rock on!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:30 schreef mrien het volgende:
Mooi Dakota!
Ziet er goed uit!
Ik vind jouw foto's ook altijd erg mooi gelukt, coole mam
Ik laat altijd verzenden met DPD, kost 8,60 en werkt gewoon goed vind ikquote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:01 schreef Noli. het volgende:
[..]
Help! Ik heb geklikt!
(er stonden er nu 2 een 4.7 en een 5.20)
En nu? Ik las dat Maneki iets zei over DPD? Is dat goedkoper dan DHL?
Ah, DHL kost als het goed is hetzelfde dus dat zal niet heel veel uitmaken.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 13:09 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
Ik laat altijd verzenden met DPD, kost 8,60 en werkt gewoon goed vind ik
Ziet er goed uit Koot! Komt die van klaproosje?
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:59 schreef owlet het volgende:
Je zou voedingskleding.nl of een van de andere webwinkels kunnen mailen, of misschien heeft Macka nog een mooie BäraBarn die vandaag verstuurd kan worden.
Die is ook mooiquote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:11 schreef Macka66 het volgende:
[..]
, heb nog één lotusblomma liggen.
en svartpeppar, zwart met een blauwe rail, maar dat is niet zo hannah denk ik![]()
Kangoeroe kan ik alleeen in de uiterste punten knopen.. Ik zal hem zo eens even meten!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:47 schreef owlet het volgende:
He mijn doek om een ander kindjeKort is ie he? Hij zal nog wel weer wat lengte er bij krijgen door gebruik maar hij was al vreselijk veel korter dan mijn lelies.
Misschien zat hij daarom wel in een paasei, al stodn er niet bij aangegeven dat het een second is.
Tex, als je een korte doek echt vooral voor het heupdragen wilt dan zou ik een 2 nemen![]()
* owlet gaat nu even lelies opmeten. Is dat nou zo'n lange 2 of is blaadjes zo kort...
Linnen is heel draagkrachtig: fijn met grotere kindjes. En het is koel materiaal, dus ook nog eens erg fijn in de zomer. Ik heb een 50% linnen indio en die zit als een huis. Het is niet mijn kleur, maar hij draagt zo goed dat ik -em toch houdquote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:31 schreef Zweefvliegje het volgende:
Reinhilde, heb jij niet een indio met linnen? Is dat een prettige doek? Wat is het voordeel van een doek waar linnen in verwerkt zit?
Weet niet welke kleur je hebt, Maar kan je hem niet verven dan?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:47 schreef Webkim het volgende:
[..]
Linnen is heel draagkrachtig: fijn met grotere kindjes. En het is koel materiaal, dus ook nog eens erg fijn in de zomer. Ik heb een 50% linnen indio en die zit als een huis. Het is niet mijn kleur, maar hij draagt zo goed dat ik -em toch houd
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:27 schreef cattie het volgende:
[..]
Kangoeroe kan ik alleeen in de uiterste punten knopen.. Ik zal hem zo eens even meten!
edit: krap 2,6 meter!![]()
Groen. En dat laat zich moeilijk verven helaas.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:49 schreef Zweefvliegje het volgende:
[..]
Weet niet welke kleur je hebt, Maar kan je hem niet verven dan?
Lekker zonnig en vrolijk Freecell. En wat is er zo anders dan bij de Hopp?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:32 schreef freecell het volgende:
Hopla!
Zit prima!
[ afbeelding ]
Draagt wel anders dan mijn hop zeg
En heb je gewoon wasmiddel gebruikt?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 17:29 schreef mrien het volgende:
Ik heb mijne gisteren gewassen, kort programma en op 30 graden. Volgens het label zou hij zelfs op 60 graden kunnen, dat vond ik een beetje veel
Ik heb hem niet in de droger gedaan, kun je volgens mij beter niet doen (had ik eens van Macka begrepen) omdat ze dan sneller slijten (dacht ik). Op een wasrekje ophangen of over een deur werkt ook goed!
Ik heb vandaag een Indio Natur met linnen uitgeprobeerd, 40% linnen en 60% katoen. De doek was nog maar drie weken in gebruik maar zaaaaaacht! Zo heerlijk zacht en sterk dat ik meteen ben gaan speuren naar een Indio met 40% linnen in een kleurstelling die ik leuk vond. En nu komt er een Ficus aanquote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:31 schreef Zweefvliegje het volgende:
Reinhilde, heb jij niet een indio met linnen? Is dat een prettige doek? Wat is het voordeel van een doek waar linnen in verwerkt zit?
Ficus is groen met groen, (laag contrast) Amazonas is groen met blauw (hoog contrast).quote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:26 schreef owlet het volgende:
Sinds ik heb gezien hoe leuk groen Ronja staat wil ik een van de laatste groene linnen indio's, ooit als ik er een tegen kom. Maar welke is nou de meest knalgroene?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
Die heb ik vandaag per ongeluk gewonnen op Ebay voor weinigquote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:08 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Ik heb vandaag een Indio Natur met linnen uitgeprobeerd, 40% linnen en 60% katoen. De doek was nog maar drie weken in gebruik maar zaaaaaacht!
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:46 schreef Floria het volgende:
Oeh heb je die maat 3 voor 40 euro gewonnen Zweefvliegje?! Die was ik vergeten anders had ik ook nog wel geboden.
Zijde is iig in de rode vogels erg fijn.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:44 schreef Floria het volgende:
Goede keuze Macka, hij is ook echt yummie yummie yummie. Als ik al mijn doeken in een linnen uitvoering zou kunnen krijgen dan zou ik het doen. Need.more.Linnen.
(en zijde is ook niet mis)
Ik weet niet of ik dat wel durfquote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:08 schreef Floria het volgende:
Yup dat was hem, nog goedkoper dan ik dacht dus. Goed gedaan! Ga je verven?
Ik zal aan je denken, wie weetquote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:40 schreef Floria het volgende:
Nee joh als ie je niet staat dan verkoop je hem aan mij en ga ķk verven
tennisballen?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:26 schreef Macka66 het volgende:
Precies, ik neem een mooie meiden Girasol mee en een mooie jongens Girasol, allebei heerlijk zacht en ook te gebruiken voor het andere geslacht. En dat terwijl ik zelf niet zo'n Girasol mens ben
Oh, en Ticootjes Vicky heeft sinds ik de doek voor het laatst voelde een wonderbaarlijke transformatie ondergaan van stugste laken tot soepelste Storch ooit. Lang leve de drogers en de tennisballen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |