Nou, dan zou ik 5 minuten wachten.quote:Op dinsdag 14 april 2009 15:14 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
nee, want dat kan niet in mijn tekenprogramma.
Nee, een programma wat kwa licensie meer kost dan jouw computerspullen bij elkaar.quote:
Dus?quote:Op dinsdag 14 april 2009 15:17 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nee, een programma wat kwa licensie meer kost dan jouw computerspullen bij elkaar.
Autocad?quote:Op dinsdag 14 april 2009 15:17 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nee, een programma wat kwa licensie meer kost dan jouw computerspullen bij elkaar.
de opmerking "paintquote:
Nee, nog 1 kans om door te gaan voor de magnetronquote:
Dus eigenlijk 20 minuten? Waarom heb je nou niet om de 2 uur opgeslagen? Als het belangrijk was zou ik het zelfs om het uur doen. Misschien wel om het half uurquote:Op dinsdag 14 april 2009 15:17 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
5 minuten is irritant, als je daarna een kwartier moet wachten voordat hij weer klaar is. Normaal sla ik om de 2 uur op.
5 tot 20 min, hangt er vanaf hoeveel ik getekend heb.quote:Op dinsdag 14 april 2009 15:23 schreef -SG- het volgende:
[..]
Dus eigenlijk 20 minuten? Waarom heb je nou niet om de 2 uur opgeslagen? Als het belangrijk was zou ik het zelfs om het uur doen. Misschien wel om het half uur.
Laat dan maar, die heb ik alquote:Op dinsdag 14 april 2009 15:23 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nee, nog 1 kans om door te gaan voor de magnetron
Max? Maya? En ook goede middag allemaalquote:Op dinsdag 14 april 2009 15:23 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nee, nog 1 kans om door te gaan voor de magnetron
Ik moet daarna nog 3 uur werken, ben pas om 8 uur klaar.quote:Op dinsdag 14 april 2009 15:25 schreef Olment het volgende:
@kanovinnie
da uurtje is zo voorbij,, ik moet tot 5 dus nog anderhalf uur xD
Yep.quote:
Dat hoeft niet in een specifiek topic, emobashen kan overalquote:Op dinsdag 14 april 2009 15:28 schreef NoelGallagher het volgende:
Ah, is dit het emo-bashtopic?
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |