Mooie Nieuw Zeelandse dames, met rood haarquote:
Ja en dan in combinatie met dezequote:
quote:Op donderdag 23 april 2009 10:07 schreef OA het volgende:
[..]
Wij hebben wel wat meer planten, maar het is sowieso niet eenvoudig om ze in leven te houden.
Of ze krijgen te weinig water of de katten eten er van en/of ze graven de plant uit...
quote:Op donderdag 23 april 2009 10:18 schreef Aarti het volgende:
Alweer een reden om geen katten PLANTEN te hebben
Guldens zijn waardeloos.quote:Op donderdag 23 april 2009 11:29 schreef Frutsel het volgende:
[..]
900 euri voor een laptop is best veel geld...
das 2000 gulden
Dat dusquote:Op donderdag 23 april 2009 11:31 schreef Pheno het volgende:
[..]
terugrekenen naar gulden na al die jaren
Even verder zoeken danquote:Op donderdag 23 april 2009 13:00 schreef OA het volgende:
[..]
Ja en dan in combinatie met deze [ afbeelding ]
Ik heb een GF Quadro FX 520 in mn laptopquote:Op donderdag 23 april 2009 12:16 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Aparte videokaart? wat voor kaartje zit er in dan?
Ik wil liever ook een aparte en dus geen shared videomem
quote:
Waar?quote:
quote:
Voor me!quote:
Het bedrijf zeurt en zou beter de mensen meer waarderen die bereid zijn over te werkenquote:Op donderdag 23 april 2009 13:16 schreef Nijns het volgende:
Ok, even jullie mening:
In het bedrijf waar ik werk krijg je uren voor uren. Nu ben ik nog aan het afstuderen en heb een hele berg overuren staan. Ik moet voor mijn scriptie nog een onderzoek doen wat ik alleen onder kantooruren kan uitvoeren, welke ik normaliter dus gewoon werk. Nu heb ik zoveel uren staan aan overuren dat ik daarvan vraag 1 dag vrij te krijgen zodat ik dit onderzoek binnenkort kan uitvoeren.
Ik dien mijn verzoek aan en ze geven aan dat dit 'niet de tijd is om de uren op te nemen' zoals ieder ander bedrijf hebben we last van de crisis en zullen we er dus hard voor moeten werken. Dat snap ik wel, maar ik heb al heel veel overuren gemaakt, mijn studiedagen tijdens mijn stage nooit opgenomen (bij dit bedrijf) om andere functies op te vangen enz. Nu snap ik mijn bedrijf heel goed, maar als zij dadelijk over de kop gaan, wil ik wel mijn diploma hebben.
Ik heb mijn vrije dag nu wel gekregen hoor, maar vinden jullie het reeel dat ik een beetje pissig ben over de gang van zaken?
Naja, vroeg me even af of mijn verontwaardiging terecht was. Ik heb mijn studie namelijk tijdens mijn stage min of meer aan de kant gezet voor hen. Dat ik een zogenaamde 'compensatiedag' aanvraag kan in eerste instantie niet maar als ik er een vrije dag ervoor inlever, dan kon het welquote:Op donderdag 23 april 2009 13:26 schreef Aarti het volgende:
Dat vind ik heel reeel, het is niet zo dat je 3 weken op vakantie wil of zo. Het is maar 1 dagje, en het is ook nog eens voor je studie.
maar goed, je hebt het wel gekregen dus erover bitchen maakt niet veel uit toch?
quote:
nou moet ik meteen aan Kim Holland denken, die zegt dat ook altijdquote:
wordt je uitgehuwelijktquote:
Lekker!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |