quote:Op zaterdag 16 mei 2009 17:52 schreef Plato1980 het volgende:
... en dat de club in de hele stad en zelfs de regio zou leven lijkt mij helaas meer wishful thinking dan realiteit.
Kennelijk ontgaat jou nogal het 1 en ander in de Hofstad.quote:ADO Den Haag leeft. Van der Kallen merkt het bijna dagelijks. "In allerlei milieus, ook advocaten informeren tegenwoordig naar de uitslag van ADO Den Haag."
Van der Kallen wil meer. "ADO Den Haag zal een brug moeten slaan naar de regiogemeenten. Vijftig procent van de sponsors en de fans komen al uit de regio. De club is een platform op sportief, zakelijk en sociaal gebied. Het zou mooi zijn als we het stadion straks het Haaglanden Stadion kunnen noemen."
ad.nl
Je bron is niet echt objectiefquote:Op zaterdag 16 mei 2009 20:33 schreef ES57 het volgende:
[..]
[..]
Kennelijk ontgaat jou nogal het 1 en ander in de Hofstad.
Delft rijswijk leiden t leeft allemaal daar geloof mijquote:Op zaterdag 16 mei 2009 17:25 schreef ES57 het volgende:
[..]
Wat bedoel je met massaal? Als ik in Amsterdam of Rotterdam ben, merk ik op straat ook helemaal niks van de betreffende clubs. Ik heb het dus over het geklets in kroegen e.d., scholen, kantoren/ bedrijven etc.
quote:SC Heerenveen wil Abe Lenstra Stadion opnieuw uitbreiden
14-mei-2009 12:41
SC Heerenveen wil het Abe Lenstra stadion opnieuw uitbreiden. De Friezen willen de westtribune met ongeveer 6000 plaatsen uitbreiden. De uitbouw van de thuishaven is noodzakelijk. Heerenveen heeft 4000 fans in de wachtrij voor een seizoenskaart en de ondernemerssociëteit van de club blijft groeien.
De verbouwing, die naar verwachting 25 miljoen euro gaat kosten, wordt volgens directeur Henk Hoekstra niet met het eigen kapitaal van de club betaald. ‘We hebben voldoende vet op de ribben, maar het geld dat we verkregen hebben uit de verkoop van spelers, investeren we bij voorkeur in versterkingen voor het elftal. Op het veld moet het blijven gebeuren,’ aldus Hoekstra in de Leeuwarder Courant. 'Wij vinden dat banken hier zo in kunnen stappen, maar momenteel liggen de zaken door de recessie even anders. We zoeken nu naar oplossingen, dat heeft tijd nodig.'
Op dit moment heeft het Abe Lenstra Stadion een capaciteit van 26.000 plaatsen. De uitbreiding moet uiterlijk in 2011 worden gestart. (BB)
Ik hoop het ook. ADO leeft sterk in de regio en heeft de weg naar boven gevonden het afgelopen seizoen. Vooral de laatste wedstrijden van het seizoen was het keer op keer volle bak, zelfs zonder dagkaartregeling.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 12:33 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik hoop (maar denk het zeer zeker niet!) dat ado den haag ook spoedig zijn stadion iets gaat uitbreiden. Gezien de volle bakken afgelopen seizoen, waardoor veel mensen geen kaartje meer konden krijgen.
Is dat niet een enorme dure investering? 25 miljoen voor 6 plaatsen?quote:
Ziet er leuk uit... maar de ruimte kan beter benut worden denk ik.. en dan bedoel ik meer zitplaatsen dan die 36.000 die ze aangeven. Dat moet toch te doen zijn?quote:
Kijk even een paar topics terug. Smaken verschillen natuurlijk, maar ik vind het imposanter en er beter uitzien dan het nu het geval is.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 10:57 schreef Kopbal het volgende:
Een extra ring op de Arena, en iedereen maar denken dat het stadion niet lelijker kan.
Nadat je dat gedaan hebt kan je na 5 jaar weer gaan denken om verder uit te gaan breiden, denk ik. Ajax en de arena moeten goed gaan nadenken over hoe ze het willen invullen. Uitbreiding van de businessunits om het geld binnen te krijgen en dan het grote getal als fillup. MAAR dat moeten dan wel goedkopere kaarten worden. Dan geloof ik best wel dat je gemiddeld 75 tot 80% van de capaciteit kan halen over meerdere seizoenen.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 13:40 schreef ES57 het volgende:
Een capaciteit van 65.000 toeschouwers is voldoende, me dunkt.
Maar dan vergeet je het gehele 'wie heeft de langste piemel' verhaal (serieus!).quote:Op dinsdag 19 mei 2009 14:46 schreef rubbereend het volgende:
Zeker als Rotterdam 80.000 bouwt volstaat het voor de ArenA gewoon om naar 65.000 te gaan. Meer is niet nodig en financieel onhaalbaar.
Ik mag hopen dat die genante vertoning vanaf nu achterwege blijft en men gewoon realistisch kijkt.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 14:49 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Maar dan vergeet je het gehele 'wie heeft de langste piemel' verhaal (serieus!).
quote:Heracles Almelo lanceert binnenkort het plan om een nieuw stadion te bouwen. Formeel zijn er voor de club twee serieuze opties bespreekbaar: het huidige stadion een kwartslag draaien of volledige nieuwbouw achter het huidige terrein. “Dat laatste heeft absoluut onze voorkeur, omdat draaien veel lastiger is en bovendien ook nog meer gaat kosten”, aldus commercieel bestuurder Wim Samsen.
Dat een uitbreiding van het huidige stadion een must is, staat bij iedereen vast:
“Als we op het hoogste niveau willen blijven acteren, hebben we meer inkomsten nodig. En daar is een groter stadion voor nodig. We trekken dan meer bezoekers en krijgen veel meer mogelijkheden om sponsoren aan de club te binden. Zo willen we het aantal skyboxen uitbreiden van negen naar minimaal 22 en alleen die investering levert op jaarbasis al bijna meer dan één miljoen euro extra op.”
Wachtlijst skyboxhouders
Dat het haalbaar is, blijkt enerzijds uit de huidige wachtlijst voor skyboxhouders en anderzijds uit een onderzoek van Hypercube. Dat is een onderzoeksbureau dat onder meer werkt voor de KNVB, de FIFA en de UEFA. “En dat heeft aangetoond dat we een stadion met 15.000 zitplaatsen vol krijgen en als we op alle niveaus top presteren is 18.000 ook haalbaar”, aldus Samsen. Het past volgens hem bij de stijl van Heracles Almelo om alles stap voor stap te doen. “Wij hebben nog nooit gekke dingen gedaan. We willen van alles, maar we willen ook altijd onze verplichtingen kunnen nakomen. We maken al jarenlang geen verlies en zijn dus een heel stabiele partner in business. Ook richting gemeente.”
Start in 2011
Het bestuur wil het liefst een plan presenteren om eerst te kiezen voor een nieuwbouw met 15.000 zitplaatsen met een mogelijkheid de capaciteit op den duur eenvoudig verder uit te kunnen breiden. “We streven ernaar om het nieuwe stadion bij het seizoen dat van start gaat in 2011 in gebruik te kunnen nemen. Als het wordt gebouwd op de locatie achter het huidige stadion, kan dat niet alleen goedkoper, maar het is ook veel praktischer. Goedkoper kan het onder meer omdat wij de kans krijgen nieuwe partners in business te vinden, die zich mede met ons op de nieuwe locatie willen vestigen en praktischer omdat wij dan net zolang hier kunnen spelen tot de nieuwbouw klaar is en tevens omdat er daarna op de huidige locatie extra parkeermogelijkheden kunnen worden gecreëerd.”
Het is volgens hem van groot belang dat de plaatselijke overheid de club steunt in haar visie. “ Maar daar hebben wij alle vertrouwen in. Wij zetten Almelo al jarenlang heel goed op de kaart. En dat weet het gemeentebestuur zeer te waarderen. We hebben de gemeente nodig voor het vergunningentraject en voor een garantstelling voor nieuwe leningen.”
quote:ALMELO - Heracles Almelo wil een compleet nieuw stadion bouwen voor circa 15.000 toeschouwers nabij het huidige Polman Stadion.
Die wens hebben het bestuur van de profclub en de Stichting Stadion Heracles gisteren neergelegd bij het college van burgemeester en wethouders van Almelo.
Volgens voorzitter William Pingen van de stichting stadion is het bouwen van een nieuw stadion goedkoper dan het verbouwen van het huidige stadion. Nieuwbouw zou zo'n 25 miljoen euro kosten en het huidige stadion een kwart slag draaien en dan uitbreiden, kost volgens Pingen 30 miljoen euro. Zes andere varianten vielen eveneens af.
Het huidige stadion, dat dan moet worden gesloopt, werd op 10 september 1999 in gebruik genomen en heeft een capaciteit van 8500 zitplaatsen. Te weinig voor een club met ambities, aldus Pingen.
In de wat bekendere volksbuurten van Den Haag zie je zeker wel dat ADO leeft, mensen met merchandise, graffiti op de muren. Wat je zegt over de regio klopt, dat heeft puur te maken met resultaten en is slechts een kwestie van tijd.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 17:52 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat is dus zoals gezegd absoluut niet mijn ervaring. De club heeft absoluut de potentie om uit te groeien tot een subtopper, daar hoop ik ook op, maar zover is het nog lang niet en dat de club in de hele stad en zelfs de regio zou leven lijkt mij helaas meer wishful thinking dan realiteit.
En dat is nu juist het probleem: buiten die volksbuurten leeft de club nauwelijks en als de club omhoog wil zal ook daar aanhang (en met name sponsoring) verworven moeten worden.quote:Op donderdag 21 mei 2009 02:19 schreef taxhaven het volgende:
[..]
In de wat bekendere volksbuurten van Den Haag zie je zeker wel dat ADO leeft,
Ik vind de binnenkant minstens zo lelijk, al zou het heel wat helpen als de gracht verdwijnt en de stoelen normale kleuren krijgen.quote:Op zondag 24 mei 2009 13:41 schreef Kriegel het volgende:
Het blijft een afschuwelijk ding van de buitenkant ja, maar goed.
quote:Heerenveen wil opnieuw uitbreiden
Als het aan sc Heerenveen ligt wordt het Abe Lenstra-stadion uitgebreid met zo'n zesduizend nieuwe zitplaatsen. De club heeft plannen ontwikkeld om de capaciteit van het onderkomen opnieuw te vergroten, meldt Voetbal International.
Door de hoofdtribune naar achteren te verplaatsen en op het dak een nieuwe verdieping te bouwen wil de Friese club zo'n zesduizend nieuwe zitplaatsen realiseren. En dat is nodig ook, zo laat algemeen directeur Yme Kuiper weten aan het weekblad.
"Wij willen doorgroeien en de potentie is er ook. Momenteel staan er vierduizend mensen op de wachtlijst voor een seizoenkaart. De bekerwinst heeft ons andermaal een indicatie gegeven hoezeer de club leeft tot ver buiten de regio. De uitbouw die wij voor ogen hebben is wel complex, want hij zal tussen twee seizoenen door moeten plaatshebben."
Het Abe Lenstra-stadion biedt momenteel plaats aan 26.800 toeschouwers. Na de verbouw zouden zo'n 33.000 supporters plaats moeten kunnen nemen in het onderkomen van de Friese club.
Als heerenveen nu zo'n 4000 man op de wachtlijst heeft staan kun je er op wachten dat die 6000 plaatsen eigenlijk al weer te weinig zijn op het moment dat ze opgelevert zijnquote:
quote:Kunstgras in groter Philips Stadion?
Door Jeroen de Laat
Donderdag, 28 mei 2009
Het Philips Stadion wordt zeer waarschijnlijk uitgebreid naar circa 45.000 plaatsen. Dit met het oog op het WK van 2018, wat Nederland en België willen organiseren. "Maar we moeten oppassen."
Het huidige stadion van PSV biedt plaats aan 35.000 toeschouwers. Niet meer genoeg, zo vindt de club. "We bekijken daarom de mogelijkheid om uit te breiden", aldus stadionmanager Frank Wijnveld tegenover ELF Voetbal. "Het onderzoek of het constructief haalbaar is, hebben we positief afgesloten. De bedoeling is de bestaande bouw aan drie zijden door te trekken. De Zuidtribune blijft intact."
Het gevaar is dat PSV de stoeltjes niet bezet krijgt. "Daarom wordt er nu grondig onderzoek verricht naar het achterland", aldus Wijnveld. "We moeten zien te voorkomen dat voor één evenement alles op z'n kop wordt gezet en we daarna het stadion niet meer vol krijgen. Wij willen geen Juventus worden, dat haar wedstrijden in een halfgevuld Delle Alpi speelde."
Wanneer wordt besloten hoeveel stoeltjes erbij komen? "We voelen een positieve druk, omdat Nederland en België voor het eind van het kalenderjaar helder willen hebben wat we doen. Tegen die tijd moeten wij een beslissing hebben genomen." Bouw van een nieuw stadion is uitgesloten. "Een onderzoek in samenwerking met de gemeente wees uit dat dát voor niemand voordelig is."
iddquote:Op vrijdag 29 mei 2009 16:02 schreef rubbereend het volgende:
waar slaat die kop van dat artikel op
boeiend welke benaming we krijgen, we regeren samen met Ajax al 25 jaar het Nederlandse voetbal.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 19:29 schreef taxhaven het volgende:
[..]
Daarom is PSV geen klassieke topclub in Nederland en zal dat het ook nooit worden.
Klopt maar Hollanders hebben geen emotionele binding met de lampjes.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:03 schreef rubbereend het volgende:
[..]
boeiend welke benaming we krijgen, we regeren samen met Ajax al 25 jaar het Nederlandse voetbal.
als de eigen supporters dat maar hebbenquote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:43 schreef ES57 het volgende:
[..]
Klopt maar Hollanders hebben geen emotionele binding met de lampjes.
Gemeente Almelo.quote:Supporters eisen duidelijkheid stadion Heracles
Supporters van Heracles Almelo gaan acties houden als er niet snel duidelijkheid komt over een nieuw stadion.
Dat zei de voorzitter van supportersvereniging Bianco Nero dinsdagavond. Ze denken dat aan bijvoorbeeld grote spandoeken in Almelo. Een groep supporters was dinsdagavond bij een informatiebijeenkomst van de gemeenteraad. Gemeenteraadsleden gingen onder meer met bestuursleden van Heracles en de Sportraad Almelo in gesprek. Na anderhalf uur praten had niemand van de gemeenteraad van Almelo een duidelijk standpunt. De supporters balen daarvan. Ze denken dat het slecht is voor de club als er niet snel een nieuw stadion komt.
Als je daar geen politieke vrienden hebt kom je nergens toch?quote:Op dinsdag 2 juni 2009 22:47 schreef Blawh het volgende:
Paar (vage) schetsen van mogelijke uitbreiding/ nieuwbouw Heracles.
http://www.lksvdd.nl/?docid=3607
Maar...
[..]
Gemeente Almelo.
Al jarenlang draaien we geen verlies, het steekt dan inderdaad dat je dan als club zo tegen wordt gewerkt. Zeker in een stad met zo'n matige uitstraling en weinig uithangborden.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 23:13 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Als je daar geen politieke vrienden hebt kom je nergens toch?
trouwens in meerdere plaatsen in NL zo.
Vooral meer dure plaatsen en ruimte voor commerciele doeleinden dus.quote:Uitbreidingsplan Westvleugel Abe Lenstra Stadion
05 juni 2009
sc Heerenveen heeft plannen om het Abe Lenstra Stadion uit te breiden. De verbouwing omhelst de westvleugel van het voetbalstadion en moet de club ongeveer zesduizend extra plaatsen opleveren. De toeschouwerscapaciteit wordt daarmee verhoogd naar 32.200 plaatsen.
Yme Kuiper. ,,Verbouw zeker lonend.'' Het plan is om de huidige hoofdtribune in westelijke richting op te schuiven en een extra verdieping te realiseren. Op die manier worden er niet alleen zesduizend extra zitplaatsen gecreëerd, maar komen er ook meer ruimten voor sponsoren en de eigen werknemers.
Volgens directeur Yme Kuiper is er sprake van een complexe ingreep ,,De uitbouw in westelijke richting is goed te doen. Pas als we de hoogte in gaan en in moeten grijpen in de bestaande verdiepingen, wordt het moeilijker. Vooral omdat de verbouwing in korte tijd gerealiseerd moet worden. Om al te veel hinder te voorkomen, moet de klus tussen twee seizoenen in geklaard worden.’’
De verbouw is volgens Kuiper zeker lonend. ,,Op deze manier creëren we een groot aantal extra plaatsen, terwijl het stadion slechts aan één kant verbouwd wordt. De verbouwing biedt ons bovendien de gelegenheid om het bestaande gedeelte, dat uit 1993 dateert, weer volledig up-to-date te maken. Er komt meer ruimte voor onder andere kleedkamers, krachthonk, pers en de Feansjop.’’
Het huidige plan dat op tafel ligt, biedt nog een voordeel. Door op deze manier uit te breiden, hoeft sc Heerenveen geen rekening te houden met een mogelijke komst van het WK van 2018 naar Nederland. Yme Kuiper: ,,We hoeven geen onnodige risico’s te nemen voor een eventuele WK. Als Heerenveen al speelstad wordt, blijft het mogelijk om het stadion uit te breiden naar het vereiste aantal van 44.000 toeschouwers.’’
De verbouwplannen moeten volgens Yme Kuiper gezien worden als een discussiestuk over de toekomst. ,,We gaan samen met Sportstad de mogelijkheden bespreken. In dat gesprek wordt ook de mogelijke verhuizing van Thialf meegenomen.’’ Ook de financiering van de verbouw maakt onderdeel uit van dat gesprek.
Als de plannen doorgaan, start de verbouw in het voorjaar van 2011. Voor het begin van het seizoen 2012 – 2013 moet de uitbreiding gerealiseerd zijn. Yme Kuiper verwacht dat er zeker belangstelling is voor de extra plaatsen. ,,Wij willen doorgroeien en die potentie is er ook. Op de wachtlijst voor seizoenkaarthouders staan 4000 mensen, zonder dat er acquisitie is gepleegd en ook onze commerciële afdeling heeft behoefte aan extra ruimte.’’
Enige uithangborden zijn de 'te koop' borden van huizen waar wel fatsoenlijke mensen woonden.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 23:16 schreef Blawh het volgende:
[..]
Al jarenlang draaien we geen verlies, het steekt dan inderdaad dat je dan als club zo tegen wordt gewerkt. Zeker in een stad met zo'n matige uitstraling en weinig uithangborden.
Positieve geluiden weer uit heerenveenquote:Op vrijdag 5 juni 2009 10:36 schreef MaxPower het volgende:
Iets meer duidelijkheid over de verbouwing bij sc Heerenveen:
[..]
Vooral meer dure plaatsen en ruimte voor commerciele doeleinden dus.
Gaat om het kantoorgebouw achter de tribune. Die moeten een stuk naar achter om plaats te maken voor nieuwe stoelen en business-seats. Makkelijk is het inderdaad niet, dat zegt Kuiper ook in het artikel.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 15:13 schreef The_Hives het volgende:
de hele tribune verplaatsen? Kan dat niet makkelijker?
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:03 schreef rubbereend het volgende:
[..]
boeiend welke benaming we krijgen, we regeren samen met Ajax al 25 jaar het Nederlandse voetbal.
nou hele artikel in ELF gelezen waar die kop vandaan komtquote:
quote:‘Capaciteit nieuwe Kuip moet richting de 100.000’
vrijdag, 12 juni om 08:04
Feyenoord moet bij het ontwerp van de nieuwe Kuip geen half werk leveren. Volgens Siemens-directeur Peter van Gend, een geboren Rotterdammer en fervent aanhanger van de club, doet Feyenoord er goed aan om een stadion van rond de 95.000 plaatsen neer te zetten. “Je bent dan in één klap het grootste stadion van West-Europa.” Van Gend laat tegenover RTV Rijnmond weten dat een dergelijke capaciteit op de lange duur alleen maar meer op zal leveren, dan wanneer er wordt gekozen voor zo’n 80.000 stoeltjes, zoals nu de planning is. “Op die manier trek je veel makkelijker sponsors en investeerders aan”, weet de topman.
“Je betaalt 600 miljoen voor een stadion met 80.000 plaatsen. Voor een relatief laag bedrag van 50 miljoen extra ben je direct hét stadion van West-Europa”, aldus Van Gend, die zijn mening gaf tijdens een symposium dat donderdag in de huidige Kuip plaats vond. Feyenoord hoopt ongeveer in 2012 te kunnen beginnen met de bouw van het nieuwe onderkomen.
Precies. 75.000 is mooi.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 08:53 schreef Tvduijn het volgende:
Lijkt me onverstandig, hoe vaak krijg je dat nou vol. En hoeveel kan je nou nog vragen voor die laatste 20.000 kaarten, zicht zal er echt niet beter op worden. Ook voor andere evenementen zoals concerten lijkt het me zinloos.
Ik denk dat voor zowel Ajax als Feyenoord 75.000 wel mooi is..
Kaarten moeten ook niet té makkelijk te krijgen zijn, dan zakt het aantal seizoenskaarthouders omdat mensen makkelijk voor de leukere wedstrijden losse kaarten kunnen kopen.
Hoeveel seizoenskaarthouders heeft Feyenoord nu? Iets meer dan 30.000 toch ofzo? Kan je nagaan hoeveel losse kaarten er dan per wedstrijd zijn....
Denk jij dat Feyenoord een stadion kan betalenquote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:00 schreef zjroentje het volgende:
En wat heeft een Siemens directeur hiermee te maken? Of gaan die investeren in het nieuwe stadion?
Eeh, nee.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:03 schreef toma het volgende:
[..]
Denk jij dat Feyenoord een stadion kan betalen
Wembley heeft een capaciteit van 90.000 dus met 100.000 zou de nieuwe Kuip wel degelijk de grootste van west Europa worden.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:07 schreef ASroma het volgende:
wat een dwaas, vergeet wembley gewoon even. Ik heb zo n donker vermoeden dat dat hele project van feijenoord een lachwekkende bedoeling gaat worden.
Na de verbouwing van Camp Nou gaat de capiciteit van het stadion naar 106.000quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:08 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Wembley heeft een capaciteit van 90.000 dus met 100.000 zou de nieuwe Kuip wel degelijk de grootste van west Europa worden.
West-Europaquote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:47 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Na de verbouwing van Camp Nou gaat de capiciteit van het stadion naar 106.000.
Damn daar wil ik wel eens heen. Hoeveel man kan daar binnen?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:36 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Ondertussen, in North London:
[ [url=http://www.nce.co.uk/pictures/550x400fitpad[150]/1/6/3/1200163_spurs.jpg]afbeelding[/url] ]
quote:VVV mag staanplaatsen creëren in Koel
De KNVB heeft VVV Venlo toestemming gegeven om het stadion enigszins te verbouwen. Door onder meer staanplaatsen te creëren wil de Limburgse club de capaciteit van stadion De Koel vergroten van 6.000 naar ongeveer 7.500 plaatsen.
VVV Venlo promoveerde dit seizoen naar de Eredivisie. De ploeg heeft al plannen om naar een nieuw stadion te gaan, maar moet hier nog enige tijd op wachten.
fcupdate.nl
Wat moet een middenmoot Nederlands team met een stadion waarin 95.000 mensen kunnen?quote:95.000 plaatsen in nieuwe Kuip
ROTTERDAM - Het nieuwe stadion van Feyenoord moet plaats bieden aan 95.000 toeschouwers. Dat zei Peter van Gend, directeur van Siemens, tijdens een symposium donderdag in de huidige Kuip.
De omgeving van de oude Kuip nu. Met het nieuwe stadion erbij, zijn meer wegen nodig.
Van Gend: 'Je bent dan in één klap het grootste stadion van West-Europa. Op die manier trek je veel makkelijker sponsors en investeerders aan.
,,Je betaalt 600 miljoen voor een stadion met 80.000 plaatsen. Voor een relatief laag bedrag van 50 miljoen extra ben je direct hét stadion van West-Europa.''
De huidige Kuip heeft 51.000 plaatsen.
http://www.ad.nl/rotterda(...)pageNumber=4#reactie
Met een stadion van slechts 80.000 is die infrastructuur ook nodig.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 02:20 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Wat moet een middenmoot Nederlands team met een stadion waarin 95.000 mensen kunnen?![]()
Deze zin: Peter van Gend, directeur van Siemens, tijdens een symposium donderdag in de huidige Kuip.
De omgeving van de oude Kuip nu. Met het nieuwe stadion erbij, zijn meer wegen nodig. suggereert echter dat Siemens ( die al voor een dikke 2 miljard hebben mogen bijschrijven voor projecten zoals het nieuwe CS , een groot aantal nieuwe metrostellen en Randstad-rail er baat bij heeft te exploiteren in de Nieuwe Kuip.
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:47 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Na de verbouwing van Camp Nou gaat de capiciteit van het stadion naar 106.000.
jammer hequote:
Dat is toekomstig White Hart Lane. Stadion van Tottenham Hotspur. Is gewoon een goede render dit. Zou plaats moeten bieden aan +/- 60.000.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 11:58 schreef toma het volgende:
[..]
Damn daar wil ik wel eens heen. Hoeveel man kan daar binnen?
Thnxquote:Op dinsdag 16 juni 2009 11:27 schreef ES57 het volgende:
FLR1908.nl - Van Merwijk over de nieuwe Kuip
Ja, iedereen kan uitstekend Frans.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 11:31 schreef Paaskonijn het volgende:
Trouver 50 millions d'euros pour rénover Geoffroy-Guichard
le 11.06.2009 04h00
Si la restructuration du Chaudron dépasse les 50 millions d'euros, Saint-Etienne Métropole n'aura pas les moyens de payer / Philippe Vacher
[ afbeelding ]
Maurice Vincent se dit «déterminé» à être présent à l'Euro 2016 si la France l'organise. Mais les finances commanderont la rénovation du Chaudron. Bientôt, St-Etienne Métropole tranchera
« Pour l'instant, je ne peux pas vous dire quel sera l'engagement de Saint-Étienne Métropole. Il n'y a pas d'enveloppe. Nous allons en parler en juillet ou septembre. Mais un tel projet ne pourra se faire que dans le cadre d'un plan pluriannuel », dit Maurice Vincent, président de Saint-Étienne Métropole, interrogé hier sur ce qu'il sera appelé à débourser pour rénover Geoffroy-Guichard. Il rappelle au passage la contrainte budgétaire : « C'est finançable, mais, compte tenu des gros investissements déjà réalisés, de la situation financière, on n'a pas une grosse marge de man½uvre. Je suis toutefois optimiste d'arriver à un projet de restructuration du stade. Aujourd'hui, les études sont pratiquement terminées, on est sur un projet aux alentours de 50 millions d'euros ».
Ce qui est en dessous des estimations jusque-là avancées pour les deux projets (entre 60 et 90 millions d'euros) et qui colle bien aux déclarations de l'élu le 30 mars 2009. Là, il avait fixé la barre : « Il y a des perspectives hors de notre portée, même à 60 millions. Il faut trouver une solution plus réaliste ». Maurice Vincent évoque donc la rénovation du « Chaudron », mais on sait qu'il existe aussi un projet de nouveau stade financé sur fonds privés (250 ME). Le choix entre les deux solutions sera connu en juillet ou en septembre. Aujourd'hui, on voit mal comment d'ici à la fin de l'année (c'est la date limite pour la présentation des projets pour l'éligibilité des enceintes) des investisseurs fortunés viendraient déposer leurs chèques sur la table.
Car on a compris, hier lors d'une visite à Saint-Etienne de Jean-Pierre Escalettes, président de la FFF, et Frédéric Thiriez, son homologue à la Ligue, que les choses doivent aller vite. Fin décembre, les villes désireuses d'accueillir des matches de l'Euro 2016, pour laquelle la France sera candidate, devront avoir déposé le dossier d'un stade répondant aux normes européennes. En mai, les instances du football désigneront les stades retenus. Outre la capacité du stade, il sera tenu compte de l'hospitalité, l'animation et de l'effort fait en matière de développement durable. Saint-Étienne sera-t-il dans le gotha? Son maire se dit « déterminé » à « être présent à cet évènement majeur », mais la partie n'est pas gagnée. On sait que le président de Saint-Étienne Métropole s'est dit favorable, le 30 mars dernier, à une mise aux normes européennes du stade avec 40 000 places. Les deux projets envisagés jusqu'à présent, bien plus onéreux, prévoyaient d'une part de fermer deux des quatre virages, de l'autre de surélever les kops sud et nord.
quote:VVV-preses: 'Nieuwe stadion over drie jaar klaar'
VVV-Venlo hoopt in 2012 zijn nieuwe onderkomen te kunnen betrekken. De club lanceerde onlangs plannen voor de bouw van een nieuw stadion. De Limburgers hopen het multifunctionele complex over drie jaar in gebruik te kunnen nemen.
Het nieuwe stadion van VVV-Venlo, dat De Koel moet doen vergeten, krijgt een capaciteit van 15.000 zitplaatsen. Daarnaast is er de mogelijkheid uit te breiden tot 25.000 plaatsen. Als locatie voor het nieuwe onderkomen is gekozen voor het Kazerneterrein in Blerick.
Met de komst van het nieuwe stadion wil VVV-Venlo de stap maken naar de subtop van de Eredivisie. "Het stadion bouwen we niet voor de Jupiler League", aldus voorzitter Hai Berden in gesprek met L1. De preses is van mening dat 2012 een haalbare kaart is voor de bouw van het stadion.
VVV-Venlo keert komend seizoen na een afwezigheid van één jaar terug in de Eredivisie. De Venlonaren werden met overmacht kampioen in de Jupiler League.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |