Het *nog een keer doorgeven* zegt mij vrij weinig.quote:Op maandag 4 mei 2009 00:53 schreef Dementor het volgende:
@loedertje, we hebben hier het online zetten van compilaties besproken.
Ik ga dit zeker nog een keer doorgeven.
Ja, dat lijkt mij ook. Maar je hebt natuurlijk ook te maken met budget en je kunt de "overhead boom" niet onbeperkt optuigen. Die laatste puntjes op de i kosten meestal het meeste geld?quote:Op maandag 4 mei 2009 01:08 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Als je als programmamaker een beetje geld wilt gaan verdienen dan moet je alles doen om je programma interessant te maken voor iedereen, nu bereik je gewoon een te kleine groep om het succesvol (en rendabel) te maken. Dat is zonde van de energie van de bedenkers/uitvoerders.
Klopt.quote:Op maandag 4 mei 2009 01:56 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, dat lijkt mij ook. Maar je hebt natuurlijk ook te maken met budget en je kunt de "overhead boom" niet onbeperkt optuigen. Die laatste puntjes op de i kosten meestal het meeste geld?
Mits ik dan niet in het buitenland zit, heb ik wel interesse om daar in mijn steentje bij te dragen.quote:Op maandag 4 mei 2009 01:57 schreef Maanvis het volgende:
Misschien dat er voor 'de Bunker 2' iemand ingehuurd kan worden voor de marketingdoeleinden
Zie de poll op de website.quote:Op maandag 4 mei 2009 01:57 schreef Maanvis het volgende:
Bij de weg, oorlogsgeluiden en dergelijke op 4 mei vind ik niet zo netjes.. zie dit maar als preventiepost
,
Nee, en een sjaal ook niet. Het is een virus. Maar goed, je weerstand kun je wel omhoogkrikken. Maar het zou wel een blunder zijn als ze 2 mensen die verkouden worden de anderen laten aansteken.quote:Op maandag 4 mei 2009 02:43 schreef Maanvis het volgende:
vitamine C voorkomt niet dat je verkouden wordt hoor
Ze krijgen vitamine supplementen en voldoende fruit.quote:Op maandag 4 mei 2009 02:39 schreef Stefan het volgende:
Dementor. Er wordt niet gelucht in de kelder, het is er koud. Sommigen worden verkouden. Zou je ze niet extra vitaminen geven? want ze steken elkaar allemaal aan straks.
Of hebben jullie dat net stiekum neergezet?
Ze krijgen toch fruit en de noodzakelijkse voedingstoffen wel hoor, van een weekje wat minder eten zul je niet ziek worden en daarbij, een verkoudheidje isvrij onschuldig, ze moeten dan alternatieven zoeken om hun neus te snuiten aangezien wc-papier schaars is.quote:Op maandag 4 mei 2009 02:39 schreef Stefan het volgende:
Dementor. Er wordt niet gelucht in de kelder, het is er koud. Sommigen worden verkouden. Zou je ze niet extra vitaminen geven? want ze steken elkaar allemaal aan straks.
Of hebben jullie dat net stiekum neergezet?
3-ploegen dienst valt heel erg mee qua slaap omdat je voldoende rust in het weekend hebt om 'om te schakelen'quote:Op maandag 4 mei 2009 03:00 schreef Loedertje het volgende:
Volgens mij krijgen ze ook voldoende slaapuren. Mensen in 3-ploegendiensten hebben het zwaarder denk ik zomaar.
Te weinig mensen om alles goed te kunnen delegeren en verdelen? Of gunnen jullie jezelf ook te weinig rust gewoon?quote:Op maandag 4 mei 2009 03:08 schreef Dementor het volgende:
De overlevers hebben het over het algemeen beter dan de mensen achter de schermen.
Dat mogen jullie best weten.
Je hebt nooit genoeg mensen, met meer mensen wil je immers nog meer doen.quote:Op maandag 4 mei 2009 03:14 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Te weinig mensen om alles goed te kunnen delegeren en verdelen? Of gunnen jullie jezelf ook te weinig rust gewoon?
Maar is meestal met dit soort programma's, vind behind the scenes rapportages daarom wel interessant vaak. Bij bv Peking Express had de cameracrew het veel zwaarder dan de deelnemers.
Dat geloof ik zeker. Ik heb ook zeker geen medelijden met dat tuig hoorquote:Op maandag 4 mei 2009 03:08 schreef Dementor het volgende:
De Overlevers hebben het over het algemeen beter dan de mensen achter de schermen.
Dat mogen jullie best weten.
Toch wordt je werk niet beter als je nacht na nacht doorhaalt, en soms is het beter een stapje terug te doen zodat je het grote plaatje kunt overzien dan er diep in vast te blijven zitten.quote:Op maandag 4 mei 2009 03:17 schreef Dementor het volgende:
[..]
Je hebt nooit genoeg mensen, met meer mensen wil je immers nog meer doen.
Ja we halen uit ons zelf alles wat erin zit om de streamers op top programma te geven.
Klopt, we slapen echt wel als het moet.quote:Op maandag 4 mei 2009 03:28 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Toch wordt je werk niet beter als je nacht na nacht doorhaalt, en soms is het beter een stapje terug te doen zodat je het grote plaatje kunt overzien dan er diep in vast te blijven zitten.
Stel hier een vraag aan de makers van The Bunker is er al maja daar wordt eigenlijk niet gereageerd.quote:Op maandag 4 mei 2009 03:30 schreef Rica het volgende:
Er zou eigenlijk een "Opmerkingen voor en vragen aan de Bunkercrew" topic oid moeten zijn.
Hier worden nu vragen gesteld en dat zijn geen blunders
Ik wilde vragen of de "Stuur je eigen idee in" box op de bunkersite het doet. Ik krijg alleen een lege popup als ik op versturen (pijl) klik.
Ik zie het.quote:Op maandag 4 mei 2009 03:38 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Stel hier een vraag aan de makers van The Bunker is er al maja daar wordt eigenlijk niet gereageerd.
3 kwartierquote:Op maandag 4 mei 2009 11:34 schreef Stefan het volgende:
Waarom mag Amber even 10 minuten uithuilen boven de grond?
quote:Op woensdag 6 mei 2009 00:19 schreef Danny het volgende:
<span style=font-size:24px;>de bewoners bier, wiet en muziek geven en dan als de lol er goed in komt om 0:15 uur iedereen naar bed sturen als de dames net hun kleren gaan uittrekken</span>
Bunker policy!quote:Op woensdag 6 mei 2009 00:24 schreef Danny het volgende:
ow, en dan had ik nog niet gemeld dat dit al de TWEEDE keer is
na bovenstaande komt huub melden dat het is omdat de bewoners hun rust nodig hebben. Vervolgens gaat hij ze om 2:40 wakker maken voor een of ander flauw grapje.quote:Op woensdag 6 mei 2009 00:19 schreef Danny het volgende:
<span style=font-size:24px;>de bewoners bier, wiet en muziek geven en dan als de lol er goed in komt om 0:15 uur iedereen naar bed sturen als de dames net hun kleren gaan uittrekken</span>
Had ze dat niet gekozen als persoonlijk item na het behalen van de bonenopdracht dan?quote:Op woensdag 6 mei 2009 09:51 schreef beequeen het volgende:
Op de site kan ik wel kiezen voor het dagduel maar geen bewoners. Daar staat nog steeds "Ketenen".
En dan nog iets. Waarom kreeg Eline gisteren die beer? Ik heb daar geen poll voor gezien.
Begint inderdaad een padvindersspelletje te worden...jammer...!quote:Op woensdag 6 mei 2009 00:24 schreef Danny het volgende:
ow, en dan had ik nog niet gemeld dat dit al de TWEEDE keer is
Vreemd dat je één ander aan Huub op zit te hangen.quote:Op woensdag 6 mei 2009 16:43 schreef Mylene het volgende:
Een televisiemaker als Huub die helemaal niets zag in de Bunker heeft daar bij de regie dan ook helemaal niets te zoeken. Ik zou lekker zeggen flikker op mafketel.
Dus Bram, doe je ding. Je kant het. Laat Huub maar mooi ergens weer gaan spelen.
Gisteren gebeurde er ook genoeg. Conflict Peter, haar er af, spanningen Jeroen en Peter,meiden in de douche behalve Marielin in bikini, strippoker. Ging lekker totdat de regie vond dat het bedtijd was. Dat is padvindersgedrag en past m.i.z. niet in deze show. Er zitten volwassenen aan tafel en de streamers zijn volwassen. Laat het gaan...quote:Op woensdag 6 mei 2009 16:54 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Vreemd dat je één ander aan Huub op zit te hangen.
Maar goed, als je dat dan toch wil doen, gisteren was hij daar, de omzet was in stemmen en dus ook in geld, was bijna drie keer zo hoog als de dagen ervoor en als vandaag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |