Geld zat maar hij betaalt ¤ 3.000.000,- voor de stickers op de Brawn auto's voor dit jaar.quote:Op zaterdag 25 april 2009 12:12 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Heb je enig idee hoeveel geld Richard Branson heeft?
Dat is net genoeg voor de electriciteitsrekening van BrawnGP.quote:Op zaterdag 25 april 2009 15:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Geld zat maar hij betaalt ¤ 3.000.000,- voor de stickers op de Brawn auto's voor dit jaar.
quote:Branson working on new Brawn deal
Richard Branson has made an offer to up his Virgin Group's sponsorship involvement with Brawn GP - but has insisted he will not break the bank to have a bigger presence on the team's cars.
Virgin announced at the Australian Grand Prix that it was to become a sponsor of Brawn, and Branson said at the time that there was a chance of him expanding the deal - to potentially become title sponsor.
Discussions about such plans are still ongoing, and Branson said in Bahrain on Saturday that he has laid out the terms to the team – and was now awaiting an answer.
"The team have become very popular since the beginning of the season," said Branson. "We are negotiating, as are other people, and we may or may not end up doing a full branding exercise.
"If we end up not doing it, we will obviously be the sponsor for this year and would be delighted with the way it has gone. If we end up doing it, even better.
"Let's see how it goes. Someone could come in and pay a silly price, and we will bow out gracefully if that happens. But we've made an offer we feel we can afford."
Team principal Ross Brawn did not rule out a deal happening as soon as the Spanish Grand Prix, but said no decision had been made about what they were going to do.
"It's still in discussion," he explained. "We are looking to try and develop a bigger longer term relationship and it is understanding what they want and what we want. So it is still ongoing. The right deal could happen any time.
He added: "Any team is looking for medium term commitments particularly in this environment so it would be nice to have our principal funding in place for the next few years."
Dat is dus het grappige ervan, want voor het logo op de auto is het wel passend. Het staat er klein op.. Maar Branson krijgt natuurlijk veel meer publiciteit terug van de pers, iets waarvoor hij aan BrawnGP niet hoeft te betalenquote:Op zaterdag 25 april 2009 19:52 schreef bodylotion het volgende:
is 3 miljoen niet heel erg weinig in de F1 ?
Button wil vooral benadrukken hoe goed hij zelf wel niet is denk ikquote:Op maandag 27 april 2009 18:55 schreef sanger het volgende:
http://www.f1today.nl/nie(...)ger-in-dan-brawn-gp/
uit de opmerking van Button dat de onderdelen oud worden begrijp ik dat Brawn amper tot geen nieuwe onderdelen heeft gehad de afgelopen races.....
Uhh ze hebben best veel ruimte op de auto hoor. Boven op de neus, aan de zijkant van de neus en de hele zijkant van de achtervleugel. 3mil lijkt me vrij weinig daarvoor, zeker als je weet dat die deal pas gemaakt is toen wel duidelijk was dat Brawn vooraan (en dus veel exposure op tv) mee zou rijden.quote:Op zaterdag 25 april 2009 21:55 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Dat is dus het grappige ervan, want voor het logo op de auto is het wel passend. Het staat er klein op.. Maar Branson krijgt natuurlijk veel meer publiciteit terug van de pers, iets waarvoor hij aan BrawnGP niet hoeft te betalenEn aangezien er weinig andere sponsors op die auto staan valt het ook nog eens extra op.
quote:Op maandag 27 april 2009 19:09 schreef wimderon het volgende:
[..]
Button wil vooral benadrukken hoe goed hij zelf wel niet is denk ik![]()
quote:Button verbrand tijdens Grand Prix in Bahrein
Jenson Button is in Bahrein niet ongeschonden uit de strijd gekomen. De winnaar van de vierde race van 2009 had flinke last van de temperaturen in de cockpit, die zo hoog werden dat de Brit met een verbrande linkerbil over de finish kwam.
"Het was erg heet", zei hij over de situatie in de auto. "Alle elektrische onderdelen rondom mijn stoel werden behoorlijk warm. Ik heb dan ook mijn linkerbil aan een ervan verbrand. Hopelijk kunnen we het probleem van de elektronica oplossen."
Het is niet de eerste keer dat een Formule 1-coureur verwond uit een auto stapte. Mark Webber moest om dezelfde reden al eens opgeven in Japan, in 2004.
Alles denk ik. Ik begreep uit het Televaag stuk dat er juist nog vrijwel niets was doorontwikkeld....... Wel jammer dat ze hierdoor de voorsprong op RBR min of meer hebben weggegeven.quote:Op dinsdag 28 april 2009 12:07 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik denk dat je vanaf P1 lastig opgeeft, al lijkt een verbrande bil me alles behalve relaxed. Maar hij zal zich wel goed laten verzorgen door die chick van hem nu.
Ben benieuwd wat Brawn nog door kan ontwikkelen nu.
Ligt er maar net aan hoe heet het onder de billen wordt lijkt me.quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:45 schreef sanger het volgende:
Toch wel stoer dat hij toch doorrijdt danWebber stapte destijds inderdaad uit
Ik heb het gelezen in vind het net als jij jammer, maar ook logisch. Gezien de strijd die ze moesten leveren om überhaupt in Melbourne aan te komen.quote:Op dinsdag 28 april 2009 12:33 schreef sanger het volgende:
[..]
Alles denk ik. Ik begreep uit het Televaag stuk dat er juist nog vrijwel niets was doorontwikkeld....... Wel jammer dat ze hierdoor de voorsprong op RBR min of meer hebben weggegeven.
Klopt ja. Hij had de auto nog niet stil gezet of hij stond er al naast.quote:Op dinsdag 28 april 2009 12:39 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Ligt er maar net aan hoe heet het onder de billen wordt lijkt me.
Ik kan me herinneren dat Webber toen echt uit de auto sprong.
Dat is ook precies de reden waarom er nog niets was, maar volgens Brawn komen er in de komende races heel wat updates aan.quote:Op dinsdag 28 april 2009 12:40 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Ik heb het gelezen in vind het net als jij jammer, maar ook logisch. Gezien de strijd die ze moesten leveren om überhaupt in Melbourne aan te komen.
Weet ik, en vind het ook een logische verklaring.quote:Op dinsdag 28 april 2009 12:57 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dat is ook precies de reden waarom er nog niets was, maar volgens Brawn komen er in de komende races heel wat updates aan.
Er komen heel veel teams met heel veel nieuwe onderdelen aan. Alsof het seizoen opnieuw start. Dat wordt weer meerkeuzegokken in de F1Voorspeller.quote:Op dinsdag 28 april 2009 12:57 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dat is ook precies de reden waarom er nog niets was, maar volgens Brawn komen er in de komende races heel wat updates aan.
quote:"Grand Prix van Spanje kan alleen zonder publiek verreden worden"
De alsmaar uitbreidende varkensgriep lijkt nu ook de Formule 1 in zijn greep te houden. De eerstvolgende Grand Prix is die van Spanje, maar juist in Catalunya, waar het circuit ligt, is het aantal gevallen met de griep het hoogst.
Motorsport Aktuell vroeg aan de Duitse minister van gezondheid, Ulla Schmidt, wat zij vindt van de Grand Prix.
“Iedereen begrijpt dat het onmogelijk is om 70000 toeschouwers samen te laten komen op een circuit, duizenden van hen kunnen besmet worden,” aldus Schmidt.
Ook in Mexico gaat men op deze manier om met grote wedstrijden. Gisteren nog vond er in het Azteca Stadium een belangrijke voetbalwedstrijd plaats, zonder publiek.
Ik ga zelf toch niet, ben aan het zoeken voor vrouw, kind en moedersquote:Op woensdag 29 april 2009 13:00 schreef Ared het volgende:
ach, ik ben ook vlak na 9/11 via Amerika naar Australië gevlogen. Lekker goedkoop
kan me voorstellen dat de Mexico vakanties deze zomer ook tegen afbraakrpijzen weggaan. Alleen oppassen dat de serveerstertjes niet in je Piña Colada niezen.
Goed opgelost lijkt mij.quote:Op woensdag 29 april 2009 13:39 schreef wimderon het volgende:
McLaren dus 3 races geschorst, voorwaardelijk weliswaar.
Als er nieuwe feiten boven tafel komen omtrent het incident of binnen een jaar weer iets gelijkaardigs gebeurt is de schorsing effectief.
nette oplossing. Het team was de laatste weken mooi openhartig. dit zijn grote veranderingen binnen McLaren.quote:Op woensdag 29 april 2009 13:39 schreef wimderon het volgende:
McLaren dus 3 races geschorst, voorwaardelijk weliswaar.
Als er nieuwe feiten boven tafel komen omtrent het incident of binnen een jaar weer iets gelijkaardigs gebeurt is de schorsing effectief.
McLaren was al gestraft met de diskwalificatie van Hamilton. En gezien soortgelijke zaken in het verleden (Schumacher Monaco 2006, BAR 2005) vindt ik een voorwaardelijke straf een juiste straf. Maar ik ben dan ook niet anti McLarenquote:Op woensdag 29 april 2009 14:05 schreef Giem het volgende:
Wat een slappe **** straf..
Zo zie je maar weer dat de kont likken en slijmen toch zijn vruchten afwerpt. Zeker gezien het verleden..
Ik ook niet. Ik ben gewoon anti Lewis. En anti Slonsoquote:Maar ik ben dan ook niet anti McLaren
Schumacher zei dat hij het niet expres had gedaan, alleen geloofden de stewards dat niet omdat het met ca 16 km/uur gebeurde. Dat noem ik toch liegen van Schumacher en een poging tot misleiding van de stewards. Schumacher ging niet vrijuit maar werd achteraan de grid gezet. Alleen omdat de stewards hem meteen niet geloofden en niet pas achteraf (zoals nu) kreeg die zaak verder geen staartje.quote:Op woensdag 29 april 2009 18:34 schreef sanger het volgende:
Ik snap nog steeds niet wat er soortgelijk is aan Schumacher 2006 aan nu. Nu is er bewezen gelogen. Hell, er is zelfs bekend. Schumi 2006 maakte een foutje, en er is in die zaak ook niets anders bewezen. Vrijuit door onschuld of gebrek aan bewijs dus.
BAR werd onvoorwaardelijk geschorst. Dus daar is wel degelijk een verschil in te zien. Vooral omdat het geval met BAR minder spraakmakend was en niet zo openlijk de concurrentie "er in werd geluisd".
En ja, ik ben wel fan van ferrari e NEE ik ben geen ANTI-McLARENIk ben bovenal F1 fan.
[offtopic]quote:Op woensdag 29 april 2009 20:36 schreef jorienvdherik het volgende:
Vond het zondag wat matig eigenlijk, had laatste gedeelte wat doorgespoeld
Het probleem is dat iedereen met een iets andere invalhoek kijkt. Jij bent redelijk pro McLaren/Hamilton, ik niet.quote:Op woensdag 29 april 2009 20:23 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Schumacher zei dat hij het niet expres had gedaan, alleen geloofden de stewards dat niet omdat het met ca 16 km/uur gebeurde. Dat noem ik toch liegen van Schumacher en een poging tot misleiding van de stewards. Schumacher ging niet vrijuit maar werd achteraan de grid gezet. Alleen omdat de stewards hem meteen niet geloofden en niet pas achteraf (zoals nu) kreeg die zaak verder geen staartje.
En zowel de zaak van BAR als nu ging over misleiding van de stewards, niet over het erin luizen van de concurrentie, want daarvoor was Hamilton al gediskwalificeerd. En het was zeker niet minder, maar juist meer spraakmakend omdat er overduidelijk werd gereden met een illegale auto. Tyrrell werd daarvoor in 1984 voor elke race van dat seizoen tot aan de hoorzitting gediskwalificeerd (leverde Bellof het record aantal van 11 diskwalificaties in een seizoen op) .
Dat dusquote:Wat een slappe **** straf..
Zo zie je maar weer dat de kont likken en slijmen toch zijn vruchten afwerpt. Zeker gezien het verleden..
bij speeding in the pit lane ofzoquote:Op woensdag 29 april 2009 21:26 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Wat vooral erg belangrijk is, is die voorwaardelijke straf. Wanneer wordt die in werking gesteld, moeten ze dan precies hetzelfde geintje weer flikken of wat?
Ze moeten dus weer fraude plegen om de voorwaardelijke straf te krijgne. Nou zijn veel van ons volgers van motorsport, maar ik heb volgens mij nog nooit gehoord dat een team hiervoor bestraft wordt. Als dat dus zo is, slaat een voorwaardelijke straf nergens op. Het is één van de ergste dingen, en komt op mij over als; 'Als je binnen 12 maanden nog een keer een moord pleegt dan krijg je de straf van nu erbij'. Zo'n straf hoeven ze vrijwel nooit uit te delen, of je moet te maken hebben met een seriemoordenaar. Die oren wat mij betreft sowieso niet in de sport thuis. Deze straf, die McLaren heeft gekregen, komt dus heel erg nietszeggend op mij overquote:In artikel 151c van de Internationale Sportcode van de FIA staat dat "elk frauduleus gedrag of elke actie die schadelijk is voor het belang van de competitie of voor de motorsport in het algemeen"
quote:FIA maakt details budgetlimiet openbaar
30 april 2009
De FIA heeft donderdag details bekendgemaakt over het budgetlimiet dat volgend jaar in de Formule 1 wordt geïntroduceerd. Teams die volgend seizoen niet meer dan 44 miljoen euro uitgeven, krijgen in ruil hiervoor diverse technische vrijheden.
FIA-president Max Mosley liet woensdag na de bijeenkomst van de World Motor Sport Council al weten dat het budgetlimiet er sowieso zal komen. Over de noodzaak van deze maatregel zei de Brit: "Zonder een limiet zou de Formule 1 veel teams verliezen en is het voor teams die in de Formule 1 willen stappen onmogelijk om voldoende geld bij elkaar te krijgen, gezien de huidige economische omstandigheden."
Teams kunnen volgend jaar zelf kiezen of zij zich aan het budgetlimiet willen houden of niet. Als een team zich niet aan het limiet besluit te houden, stuit het echter wel op verschillende technische nadelen, want een team dat zich wel aan het limiet houdt, mag gebruik maken van verstelbare voor- en achtervleugels, een krachtbron zonder gelimiteerd toerenaantal in de auto plaatsen en buiten het seizoen om ongelimiteerd testen. Bovendien zullen er geen enkele restricties zijn wat betreft windsnelheid en schaal van de auto in een windtunnel.
Een aantal kosten zijn ook niet in het budgetlimiet opgenomen: marketing en hospitality, beloningen voor test- of racecoureurs. Dit geldt ook voor het laten testen van een kampioen uit een andere klasse, zoals Renault jaarlijks de World Series by Renault-kampioen een testdag schenkt. Motoren maken in 2010 nog niet uit van het budgetlimiet, maar de jaren daarna wel.
Elke uitgave die geen invloed heeft op de prestatie in het kampioenschap zal ook vrij zijn en uitkeringen aan aandeelhouders die voortkomen uit het deelnemen aan het kampioenschap, maken, net als elke boete die de FIA aan een team geeft, ook geen deel uit van het limiet.
De FIA maakte ook nog bekend dat het aantal maximale deelnemers aan het Formule 1-kampioenschap verhoogd is naar 26 auto's. Er zal dus plaats zijn voor drie nieuwe teams in 2010 en op 12 juni dit jaar zal bekend worden gemaakt welke teams het zijn geworden. Prodrive, Lola, iSport International en USGPE hebben al eerder laten weten geïnteresseerd te zijn in een goedkope Formule 1.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |