Ik zou even bij de makelaar vragen waar dit op slaat: als het inderdaad zo is dat er maar 1 persoon ingeschreven mag worden op dat adres, lijkt het me nogal vreemd dat de makelaar zomaar roept dat je er ook met zijn tweeën kunt wonen.quote:Op vrijdag 10 april 2009 13:49 schreef Miledy het volgende:
[..]
Je kan er eventueel ook met z'n tweeen wonen maar helaas kan er maar één ingeschreven staan bij de gemeente.
quote:Huisvestingsvergunning
U heeft altijd een huisvestingsvergunning nodig als u woonruimte onder de ¤ 621,78 kunt huren in één van de aangewezen straten of wijken, ongeacht of u de woning van een particulier of van een woningcorporatie gaat huren.
Zonder vergunning is het verboden een woonruimte in één van deze straten of wijk te huren. De verhuurder - particulier of woningcorporatie - mag een huis of kamer alleen verhuren aan mensen met een huisvestingsvergunning. Daarbij maakt het niet uit of u uit Rotterdam komt of van buiten de stad.
Alsof je überhaupt op Zuid zou willen wonenquote:Op maandag 20 april 2009 22:37 schreef TJDoornbos het volgende:
Dus ik mag niet overal in mijn stad wonen DT?
Triangeljostiquote:Op vrijdag 10 april 2009 13:33 schreef Gummibeer79 het volgende:
Op jezelf wonen, muts......
Op me eigen... triangeljosti..... Is begeleid wonen geen betere optie?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |