Naja zeg. Zeg ik er wat van, zeikt-ie tegen mij waarom ik jouw reclame uit het Draft-topic heb gehaald.quote:Op maandag 13 april 2009 00:08 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ik zal hem achter de schermen ter verantwoording roepen.
quote:Op maandag 13 april 2009 00:09 schreef RayMania het volgende:
[..]
Naja zeg. Zeg ik er wat van, zeikt-ie tegen mij waarom ik jouw reclame uit het Draft-topic heb gehaald.
Heb je dat echt gedaan?quote:Op maandag 13 april 2009 00:09 schreef RayMania het volgende:
[..]
Naja zeg. Zeg ik er wat van, zeikt-ie tegen mij waarom ik jouw reclame uit het Draft-topic heb gehaald.
Het hoort wel bij de rest van de bagger die uit je toetsenbord komt.quote:Op maandag 13 april 2009 00:12 schreef sezten het volgende:
[..]
Heb je dat echt gedaan?![]()
Och, in een centrale plek als FB vind ik dat het wel een keer moet kunnen.
Als je Spamt moet je wel goed spammen en niet al helemaal niet in ONZquote:Op maandag 13 april 2009 00:12 schreef sezten het volgende:
[..]
Heb je dat echt gedaan?![]()
Och, in een centrale plek als FB vind ik dat het wel een keer moet kunnen.
BAN BAN BAN!quote:Op maandag 13 april 2009 00:12 schreef RayMania het volgende:
En nu bemoeien de FA's zich er ook mee na twee gesloten topics in ONZ en GC.
Rellen!
Het is maar waar je je druk over wilt maken hequote:Op maandag 13 april 2009 00:13 schreef borisz het volgende:
[..]
Als je Spamt moet je wel goed spammen en niet al helemaal niet in ONZ
We hadden het net over Arshavin.quote:
The Masters in Augusta is retespannend hoor,quote:Op maandag 13 april 2009 00:16 schreef borisz het volgende:
Omdat er niets op de buis is.
Jan Jaap vd Wal bij voor 1 nacht op radio 1.
Ik had geloof ik in iets te veel topics Tong's VBL Dilemma topic # 4 had gezet.quote:
Oh wat een stoere postquote:Op zondag 12 april 2009 23:49 schreef sjimz het volgende:
[..]
Gebruik FB lekker even voor relevante zaken.
Golf, volg ik alleen de uitslagen eigenlijkquote:Op maandag 13 april 2009 00:17 schreef golfer het volgende:
[..]
The Masters in Augusta is retespannend hoor,
Laat maar joh, hij weet niet eens wat trots zijn betekendquote:
Ik snap al jaren niet wat er leuk is aan golf. Ontzettend knap natuurlijk, maar het is niet echt een kijksport. Wat is er leuk aan? Het duurt echt eeuwen zo'n wedstrijd.quote:Op maandag 13 april 2009 00:17 schreef golfer het volgende:
[..]
The Masters in Augusta is retespannend hoor,
Gelukkig zijn er miljoenen mensen (de na voetbal meest beoefende sport ter wereld) het niet met je eens en gezien de toeschouwersaantallen bij de toernooien is er blijkbaar wel wat aan als kijksport als je de sport snapt.quote:Op maandag 13 april 2009 00:22 schreef RayMania het volgende:
Ik snap al jaren niet wat er leuk is aan golf. Ontzettend knap natuurlijk, maar het is niet echt een kijksport. Wat is er leuk aan? Het duurt echt eeuwen zo'n wedstrijd.
Ongetwijfeld, maar ik snap het (nog) niet. Wat vindt jij er dan zo leuk aan?quote:Op maandag 13 april 2009 00:24 schreef golfer het volgende:
[..]
Gelukkig zijn er miljoenen mensen (de na voetbal meest beoefende sport ter wereld) het niet met je eens en gezien de toeschouwersaantallen bij de toernooien is er blijkbaar wel wat aan als kijksport als je de sport snapt.
Echte sport ipv Gravesen zien voetballenquote:Op maandag 13 april 2009 00:25 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ongetwijfeld, maar ik snap het (nog) niet. Wat vindt jij er dan zo leuk aan?
De sport snap ik trouwens wel hoor; ik weet wat een eagle, boogey, par en albatross is.
quote:Op maandag 13 april 2009 00:24 schreef sezten het volgende:
Golf is een statische sport. Veel stilstaande momenten, tot er een slag komt. Dan wordt het pas echt spannend
Oh jee, sorry dat ik niet elke speler tussen 1937 en 1958 heb zien voetballenquote:Op maandag 13 april 2009 00:28 schreef tong80 het volgende:
[..]
Echte sport ipv Gravesen zien voetballen
Dat er nooit een slag of situatie hetzelfde is. Dat je bij elke slag opnieuw alle basis-elementen van concentratie, techniek en omstandigheden moet berekenen en dan ook nog eens moet kunnen uitvoeren.quote:Op maandag 13 april 2009 00:25 schreef RayMania het volgende:
Ongetwijfeld, maar ik snap het (nog) niet. Wat vindt jij er dan zo leuk aan?
.
Bergkamp werd God genoemd.quote:Op maandag 13 april 2009 00:30 schreef RayMania het volgende:
[..]
Oh jee, sorry dat ik niet elke speler tussen 1937 en 1958 heb zien voetballen.
Jezus Christ.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |