Dit is een topicreeks, noob.quote:Op donderdag 23 april 2009 @ 10:28 schreef Remsjo het volgende:
[..]
Dan moet je ook niet zo,n topic openen slimmerik.Lau heb ik al lang en breed afgeschreven joh
Ohja, truequote:Op donderdag 23 april 2009 @ 11:36 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Tegenwoordig ons priveleven he schat
Ik herken hetquote:Op maandag 27 april 2009 21:57 schreef Rikketik het volgende:
Ik heb ondertussen niet meer het idee dat ik echt verliefd ben, maar ik klap nog steeds dicht als ze zich in mijn omgeving bevindt. Klotesituatie zeg.Ze is nog steeds erg leuk namelijk.
jij ook op mijquote:
Erg herkenbaar. Dat had ik aan het begin ook heel erg, maar het gaat steeds beter nu ik hem steeds beter leer kennen waardoor ik ook steeds meer mezelf durf te zijn. Hij is zo liefquote:Op maandag 27 april 2009 21:57 schreef Rikketik het volgende:
Ik heb ondertussen niet meer het idee dat ik echt verliefd ben, maar ik klap nog steeds dicht als ze zich in mijn omgeving bevindt. Klotesituatie zeg.Ze is nog steeds erg leuk namelijk.
ruilen ?quote:Op woensdag 29 april 2009 13:02 schreef julian6 het volgende:
[..]
Niet meer dus
Vrijgezelle leven FTW.
quote:Op dinsdag 28 april 2009 19:59 schreef Q_Orianka het volgende:
[..]
Erg herkenbaar. Dat had ik aan het begin ook heel erg, maar het gaat steeds beter nu ik hem steeds beter leer kennen waardoor ik ook steeds meer mezelf durf te zijn. Hij is zo liefNooit gedacht dat mijn eerste vriendje zo mooi zou zijn
Een alto met lang blond haar (nee, NIET Gillesquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |