Ja dat is het enige inderdaad wat een beetje dubbel is die dagen ziekenhuis maar ja dat overleef ik ook wel weer denk ik dan. Het is ook wel goed voor de nachtrust hahaha beetje bijkomen voordat we er tegen aan kunnen.quote:Mamanik ik kan me voorstellen dat je nu weer een ks zou willen na 24 uur gedoe vorige keer, zo vond ik een ks ook wel prima nu als je die al eens hebt gehad kijk je er denk ik ook minder zwaar tegen aan, je weet dan iig wat het inhoud. Enige waar ik nu wel moeite mee heb zijn de dagen ziekenhuis verblijf dat vind ik zo rot voor Isa, maar ws heeft die het straks prima naar haar zin en maak ik me druk om niets.
Word 's ochtends wel af en toe wakker met het zweet tussen de benen (stomme matjes ook) en denk dan steeds "het zal toch geen vruchtwater zijn"![]()
Maar vooralsnog ga ik er van uit zeker de 37 weken en 3 dagen te halen dat is toch wel een mijlpaal voor mij als ik daar maar vast over heen ga deze keer.
Morgen 36 weken het begint dus af te tellen.
Het was heel mooi, en onwerkelijk ook, tot ik zag hoe hij op zijn vader lijkt.... het was echt ons kind dat daar dwars lag te doenquote:Op dinsdag 21 april 2009 19:46 schreef DuchessX het volgende:
McLaura, fijn dat je geen zwangerschapsdiabetes hebt!!!En de echofoto's zijn lief zeg
Hoe is het geweest, hoe was het om je kindje te zien? En duurde het lang?
En dat laatste was niet zo fijn, of juist wel?quote:Op dinsdag 21 april 2009 20:12 schreef McLaura het volgende:
[..]
Het was heel mooi, en onwerkelijk ook, tot ik zag hoe hij op zijn vader lijkt.
quote:Op dinsdag 21 april 2009 20:12 schreef McLaura het volgende:
[..]
Het was heel mooi, en onwerkelijk ook, tot ik zag hoe hij op zijn vader lijkt.... het was echt ons kind dat daar dwars lag te doen
Het duurde ongeveer 30 minuten!
Ja dat zei mijn gyn ook... Tot nu toe twee kinderen, twee keer raak..quote:Op dinsdag 21 april 2009 19:56 schreef Kersjes het volgende:
Troel, balen dat je toch weer in het ziekenhiuis beland bent...
Sterkte en hopelijk zien we je hier gauw weer terug![]()
Dames die al op zo'n zweetmatje moeten slapen: de kans dat de bevalling begint met het breken van de vliezen is vrij klein! In plaats van op zo'n krakend onding kun je ook op een opgevouwen (bad)handdoek slapen. Is een stuk comfortabeler en absorbeert best goed indien nodig.
quote:Op dinsdag 21 april 2009 20:25 schreef Juup© het volgende:
[..]
En dat laatste was niet zo fijn, of juist wel?
"Zweetreet..."quote:Op dinsdag 21 april 2009 20:25 schreef Noli. het volgende:
Troel.. Dus toch wel weer.. Wat rot, je had er zo op gehoopt om nu niet aan de sonde te hoeven.
[..]
Ja dat zei mijn gyn ook... Tot nu toe twee kinderen, twee keer raak..
Ik neem het risico toch maar liever niet.Dan maar een zweetreet op dat ding.
![]()
Alhoewel ik er ook een grote dubbele handdoek tussen heb.
Zo herkenbaar! Dat had ik bij onze eerste ook. Alleen we zagen meteen aan zijn dopneusje dat ie die van zijn papa had. Eerste opmerking van mijn vriend toen ie het zag 'Nou, ik kom er niet meer mee weg door te zeggen dat ie niet van mij is'quote:Op dinsdag 21 april 2009 20:12 schreef McLaura het volgende:
[..]
Het was heel mooi, en onwerkelijk ook, tot ik zag hoe hij op zijn vader lijkt.... het was echt ons kind dat daar dwars lag te doen
Het duurde ongeveer 30 minuten!
Doe maar ja, ik vind de post verwarrend.quote:Op dinsdag 21 april 2009 21:46 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Zo herkenbaar! Dat had ik bij onze eerste ook. Alleen we zagen meteen aan zijn dopneusje dat ie die van zijn papa had. Eerste opmerking van mijn vriend toen ie het zag 'Nou, ik kom er niet meer mee weg door te zeggen dat ie niet van mij is'
't Neusje is ook het enige dat ie van hem heeft![]()
Zal ik die echo nog es plaatsen? Of wordt het dan te verwarrend?
quote:Op dinsdag 21 april 2009 21:53 schreef Juup© het volgende:
[..]
Doe maar ja, ik vind de post verwarrend.
Deze is bijna 3 jaar oud. Inbuikse Brent met 25w3dquote:Op dinsdag 21 april 2009 21:58 schreef huuphuup het volgende:
[..]
maar ik ben ook wel benieuwd naar de foto's van jouw echo Rocka
ik gooide dat ding eruit na 2 weken te hebben liggen zweten en die ochtend werd ik wakker en waren mijn vliezen gebrokenquote:Op dinsdag 21 april 2009 19:21 schreef MamaNik het volgende:
Ik vertik het om dat matje nog op mijn bed te leggen vind het ook zo verschrikkelijk!!
Dat ding heb ik er vorige keer na 1 nacht ook uitgegooid
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |