Spannend! Ik ga voor je duimen!quote:Op woensdag 15 april 2009 11:09 schreef wilmadonna het volgende:
ik denk dat ik niet over 14 dagen maar over 16 dagen test... dit om grote teleurstellingen te voorkomen....
mijn ouders zijn ook net hier als ik moet testen, dus het is extra spannend....
testdag wordt dus 29 april !
quote:helaas had ik geen inseminatie met pasen anders had ik gevraagd of ze het ei ook even wou verven
Nou, eigenlijk wel ja.... Ik zag me al spoedshoppenquote:Op donderdag 16 april 2009 23:40 schreef mijsje het volgende:
Wilma, ikhoop maar dat het een goed teken is! Fijn dat het weer gaat!
Leonieke, toch wel goed eraan gedacht!![]()
Wat dacht je Laura? een meisje? hahahaha,wat een grapjas! fijn dat hij maar een geintje maakte!voor iedereen!
In het UZ is het zo dat elke namiddag (rond 14u denk ik) een aantal artsen, laboranten en verpleegkundigen samenzitten om alle gegevens van de patiënten die die dag zijn langs geweest te bespreken. Zij beslissen dan wat er moet gebeuren. Dit is de dagelijkse patiëntenmonitoring. Zij bellen ons dan op tussen 15u en 18u om te vertellen hoe de behandeling verder zal gebeuren.quote:Op vrijdag 17 april 2009 13:40 schreef Lois het volgende:
Dat is niet waar je op gehoopt had natuurlijk Leonieke, willen ze nu overleggen over een evt. verhoging van de medicijnen?
De andere pogingen waren niet in het UZ. Zeker en vast dat ze voortvarender gaan zijn nu. Dat moet gewoonquote:Op vrijdag 17 april 2009 13:46 schreef leonieke het volgende:
[..]
In het UZ is het zo dat elke namiddag (rond 14u denk ik) een aantal artsen, laboranten en verpleegkundigen samenzitten om alle gegevens van de patiënten die die dag zijn langs geweest te bespreken. Zij beslissen dan wat er moet gebeuren. Dit is de dagelijkse patiëntenmonitoring. Zij bellen ons dan op tussen 15u en 18u om te vertellen hoe de behandeling verder zal gebeuren.
Maar het was te verwachten hoor. Bij de vorige behandelingen (4 in totaal) heb ik slechts 1 keer een follikel van 17mm gehad na 17 dosissen. Ik heb er nu nog maar 5 gehad.
Alhoewel ik natuurlijk wel had gehoopt dat er toch al iets ging te zien zijn (denk dat ik altijd wel wat hoop zal hebben) Maar gelukkig niet te veel hoop![]()
Soit, als ze de dosis verhogen, moet ik ten laatste zondag weer naar het ziekenhuis om extra medicijnen op te halen. Stom dat ze voor de zekerheid nog geen doos wilden meegeven. Het is 40minuten rijden naar het ziekenhuis. Maar ja, als ze niet willen... dan doen ze het niet hé
Kun je wel extra gaan halen?quote:Op vrijdag 17 april 2009 17:19 schreef leonieke het volgende:
De dosis moet verhoogd worden naar anderhalf.
Maar nu zit ik dus met een probleem: hoe doe ik dat? Via DPM een uitleg gekregen waarbij ik een 0,5 ml moest bewaren in koelkast, maar ik wou nog even wat zekerheid dus nog ff teruggebeld. Zegt die verpleegster dat ik 0,5 ml in de lucht moet spuiten en niet mag bewaren. En dat is dan een probleem want dan heb ik niet genoeg voor drie dagen.
Nee de andere pogingen waren gewoon met de gynaecologe. Het is alleszins een totaal andere aanpak.quote:Op vrijdag 17 april 2009 17:32 schreef CrazyPrincess het volgende:
[..]
De andere pogingen waren niet in het UZ. Zeker en vast dat ze voortvarender gaan zijn nu. Dat moet gewoon
Mja, ik vind het gewoon raar dat ze verschillende zaken vertellen. En ik vraag me af hoe ik 0,5ml moet overhouden uit zo'n naald. Ik heb op een ander forum al gelezen dat er nog zijn die een stuk overhouden in de koelkast, dus blijkbaar mag het wel (dat is hetgeen de DPM zei)quote:
Staat er niks over in de bijsluiter?quote:Op vrijdag 17 april 2009 17:56 schreef leonieke het volgende:
[..]
Mja, ik vind het gewoon raar dat ze verschillende zaken vertellen. En ik vraag me af hoe ik 0,5ml moet overhouden uit zo'n naald. Ik heb op een ander forum al gelezen dat er nog zijn die een stuk overhouden in de koelkast, dus blijkbaar mag het wel (dat is hetgeen de DPM zei)
Yahoo... met dat symptoom in te geven op internet (in combinatie met de andere) ben ik idd ook op PCOS gekomen.quote:Op vrijdag 17 april 2009 18:05 schreef Vlindur het volgende:
Overbeharing kan op ziekte duiden
Uitgegeven: 17 april 2009 14:15
Laatst gewijzigd: 17 april 2009 14:15
LONDEN - Mannelijke beharing bij vrouwen is in veel gevallen een symptoom van een ontregelde hormoonspiegel. Britse doktoren vinden dat deze vrouwen medische hulp moeten zoeken.
Hirsutisme (mannelijke beharing bij vrouwen) komt bij 5 tot 10 procent van de vrouwen voor.
In driekwart van de gevallen komt dit door afwijkingen in de eierstokken, het zogenaamde PolyCysteus Ovarium Syndroom (PCOS).
Maar ook bepaalde tumoren, drugs of schildklierproblemen kunnen zorgen voor toenemende beharing.
Hormoontherapie
Britse artsen beschreven hun bevindingen in het rapport van de Royal College of Obstetricians and Gynaecologists. Omdat vrouwen zich zo schamen voor hun overtollige haargroei, blijft zo'n conditie volgens hen vaak jarenlang onbehandeld.
Milde overbeharing kan prima behandeld worden met ontharingsmiddelen. Maar voor ernstigere gevallen zijn er voldoende medische hulpmiddelen, zoals hormoontherapie en de anticonceptiepil, beschikbaar.
Nu.nl
Nopezquote:Op vrijdag 17 april 2009 18:14 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Staat er niks over in de bijsluiter?
Ik hoorde het van de gyn, had er eerder nog nooit van gehoord..quote:Op vrijdag 17 april 2009 18:17 schreef leonieke het volgende:
[..]
Yahoo... met dat symptoom in te geven op internet (in combinatie met de andere) ben ik idd ook op PCOS gekomen.
En nu blijkt ook dat er toch iets is met mijn schildklier (ga ik later last van krijgen blijkbaar). Dus ik heb twee keer prijs
Weet je al wat je nu gaat doen dan?quote:[..]
Nopez![]()
Ik had gewoon beter niet meer gebeld voor meer informatie, dan ging ik niet twijfelen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |