Tofste team op de grid, mooiste bolide, mooiste kleurenstelling, Red Bull Energy Station, sympathieke coureus en nu de eerste overwinning binnen.quote:Horner: "Een doorbraak voor Red Bull"
Christian Horner is eindelijk een winnaar in de Formule 1. De teambaas van Red Bull zag zijn coureurs de Chinese Grand Prix domineren en was na afloop een bijzonder blij man.
"Het was frustrerend om amper te scoren in de eerste twee races, maar nu staan we stevig op het scorebord", zei Horner tegenover de BBC. "Dit is een doorbraak voor ons. Het is nog een lang seizoen en we zijn met beide rijders erg competitief, alles is mogelijk."
"De auto is heel goed in de snelle bochten, de wagen heeft een erg goed aërodynamisch pakket. Er staat nog veel meer ontwikkeling op stapel nu de regels duidelijker zijn en we weten dat er nog heel veel potentie in de auto zit", hintte Horner naar het gebruik van een dubbele diffuser in de toekomst.
"Onder droge omstandigheden zou het voor ons een race tegen de klok zijn geweest, want we hadden drie stops gepland. We zouden voor een zeer agressieve eerste stint gegaan zijn en we dachten dat we de concurrentie bij de laatste pitstop wel konden verslaan. De snelheid was er dit weekend, zowel op een droge als natte baan."
Ik denk dat de andere teams hard aan de bak moeten om RBR dan nog bij te houden.quote:Op maandag 20 april 2009 10:14 schreef ruud.nl het volgende:
Ben benieuwd hoe snel ze gaan zijn als ook zij met die nieuwe diffuser gaan rijden.
BrawnGP heeft inderdaad de pech dat zij voor Maleisië nog geen enkele kilometer in regenachtige omstandigheden hebben kunnen rijden, dat nekte ze gisteren. Maar dat maken ze in de loop van het seizoen ongetwijfeld goed.quote:Op maandag 20 april 2009 13:23 schreef TheClown1 het volgende:
je kon vorige keer al merken dat button het moeilijk heeft in de regen. dat was wel een geluk voor vettel maar je reed em erg goed uit. dat is zeker wel een punt. desondanks mompel ik iets van 1 zwaluw.................
Mooiste bolide? Kvind die laaghangende achtervleugel en die omhooglopende neus met geul er in juist totaal niet mooiquote:Op maandag 20 april 2009 10:00 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Tofste team op de grid, mooiste bolide, mooiste kleurenstelling, Red Bull Energy Station, sympathieke coureus en nu de eerste overwinning binnen.
Red Bull Racing verdient een eigen topic!
quote:Vettel: "We krijgen het moeilijk in Barcelona"
07 mei 2009
Sebastian Vettel hoopt dat de updates die Red Bull heeft meegenomen naar Barcelona voor voldoende verbetering zullen zorgen om in de voorhoede te kunnen blijven. De Duitser werd twee weken geleden nog tweede in de Grand Prix van Bahrein, nadat hij eerder dit seizoen al de race in China wist te winnen.
"Ik denk dat we het moeilijk gaan krijgen in Barcelona", vertelde Vettel, die de derde plek bezet in het kampioenschap. "Sommige teams zullen een grote stap voorwaarts zetten en iedereen zat al een stuk dichter bij het team van Brawn dan in Australië. We werken keihard om ook een stap vooruit te kunnen zetten, of in ieder geval onze huidige positie te kunnen behouden."
"We hebben al een zeer goed pakket, maar we zullen de auto op alle punten nog beter moeten maken", denkt de jonge Duitser. "De fabriek in Milton Keynes draait al op volle toeren. Er wordt keihard gewerkt om zo snel mogelijk nieuwe onderdelen op de auto te krijgen. We hebben een paar kleine verbeteringen in Barcelona en in Monaco komen er meer updates."
Mwah, opmars? Vorig jaar al bij de top en nu weer. Brawn kwam vanuit het achterveld.quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:02 schreef Fir3fly het volgende:
Ben al jaren fan van Vettel, ik hoop dat hij het dit jaar waar kan maken.
Leuk team ook trouwens, ik vind hun opmars eigenlijk indrukwekkender dan die van Brawn vorig jaar.Zeker ook omdat Red Bull het nu doorzet en Mercedes GP achter blijft.
Ik zei dan ook vorig jaar. Brawn had een enorme voorsprong op de rest door de dubbele diffuser, een voorsprong die eigenlijk alleen Red Bull heeft weten in te halen. Wellicht te laat, maar ze zetten nu wel door. Brawn/Mercedes is na het verliezen van de technische voorsprong niet meer bij de top geweest.quote:Op vrijdag 9 april 2010 19:24 schreef sanger het volgende:
[..]
Mwah, opmars? Vorig jaar al bij de top en nu weer. Brawn kwam vanuit het achterveld.
Ah, als je vanaf vorig jaar kijkt dan ben ik het wel met je eens inderdaad.quote:Op vrijdag 9 april 2010 23:24 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ik zei dan ook vorig jaar. Brawn had een enorme voorsprong op de rest door de dubbele diffuser, een voorsprong die eigenlijk alleen Red Bull heeft weten in te halen. Wellicht te laat, maar ze zetten nu wel door. Brawn/Mercedes is na het verliezen van de technische voorsprong niet meer bij de top geweest.
MONACO 2010quote:Webber: "Dit is de mooiste dag van mijn leven"
Mark Webber is dolgelukkig met zijn eerste overwinning in Monaco en zijn tweede zege van het seizoen. De Red Bull-coureur vertrok van pole-position en gaf de leiding in de race geen moment uit handen. Webber staat in het klassement nu bovenaan.
"Dit is de mooiste dag van mijn leven", verklaarde Webber na afloop van de Grand Prix van Monaco in de persconferentie. "Het is erg speciaal om hier te winnen. Het was wel een zware race. De omstandigheden op de baan veranderden voortdurend en en ik kreeg te maken met achterliggers en safety car-periodes. We werden dus flink op de proef gesteld, maar dat maakt deze zege eigenlijk alleen nog maar mooier."
TURKIJE 2010quote:Webber: "Vettel en ik moeten met elkaar praten"
Mark Webber wil een goed gesprek met Sebastian Vettel over het incident in de Grand Prix van Turkije. De Red Bull-rijders waren onderweg naar een dubbelzege, toen de Duitser een poging deed om de Australiër in te halen en het tweetal elkaar raakte. Hierdoor scoorde niet Red Bull, maar McLaren een dubbelzege.
[...]
"We waren onderweg naar een dubbelzege, maar binnen een paar seconden tijd was de situatie ineens compleet anders."
[...]
"Sebastian en ik zullen hierover met elkaar moeten praten, want dit soort fouten mogen we in de toekomst natuurlijk niet meer maken. We zullen waarschijnlijk allebei wel een eigen mening hebben over wat er gebeurd is, maar we zijn allebei volwassen en we zullen ongetwijfeld een manier vinden om tegen elkaar te blijven vechten, zonder dat het team eronder lijdt."
Webber gaat nog wel aan de leiding in het kampioenschap, met 93 punten.
hij mag van mij wel opbokken met dat vingertjequote:
Het vingertje vind ik dan weer één van de toffe dingen aan Vettel. Beetje persoonlijkheid en zelfverzekerdheid doet de F1 geen kwaad.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 16:36 schreef Salatrel het volgende:
[..]
hij mag van mij wel opbokken met dat vingertjeheb me er al meerdere malen aan zitten ergeren (de laatste races gelukkig niet)
Als je mijn post nog een keer leest valt je misschien op dat ik het woord je "lijkt" heel nadrukkelijk gebruik en een vraagteken aan het einde van de zin.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 16:31 schreef ruud.nl het volgende:
Door één race-incident een team meteen als wespennest betitelen.
Ik ga erheenquote:Op donderdag 3 juni 2010 10:48 schreef Shoombak het volgende:
Overigens, a.s zondag op Zandvoort:
15.00-16.00 Demonstratie Red Bull Racing Formule 1 (Vettel)
En wie was de meester van het vingertje? Die alle podiums die hij haalde richting 1 persoon van zijn team wees?quote:Op dinsdag 1 juni 2010 16:36 schreef Salatrel het volgende:
[..]
hij mag van mij wel opbokken met dat vingertjeheb me er al meerdere malen aan zitten ergeren (de laatste races gelukkig niet)
quote:Vettel heeft rijk alleen tijdens Masters op Zandvoort Van onze speciale verslaggever
ZANDVOORT - Sebastian Vettel heeft komende zondag op het Circuit Park Zandvoort het rijk alleen. De getalenteerde Duitse autocoureur van Red Bull Racing hoeft zich met zijn Formule 1-demonstratie tijdens de RTL GP Masters of Formula 3 even geen kopzorgen te maken over zijn teamgenoot Mark Webber. Afgelopen zondag reden zij elkaar in de Grand Prix van Turkije letterlijk in de wielen (en achter de schermen in de haren), maar op het Zandvoortse duinencircuit is het podium voor solist Vettel ingericht.
Sebastian Vettel Foto: REUTERS Hij mag de show stelen op het racefestijn, waar volgens de organisatie tussen de 50.000 en 60.000 toeschouwers op zullen af komen. Die verwachting baseert het circuit van Zandvoort op de support van Red Bull dat met acties voor gratis entreekaartjes zorgt. Het belooft dan ook weer een 'ouderwetse' Masters te worden, al zullen de 100.000 toeschouwers van weleer niet worden gehaald toen Ferrari-ster Michael Schumacher het racefeest opluisterde.
De energiedrankenfirma is tijdens de jubileumeditie van de 20ste Masters toch al prominent aanwezig. Niet alleen vanwege de komst van Vettel maar ook met de opzet van de Red Bull Kart Fight. Via een landelijke competitie mogen de beste kandidaten uit elke provincie hun kunnen vertonen voor Vettel die zijn winnaarsmentaliteit in de kartsport heeft ontwikkeld. Wie als beste uit de bus komt, mag op nadere steun van de initiatiefnemer rekenen.
De Kart Fight is onderdeel van een zeer omvangrijk en voor de racefans smakelijk programma waarvan de Masters of Formula 3 uiteraard de hoofdschotel vormt. 25 rijders uit vijftien landen ? en afkomstig uit de Euroseries Formula 3 en het Brits F3- kampioenschap ? gaan strijden voor een plekje op de erelijst. Daarop prijken al coureurs die later naar de Formule 1 doorstootten, zoals de eerste winnaar David Coulthard en de huidige generatiegenoten Lewis Hamilton en Nico Hülkenberg.
De verpakking is inderdaad je entree bewijs.quote:Op donderdag 3 juni 2010 20:48 schreef Waffle het volgende:
k heb even zo'n actie verpakking red bull gekocht, maar daar staat ook op win gegarandeerd prijzen. Helaas als ik nu op internet kijk, zie ik dat de actie afgelopen is. Iemand daar wat mee gewonnen? Voor de rest is het gewoon die 4-pack laten zien en je kan gratis het circuit op? :S
Bedankt dat je me er aan herinnert. Net even mijn mail gecheckt, ik heb VIP kaarten voor de Masters gewonnenquote:Op donderdag 3 juni 2010 20:48 schreef Waffle het volgende:
k heb even zo'n actie verpakking red bull gekocht, maar daar staat ook op win gegarandeerd prijzen. Helaas als ik nu op internet kijk, zie ik dat de actie afgelopen is. Iemand daar wat mee gewonnen? Voor de rest is het gewoon die 4-pack laten zien en je kan gratis het circuit op? :S
quote:Beste Henry,
Je hebt meegedaan met de C1000 actie van Red Bull.
Hartelijk gefeliciteerd! Je hebt de tweede prijs gewonnen!
Maak je klaar voor de ultieme Red Bull Racing ervaring!
• Vrij toegang tot de RTL GP Masters of Formula 3
• Red Bull Racing Showrun met Sebastian Vettel
• Paddock Pass die exclusief toegang biedt tot de Paddock waar alle race teams staan
• Toegang tot de exclusieve C1000 VIP-box op het Pitdak, recht tegenover Start/Finish
• Gratis fingerfood & drinks
Je entreebewijzen voor de VIP Area, het programma en het reisadvies kun je downloaden via onderstaande link:
-
Zonder ticket geen entree, dus print je ticket uit en neem het mee!
Lukt het niet om het ticket op te halen via de link? Kopieer de link dan en plak hem in de adresbalk van je browser.
Je toegangsbewijs geeft toegang voor: 2 x Prijswinnaars
en staat op naam van: Henry ...
Riemen vast en maak je klaar voor zondag 6 juni!
Gevleugelde groet,
Red Bull Nederland
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |