Ze heet Elisa Tan.quote:
Ik kan alles wat zij kan dusquote:
quote:
quote:Op donderdag 30 april 2009 17:32 schreef Acinonyx het volgende:
TS is jaloers dat ie geen meisje van 2 heeft
quote:Op donderdag 30 april 2009 17:33 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Als in pedobear of mijn eigen dochter?
Allebei moet ik niet.
ZE HEET GEEN MENSA MAAR ELISA TAN1!!!!!1!!!!!1!!!!quote:De Britse Elise Tan Roberts heeft het indrukwekkend IQ van 156. Ze kan vijfendertig hoofdsteden opsommen, het alfabet opzeggen en haar naam spellen. Daarnaast kan ze drie types van driehoeken benoemen en de woorden 'papa' en 'mama' lezen.
De peuter is door haar uitzonderlijke intelligentie het jongste lid van Mensa, de internationale organisatie voor hoogbegaafden. "Het is een uitzonderlijk kind", aldus algemene directeur John Stevenage. Haar ouders hadden haar voorgedragen. Doorgaans laat de vereniging slechts kinderen vanaf 10 jaar toe.
Kinderpsycholoog Joan Freeman gebruikte een speciale test om de intelligentie van Elise te meten en ontdekte dat ze zich in haar leeftijdscategorie onder de 0,2 procent bevond van briljante kinderen in Groot-Brittannië. Elise's moeder Louise (28), zegt dat ze bij de geboorte al wist dan haar dochter 'anders' is. Ze had een ongewone interesse in haar omgeving, sprak haar eerste woordjes toen ze vijf maanden oud was en nam haar eerste stapjes bij acht maanden
ja omdat ik zelfmoord ga plegen door jouquote:Op donderdag 30 april 2009 19:13 schreef Pieter-utd het volgende:
Hey Somesomg, snap jij nou waarom ouders een kind Mensa zouden noemen
Heet jij in het echt ook Mensaquote:Op donderdag 30 april 2009 19:20 schreef Somesomg het volgende:
[..]
ja omdat ik zelfmoord ga plegen door jougroetjes ikke
neequote:Op donderdag 30 april 2009 19:23 schreef Pieter-utd het volgende:
[..]
Heet jij in het echt ook Mensa![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
??@@??!?!?1/1!/!/?111
Hoezo?quote:Op donderdag 30 april 2009 19:29 schreef drummerdude het volgende:
Mensa![]()
Wat een naam..
Als ik een dochter kreeg, zou ik haar eerder Elise Tan noemen, maar Mensa?
Idd, ik heb FOK! zelden zo laag zien gaanquote:Op donderdag 30 april 2009 19:37 schreef sweetlady-o het volgende:
wat zijn sommige mensen in dit topic irritant zeg.
Wat mij betreft noemen ze dat kind Likmereetgreet. Ze is Aziatisch.quote:Op donderdag 30 april 2009 19:44 schreef De_Jostiband het volgende:
Maar je kind Mensa noemen, dat vind ik erover gaan.
Hmmm... aznquote:Op donderdag 30 april 2009 19:45 schreef Waris7 het volgende:
[..]
Wat mij betreft noemen ze dat kind Likmereetgreet. Ze is Aziatisch.
Dibs!quote:Op donderdag 30 april 2009 20:21 schreef De_Jostiband het volgende:
[..]
Hmmm... azndan is ze binnen een paar jaartjes neukvleesch
Ja genialiteit komt vaker voor bij Asians.quote:Op donderdag 30 april 2009 19:42 schreef Waris7 het volgende:
Maar ze is Aziatisch, dus mag het.
Jammer dat ze maar half Aziatisch is
O hai Chuck_Norris ^_^quote:Op donderdag 30 april 2009 20:36 schreef Chuck_Norris het volgende:
[..]
Ja genialiteit komt vaker voor bij Asians.
quote:
nvmquote:Op donderdag 30 april 2009 19:17 schreef Smart_ass het volgende:
Zie niet in waar dat voor nodig is eigenlijkkkkkk.
hey nog een otakuquote:
ik las "eigenlijKKK"quote:
<333quote:
mina baka.quote:
Betekend grofweg "waarom" als het alleen wordt gezegd.quote:
Bedankt, weer wat geleerd.quote:Op donderdag 30 april 2009 21:31 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Betekend grofweg "waarom" als het alleen wordt gezegd.
Mina betekent Jullie Allemaal, of gewoon Jullie, of iedereenquote:
Misuzu !quote:
Ik ben heul geen homo!quote:
Ik hoorde het jaquote:
Goed, houd je tube lijm maar vast klaarquote:
Ik wilde eigenlijk alle losse delen met piercings vaststrikkenquote:Op donderdag 30 april 2009 22:15 schreef Acinonyx het volgende:
[..]
Goed, houd je tube lijm maar vast klaar
Ow komt goed uit, ik wilde namelijk nog een Snakebite, een Septum, een Bridge, en een Labretquote:Op donderdag 30 april 2009 22:19 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Ik wilde eigenlijk alle losse delen met piercings vaststrikken
En een kusjequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It was an encounter that lasted less than 45 seconds O+
quote:
Ik wil met je avatar trouwenquote:
Deal, als jij regelt dat ik met Nerine of Sia uit Shuffle! mag trouwenquote:Op donderdag 30 april 2009 23:50 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Ik wil met je avatar trouwen
En waris heeft wel een sik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It was an encounter that lasted less than 45 seconds O+
quote:Op donderdag 30 april 2009 23:59 schreef Ascendancy het volgende:
je krijgt van mij kallenMwah, good enough, voorlopigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Drive few cars and far more unicorns.
.
Mr.Cooper schreef ooit het volgende:
ik kan teminste headbangen, lekker met me lange haar lopen chille en zo, kan ik van jou niet zeggen naar je chemokuur-kop
wees blij.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:10 schreef Waris7 het volgende:
Ik zie dat plaatje niet.
En mensen die otaku dissen
>:3quote:
Terechte klacht, als de ouders teveel hameren op prestatie. Maar het kan ook best zo zijn dat een kind gewoon intelligent is en de ouders niet zo prestatiegericht zijn.quote:Klacht: Ouders die teren op de intelligentie van hun kind.
Of het kan dat het kind Aziatisch is en fapbaar. ^_^quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:17 schreef dgirl het volgende:
[..]
Terechte klacht, als de ouders teveel hameren op prestatie. Maar het kan ook best zo zijn dat een kind gewoon intelligent is en de ouders niet zo prestatiegericht zijn.
Het is 2quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:21 schreef Waris7 het volgende:
[..]
Of het kan dat het kind Aziatisch is en fapbaar. ^_^
Hmm... 2 is misschien een beetje jong, hè? Misschien nog maar 2 jaartjes geduld hebben danquote:
Is dat niet juist een beetje te oud ?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:08 schreef Waris7 het volgende:
[..]
Hmm... 2 is misschien een beetje jong, hè? Misschien nog maar 2 jaartjes geduld hebben dan
Neuhquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |