen langsgekomen, niemand stoptequote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:06 schreef iamredleader het volgende:
Zo, een uur later en er is nog niemand langsgekomen hier?
Hoeveel minuten staat de dienstregeling toe?quote:
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:24 schreef iamredleader het volgende:
http://www.nu.nl/algemeen(...)drama-apeldoorn.html
![]()
Da's snelquote:Op vrijdag 1 mei 2009 17:34 schreef MaJo het volgende:
Zo klaar met werken. Was een beetje afwezig maar uiteindelijk wel een lekker dagje gehad
Klinkt ook goedquote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:25 schreef Nembrionic het volgende:
zuurkoolschotel met gehakt hier.
Dit komt me bekend voorquote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:26 schreef iamredleader het volgende:
Vanavond:
Grote kip uit de oven, wordt nu gebraden. Sausje van wat gedroogd fruit, olie+wijn, kruiden, cashewnoten en champignons.
Gebakken aardappeltjes en broccoli
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:53 schreef iamredleader het volgende:
Wij gaan aan tafel, ik wens jullie alleen een fijn, rustig weekend toe
Vanmiddag in Rotterdam lag er op het Stadhuisplein gewoon nog een hele berg plastic bekers en afval. Zag er verder behoorlijk rustig uit ook.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:57 schreef Hawaii_Tim het volgende:
even een snelle hallo vanaf mijn telefoon. Ik ben nu zo'n idioot die in de kroeg internet omdat ik me verveel... Het is rustig hier
http://www.de-ooievaar.nl/likeurenoudhollands.php?id=65quote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:41 schreef Hawaii_Tim het volgende:
overigens, is er een soort drank die je traditioneel verantwoord kan geven aan nieuwe ouders?
Heel jammer.quote:
Ik hoop het ook, maar MASD is ondanks zijn schelmenstreken ook meermaals ontsnapt.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:14 schreef iamredleader het volgende:
Laat dan ook maar. Gelijk een week afkoelen en het blauwe kleurtje er met een schuurspons+cif afwassen
Waar heb je het in hemelsnaam over?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:59 schreef Ofyles2 het volgende:
We zullen hem en Krentenbol. volgende week 'hartelijk' onthalen. Iedereen moet cadeaus meenemen, het wordt een feest die ze nooit zullen vergeten...
MASD en Krentenbol. die het volgende week zeer moeilijk zullen krijgen naar aanleiding van hun foute uitspraken van afgelopen donderdag.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:00 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Waar heb je het in hemelsnaam over?
Oh, ja ik hou ook van eufemismen maar deze vond ik iets te vaagquote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:09 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
MASD en Krentenbol. die het volgende week zeer moeilijk zullen krijgen naar aanleiding van hun foute uitspraken van afgelopen donderdag.
Ik vind het leuk om in eufemismen te praten als er iets op touw gezet moet worden. In dit geval de afzettingsprocedure van beide mods.
Ik houd het op een tweevoudige aanval: beide mods moeten genegeerd worden of zodanig gehinderd worden in hun werkzaamheden dat ze het modschap vanzelf opgeven.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:10 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Oh, ja ik hou ook van eufemismen maar deze vond ik iets te vaag
Kwam meer over alsof je een knokploeg op touw wilde zetten
Ludieke acties op Fok werken nooitquote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:12 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik houd het op een tweevoudige aanval: beide mods moeten genegeerd worden of zodanig gehinderd worden in hun werkzaamheden dat ze het modschap vanzelf opgeven.
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:51 schreef MaJo het volgende:
net terug uit het ziekenhuis. We hebben met z'n allen gegeten in het restaurant en dat was onverwacht lekker. Kogelbiefstuk met frietjeszo in bad en dan lekker series kijken
quote:
Dank, heb het een en ander besteld. Kandeel voor mama, Papagaaiensoep voor papa (kon het niet laten) en Hemel op aarde voor de aanstaande baby/allebei, plus nog wat voor mezelf (hoe kan je Huppelolie nou niet willen hebben?). Het ordernummer geeft alleen niet de indruk dat er al erg veel besteld isquote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:44 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
http://www.de-ooievaar.nl/likeurenoudhollands.php?id=65
Van dezelfde site: kraamanijs
-edit- vergeet niet dat de moeder nog niet mag drinken als ze borstvoeding geeft he
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |