quote:
quote:
Tsja, kan ik dan nog achterblijvenquote:
Sorry voor mijn late reactiequote:
Toevallig heeft Nienke een dubbele oorontsteking. Maar die heeft er totaal geen koorts bij. Ze was wel wat sacherijniger dan normaal, maar we kwamen er eigenlijk pas achter omdat ze een loop oortje had aan 1 kant.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 06:02 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Sorry voor mijn late reactiemaar was met me kind daar, had hoge koorts, al 8 uur nonstop huilen, greep steeds naar oren en bij spugen had ie beetje bloed erbij zitten
Bleek zware oorontsteking te hebben icm griep en koorts (41,4) en heeft daar medicatie voor gekregen, gaat nu gelukkig iets beter
quote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:45 schreef RockabeIIa het volgende:
Praat Keksi thuis ook altijd over Keksi als het over hemzelf gaat?
Niks..., ben je 18 ofzo dat je moet compenseren?quote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:42 schreef Keksi het volgende:
Wat hebben jullie extra of anders gedaan op weg naar de bevalling?
Niets bijzonders gedaan. Of misschien alleen dat ik elk moment aangreep om uit te slapen. En van die lange sessie van zinloos achter de computer hangen. Maar geen grote "dit moet nog gebeuren voordat mijn leven over is" zaken. Dat gevoel had ik trouwens ook niet echt sterk, moet ik eerlijk zeggen.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:42 schreef Keksi het volgende:
Keksi heeft samen met zijn beste vriend afgesproken om een paar dagen naar NY te gaan nog voor de baby geboren word. Dit omdat Keksi een beetje bang is veel van de leuke momenten die ik nu met mijn vrienden heb te moeten missen.
Wat hebben jullie extra of anders gedaan op weg naar de bevalling? Veel te veel gedronken? Veel meer gevoetbald dan ooit? Een extra reis gemaakt met vrienden? Toch nog even vreemd gegaan?Veel draait in die dagen om de vrouw (begrijpelijk) maar iets extras voor de hardwerkende vader die geen snars van zijn vrouw/vriendin snapt lijkt me niet meer dan redelijk?!
Voor moeders ja, voor papa is het een stuk minder (maar beter dan in NL). Ik krijg 2 weken vaderschapsverlof direkt na de geboorte, volledig doorbetaald. Dan kan ik aanvragen of ik een maand vaderschapsverlof mag, waar ik een uitkering krijg ongeveer gelijk aan mijn loon. Dat laatste verlof is iets tussen werkgever en werknemer, en mijn werkgever is nogal karig daar. De meeste werkgevers geven een volledige doorbetaalde maand.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:49 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
Niets bijzonders gedaan. Of misschien alleen dat ik elk moment aangreep om uit te slapen. En van die lange sessie van zinloos achter de computer hangen. Maar geen grote "dit moet nog gebeuren voordat mijn leven over is" zaken. Dat gevoel had ik trouwens ook niet echt sterk, moet ik eerlijk zeggen.
Denemarken heeft ook die lekkere ouderschapsverlof regeling als hier in Zweden, toch?
quote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:45 schreef RockabeIIa het volgende:
Praat Keksi thuis ook altijd over Keksi als het over hemzelf gaat?
OOh..hier in Zweden zijn vader en moeder gelijk. We hebben 480 dagen te verdelen met elkaar.quote:Op woensdag 6 mei 2009 08:50 schreef Keksi het volgende:
[..]
Voor moeders ja, voor papa is het een stuk minder (maar beter dan in NL). Ik krijg 2 weken vaderschapsverlof direkt na de geboorte, volledig doorbetaald. Dan kan ik aanvragen of ik een maand vaderschapsverlof mag, waar ik een uitkering krijg ongeveer gelijk aan mijn loon. Dat laatste verlof is iets tussen werkgever en werknemer, en mijn werkgever is nogal karig daar. De meeste werkgevers geven een volledige doorbetaalde maand.
Even ter vergelijking: moeders heeft 6 maanden(!) volledig doorbetaald, en dan is er de mogeljikheid om daarna nog eens max. 6 maanden te nemen tegen uitkeringsniveau maar 99% van de werkgevers (en ook die van Keksis vriendin) betalen volledig uit in die periode.
Ja, betaalde dagen. Tegen een percentage van je loon. Je levert wel wat in natuurlijk, maar de mogelijkheid om thuis met mijn kindje te zijn vind ik veel belangrijker.quote:Op woensdag 6 mei 2009 13:00 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Is dat dan ook betaald Knut?
Wel lekker hoor
In Nederland krijg je dan natuurlijk weer een deel terug via de Belasting. Ouderschapsverlofkorting ftw.quote:Op woensdag 6 mei 2009 13:30 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Goede regelingzo is het tenminste nog te doen voor ouders. Onbetaald verlof is niet voor iedereen haalbaar..
Gefeliciteerdquote:Op woensdag 6 mei 2009 13:34 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
In Nederland krijg je dan natuurlijk weer een deel terug via de Belasting. Ouderschapsverlofkorting ftw.
Ook tvp trouwens, de planning is dat ik in november papa word.
quote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:45 schreef RockabeIIa het volgende:
Praat Keksi thuis ook altijd over Keksi als het over hemzelf gaat?
Klinkt goed, en het lijkt me dat die dagen belangrijker zijn dan het loon wat je mistquote:Op woensdag 6 mei 2009 13:18 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
Ja, betaalde dagen. Tegen een percentage van je loon. Je levert wel wat in natuurlijk, maar de mogelijkheid om thuis met mijn kindje te zijn vind ik veel belangrijker.
Gefeliciteerd, ook straks de eerste scanning?quote:Op woensdag 6 mei 2009 13:34 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
In Nederland krijg je dan natuurlijk weer een deel terug via de Belasting. Ouderschapsverlofkorting ftw.
Ook tvp trouwens, de planning is dat ik in november papa word.
quote:Op dinsdag 5 mei 2009 22:45 schreef RockabeIIa het volgende:
Praat Keksi thuis ook altijd over Keksi als het over hemzelf gaat?
Scanning? Als je de eerste echo bedoelt: die hebben we al gehad.quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:40 schreef Keksi het volgende:
[..]
Gefeliciteerd, ook straks de eerste scanning?
Ja, die bedoelde ik, heet scanning in het deens of beter gezegd "undersøgelse". Maar ben wel enorm benieuwd naar de eerste echo. Hoe ging het? Alles verloopt naar wens?quote:Op donderdag 7 mei 2009 16:01 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Scanning? Als je de eerste echo bedoelt: die hebben we al gehad.
Ze slaapt tegenwoordig redleijk door. Wel af en toe een nachtje er tussen dat ze een beetje rommelt maar het gaat goedquote:Op maandag 11 mei 2009 08:17 schreef tinny het volgende:
swets slaapt die kleine van jullie nog steeds hele nachten?
en zo ja is die lichte hoofdpijn door het terug vinden van je REM slaap al weer over?
klemzuipen, survivallen met je vrienden, op wereldreis, naar de hoeren, ..quote:Op maandag 11 mei 2009 12:02 schreef Tazz het volgende:
tvp...
Ik heb blijkbaar toch wat verkeerds gedaan, ik had tijdens de zwangerschap en voor de bevalling nog eenmalige avonturen moeten beleven?
Ja, prima. 't Is ook al weer een maandje geleden, maar alles was goed. Hartje gezien en gehoord (quote:Op zaterdag 9 mei 2009 22:37 schreef Keksi het volgende:
[..]
Ja, die bedoelde ik, heet scanning in het deens of beter gezegd "undersøgelse". Maar ben wel enorm benieuwd naar de eerste echo. Hoe ging het? Alles verloopt naar wens?
quote:Op maandag 11 mei 2009 12:04 schreef E.T. het volgende:
[..]
klemzuipen, survivallen met je vrienden, op wereldreis, naar de hoeren, ..
Je weet het nu toch!quote:Op maandag 11 mei 2009 12:20 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Dat hadden ze er vooraf niet bij gezegd. Is dat verplicht?
Ik nu ook... Pfff... wat is dat apart zeg... zat met open mond te kijken naar het scherm en snapte totaal niet dat het "mijn" kind is dat daar groeit. Het was wel enorm gaaf om te zien dat het alles heeft wat het moet hebben, de groei precies volgens plan is, het hartje klopte naar lieve lustquote:Op maandag 11 mei 2009 12:20 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Ja, prima. 't Is ook al weer een maandje geleden, maar alles was goed. Hartje gezien en gehoord (), beentjes en armpjes zien wapperen. Allemaal erg tof om te zien.
[..]Dat hadden ze er vooraf niet bij gezegd. Is dat verplicht?
Dat helpt je om te leren zorgen voor een 'hulpeloos wezen'quote:Op woensdag 27 mei 2009 10:40 schreef Keksi het volgende:
[..]
Ik nu ook... Pfff... wat is dat apart zeg... zat met open mond te kijken naar het scherm en snapte totaal niet dat het "mijn" kind is dat daar groeit. Het was wel enorm gaaf om te zien dat het alles heeft wat het moet hebben, de groei precies volgens plan is, het hartje klopte naar lieve lust
De vriendin is inmiddels flink aan het sippen en moe-zijn... Snap niet dat de natuur niet wat moois heeft gemaakt van dat zwangerschap zonder al dit soort onzin.
Er zijn zat vrouwen die nergens last van hebbenquote:Op woensdag 27 mei 2009 10:40 schreef Keksi het volgende:
De vriendin is inmiddels flink aan het sippen en moe-zijn... Snap niet dat de natuur niet wat moois heeft gemaakt van dat zwangerschap zonder al dit soort onzin.
Ik heb er zo-eentje. Nog geen moment misselijk geweest.quote:Op woensdag 27 mei 2009 10:59 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Er zijn zat vrouwen die nergens last van hebben. Helaas gaat dat niet voor iedereen op.
Af en toe bewegen we ons wel rond in die kringen ja... soms is ze idd bjina hulpeloos... Heerlijk na een dag werkenquote:Op woensdag 27 mei 2009 10:56 schreef SilkTie het volgende:
[..]
Dat helpt je om te leren zorgen voor een 'hulpeloos wezen'.
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:42 schreef Keksi het volgende:
[..]
Af en toe bewegen we ons wel rond in die kringen ja... soms is ze idd bjina hulpeloos... Heerlijk na een dag werken
Wat heerlijk om te lezen.quote:Op woensdag 3 juni 2009 20:06 schreef Knutknuttsson het volgende:
Vanochtend, vriendin moest werken en dochterlief van 1 jaar werd wakker toen vriendin de deur uit stapte. Het was 07.30. Op zich al een hele fijne tijd natuurlijk om wakker te worden ( Ze gaat naar bed om 19.00, slaapt de hele nacht door en tussen 07.30 en 08.00 wordt ze weer wakker. We mogen niet klagen),
maar vanochtend dus om 7.30 wakker en omdat ik nogal een slowstarter ben nam ik haar nog eventjes mee ons bed in. We "kletsen" wat, ze kruipt wat rond in het grote bed en valt tot mij grote verbazing weer in slaap! Worden we beide om 09.15 weer wakker![]()
![]()
![]()
Heerlijk uitgeslapen dus!![]()
* Ben me bewust van het hoge " Lief dagboek" gehalte, maar ik deel graag de kleine geneugten van het vaderschap met anderen*
Wij hebben nooit slaap gebrek gehad hoor, dus het kan alle kanten opquote:Op donderdag 4 juni 2009 22:06 schreef Keksi het volgende:
Tering en dat komt pas na een jaar.... welke hel ga ik tegemoet???Mijn collegae met kleintjes praten ook erg veel over het slaapgebrek wat ze de afgelopen paar maanden hebben opgebouwd...
Ach joh....valt reuze mee.quote:Op donderdag 4 juni 2009 22:06 schreef Keksi het volgende:
Tering en dat komt pas na een jaar.... welke hel ga ik tegemoet???Mijn collegae met kleintjes praten ook erg veel over het slaapgebrek wat ze de afgelopen paar maanden hebben opgebouwd...
Maar lekker joh... Nu maar hopen dat ze die bui vast blijft houden!
Gefeliciteerd!!quote:Op donderdag 4 juni 2009 23:09 schreef Roönaän het volgende:
Papa is opnieuw verliefd, hoe kan het ook andersEvi Noa doet het super goed.
Qua slapen valt het gelukkig hier wel mee. vanacht maar 2x eruit, dus dat gaat de goede kant op.
quote:Op donderdag 4 juni 2009 23:09 schreef Roönaän het volgende:
Papa is opnieuw verliefd, hoe kan het ook andersEvi Noa doet het super goed.
Qua slapen valt het gelukkig hier wel mee. vanacht maar 2x eruit, dus dat gaat de goede kant op.
Help ons nieuwelingen het te begrijpen.quote:Op zondag 7 juni 2009 20:49 schreef Mone het volgende:
Als je bedenkt wat klussen in OUD betekent, is dit best wel een grappige post.
Leuke naamquote:Op donderdag 4 juni 2009 23:09 schreef Roönaän het volgende:
Papa is opnieuw verliefd, hoe kan het ook andersEvi Noa doet het super goed.
Qua slapen valt het gelukkig hier wel mee. vanacht maar 2x eruit, dus dat gaat de goede kant op.
Gefeliciteerd en welkom!quote:Op dinsdag 16 juni 2009 15:21 schreef Pandora73 het volgende:
Euhm, ik weet dat het topic het woord "vaders" in zich heeft, maar ik ben ook partner van een pas bevallen moeder. Alleen dus wel een vrouwelijke partner... een mee-mama, noemen ze dat geloof ik.
Mag ik hier ook meedoen?
Heb toch wel wat vragen in de categorie "En nu doet mama zus of zo, is dat normaal??" en kan verder geen topic vinden waar dit in past...
Natuurlijk ben je welkomquote:Op dinsdag 16 juni 2009 15:21 schreef Pandora73 het volgende:
Euhm, ik weet dat het topic het woord "vaders" in zich heeft, maar ik ben ook partner van een pas bevallen moeder. Alleen dus wel een vrouwelijke partner... een mee-mama, noemen ze dat geloof ik.
Mag ik hier ook meedoen?
Heb toch wel wat vragen in de categorie "En nu doet mama zus of zo, is dat normaal??" en kan verder geen topic vinden waar dit in past...
En aan de ene meepostende vrouwelijke partner van een verse mama ook hoop ik?quote:Op woensdag 24 juni 2009 22:57 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
En ook feli aan alle eerdere vaders in dit topic die ik nog niet gefeliciteerd had.
in ieder geval namens mij!quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:12 schreef Pandora73 het volgende:
[..]
En aan de ene meepostende vrouwelijke partner van een verse mama ook hoop ik?
quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:12 schreef Pandora73 het volgende:
[..]
En aan de ene meepostende vrouwelijke partner van een verse mama ook hoop ik?
Nee en zo zullen er nog zat avonden komen die daar niet op lijken. En soms wel. Hou er rekening mee dat kinderen meestal rond het avondeten moe zijn. En dan zijn ze niet op hun best.quote:Op donderdag 25 juni 2009 09:48 schreef tinny het volgende:
Zal ik eens een hele botte uitspraak doen?
Af en toe denk ik wel eens waar ben ik aan begonnen.
Natuurlijk wist ik dat de eerste 6-9 maanden zwaar zouden zijn. Dan is zo'n hummeltje nog klein en moet er van alles ontstaan op het gebied van gewenning/patronen en leren. Maar ergens in mijn hoofd kan ik me nog herinneren dat toen ik aan kinderen dacht ik serieus in de veronderstelling was dat een zomeravond zoals als gisteren als volgt er uit zou zien:
"Tinny kust zijn vrouw als hij om 17:30u binnenkomt van een lange dag werken, hij speelt eventjes met zijn 1 jarige kleine dochter en neemt haar mee naar buiten. Daar speelt zij rustig door op het grasveld terwijl Tinny en zijn vrouw in de namiddag zon onder het genot van een glas wijn RUSTIG genieten van hun avondmaaltijd. Na het eten speelt Tinny nog wat verder en dan zo rond een uur of 19:00 gaat de kleine in bad en daarna naar bed. Tinny kan nog wat sporten de rest van de avond en zijn vrouw kan nog wat van haar hobby's doen"
Maar gisterenavond leek TOTAAL niet op bovenstaande...
eigenlijk ziet nooit een avond eruit als bovenstaande...
sterker nog ik vraag me af of ik ooit nog wel eens in de komende 12 jaar een avond zoals bovenstaande ga meemaken!
quote:Op donderdag 25 juni 2009 09:48 schreef tinny het volgende:
Ah ja, die dagen heb je er natuurlijk tussen zittenquote:Op donderdag 25 juni 2009 09:55 schreef Swetsenegger het volgende:
Mag ik raden?
Kind moe, kind huilen, kind overstuur, kind niet slapen, kind nog moeier, kind nog meer huilen. Misschien in combinatie met tandjes, warmte, virusje sowieso niet helemaal lekker en kinderen hebben maar 1 manier om zich te uiten. Huilen, huilen, huilen.
(die combinatie hoeft niet eens!, alleen kind moe/hongerig is al genoeg)quote:Op donderdag 25 juni 2009 09:55 schreef Swetsenegger het volgende:
Mag ik raden?
Kind moe, kind huilen, kind overstuur, kind niet slapen, kind nog moeier, kind nog meer huilen. Misschien in combinatie met tandjes, warmte, virusje sowieso niet helemaal lekker en kinderen hebben maar 1 manier om zich te uiten. Huilen, huilen, huilen.
Ja, er niet teveel aan toegeven. Kinderen van een maand of 9 kunnen al prima manipuleren. Dus als ze huilen zodra je ze bed legt gewoon de 5 minuten regel toepassen. Troosten, 5 minuten laten huilen, troosten, 10 minuten laten huilen, troosten, 15 minuten laten huilen, etc. En NIET uit bed huilen. Werkt bij de meeste kinderen prima. Wel uitsluiten dat er niet iets serieus is.quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:12 schreef tinny het volgende:
[..]
(die combinatie hoeft niet eens!, alleen kind moe/hongerig is al genoeg)
Maar kom op zeg...elke avond! altijd zo'n gespring en gehop en gedoe om die "spitsuren" tussen pak'm beet 17:00 en 19:00 door komen...
dat moet toch anders kunnen?
quote:Op donderdag 25 juni 2009 11:53 schreef Brighteyes het volgende:Aggos Tinny, het plaatje wat je in je hoofd had klinkt wel heel erg fijn!
![]()
Maar stel je er maar op in dat dat pas echt over een paar jaar in zicht komt weer... Er was toch al weer een 2e kindje onderweg ook?
Zelfs al na 2 dagenquote:Op donderdag 4 juni 2009 22:08 schreef Swetsenegger het volgende:
Er zijn ook kindjes die na 4 weken al doorslapen hoor....
Ach, gewoon je eigen plannen een beetje op een lager pitje zettenquote:Op donderdag 25 juni 2009 10:12 schreef tinny het volgende:
Maar kom op zeg...elke avond! altijd zo'n gespring en gehop en gedoe om die "spitsuren" tussen pak'm beet 17:00 en 19:00 door komen...
dat moet toch anders kunnen? Of geef me een richt-leeftijd dat dat gemiep en gezeur is afgelopen.. dan kan ik er naar toe werken![]()
en nummer 2 was op komst was t niet?quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:12 schreef tinny het volgende:
[..]
(die combinatie hoeft niet eens!, alleen kind moe/hongerig is al genoeg)
Maar kom op zeg...elke avond! altijd zo'n gespring en gehop en gedoe om die "spitsuren" tussen pak'm beet 17:00 en 19:00 door komen...
dat moet toch anders kunnen? Of geef me een richt-leeftijd dat dat gemiep en gezeur is afgelopen.. dan kan ik er naar toe werken![]()
psrespect voor oma die 10 kinderen had! respect!
Na verhalen gehoord te hebben is dit vrij normaal. Iets met hormonen enzo. Dames die dit kunnen bevestigen?quote:Op woensdag 15 juli 2009 09:41 schreef cohen het volgende:
Hoe gedragen jullie zwangere vriendinnen zich? De mijne is nu 20 weken zwanger en ik heb het idee dat ik niks goed doe!
Die van mij doet blijkbaar niet aan zwangerschapskwaaltjes, want al die boekjes met horrorverhalen kan ik weggooien. Ik herken er niets van.quote:Op woensdag 15 juli 2009 09:41 schreef cohen het volgende:
Hoe gedragen jullie zwangere vriendinnen zich? De mijne is nu 20 weken zwanger en ik heb het idee dat ik niks goed doe!
quote:Op woensdag 15 juli 2009 09:41 schreef cohen het volgende:
Hoe gedragen jullie zwangere vriendinnen zich? De mijne is nu 20 weken zwanger en ik heb het idee dat ik niks goed doe!
haha, ja assertief. ze zit overal bovenop!!! dat herken ik dusquote:Op woensdag 15 juli 2009 10:03 schreef Popples het volgende:
[..]
ik ben normaal niet assertief maar toen ik zwanger was, was ik een bitch.
nu zijn de hormonen weg na 15 maanden en ben ik weer gewoon.![]()
hormonen
hehe dat heeft mijn vriend ook de halve zwangerchap geroepenquote:Op woensdag 15 juli 2009 11:05 schreef Estrys het volgende:
Kop in het zand en meeveren is het advies van Kluun aan de vaders in spe en volgens mij is dat geen heel slecht advies
quote:Op donderdag 25 juni 2009 09:48 schreef tinny het volgende:
"Tinny kust zijn vrouw als hij om 17:30u binnenkomt van een lange dag werken, hij speelt eventjes met zijn 1 jarige kleine dochter en neemt haar mee naar buiten. Daar speelt zij rustig door op het grasveld terwijl Tinny en zijn vrouw in de namiddag zon onder het genot van een glas wijn RUSTIG genieten van hun avondmaaltijd. Na het eten speelt Tinny nog wat verder en dan zo rond een uur of 19:00 gaat de kleine in bad en daarna naar bed. Tinny kan nog wat sporten de rest van de avond en zijn vrouw kan nog wat van haar hobby's doen"
Jij drinkt ook geen wijn doordeweeks??quote:
Nee.quote:
Iemand riep iets over hormonen... Misschien is dat de oorzaak?quote:
quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:19 schreef Swetsenegger het volgende:
Wat doen al die wijven hier?
Geen idee waar al die wijndrinkers opeens vandaan komen Swets.quote:
Ik was een bier drinker heurquote:Op woensdag 15 juli 2009 14:32 schreef Jarno het volgende:
[..]
Geen idee waar al die wijndrinkers opeens vandaan komen Swets.
Jij hebt nergens last van nee... wij daarentegen!quote:Op woensdag 15 juli 2009 10:21 schreef RockabeIIa het volgende:
En ik heb serieus nergens last van behalve lichamelijke klachten
quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:53 schreef cohen het volgende:
ja sorry, ik riepm iets over hormonen, dan zie je ze ineens als paria's op ons topic vliegen...
haha, sodemieters, jij hebt nog 10x meer hormonen in je lijf gieren dan mijn vriendin!!!quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:57 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
![]()
Doe es normaal. Je postte eerst in het verkeerde topic en stelde je daar toch echt een vraag, wordt er vervolgens netjes antwoord gegeven en dan schrijf jij dit?
Ik snap je vriendin nu ook gelijk stukken beter. Ik zou er ook moeite mee hebben als ik een kind verwachtte van jou
Ik snap best wat je bedoelt, maar paria's zullen nooit ergens op af vliegen, want ze weten dat ze dan doodgeslagen worden. Ze zijn tenslotte uitgestotenen, zonder rechten.quote:Op donderdag 16 juli 2009 09:40 schreef cohen het volgende:
Ik bedoelde meer: ze vliegen op dit topic af als paria's op [vul zelf in...stukje kaas?]
Gefeliciteerd.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 09:31 schreef LamstraalASD het volgende:
Kijk uit!!!!
Toekomstig Papa (pff gaat dat ooit klinken?) aanwezig.
Vrouwtje is 3 maanden zwanger, donderdag eerste echo gehad.
Als ik het allemaal niet meer zie zitten kunnen jullie me helpen toch?
Eerste 3 maanden zitten erop (eigenlijk 2 want de eerste maand wisten we het niet) en van alle kwaaltjes en hormonale klachten heeft ze nu (nog) geen last. Koffie en champions zijn ineens vies en stinken maar voor de rest![]()
Kolere ik word vader
en neem dan voor de alle zekerheid nog een klein beetje slaap extra... kan nooit geen kwaadquote:Op dinsdag 21 juli 2009 10:18 schreef Jarno het volgende:
[..]
Gefeliciteerd.
Tip: slaap uit. Neem vrij om te slapen. Slaap tot je geen slaap meer kunt zien. En slaap daarna nog wat meer.
Ik krijg dan gewoon kortsluiting en zeg dan iets in de trant van krijg dan maar de ko****equote:Op dinsdag 21 juli 2009 11:26 schreef Pandora73 het volgende:
Ik snap er af en toe ook geen ene zak van, wat ze wil. Of niet wil. Of wel wil, maar niet wil vragen. Of wel vraagt, maar niet zegt. Of zoiets. Denk ik. Euh. Help?
quote:Op zaterdag 24 mei 2008 17:42 schreef Swetsenegger het volgende:
Ow en aan hormonale buien en andere onzin moet je gewoon niet toegeven. Staan vrouwen niet vooraan met een belerend vingertje over mannen die onder invloed van hormonen hun pik achterna lopen? Precies. Als wij als mannen onze hormonale driften moeten beheersen, smijt zij tijdens een zwangerschap dus niet met het servies.
Gewoon bij kop en kont pakken en met een 'kom terug als je normaal kan doen' buiten de deur zetten.
quote:Op dinsdag 21 juli 2009 12:39 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik wil graag deze nog even onder de aandacht crossposten
[..]
Als zelfs een vrouw het niet snapt, hoe moet een man dit ooit snappen...quote:Op dinsdag 21 juli 2009 11:26 schreef Pandora73 het volgende:
Ik snap er af en toe ook geen ene zak van, wat ze wil. Of niet wil. Of wel wil, maar niet wil vragen. Of wel vraagt, maar niet zegt. Of zoiets. Denk ik. Euh. Help?
Nee, maar ik wil het wel even verduidelijken..quote:
komt dit uit jouw vingers swets?quote:Op dinsdag 21 juli 2009 12:39 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik wil graag deze nog even onder de aandacht crossposten
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |