Nee hoor valt meequote:Op maandag 20 april 2009 21:43 schreef sitting_elfling het volgende:
Als je nu nog foto's instuurd duurt het waarschijnlijk wel een aantal weken voordat je aan de beurt bent niet waar?
Ja. Op een gegeven moment moet je vragen van de vrouwen beantwoorden.quote:Op maandag 20 april 2009 21:45 schreef 2cv het volgende:
Moeten de mannen die verkozen worden ook online zijn als de dames hun oordeel vellen ? Want ik werk op een gedeelde computer die niet altijd beschikbaar is op het moment dat ik dat wil.
Ja, ik ook op mijn reactie tegen jou..maargoed laat maarquote:
Dan is toch gewoon de volgende aan de beurt. Of niet?quote:Op maandag 20 april 2009 21:46 schreef AlmightyArjen het volgende:
[..]
Ja. Op een gegeven moment moet je vragen van de vrouwen beantwoorden.
Dan ga ik dan mijn uiterste best doen online te zijn, maar ik kan helaas niets beloven.quote:Op maandag 20 april 2009 21:46 schreef AlmightyArjen het volgende:
[..]
Ja. Op een gegeven moment moet je vragen van de vrouwen beantwoorden.
quote:Op maandag 20 april 2009 21:33 schreef AlmightyArjen het volgende:
DAMES: nu jullie hier toch zijn: Kunnen jullie woensdag aanstaande same time same place???
Als het goed is moet het dan sneller kunnen. Laat het even weten...
Mijn aanmelding was al binnen toch?quote:Op maandag 20 april 2009 22:00 schreef AlmightyArjen het volgende:
Er zijn nu nog zo'n 7 mannen in the game. Je kan je nog gewoon opgeven maar ik weet niet tot wanneer de vrouwen er zin in hebben: het kost meer tijd dan verwacht.
Voor opgave kan je mij PMen. Je moet een foto van jezelf, een intro muziekje van youtube en een verhaaltje over jezelf opgeven.
Je wordt ruim vantevoren via PM op de hoogte gesteld wanneer je aan de beurt bent.
nee.quote:Op maandag 20 april 2009 22:06 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Mijn aanmelding was al binnen toch?
Ik had KF een PM gestuurd. Ik zal hem wel aan jou sturen dan.quote:
quote:
Nu wel.quote:
Toch maar welquote:Op maandag 20 april 2009 22:29 schreef OmniRocket het volgende:
mocht het nodig zijn kunnen jullie nog wel contact met mij opnemen hoor
quote:
quote:Op maandag 20 april 2009 21:47 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Ja, ik ook op mijn reactie tegen jou..maargoed laat maar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |