Wij hebben het genomen na het halen van de spullen (wat best hard werk is inderdaadquote:Op vrijdag 1 mei 2009 19:02 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat kun je wel gebruiken na al dat harde werk.
We hebben een alternatief plan gemaakt, nl. het deel waar het terras komt ophogen met grond van de randen. Bijkomend voordeel is dat alles afgewaterd kan worden via de randen van de tuin. Staat nu een pomp in en werkt ook perfect bij een hoog waterpeil.quote:Maar is de tuin nu al opgehoogd dan?
Die pomp blijft er dus gewoon? En waar pompt die het water naartoe?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 19:04 schreef Alicey het volgende:
[..]
Wij hebben het genomen na het halen van de spullen (wat best hard werk is inderdaad). Maar het heeft best een leuke hoeveelheid calorieën voor zwaar werk.
[..]
We hebben een alternatief plan gemaakt, nl. het deel waar het terras komt ophogen met grond van de randen. Bijkomend voordeel is dat alles afgewaterd kan worden via de randen van de tuin. Staat nu een pomp in en werkt ook perfect bij een hoog waterpeil.
Of die pomp er uiteindelijk blijft weten we niet, maar waarschijnlijk komt er uiteindelijk een kleinere pomp in een speciaal daarvoor afgegraven put, die aanslaat als het water bijna op grondniveau komt. Voorlopig gebruiken we het om te zorgen dat vocht wat nog in de grond zit zoveel mogelijk weg kan. We pompen naar het riool toe. Het duurt wel weer een poosje eer het vanuit de Nieuwe Maas terug is bij ons onder de grond.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 19:07 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Die pomp blijft er dus gewoon? En waar pompt die het water naartoe?
Aha. Eerst de boel BBQ-klaar maken.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 19:11 schreef Alicey het volgende:
[..]
Of die pomp er uiteindelijk blijft weten we niet, maar waarschijnlijk komt er uiteindelijk een kleinere pomp in een speciaal daarvoor afgegraven put, die aanslaat als het water bijna op grondniveau komt. Voorlopig gebruiken we het om te zorgen dat vocht wat nog in de grond zit zoveel mogelijk weg kan. We pompen naar het riool toe. Het duurt wel weer een poosje eer het vanuit de Nieuwe Maas terug is bij ons onder de grond.
Het is ook niet de bedoeling dat de geul met water er blijft. Uiteindelijk moet de rest van de tuin ook opgehoogd en aangelegd worden. Daarvoor gunnen we ons echter iets meer tijd.
Klaarkomen doe je maar ergens anders.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 19:21 schreef ebeaydojraes het volgende:
AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Een beetje brak zijn eigenlijkquote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:15 schreef Breuls het volgende:
Iemand vanavond wat te doen? Ik heb nog twee vrijdagen voordat ik naar Curacao ga en op zich wil ik die best leuk invullen.
de hoofdprijs gaat wel naar A. hoor! Die sjouwt met zakken cement en grond alsof het dageijks werk is, als ik even moe ben gaat zij gewoon doorquote:Op zaterdag 2 mei 2009 18:40 schreef Causa het volgende:
Wat veel werk verzet zo op zo'n dagje SingleCoil!![]()
foto's?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 18:44 schreef Isegrim het volgende:
Ik heb vandaag het balkon helemaal opgeruimd en er een leuk zitje gemaakt.Met bloemetjes enzo.
quote:Op zaterdag 2 mei 2009 18:40 schreef Causa het volgende:
Wat veel werk verzet zo op zo'n dagje SingleCoil!![]()
Het is wel erg goed tegen calorietjes heb ik het idee.quote:
gezelli!quote:Op zaterdag 2 mei 2009 19:55 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Bloemetjes:
[ afbeelding ]
Zitje met (nep)bloemetjes:
[ afbeelding ]
Washoekje:
[ afbeelding ]
Nu nog een mooie BBQ. Ik heb op een Weber geboden op Marktplaats.
Leuk met al die bloemtjes!quote:Op zaterdag 2 mei 2009 19:55 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Bloemetjes:
[ afbeelding ]
Zitje met (nep)bloemetjes:
[ afbeelding ]
Washoekje:
[ afbeelding ]
Nu nog een mooie BBQ. Ik heb op een Weber geboden op Marktplaats.
Nee, de zonnebloemen zijn van de Action, evenals de nep-Azalea's.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 20:06 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Gezien de tijd van het jaar, zal de zonnebloem ook niet geheel echt zijn
Wiet op het balkon kan best werken. Mijn broer heeft vuilniszakken vol uit zijn eigen tuin gehaald.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 21:57 schreef ebeaydojraes het volgende:
Wiet op 't balkon werkt nie echt ... Maar goed. Damn wat is het stil in de rotown vanaaf ... Als de Watt strax ook zo stil is ...
Ik heb geen inside info, maar ik weet wel dat dit gebied de komende tijd op de schop gaat. Er komen veel woningen en voorzieningen bij, vooral op het voormalige spooremplacement en langs de Laan op Zuid.quote:Op zondag 3 mei 2009 11:07 schreef FJD het volgende:
Is er iemand die wat meer inside-buurt-info heeft over deze buurt; http://www.funda.nl/koop/(...)0-spoorweghaven-116/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |