KUTquote:
Mexicaanse griep?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:00 schreef iamredleader het volgende:
Een goedemorgen allen.
Zit zelf ziek thuis, de afgelopen dagen waren al matig (slecht slapen en zo door de jeuk), gisterochtend had ik al hoofdpijn en braakneigingen, en vanochtend een verhoogde temperatuur en hoesten. Ben dus maar onder de wol gebleven
Geen idee eigenlijk. Al een tijdje niet voorbij zien komen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:00 schreef iamredleader het volgende:
Speaking of wol: waar is Sheep gebleven???
Ik hoop het niet.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:06 schreef iamredleader het volgende:
*Kuch*
Zo, de SC is nu ook in zijn geheel besmet
Wat is trouwens het verhaal met die krentenbol-mod? Linkje iemand?
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:14 schreef iamredleader het volgende:
Laat dan ook maar. Gelijk een week afkoelen en het blauwe kleurtje er met een schuurspons+cif afwassen
Misschien dat het wel goed uitpakt voor de kat. Lukte deze ezel ook.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:32 schreef iamredleader het volgende:ik zie die kat al een kleine sprong wagen, die adelaar vreet 'm in een keer op!
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:46 schreef MaJo het volgende:![]()
zo maar eens werken en dan vanavond naar het ziekenhuis om mijn vaders verjaardag te vieren
No offense, maar dat vind ik wel verzoekerij.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:32 schreef Cobra4 het volgende:
Ongepaste titel trouwens boven de uitslag van de Koninginnedagtrekkeng van de staatsloterij : "Bent u één van de vele gelukkigen?"
Yep, heb geslapen als een lammerquote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:49 schreef Cobra4 het volgende:
[..]Een beetje kunnen slapen ondanks alle spanningen?
2 Drukke dagen, mensen moeten werk inhalen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 12:58 schreef wyccie het volgende:
Hoezo?
quote:MEXICO-STAD - Het openbare leven in Mexico ligt vanaf vrijdag vijf dagen lang plat.
De regering heeft besloten alle niet-vitale overheidsdiensten en niet-essentiële onderdelen van de economie stil te leggen om een verdere verspreiding van de Mexicaanse griep te voorkomen.
De autoriteiten hebben onder meer traditionele bijeenkomsten, zoals de viering van de Dag van de Arbeid, afgelast. Restaurants, toeristische trekpleisters en andere openbare gelegenheden blijven gesloten.
De Mexicaanse president Felipe Calderón heeft de bevolking van Mexico opgeroepen thuis te blijven.
Hoiquote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:06 schreef iamredleader het volgende:
Zo, een uur later en er is nog niemand langsgekomen hier?
alleen langsgekomen, niemand stoptequote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:06 schreef iamredleader het volgende:
Zo, een uur later en er is nog niemand langsgekomen hier?
Hoeveel minuten staat de dienstregeling toe?quote:
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:24 schreef iamredleader het volgende:
http://www.nu.nl/algemeen(...)drama-apeldoorn.html
![]()
Da's snelquote:Op vrijdag 1 mei 2009 17:34 schreef MaJo het volgende:
Zo klaar met werken. Was een beetje afwezig maar uiteindelijk wel een lekker dagje gehad
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |