tja, ook paarden met snorren gaan een keer dood hequote:Op vrijdag 16 april 2010 21:10 schreef Xaryna het volgende:
Ik was zelfs helemaal verdrietig toen het Paard met de Snor overleed
ik heb doodsangsten uitgestaan bij die gastquote:Op dinsdag 18 mei 2010 16:48 schreef Guppi het volgende:
..zeker nooit naar Rak de Reiger geweest!
Mijn broertje heeft gehuild en geschreeuwd van angst, tot Rak achter ons aan reed (op zijn paard) en mijn broertje in twee seconden van een huilende vierjarige in een superstoere wildeman veranderde. Sindsdien ben ik fan van Rak de Reiger.
wat moet een reiger op een paard?quote:Op dinsdag 18 mei 2010 16:48 schreef Guppi het volgende:
..zeker nooit naar Rak de Reiger geweest!
Mijn broertje heeft gehuild en geschreeuwd van angst, tot Rak achter ons aan reed (op zijn paard) en mijn broertje in twee seconden van een huilende vierjarige in een superstoere wildeman veranderde. Sindsdien ben ik fan van Rak de Reiger.
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 17:04 schreef ReggieToo het volgende:
Opmerkelijk dat zoveel mensen zulke sterke antigevoelens hebben bij dit park. Dat verklaart dan misschien wel het faillissement. Ik denk eigenlijk dat het vooral te wijten is aan een imagoprobleem en het feit dat het zo afhankelijk was van grote hoeveelheden mankracht. Het was natuurlijk een geweldig concept, maar je moest goede acteurs hebben en dat in veelvoud. Ik heb zelden een originelere attractie meegemaakt als kind. De Efteling spreekt toch op een heel andere manier aan en als ik later de keuze had, zou ik misschien wel kiezen voor iets als het Land van Ooit boven al dat passieve plastic van de Efteling. Achtbanen en al dat grut heb ik ook nooit begrepen. Het Land van Ooit was bijna een levensstijl, je beleefde dat als kind echt, terwijl je de meeste attracties alleen maar bezoekt (als je het verschil snapt ;-) ). Daar staat wel tegenover dat het publiek voor het Land van ooit beperkter was, want als jongere zou je er al niet meer naar toe gaan. Alleen ouders en kinderen. Dat was dan echter ook de magie. Eeuwig zonde. Hopelijk staat er weer iemand op met genoeg visie en wilskracht om het opnieuw te doen.
We zitten hier in Memory lane, dus niets mis mee.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 23:18 schreef najazeg het volgende:
anders kick je even een bijna drie jaar oud topic joh
ok ok, my badquote:
Oh ja, dat was zo dom.quote:Op zondag 3 februari 2013 23:39 schreef GSMboy het volgende:
Ik schaamde me als groep-7 leerling al toen we die Ooit groet moesten doen.
het park liep gewoon prima, het is alleen ten onder gegaan aan financieel mismanagement.quote:Op maandag 4 februari 2013 09:02 schreef Jareth het volgende:
Zal vooral leuk zijn geweest voor kinderen in de onderbouw van de basisschool, maar dat is toch een iets te krappe markt, denk ik.
Dat einde van het filmpje op zie.nl... Tot ooitquote:Op woensdag 6 februari 2013 10:49 schreef EDMAN- het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)milie-in-belgie.html
na 5,5 minuten pas? Dat kutwijf is zo irritantquote:Op woensdag 6 februari 2013 23:13 schreef GSMboy het volgende:
[..]
Dat einde van het filmpje op zie.nl... Tot ooit![]()
Anyway, kennen we dit nog:
Ik zit nu al 5,5 minuten () te kijken en heb nu al de schurfthekel aan dat klote gekloonde kutkind, en die arrogantie van die techniman over zijn studio.
Lol @ verhaal van rond de 5:00 minutenGeloof je toch niet
Kloontje. Vroeger vond ik dat al stom, nu vooral zielig.quote:Op woensdag 6 februari 2013 23:13 schreef GSMboy het volgende:
[..]
Dat einde van het filmpje op zie.nl... Tot ooit![]()
Anyway, kennen we dit nog:
Ik zit nu al 5,5 minuten () te kijken en heb nu al de schurfthekel aan dat klote gekloonde kutkind, en die arrogantie van die techniman over zijn studio.
Lol @ verhaal van rond de 5:00 minutenGeloof je toch niet
zou me niks verbazen als de man die met haar getrouwd is (of vrouw for that part) graag aan ageplay doet...quote:Op donderdag 7 februari 2013 10:01 schreef Mgolovic het volgende:
[..]
Kloontje. Vroeger vond ik dat al stom, nu vooral zielig.
Die actrice zal toch wel wel getrouwd zijn o.i.d.? Hoe kun je nou als vent niet continu door je hoofd hebben spoken "Ik eet heeel veeel ijzennnnn, en ik eet ze doooor elkaaaar" als je met haar in bed ligt. Kansloos.
Er waren trouwens nog meer van dat soort figuren![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
wtf is daar een ezelsbruggetje aan?quote:Op donderdag 7 februari 2013 11:34 schreef GSMboy het volgende:
Een ding is zeker, je kan wel veel van dat kutkind leren zeg. Vroeger kon ik de windstreken nooit echt onthouden, totdat ze met het ezelsbruggetje NOZW kwam.
Juist ja...
Sowieso, ook Efteling > Disneyland Parijs naar mijn mening.quote:Op woensdag 13 maart 2013 09:51 schreef Vlaggenroof het volgende:
Die tv serie ja... Een keer in het park geweest begin 2000 denk ik. Niks overtreft de efteling in nederland.
geef mij de Efteling maar hoorquote:Op woensdag 13 maart 2013 13:34 schreef WIJZIJNAJAX het volgende:
[..]
Sowieso, ook Efteling < Disneyland Parijs naar mijn mening.
Efteling > Disneyland Parijs bedoel ik natuurlijk, ik zit niet echt op te lettenquote:
Dat bed weet ik ook nog wel. Toen ik nog een mini CG was hebben mijn ouders daar nog een foto van me gemaakt. En op de foto met de prins en prinses die in het park rondliepenquote:Op zondag 10 februari 2013 16:23 schreef littledrummergirl het volgende:
ergens in het begin van het park stond een hoog bed met een slapende reus erop (geloof ik?) toen we daar waren durfde kleine ldg daar niet onderdoor te lopenuiteindelijk gingen we weer naar huis. meer herinneringen heb ik er niet aan
Dit ja. 2 jaar geleden er geweest. In een dag alle attracties gehad, bijna geen decoratie of natuur... En alles kost geld en krijg je nog bagger eten ook, probeer dat maar uit te leggen tegen zon franse snol.quote:Op woensdag 13 maart 2013 13:39 schreef WIJZIJNAJAX het volgende:
[..]
Efteling > Disneyland Parijs bedoel ik natuurlijk, ik zit niet echt op te letten
ik dacht alquote:Op woensdag 13 maart 2013 13:39 schreef WIJZIJNAJAX het volgende:
[..]
Efteling > Disneyland Parijs bedoel ik natuurlijk, ik zit niet echt op te letten
Klopt, Bij de Efteling hangt een sfeer die er bij Disney niet is. Veel natuur, veel gezelliger, en ga zo maar door. Het is ook te commercieel vind ik, na iedere attractie een stuk of 3/4 winkels, natuurlijk is de Efteling ook commercieel maar ik vind Disney vele mate erger. Je hebt ook meer het idee dat je in een sprookje zit bij de Efteling dan bij Disney naar mijn mening.quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:41 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Dit ja. 2 jaar geleden er geweest. In een dag alle attracties gehad, bijna geen decoratie of natuur... En alles kost geld en krijg je nog bagger eten ook, probeer dat maar uit te leggen tegen zon franse snol.
quote:
quote:Op woensdag 20 maart 2013 14:00 schreef roos85 het volgende:
Ik vond het Land van Ooit echt geweldig vroeger, ging er graag naar toe!
Zelfs nog een keer ridderin van de dag geweest
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |